ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام .

اساتید گرامی ، فرمی رو با RSForm! Pro ساختیم . با پلاگین مربوطه به فرم ثبت نام جوملا متصل کردیم .

میشه راهنمایی کنید چطور این فرم رو با فرم پیش فرض ماژول BT Login جایگزین کنم ؟ چون این ماژول فرم مستقل داره . همچنین لینک ثبت نام این ماژول از کجا تغییر میکنه که اون رو هم تغییر باید بدم ؟ ماژول فرم ورود واقع در زیر منوی سمت راست هم همینطور . کلا من نمیدونم برای ویرایش مثلا لینک های وارد شده در یک ماژول کدوم فایلشو باید دست کاری کنم . راهنمایی کنید کفایت میکنه . :dadad4:

پیش نمایش در صورت نیاز و بررسی . BT Login در گوشه چپ بالا قرار گرفته . کلیک کنید . :a2d3:

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام . لطفا اگر کسی این فرم ساز رو داره لینک دانلودش رو برام بفرسته ممنون . احتیاج مبرم دارم .

سلام به همه دوستان عزیز

یه سوال

چطوری میشه یک فرم طراحی شده در ادامه یک مطلب در سایت اضافه کرد

سلام

وقتی کاربر اطلاعات رو ارسال می کنه در قسمت مدیریت ارسال ها نمیاد . تنظیمات داره؟

سلام به همه دوستان عزیز

یه سوال

درود

از پلاگین درج ماژول در مطلب استفاده کنید . میتونید ماژول مربوط به فرم دلخواهتون رو در مطالب بگنجانید .

پلاگین رو از اینجا دریافت کنید : NoNumber - Joomla! Extensions - NoNumber - Joomla! Extensions

موفق باشید

سلام

وقتی کاربر اطلاعات رو ارسال می کنه در قسمت مدیریت ارسال ها نمیاد . تنظیمات داره؟

درود

پیام خطایی در زمان پر کردن فرم میده یا نه ؟ ایمیل به مدیر ارسال میشه ؟

دوستان درست شد . فقط می خواستم ببینم چطوری میشه از اطلاعات وارده گزارش گرفت . در قسمت مدیریت کامپوننت رو نمی خوام . بروی سایت توسط کاربران قابل مشاهده باشه . یک منو گزارش ساختم اما جستجو نمی کنه

سلام به همه دوستان عزیز

یه سوال

برای وارد کردن فرم به مطلب پلاگین content مربوط به rsform رو نصب و فعال کنید سپس با کد {rsform 1} میتونید داخل مطلب فرم رو فراخوانی کنید

بجای عدد 1 هم شناسه فرم خودتون رو وارد کنید

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من فرمی طراحی کردم و یه قسمت برای آپلود قرار دادم

می خوام اتفاقطی بیفته که وقتی کاربر داره یه فایل آپلود می کنه یه گیف نمایش داده بشه که مثلاً " صبور باشید" و پس از تمام شدن آپلود عکس محو شود:21:

با سپاس

با سلام و خسته نباشيد به دوستان...توي فرم خودم يك چك باكس دارم به اين شكل

آيا از خدمات سايت راضي هستيد؟

1-بله

2-خير

مي خوام كاربر اگر يكي از گزينه ها رو تيك زد اون يكي ديگه نتونه تيك بزنه(مي خوام چك باكسم منحصر بفرد باشه)(فقط يكي از گزينها رو بشه تيك زد)

متاسفانه نمي شه و نتونستم

بايد يك خواص و كد جاوا اسكريپت بهش داد كه بلد نيستم اگر دوستان راهنمايي كنند ممنون مي شم

اينم لينك توضيحات RSJOOMLA

Checkbox Group

(در انتها يك توضيح داده JavaScript: onclick="your_function();" - this will trigger a JavaScript function when a checkbox will be clicked.)

1-بله

2-خير

چرا از رادیویی استفاده نمیکنید ؟ حتما باید چک باکس باشه ؟

چرا از رادیویی استفاده نمیکنید ؟ حتما باید چک باکس باشه ؟

اره مورد را از لحاظ فني دارم بررسي مي كنم ...پرداختها ليست شون چك باكسه

1-بله

2-خير

مي خوام كاربر اگر يكي از گزينه ها رو تيك زد اون يكي ديگه نتونه تيك بزنه(مي خوام چك باكسم منحصر بفرد باشه)(فقط يكي از گزينها رو بشه تيك زد)

متاسفانه نمي شه و نتونستم

بايد يك خواص و كد جاوا اسكريپت بهش داد كه بلد نيستم اگر دوستان راهنمايي كنند ممنون مي شم

اينم لينك توضيحات RSJOOMLA

Checkbox Group

(در انتها يك توضيح داده JavaScript: onclick="your_function();" - this will trigger a JavaScript function when a checkbox will be clicked.)

كسي نبود راهنمايي كنه؟

اره مورد را از لحاظ فني دارم بررسي مي كنم ...پرداختها ليست شون چك باكسه

كسي نبود راهنمايي كنه؟

یکی این کارو با کمی تفاوت انجام داده . من اسکریپتشو تست کردم . کار میکنه . فقط فرقش اینه که چک باکس 4 سطر داره و با انتخاب گزینه چهارم ، مابقی آنچک و غیر فعال میشن . با کمی تغییر میشه از توش چیزی که میخواید رو در بیارید .

<script type="text/javascript">
function checkI()
{
var other=0;
var checkL = document.getElementsByName('form[PetsInHouse][]');
  for (var i=0;i<checkL.length-1;i++){
    if(document.getElementById('PetsInHouse3').checked){
     document.getElementById('PetsInHouse'+i).disabled = true;
     document.getElementById('PetsInHouse'+i).checked = false;
	}
    else {
     document.getElementById('PetsInHouse'+i).disabled = false;
	}
	if(document.getElementById('PetsInHouse'+i).checked){
	other++
	}
 }
 document.getElementById('PetsInHouse3').disabled=other>0?true:false;
}
</script>

اسم گزینه ها به ترتیب به این صورته :

PetsInHouse1

PetsInHouse2

PetsInHouse3

other

در additional attributes هم این تابع رو که همون اسکریپت هست فراخوانی میکنه : onclick="checkI();"

که با انتخاب other بقیه گزینه ها حذف میشه . با انتخاب یکی از سه گزینه اول هم other حذف میشه . هرکاری کردم نتونستم دوتاش کنم . زیاد اسکریپت تسلط ندارم . امیدوارم به کارتون بیاد . حل شد بذارید بک آپشو ما هم استفاده کنیم :)

منابع : لینک 1 لینک 2

با سلام .

اساتید گرامی ، فرمی رو با RSForm! Pro ساختیم . با پلاگین مربوطه به فرم ثبت نام جوملا متصل کردیم .

میشه راهنمایی کنید چطور این فرم رو با فرم پیش فرض ماژول BT Login جایگزین کنم ؟ چون این ماژول فرم مستقل داره . همچنین لینک ثبت نام این ماژول از کجا تغییر میکنه که اون رو هم تغییر باید بدم ؟ ماژول فرم ورود واقع در زیر منوی سمت راست هم همینطور . کلا من نمیدونم برای ویرایش مثلا لینک های وارد شده در یک ماژول کدوم فایلشو باید دست کاری کنم . راهنمایی کنید کفایت میکنه . :dadad4:

پیش نمایش در صورت نیاز و بررسی . BT Login در گوشه چپ بالا قرار گرفته . کلیک کنید . :a2d3:

خود btlogin توی تنظیمات ماژولش اجازه میده از کامپوننت های دیگه استفاده کنید

در اون بخش cudtom رو انتخاب کنید و لینک صفحه ی ثبت نام خودتون رو بدید

با سلام خدمت همه دوستان. نمیدونم سوالم رو جای مناسبی پرسیدم یا نه. ولی ممنون میشم راهنماییم کنید.

بنده فرم رو ساختم. وصل کردم به زرین پال.

توی فرم یه کلید برای محاسبه مبلغ هست که بر اساس فرمولی مبلغ رو حساب میکنه و توی یه فیلد از نوع Donation (واریز مبلغ دستی) میریزه.

حالا وقتی که با کلید عملیات محاسبه و درج انجام میشه بعد از زدن کلید ارسال، پیغام تشکر برای تکمیل فرم نشون داده میشه. ولی وقتی مبلغ به صورت دستی درج میشه مستقیم به درگاه زرینپال وصل میشه.(یعنی حتما باید توی فیلد کلیک کرد و مبلغ رو نوشت)

میشه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست و باید چه کرد.

و یک مشکل دیگه. بعد از پرداخت این ارور رو دارم.

Fatal error: Call to undefined method soapclient::PaymentVerification() in /home/berelianco/domains/berelianco.ir/public_html/plugins/system/rsfppaypal/rsfppaypal.php on line 0

جریانش چیه؟

سلام

اساتید لطفا کمک کنید فوری نیازمند یاری سبزتان هستیم:25:

فرم a داریم که توسط کاربر 1 الی کاربر 10 تکمیل اطلاعات و ثبت میشه .

حالا می خواهیم کاربر مدیر بتواند داده های این 10 کاربر رو بصورت مجزا مشاهده کند . و بتواند گزارش چاپی بگیرد .

فرم a رو ساختم اما بخش دوم رو نمی دونم چه باید کرد . لطفا کمک پلیز

تمام این فرایندها رو می خوام در صفحه سایت انجام داد نه قسمت مدیریت جوملا

جناب elder خوب شما توی مدیریت فرم که برید جلوی هر فرم گزینه نمایش اطلاعات ورودی هست که میتونید اطلاعات ثبت شده توسط کاربر رو مشاهده کنید.

درود

اگه با خود افزونه نتونستید خروجی کلی بگیرید توی اکسل میتونید بر اساس یک ستون خاص Sort کنید

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من فرمی طراحی کردم و یه قسمت برای آپلود قرار دادم

می خوام اتفاقطی بیفته که وقتی کاربر داره یه فایل آپلود می کنه یه گیف نمایش داده بشه که مثلاً " صبور باشید" و پس از تمام شدن آپلود عکس محو شود:21:

با سپاس

با عرض شرمندگی

همچین کاری شدنی هست ؟

جناب elder خوب شما توی مدیریت فرم که برید جلوی هر فرم گزینه نمایش اطلاعات ورودی هست که میتونید اطلاعات ثبت شده توسط کاربر رو مشاهده کنید.

درود

اگر به پست قبلی بنده توجه کنید عرض کردم می خوام در صفحه سایت قابل مشاهده شود بر اساس دسترسی ها نه قسمت مدیریت جوملا

درود

اگه با خود افزونه نتونستید خروجی کلی بگیرید توی اکسل میتونید بر اساس یک ستون خاص Sort کنید

می تونم خروجی بگیرم و فارسی هم میشه . منتها بنده می خوام کاربری رو به عنوان مدیر اون بخش قرار بدم و اون بتونه گزارش اطلاعات وارد شده کاربران رو بر اساس دسترسی که بهش می دیم ببینه یا چاپ کنه .

با سلام و خسته نباشید.

بنده یک فرم ساختم. میخوام اطلاعات این فرم بعد از ارسال ، توی صفحه ای که توی مسیر بازگشت مشخص کردم نمایش داده بشن. (نه توی صفحه تشکر پیش فرض خود فرم ساز )

فرض کنیم یه فرم با HTML ساختیم میخوایم اطلاعاتش توی صفحه دیگه POSTیا GET بشن.

آیا rsform این امکان رو داره. اگه داره به چه شکل.ممنون میشم کمک کنید

سلام

تو rsform یه فرم درست کردم که جای درج تاریخ رو هم گذاشتم، اما تاریخ میلادی هست چطور می*تونم تاریخ رو شمیس کنم؟

با تشکر

سلام. چرا دوستان به این پست کم لطف شدن. چرا کسی جواب نمیده تو این پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری