حجت مردانه زاده

اطلاعیه دعوت از کاربران جوملای ایران در نمایشگاه بین المللی الکامپ 2013

69 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود

در مورد جوم پک 3 : جوم پک 3

در مورد افزونه ها : www.afzoneha.ir

داداش من اینها رو خوندم

موندم قالب ها و افزونه های این پک ها همه قارسی هستند یا نه ؟

جیزی در این مورد نوشته نشده

دوست عزیز ، مشکل بررسی شده اما موردی نبو.د با اینحال شما میتونید مسائل خودتون رو ازطریق ایمیل info@afzoneha.ir با ما در میون بگذارید.

به دستور شما ایمیل زدیم منتظر پاسخ هستیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب های این پک افزونه ها انگلیسی و اورجینال هستن

خب پس قالب ها فارسی نیستند

حالا بفرمایید افزونه هاش چی ؟ یعنی کامپوننت ها و ماژول ها و ... اونها فارسی هستند یا انگلیسی؟

همین سوال درمورد جوم پک هم هست یعنی قالب ها و افزونه هاش چقدر فارسی هستند ؟

خواهش میکنم کامل پاسخ بفرمایید این سوال را 4 بار مطرح کرده ام هنوز پاسخ کامل نگرفته ام.

ویرایش شده در توسط amirb55

به احتمال 100 درصد انگلیسی هست دوست عزیز.

کی میاد 700 افزونه ی تجاری رو ترجمه کنه + قالب و . . . . رو بده 45 تا 60 تومن؟؟

جوم پک رو نمیدونم...

اما افزونه هاش تغریبا 70 درصدش فارسی هستند رو خود جعبه نوشته یکسری فارسی و یک سری انگلیسی

یه نکته : قالب های اورجینال انگلیسی که خودتون ترجمش کنید خیلی بهتر از قالب های فارسی هستند که شرکت های مترجم اونا رو ترجمه بکنن و کلی کپی رایت بزارن داخلش و افزونه ها رو تغییر بدن و در نهایت باعث ایجاد باگ بشه

جناب مردانه من صبح روز جمعه اولین نفر بودم که این بسته رو ازتون خریدم...

جناب دلجو فرمودند برای پشتیبانی یک ساله آقای مردانه مشخصات شما رو ثبت میکنند اما فراموش شد متاسفانه

حالا چیکار کنم مهندس ؟

پشتیبانی چی؟

آقای مردانه زاده من هم پک افزونه ها رو تهیه کردم ولی مشخصاتی پرسیده نشد برای ثبت و پشتیبانی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پشتیبانی برای این که از کامپوننت ها و ماژول هایی که تو این بسته هست و ازش استفاده میکنید هنگامی که نسخه جدید تر اومد اونا رو بهتون بدن

ارسال شده در (ویرایش شده)

حالا باید من چی کار کنم ؟

یکی از مدیران این پست منو حذف کنه اشتباه شد. ممنون

ویرایش شده در توسط majid33

پشتیبانی برای این که از کامپوننت ها و ماژول هایی که تو این بسته هست و ازش استفاده میکنید هنگامی که نسخه جدید تر اومد اونا رو بهتون بدن

حالا چی کار باید کرد ؟

بچه ها امروز روز آخر نمایشگاه بود؟

بله دوست عزيز روز آخر نمايشگاه بود كه ما هم رفتيم و فيض برديم.

البته هرچند كه نمايشگاه الكامپ ديگه مثل سابق جذابيت نداره. امسال هم فقط به خاطر اينجا رفتم نمايشگاه.

آقاي مردانه خسته نباشيد

آقا يه سوال در مورد فروشگاه ساز كاسپين از قسمت مديريتش اسكرين شات نداريد؟؟اين مشتري ما بعد اين همه حالا گير داده ميخواد قسمت مديريتش رو ببينه:auau::a54d65a:

این فروشگاه ساز کاسپین آیا دموی آنلاینی هم داره؟

همین سایت افزونه ها با کاسپین راه اندازی شده؟

باسلام

آقا يه سوال در مورد فروشگاه ساز كاسپين از قسمت مديريتش اسكرين شات نداريد؟؟اين مشتري ما بعد اين همه حالا گير داده ميخواد قسمت مديريتش رو ببينه:auau::a54d65a:

ایمیل بدید تا شات ها ارسال بشه

این فروشگاه ساز کاسپین آیا دموی آنلاینی هم داره؟

همین سایت افزونه ها با کاسپین راه اندازی شده؟

1 - دمو داره .لطفا برای دریافت دمو، توی سایت درخواست بدید تا برای شما ارسال بشه(بخش تیکت)

2 - یک بخش کوچیکش فقط!

سلام و درود

باسلام

ایمیل بدید تا شات ها ارسال بشه

1 - دمو داره .لطفا برای دریافت دمو، توی سایت درخواست بدید تا برای شما ارسال بشه(بخش تیکت)

2 - یک بخش کوچیکش فقط!

1- هرچند كه تو نمايشگاه اطلاعات رو دادم ولي هنوز اون 5 صفحه از اطلاعات واسم ارسال نشده ولي خب بي زحمت اگه ميشه اون اطلاعات و اسكرين شات كامل رو به يكي از ايميل زير واسم بفرستيد زودت سپاسگزارم.

kmpgroup@live.com

mr.texima@gmail.com

2- آقاي مردانه زاده بابا بخش ارسال تيكت كه كار نميكنه!!! نه اينكه نكنه يعني وقتي ميري واسه آدرسش تو صفحه اي كه با ميشه دوباره نام كاربري و رمز ورود ميخواد كه هرچي ميزنم وصل نميشه ، البته چون به پورت 80 وصل ميشه فكر كنم واسه مديريتش رو ميخواد بي زحمت اينم چك كن.

خسته نباشيد.

پس اون وقت این کاسپین با Hikashop که رایگان هم هست، چقدر فرق داره؟

چه چیزهایی بهش اضافه کردین که با این قیمت فوق العاده بالا می فروشید؟