ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

نه منظورم اينكه مثن يه سوال كرده من تو خود جوملا بهش پاسخ بدم و بره تو ايميلش

Sent from my Tapatalk

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

جناب طالبی عزیز

در قسمت ایمیل کاربران ایمیل که میخایم بعد از ارسال فرم براشون ایمیل فرستاده بشه کئوم یکی از گزینه های زیر رو باید تابع ایمیل وارد بشه ؟

پاسخ به :

به :

با تشکر زیاد

ویرایش شده در توسط pasar

سلام

می خوام یه فرم شبیه فرم این سایت بسازم با rsform

هر کار کردم نشد.

فیلد یک که باز بشه گزینه فیلد دوم نسیت به گزینه های فیلد1 تغییر کنه و قیمت های متمایزی نشون داده بشه. لطفا یه simpl بگذارید تا ریستور کنم.

برای پرداخت پی بال

اینکه فرمودید:

1- فیلدهای خودتون رو که نوع چک باکس یا لیست هستند از حالت اجباری خارج کنید.

2- زمانی که فرم ثبت میشه این پیام میاد ولاغیر! در لیست ارسالها هم باید ابتدا فرم خودتون رو از قسمت فیلتر انتخاب کنید تا ارسالهای همان فرم را ببینید.

من اینکارارو کردم اما

1- فقط زمانی که نمونه کارو بارگذاری میکنه این پیغام داده میشه. اگه فایلی بارگذاری نشه پیغام موفقیت درج اطلاعات نمایش داده میشه (الان فقط نام و نم خانوادگی اجباریه!)

2- در لیست ارسالها این کارو انجام دادم اما کلا مطالب ارسالی رو زده 0!

ویرایش شده در توسط ehsan6889

سلام

من میخوام برای ارسال مطلب داخل سایتم یه فرم داشته باشم که بتونم از فرم یه خروجی هم داشته باشم مثلا اگه کاربر داخل فرم گذینه " صفحه اصلی " رو انتخاب میکنه مطلبش به صورت خودکار داخل صفحه اصلی از طریق یه ماژول ثبت بشه. برای این کار باید چه کار کنم

سلام دوستان

من میخاستم یه فرم مس این سایت درست کنم اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم

Acer | Download

اگر بتونم دقیقا مس همین درست کنم که عالی میشه

دوستانی که میتونن لطفا منو راهنمایی کنند.

تشکر از همه دوستان

ّا سلام

حضور تمامی دوستان به خصوص اساتید محترم

طاعات و عباداتتون هم قبول :5:

راستش دارم فرمی رو طراحی میکنم که توی این فرم میخوام کاربر با وارد کردن هر عدد به طور خودکار فرم اون عدد رو ضربدر 15.90 بکنه و خروجی بده و در واقع مثل یک پیشفاکتور عمل بکنه

هدف هم اینه که با عدد 220 به 3500 برسم

ممنون میشم توضیح جامع داده بشه

ّا سلام

حضور تمامی دوستان به خصوص اساتید محترم

طاعات و عباداتتون هم قبول :5:

راستش دارم فرمی رو طراحی میکنم که توی این فرم میخوام کاربر با وارد کردن هر عدد به طور خودکار فرم اون عدد رو ضربدر 15.90 بکنه و خروجی بده و در واقع مثل یک پیشفاکتور عمل بکنه

هدف هم اینه که با عدد 220 به 3500 برسم

ممنون میشم توضیح جامع داده بشه

ًمن سلام دوباره

من این فیلدها رو ساختم اما میخوام بدونم راه حلی برای مخفی شدن فیلد دوم وجود داره یا خیر

میخوام فقط عدد رو کاربر تو فیلد 1 بزنه و بعد محاسبه رو بزنه و عدد ضرب شده بیاد

ممنوا ز دوستان

اینم لینکش

ایران ترجمه

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

سلام من یه سوالی دارم

لطفا کمکم کنید ممنون میشم

میشه ایا اینکارو کرد ؟

" من میخوام کامپوننت rsform را با سایت match کنم "

یعنی : در حالت عادی در rsform اگه کسی ثبت نام کنه ، اطلاعاتش فقط توی قسمت خود کامپوننت میاد و توی مدیریت کاربران اون کاربر نمایش داده نمیشه ، این درحالی است که اگه از فرم ثبت نام خود جولا استفاده کنیم اطلاعاتمون داخل مدیریت کاربران ثبت میشه و امکانات زیادی داره ، اما با وجود فرم ثبت نام ازار دهنده ی جوملا از rsform استفاده میکنم .

خوب ، حالا میشه کاری کرد که rsform مثل فرم ثبت نام پیشفض جوملا عمل کنه

یعنی وقتی کاربری از طریق rsform ثبت نام میکنه ، این کاربر توی قسمت مدیریت کاربران ثبت بشه

به طور کل rsform با سایت match بشن

میشه بگید چگونه ؟

مرسی

سلام من یه سوالی دارم

خوب ، حالا میشه کاری کرد که rsform مثل فرم ثبت نام پیشفض جوملا عمل کنه

یعنی وقتی کاربری از طریق rsform ثبت نام میکنه ، این کاربر توی قسمت مدیریت کاربران ثبت بشه

خوش اومدید . لطفا قبل از طرح سوال کمی وقت بذارید آموزش هارو بخونید :)

این لینک رو ببینید

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

خوش اومدید . لطفا قبل از طرح سوال کمی وقت بذارید آموزش هارو بخونید :)

این لینک رو ببینید

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

دوست عزیز اول این پلاگین تجاریه

البته من این پلاگین رو دارم رایگان گرفتمش قبلا

وقتی میخوام نصبش کنم میزنه باید rsform رو اپدیت کنم که پولیه :((

راه دیگه ای نیست ؟

وقتی میخوام نصبش کنم میزنه باید rsform رو اپدیت کنم که پولیه :(( راه دیگه ای نیست ؟

در پیام خصوصی راهنمایی میکنم خدمتتون .

سلام اساتید گرامی راهی وجود داره که پیامی که در مدیریت ارسال ها نمایش میده همونجا پاسخ طرف رو بدیم دیگه وارد ایمیل نشیم و پاسخ بدیم ؟

دوستان نمیشه وقتی فرم ثبت نام می سازی فیلد هایی بیشتری رو اختصاص بدی؟! مثلا من می خوام شماره تلفن و همراه و آدرس و چیز های دیگه رو بگیرم.چی کار باید بکنم؟

دوستان نمیشه وقتی فرم ثبت نام می سازی فیلد هایی بیشتری رو اختصاص بدی؟! مثلا من می خوام شماره تلفن و همراه و آدرس و چیز های دیگه رو بگیرم.چی کار باید بکنم؟

بسازید . مشکل نداره . فقط در تنظیمات پلاگین ثبت نام همون فیلد های پیشفرض ثبت نام جوملا رو تنظیم کنید . باقی فیلد ها هم در ارسال های rsform ذخیره میشه :)

یعنی نمیشه اون فیلد ها رو در قسمت پروفایل کاربر نشون داد یا ویرایش کرد؟!

یه سوال دیگه اینکه میشه قسمت توضیحات ثبت نام جوملا رو حذف کرد؟؟!اون قسمت که ادیتور متن میاره.بدون استفاده از آر اس فرم

یعنی نمیشه اون فیلد ها رو در قسمت پروفایل کاربر نشون داد یا ویرایش کرد؟!

یه سوال دیگه اینکه میشه قسمت توضیحات ثبت نام جوملا رو حذف کرد؟؟!اون قسمت که ادیتور متن میاره.بدون استفاده از آر اس فرم

جدول کاربران جوملا مؤلفه های مشخصی داره .بخواید اونهارو تغییر بدید دیگه rs form به کارتون نمیاد و کد های قسمت ثبت نام خود جوملا رو باید ویرایش کنید و فیلد های مورد نظر رو دستی اضافه کنید . افزونه هایی برای این کار هم هست که همه تجاریه :)

آموزش های قبل رو بخونی جوابت هست

با سلام

برای فرمم که سربرگه یه شرکته ، نیاز به شماره صفحه دترم که میخوام با کد جاوااسکریپت هر دفعه که یکی جدید ارسال میشه رندم شماره صفحه جدید به ترتیب بیاد

لطفا راهنمایی کنید باید چه جوری اینکارو بکنم؟

ممنون

برای فرمم که سربرگه یه شرکته ، نیاز به شماره صفحه دارم که میخوام با کد جاوااسکریپت هر دفعه که یکی جدید ارسال میشه رندم شماره صفحه جدید به ترتیب بیاد

شماره رندم رو با استفاده از فیلد از نوع "کد رهگیری" میتونید تولید کنید

ببخشید من وقتی می خواهم ذخیره کنم این ارور را می دهد چند تا اموزش هم دیدم ولی نتونستم مشکلم را حل کنم[ATTACH=CONFIG]6840[/ATTACH] این اروری هست که مایش داده می شود

می شه راهنمای بفرماید اگر بشه تصویری بفرماید ممنون می شوم

ببخشید من وقتی می خواهم ذخیره کنم این ارور را می دهد چند تا اموزش هم دیدم ولی نتونستم مشکلم را حل کنم[ATTACH=CONFIG]6840[/ATTACH] این اروری هست که مایش داده می شود

می شه راهنمای بفرماید اگر بشه تصویری بفرماید ممنون می شوم

خوب مسیر رو بهتون داده دیگه.

در مدیریت فرم مورد نظر به بخش خواص - > ویرایش فرم برید. در اونجا چند تا فیلد هست. دوتاشن به نام های عنوان فرم و نام فرم هستند. توی عنوان فرم ، اون عنوانی که میخواید در سایت نمایش داده بشه رو میزنید و در نام فرم یه عبارت نگلیسی منحصر به فرد(یعنی فقط برای این فرم تعیین شده باشه) وارد میکنید. بعد ذخیره رو میزنید. قاعدتا اگر مراحل رو درست طی کنید نباید مشکلی پیش بیاد.

موفق باشید

1 -چرا وقتی خروجی اکسل میگیرم فارسی ها رو ؟؟؟؟؟ نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 - هنگام پر کردن اطلاعات نمیتونم فارسی تایپ کنم ارور invalid میدهد؟؟؟؟

ممنون راهنماییم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری