ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

اصلا کارای کافی را ندارد پوسته های اماده پوسته های دیگری وجود دارد؟

چگونه باید cssاصلاحش کنم

می شه چند کد اماده قرار بدهید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اصلا کارای کافی را ندارد پوسته های اماده پوسته های دیگری وجود دارد؟

چگونه باید cssاصلاحش کنم

می شه چند کد اماده قرار بدهید

مشکلاتش رو بگید تا راهنماییتون کنیم

می شه راهنمای کنید
اصلا ظاهر مناسبی ندارد فرمم نه از نظر چینش نه ظاهر کلی فرم

ببخشید من از دیروز تا به الان انجمن نبودم.

دقیق بگین با کدوم بخش ها مشکل دارید و میخواین چطوری بشه ، تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

خواهش می کنم بنده باید از شما تشکر کنم برای راهنمای های مفیدتان

من با ظاهر فرم مشکل دارم بک گراند خود سایت مشکل داره و خوب نیست می خواهم خود فرم ساز یک شکل و شمایل زیبا داشته باشه جدا از سایت اصلی

چند کد cssمی خواهم که روی این فرم ساز اعمال کنم

سلام

می خوام یک سری اطلاعات توسط پرسنل سایت ار طریق فرم وارد دیتابیس کنیم . بعد کاربران سایت با وارد کردن یک کد شناسه بتونن اطلاعات مربوط به اون شناسه رو مشاهده کنن .

سلام

می خوام یک سری اطلاعات توسط پرسنل سایت ار طریق فرم وارد دیتابیس کنیم . بعد کاربران سایت با وارد کردن یک کد شناسه بتونن اطلاعات مربوط به اون شناسه رو مشاهده کنن .

از این ماژول میتونید استفاده کنید :)

مهم ماژول کد پیگیری فرم ساز rsform

1 کاربر پسند دیده است

ببخشید من موقعی که افزونه زرین پال یا پی لاین را روی سایت نصب می کنم در هیچ یک از افزونه ها قسمتی برای وارد کردن ای پی که از سیستم ان ها گرفتم ندارد

نمونه[ATTACH=CONFIG]6938[/ATTACH]

باید چکار کنم

درود

اگر افزونه رو برای فرم ساز نصب میکنید توی قسمت پیکربندی فرم ساز باید اطلاعات درگاهتون رو وارد کنید برادر

توی rsform همه گزینه ها زیر هم قرار میگیرند

اگه بخوام روبروی هم باشند چکار باید کنم

مثل :

نام : نام خانوادگی :

ممنون راهنماییم کنید

توی rsform همه گزینه ها زیر هم قرار میگیرند

اگه بخوام روبروی هم باشند چکار باید کنم

مثل :

نام : نام خانوادگی :

ممنون راهنماییم کنید

توی تب Properties در بخش form layout میتونید چند ستونه کنید فرمتون رو

درسته برای فرم ساز درگاه را نصب می کنم ولی همان طور که در عکس بالا می بینید اصلا تو قسمت پیکره بندی همچین قسمتی برای وارد کردن کد ان وجود ندارد

درسته برای فرم ساز درگاه را نصب می کنم ولی همان طور که در عکس بالا می بینید اصلا تو قسمت پیکره بندی همچین قسمتی برای وارد کردن کد ان وجود ندارد

بعد از نصب پلاگین پرداخت و فعال کردن اون ، از منوی کامپوننت ها ، به مدیریت کامپوننت RSForm برید و از اونجا به پیکربندی RSForm. در اونجا یک تب با نام پلاگین درگاهتون ایجاد شده. به اون تب برید و اطلاعات درگاه رو وارد کنید.

آموزش تصویری تنظیم پلاگین های پرداخت RSForm در تاپیک زیر توسط مهندس فتحی قرار داده شده :

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

برای من اخر ثبتنام این پیغام را می دهد

نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد

متن ایمیل خالی است

شما حداقل باید یک آدرس ایمیل جهت دریافت وارد کنید

درصورتی که تمامی موارد را وارد کردم جز اولی که متوجه نشدم

خیر من تنظیمات را کامل طبق ان چیزی که در این صفحه موجود است انجام دادم

تنظیمات ارسال ایمیل

لطفا راهنمای کنید

دوستان لطفا من را راهنمای کنید چند روز است درگیرش هستم

علاوه بر این مشکل اگر بخواهم بع از ثبتنام و اتصال به درگاه دوباره برگردد به فرم و همان جا کد پیگیری و کد تراکنش + یک پیام از طرف مدیریت را هم نشان دهد باید چکار کرد

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
اسپم

1- لطفا لینک بدید

2- شما توی حالت عادی بعد از پرداخت برمیگردید و مشخصات تراکنش رو یبینید. باید برای نمایش پیغام دلخواه افزونه پرداخت رو دستکاری کنید.

5 تا فرم دارم با 5 تا درگاه ملت با شماره حسابهای مختلف.ممنون میشم راهنماییم کنید چه شکلی حسابهای مختلف رو به این 5 تا فرم بشناسونم

واسه کد ملی که حتما باید 10طولش باشه--وقتی طول رو روی 10میذارم ماکسیمم رو 10 در نظر میگیره...یعنی کمتر از اون هم قبول میکنه؟!

این مشکل رو چجوری رفع کنم

ممنون

1 - میشه کاری کرد که بنا به تاریخ ثبت نام به کاربر نوبت بده؟؟؟؟

2 - چجوری کاربر میتونه اطلاعات وارد شده را ویرایش یا حذف کنه؟؟؟

ممنون راهنماییم کنید

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

ممنون از آموزشتون

وقتی کاربر میخواد تاریخ رو انتخاب کنه به میلادی نشون میده...چجوری میشه تاریخ شمسی نشون داد؟؟؟

ادامه...

تقویم

[ATTACH=CONFIG]1318[/ATTACH]

فیلد تقویم در فرم یک تقویم پاپ آپ( popup) میسازد. نحوه نمایش آن می تواند فقط خواندنی باشد یا تعاملی باشد تا کاربران بتوانند تاریخ را از تقویم انتخاب کنند. تقویم مسطح (Flat)همیشه در صفحه قابل نمایش است، گزینه دیگر آن پاپ آپ است.

شرح جزئیات:

• فرمت تاریخ: فرمت تاریخ انتخابی. به طور پیش فرض فرمت dd.mm.yyyy استفاده میشود.

نکته: اگر فرمت سه حرفی استفاده شود، نام مختصر ماه و روز جایگزین میشود. (برای مثال، ddd.mmm.yyyy). چهار حرفی برای مشخص کردن نام کامل ماه و روز استفاده میشود(dddd.mmmm.yyyy).

• ماکزیمم تاریخ: کاربر قادر نخواهد بود تاریخی بعد از تاریخ مشخص شده در این فیلد انتخاب کند.

• مینیمم تاریخ: کاربر قادر نخواهد بود تاریخی قبل از تاریخ مشخص شده انتخاب کند.

• طرح تقویم: مسطح/ پاپ آپ- نحوه نمایش تقویم را کنترل میکند.

• فقط خواندنی: بله/خیر- اگر خیر انتخاب شود کاربر می تواند تاریخ را در فیلد تایپ کند.

• برچسب پاپ آپ: اگر طرح پاپ آپ استفاده شود، می توانید برچسب دکمه ای که پنجره را راه اندازی می کند را تنظیم کنید.

• مشخصه های اضافی: هرموردی که در اینجا مشخص شود بر روی فیلدی که انتخاب تاریخ را ذخیره می کند، منعکس میشود. برای مثال: style="color:red"- باعث میشود که رنگ تاریخ انتخابی قرمز شود.

آپلود فایلها

[ATTACH=CONFIG]1319[/ATTACH]

وقتی که به تب مشخصه ها رفتید، بر روی شناسایی تنظیمات سرور کلیک کنید.

شرح جزئیات:

• اندازه فایل: حداکثر اندازه قابل قبول یک فایل. اندازه باید با واحد KB مشخص شود.

• فایل های قابل قبول: لیستی از پسوندهای فایلهای مورد قبول. هر پسوند باید در یک خط نوشته شود.

• پیشوند فایل: برای جلوگیری از جایگزینی فایل ها در پوشه آپلود، , RSForm!Pro یک پیشوند تصادفی به نام فایل آپلود شده اضافه می کند. اگر شما یک پیشوند مشخص کنید- پیشوند شما به جای آن استفاده خواهد شد. توجه کنید که می توانید از کد PHP برای تولید پیشوند به صورت پویا استفاده کنید. این کد باید در بین تگ های // و // نوشته شود.

• مقصد: مسیر پوشه آپلود.

• پیوست: فایل می تواند به ایمیل کاربر، ادمین و ایمیل های تنظیم شده دیگر پیوست شود.

[ATTACH=CONFIG]1320[/ATTACH]

در پایان اگر تنظیمات صحیح باشد، با رنگ سبز مشخص می شود. اگر رنگ قرمز مشاهده کردید باید آن مورد را اصلاح کنید.

برای مثال، به حداکثر اندازه پست و آپلود نگاه کنید. اگر به نظر برای انواع فایلی که کاربرانتون می توانند آپلود کنند خیلی کوچک می آیند، باید آنها را در فایل php.ini تغییر دهید. اگر در این مباحث تازه وارد هستید، می توانید از آموزشهای زیر برای تنظیمات فایل php.ini استفاده کنید.

http://www.ostraining.com/blog/joomla/installation-problems/

http://www.ostraining.com/blog/coding/phpini-file/

اگر مسیر فایلهای موقت (Temporary Directory Set ) با کلمه قرمز نشان داده شده است، ممکن است یک مشکل نباشد. تنظیمات سراسری جوملا را چک کنید که چه مسیری برای فایلهای موقت شما در نظر گرفته شده است و بررسی کنید آیا اجازه دسترسی به پوشه tmp، 755 (قابل نوشتن) است. می توانید از این اخطار صرف نظر کنید و تا زمان امتحان کردن آپلودها منتظر بمانید. در این نوشته، به نظر نمیرسد جوملا 2.5 کشف پوشه موقت را گزارش کند. پس می توانید این اخطار را نادیده بگیرید.

متن آزاد

[ATTACH=CONFIG]1321[/ATTACH]

این فیلد به سازنده فرم این امکان را میدهد که دستورالعمل ها یا گرافیک یا راهنمایی ها را به بدنه فرم وارد کند. این فیلد، یک فیلد اطلاعاتی است و قابل کلیک کردن نیست. از تگ های HTML نیز می توانید استفاده کنید.

ادامه دارد...

سلام وقت بخیر

دوستان چطوری من برای بخش پاسخگویی به مسایل شرعی یه سایت مذهبی دچار مشکل شدم!؟

میخواهم یه فرم طراحی کنم که وقنی طرف نام و نام خانوادگیش بهمراه ایمیلش و سوالش رو وارد کرد روی دکمه ارسال که کلیک میکنه بعدش یه پیغام بده که ارسال شد و جوابتون رو از طریق ایمیل مشاهده فرمایید.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

دوستان چطوری من برای بخش پاسخگویی به مسایل شرعی یه سایت مذهبی دچار مشکل شدم!؟

میخواهم یه فرم طراحی کنم که وقنی طرف نام و نام خانوادگیش بهمراه ایمیلش و سوالش رو وارد کرد روی دکمه ارسال که کلیک میکنه بعدش یه پیغام بده که ارسال شد و جوابتون رو از طریق ایمیل مشاهده فرمایید.

در تنظیمات فرمی که ساختید قسمتی به عنوان پیام تشکر وجود داره

اونو باز کنید و متن پیام تشکر را تعریف کنید

با سلام من یک فرم ثبت نام ساختم پلاگین مربوطه رو هم نصب کردم البته در لوکال حالا برای تست کردن در لوکال مقادیر مربوطه را نامعتبر میدونه طبق اموزش ها هم پیشرفتم به غیر از اموزش پی دی اف اموزش ویدئویی هم وجود داره ممنون میشم فیلدها رو هم بدون اعتبارسنجی قرار دادم فیلدهای مربوط به پلاگین رجیستر رو هم پیشفرض گذاشتم nam

تیکت پشتیبانی رو هم قبل از دکمه ارسال ایجاد کردم بعد از کپچا فرقی هم میکنه لطفا راهنماییم کنید با تشکر:37:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری