ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

با سلام

من یه فرم درست کردم برای ارسال فایل

وقتی فایل اتچ میشه

ایمیل به مدیر میره ولی فیل اتچ شده نمیره موضوع و ایمیل فرد ارسال کنند میاد ولی فایل اتچ شده به ایمل مدیر نمیره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و درود

لطفا بفرمایید از طریق rsform امکان ساخت فرم زیر وجود دارد یا خیر

با تشکر

attachment.php?attachmentid=6042&d=1396840021

[ATTACH=CONFIG]6042[/ATTACH]

من میخوام چندتا از فیلدها کنار هم باشن و یه متن کنارشان .. دقیقا مثل عکس زیر میخوام درست کنم .. کسی میتونه راهنمایی کنه و بگه دستی چه کدی باید اضافه کنم؟

[ATTACH=CONFIG]5113[/ATTACH]

موضوع مطرح شده توسط این دوستمون سوال بنده هم هست

لطفا راهنمایی بفرمایید

خیر باید فرم اختصاصی طراحی کنید

با سلام

من یه فرم درست کردم برای ارسال فایل

وقتی فایل اتچ میشه

ایمیل به مدیر میره ولی فیل اتچ شده نمیره موضوع و ایمیل فرد ارسال کنند میاد ولی فایل اتچ شده به ایمل مدیر نمیره

فایل پیوست در پوشه ای که شما در تنظیمات فرم تعریف میکنید آپلد میشه

چطور میشه چند تا ایمیل رو در rsform تعریف کرد برای یه فرم تماس ، مثلا تماس با مدیر مالی ، مدیر بازرگانی و .... به طوریکه کاربران با انتخاب مدیر هر بخش نظراتشون برای همون مدیر ارسال بشه ؟؟؟

با سلام و درود

با تشکر

attachment.php?attachmentid=6042&d=1396840021

[ATTACH=CONFIG]6042[/ATTACH]

لطفا در مورد موارد زیر راهنمایی بفرمایید :

1-ساخت فیلد های خالی در کنار هم نه زیر هم (کد محصول - نام محصول - قیمت محصول )

۲-امکان افزودن ردیف جدید در صورت نیاز کاربر با زدن دکمه +

۳-محاسبه قیمت محصولات درج شده در ردیف ها در زیر فرم

4-امکان ارسال درخواست مکرر توسط هر کاربر در دفعات مختلف سفارش

با تشکر

با سلام

لطفا بفرمایید آیا راهی هست که همزمان با درج عدد در چند فیلد بصورت اتوماتیک مجموع آن در فیلد دیگر نمایش داده شود ( در آموزش های موجود حتما بایستی دکمه فشرده شود - هدف محاسبه خودکار مجموع اعداد است )

با تشکر

چطور میشه چند تا ایمیل رو در rsform تعریف کرد برای یه فرم تماس ، مثلا تماس با مدیر مالی ، مدیر بازرگانی و .... به طوریکه کاربران با انتخاب مدیر هر بخش نظراتشون برای همون مدیر ارسال بشه ؟؟؟

از فیلد های شرطی باید استفاده کنید

با سلام

لطفا بفرمایید آیا راهی هست که همزمان با درج عدد در چند فیلد بصورت اتوماتیک مجموع آن در فیلد دیگر نمایش داده شود ( در آموزش های موجود حتما بایستی دکمه فشرده شود - هدف محاسبه خودکار مجموع اعداد است )

با تشکر

بله میشه! البته باید فرم محاسبه گر بسازی!

این اینک آموزش تصویریشه!

با ورژن 1.4.0 R48

با سلام و احترام

من قبلاً از فرم ساز استفاده کردم و تا به امروز مشکلی نداشتم

ولی امروز که رفتم یه فرم دیگه طراحی کنم مرحله اول فرم ساختن که تنظیمات و نام فرم بودو انجام دادم

ولی وقتی ابزار text box رو انتخاب کردم و name و caption اونو وارد کردم و خواستم ذخیره کنم

صفحه بخ خطا برخورد و پیخام قطع ارتباط صفحه با اینترنت نمایش داده شد یعنی The connection was reset

دوستان کمک کنیییییییییییییییییید

با تشکر

سلام

میخاستم بدونم چجوری با این افزونه میشه یه سوال چند گزیته ای درست کرد که فقط بشه یه دونش رو انتخاب کرد؟ مثلا با radio group

ممنون

سلام

من با ار اس فرم میخواستم ثبت نام انجام بشه و پلاگین رو هم نصب کردم و فعال کردم و داده ها رو هم مرج کردم اما تمام فیادها خالی ارسال میشه و نه خطا نشون میده و نه پیام تشکر ! اگه اتصال به ثبت نام و غیرفعال کنم داده ها ارسال میشن

مشکل از چیه؟

ممنون

میخاستم بدونم چجوری با این افزونه میشه یه سوال چند گزیته ای درست کرد که فقط بشه یه دونش رو انتخاب کرد؟ مثلا با radio group

فیلد رادیویی داره میتونید از اون استفاده کنید

سلام

من با ار اس فرم میخواستم ثبت نام انجام بشه و پلاگین رو هم نصب کردم و فعال کردم و داده ها رو هم مرج کردم اما تمام فیادها خالی ارسال میشه و نه خطا نشون میده و نه پیام تشکر ! اگه اتصال به ثبت نام و غیرفعال کنم داده ها ارسال میشن

مشکل از چیه؟

ممنون

قبل از نصب این پلاگین جهت این کار افزونه دیگه ای نصب نکردید ؟ من یه بار انقدر افزونه های مرتبط با این موضوع نصب کرده بودم و پاک کردم اینطوری شده بود . مجبور شدم دوباره جوملا رو نصب کنم :) نسخه ای هم در انجمن منتشر شده که هم کامپوننت و هم پلاگین های مربوطه رو قرار داده . از اون استفاده کنید . ممکنه مشکل از خود افزونتون یا پلاگین باشه .

سلام چگونه میشه اطلاعات ثبت شده را به کاربر بعدا نمایش داد و یا ویرایش کنه

پلاگین (هدیه ی شعبان که در همین فروم هست) و عوض کردم و الان ثبت نام انجام میشه ولی بعد از زدن دکمه ی ثبت نام صفحه بعد از یک مدت طولانی صفحه ی سفید باز میشه ولی کاربر در دیتا بیس ثبت میشه.

مشکل از چیه؟

ممنون

ویرایش شده در توسط samin_s

از تب تنظیمات فرم قسمت Submission ، پیغام تشکر(Show Thank You Message) رو فعال کنید . دکمه ادامه (Show Continue Button) رو فعال کنید . قسمت Return URL هم آدرس صفحه اصلی سایتتون رو قرار بدید

از تب تنظیمات فرم قسمت Submission ، پیغام تشکر(Show Thank You Message) رو فعال کنید . دکمه ادامه (Show Continue Button) رو فعال کنید . قسمت Return URL هم آدرس صفحه اصلی سایتتون رو قرار بدید

این تنظیمات و انجام دادم و مشکل دارم!

با سلام

به چه صورت میشه پیام تشکری که بعد از دکمه ارسال در صفحه بعد نمایش داده میشه رو در همان صفحه فرم(بالا یا پایین فرم) نمایش داد؟ مانند پیامی که در بالای فرم jcomment ظاهر میشه!

ممنون

با سلام و خسته نباشید

میخواستم یکی از فیلدهای من به این صورت باشه که مثلا فیلم قیمت رو بگیره و ضرب در فیلد نرخ کنه

این کارو چطوری میتونم انجام بدم دوستان؟؟؟

لطفا کمکم کنید.

باتشکر

سلام ب همه

من از rsform بعنوان فرم استخدام دارم استفاده میکنم

2مشکل توی ثبت اطلاعات دارم:

1- وقتی فردی ثبت نام میخواد بکنه و فایلی را بعنوان نمونه کار بارگذاری می کنه و دکمه ثبت را میزنه پیغام میده همه فیلدها را پر کنید(همه فیلدها پر شده اند!)

2- اگر بدون بارگذاری نمونه کار دکمه ثبت را بزند پیغامی مبنی بر موفقیی میزند (The form has been submitted successfully. Thank you!) ک البته با پیغامی که من براش تعریف کردم فرق داره! و نهایتا توی مدیریت فرم اصلا نشون نمیده!

لطفا کمک کنید

اینم لینکش:

استخدام در آفتاب

سلام وقت بخیر دوستان ، من با فرم یه فرم تماس با ما درست کردم بعد خواستم بدانم آیاد میشه کاری کرد درهمین فرم به ایمل طرف پاسخ داد ؟

به چه صورت میشه پیام تشکری که بعد از دکمه ارسال در صفحه بعد نمایش داده میشه رو در همان صفحه فرم(بالا یا پایین فرم) نمایش داد؟ مانند پیامی که در بالای فرم jcomment ظاهر میشه!

در تنظیمات فرم ساز گزینه به عنوان ajax وجود داره فعال کنید تست کنید چون مطمئن نیستم این اتفاق بیوفته

با سلام و خسته نباشید

میخواستم یکی از فیلدهای من به این صورت باشه که مثلا فیلم قیمت رو بگیره و ضرب در فیلد نرخ کنه

این کارو چطوری میتونم انجام بدم دوستان؟؟؟

میتونید کد نویسی کنید.در فرم ساخته شده قستمی وجود داره که میتونید به صورت javascript کد بنویسید و کنترل المانهای خودتون رو انجام بدید. اگه اشتباه نکنم قبلا در همین تاپیک آموزش قرار داده شده است.

من از rsform بعنوان فرم استخدام دارم استفاده میکنم

2مشکل توی ثبت اطلاعات دارم:

1- وقتی فردی ثبت نام میخواد بکنه و فایلی را بعنوان نمونه کار بارگذاری می کنه و دکمه ثبت را میزنه پیغام میده همه فیلدها را پر کنید(همه فیلدها پر شده اند!)

2- اگر بدون بارگذاری نمونه کار دکمه ثبت را بزند پیغامی مبنی بر موفقیی میزند (The form has been submitted successfully. Thank you!) ک البته با پیغامی که من براش تعریف کردم فرق داره! و نهایتا توی مدیریت فرم اصلا نشون نمیده!

1- فیلدهای خودتون رو که نوع چک باکس یا لیست هستند از حالت اجباری خارج کنید.

2- زمانی که فرم ثبت میشه این پیام میاد ولاغیر! در لیست ارسالها هم باید ابتدا فرم خودتون رو از قسمت فیلتر انتخاب کنید تا ارسالهای همان فرم را ببینید.

سلام وقت بخیر دوستان ، من با فرم یه فرم تماس با ما درست کردم بعد خواستم بدانم آیاد میشه کاری کرد درهمین فرم به ایمل طرف پاسخ داد ؟

شما میتونید در تنظیمات فرم قسمت ایمیل به کاربر متن دلخواه تعریف کنید که اتوماتیک با پر شدن فرم و ثبت اون توسط کاربر ، به همان کاربر ایمیل اتوماتیک ارسال بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری