ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

ممنون میشم یک اموزش تصویری بهتر از صفحه اول جهت ساخت فرم ثبت نام بگذارید یا اگر اموزش ویدئویی هست لینک بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
ممنون میشم یک اموزش تصویری بهتر از صفحه اول جهت ساخت فرم ثبت نام بگذارید یا اگر اموزش ویدئویی هست لینک بدید

Ep. 59: How to create custom Joomla! registration forms with RSForm!Pro

این ویدئو رو ببینید . فقط فـ ـیـ ـلـ ـتـ ـر هست .

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض سلام و خسته نباشی و ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان !!

بنده یک فرم در سایت طراحی کرده ام که افراد سوالات شرعی خودشون رو مطرح کرده و دکمه ارسال رو می زنند !!

1. کل اطلاعات پر کردنی + پیام تشکر برای ارسال کننده ، ارسال میشه

2. کل اطلاعات متن پیام هم برای ایمیل بنده ارسال میشه !

حال مشکل بنده اینه که افزونه ، کد ، تغییراتی رو چطوری اعمال کنم که از طریق همان ایمیل به فرد پاسخ بدهم . یعنی گزینه reply رو بزنم به ایمیل فرد پاسخ بدهد !! با تشکر

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

توی فیلد فرستنده ایمیل در تنظیمات ایمیل فرم که احتمالا آدرس ایمیل خودتون رو وارد کردید ،کد فیلد ایمیل که کاربر باید پر کنه رو وارد کنید . عنوان فیلد رو متناسب با عنوان فیلد ایمیل فرم خودتون تغییر بدید .

{Email:value}

توی فیلد فرستنده ایمیل در تنظیمات ایمیل فرم که احتمالا آدرس ایمیل خودتون رو وارد کردید ،کد فیلد ایمیل که کاربر باید پر کنه رو وارد کنید . عنوان فیلد رو متناسب با عنوان فیلد ایمیل فرم خودتون تغییر بدید .

{Email:value}

والا متوجه نمیشم قضیه چی هستش از ایمیل کابران و مدیران براتون گذاشتم ببینید همینه که شما گفتید رو درست وارد کردم

ایمیل کاربران

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14125027291.png

ایمیل مدیران

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14125027302.png

آموزش تنظیمات ایمیل رو نگاه بندازید متوجه میشید . دیگه کامل توضیح نمیدم . در قسمت ایمیل مدیران . فیلد "از طرف" رو مقدار {Email:value} قرار بدید . این Email عنوان فیلد ایمیل در فرمی هست که ساختید . اگه چیز دیگه ای است باید تغییرش بدید .

آموزش تنظیمات ایمیل رو نگاه بندازید متوجه میشید . دیگه کامل توضیح نمیدم . در قسمت ایمیل مدیران . فیلد "از طرف" رو مقدار {Email:value} قرار بدید . این Email عنوان فیلد ایمیل در فرمی هست که ساختید . اگه چیز دیگه ای است باید تغییرش بدید .

تنظیمات ایمیل درست هستش !!

ایمیل مدیران فیلد "از طرف" رو روی {Email:value} گذاشتم اما هیچ تغییری نکرد یعنی ایمیلی برا سایت نیامد اما برای ارسال کننده آمد

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز، یک سوال خیلی مهم داشتم:

میخواهم یک فیلد تکست باکس در فرم خود داشته باشم که این فیلد بتواند کلمه ای که کاربر داخل آن می نویسد را در لحظه جستجو کند. میخواهم این جستجو در بخشی از وب سایت که قبلا در جوملا دسته بندی کرده ام انجام گیرد. یعنی کاربر در فرم تماس با نوشتن یک کلمه مثل "شبکه" فوراً موارد مشابه که شامل این کلمه هستند و قبلا ثبت شده اند را در سایت جستجو کرده و در پایین فیلد تکست باکس به نمایش بگذارد. به این منظور میخواهم کاربر قبل از تماس با پشتیبانی سوال خود را در بخش سوالات متداول سایت که قبلا تکمیل شده بتواند بیابد و دیگر احتیاجی به پر کردن فرم تماس نباشد.

آیا امکان همچنین کاری وجود دارد؟ لطفاً بنده را راهنمایی بفرمایید... با تشکر فراوان

ویرایش شده در توسط master-joint

با سلام

بنده کامپوننت rsform را برای ساخت فرم ثبت نام دانلود کردم و از این طریق یک فورم را ساختم .. حالا سوال بنده این است که برای ورود به سایت چه باید کرد و چطور باید ورود به سایتی را ساخت که با این ثبت نام هم خوانی داشته باشد و فردی که ثبت نام می کنند بتواند از منو ورود به سایت وارد سایت بشود

خود rsform منو ورود به سایت دارد یا خیر ؟

یا باید این منو را خودم بسازم ؟

لطفآ راهنمایی بفرمایید

سپاس

با سلام

بنده کامپوننت rsform را برای ساخت فرم ثبت نام دانلود کردم و از این طریق یک فورم را ساختم .. حالا سوال بنده این است که برای ورود به سایت چه باید کرد و چطور باید ورود به سایتی را ساخت که با این ثبت نام هم خوانی داشته باشد و فردی که ثبت نام می کنند بتواند از منو ورود به سایت وارد سایت بشود

خود rsform منو ورود به سایت دارد یا خیر ؟

یا باید این منو را خودم بسازم ؟

لطفآ راهنمایی بفرمایید

سپاس

ابتدای همین تاپیک آموزش داده که !

فرم پیش فرض ثبت نام جوملا، برای خیلی از کاربران راضی کننده نیست و اغلب دوست دارن که با توجه به نیازهای سایتشون، فیلدهای خودشون رو به فرم اضافه کنن. (که البته قابل انجامه کاملا)

در این آموزش، قصد دارم با استفاده از rsformpro فرم ثبت نامی ایجاد کنم و بجای فرم پیش فرض ثبت نام جوملا استفاده کنم. (چون rsformpro ای که استفاده میکنم نسخه انگلیسی هست، تمام عناوین انگلیسی رو در آموزش استفاده کردم)

قدم اول - دانلود و نصب پلاگین Joomla! user registration Plugin (که تجاریه ! :13:)

قدم دوم - فعال کردن گزینه integration

با نصب و فعال کردن پلاگین فوق، بخش جدیدی به کامپوننت اضافه میشه. وارد کامپوننت بشید و به manage forms برید. میبینید که مطابق تصویر، تب جدید به نام Joomla! registration اضافه شده(تصویر رو ببینید)

attachment.php?attachmentid=1169&d=1340308189&thumb=1

در مسیر Components > RSForm!Pro > Form Manager > edit a form (یعنی اینجا فرم مورد نظرمون رو که قبلا ساختیم ویرایش میکنیم) وارد تب Joomla! registration بشید. مطابق تصویر زیر امکان integration for the form رو فعال کنید.

attachment.php?attachmentid=1171&d=1340308189&thumb=1

اگر گزینه New User Account Activation رو فعال کنید، ثبت نام کاربر جدید، با ایمیلی از سایت برای کلیک روی لینک تایید همراه میشه.

بخش Merge Vars به شما اجازه میده که فیلدهای مورد نیازتون رو برای ثبت نام کاربر انتخاب کنید.

اگر روی سایتتون cb نصب کرده باشید، این پلاگین کاربران cb رو معتبر و ثبت شده می شناسه.

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

با استفاده از این روش قسمت ورود به سایت اضافه می شود به سایت من یا فقط می شود فرم را ساخت ؟

این پلاگین را از کجا تهیه کنم

سپاس

با استفاده از این روش قسمت ورود به سایت اضافه می شود به سایت من یا فقط می شود فرم را ساخت ؟

این پلاگین را از کجا تهیه کنم

سپاس

ورود به سایت فرق نمیکنه ارتباطی به فرم ثبت نام نداره شما با همون فرم ورود پیشفرض جوملا میتونید وارد سایت بشید

ورود به سایت فرق نمیکنه ارتباطی به فرم ثبت نام نداره شما با همون فرم ورود پیشفرض جوملا میتونید وارد سایت بشید

خوب ورود به سایت خود جوملا بررسی می کند که چه کسی ثبت نام کرده( از طریق ثبت نام با rsform ) یا باید به صورت دستی خودمان این افراد را در سایت فعال کنیم

یک سوال دیگر :

فرم ورود به سایت جوملا را که فعال می کنم بعد از پر کردن مشخصات بر روی گزینه ورود که کلیک می کنم به صفحه 404 می رود .دلیل چیست و راه حل چیست ؟

سپاس

فرم ثبت نام با rsform اطلاعات رو به کاربران جوملا اضافه میکنه . احراز هویت با جوملا انجام میشه . rsform فقط یک فرم هست .

در تنظیمات ورود اعضا گزینه ای داره تحت عنوان صفحه ی ارجاع بعد از ورود . اون رو تعیین کنید . باید حل بشه .

با سلام

بنده برای هر سفارش کاربر از طریق ticket یک کد رهگیری صادر می کنم. حالا کاربر در مراجعه بعدی خود به سایت به چه صورت میتونه با وارد کردن فقط کد رهگیری خود، کل سفارش قبلی خودشو (که مربوط به همین کد رهگیری است) ببینه؟ (ویرایش نیاز نیست).

با تشکر

با سلام

در این فرم ساز این امکان وجود دارد که کاربران را از لحاظ زبان محدود کنیم

مثلا همه موارد را بجز ایمیل به صورت فارسی تایپ نماید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

یک کاری نیاز دارم با آر اس فرم انجام بدم نمیدونم انجام میشه داد یا نه؟

ببینید یک فایل پی دی اف داریم که مثلا گواهی نامه شرکت در یک همایشه . که توش از یه سری متن و امضا وجود داره.

و تو قسمت اسم شخص خالیه و قراره که پر بشه

حالا میخواهیم افرادی که فرم رو پر کردن خود به خود اون قسمت خالی تو فایل پی دی اف از فیلد نام که کاربر تو فرم وارد میکنه پر بشه

و همون لحظه که کاربر سابمیت کرد فایل پی دی اف برای دانلود کاربر بیاد و یا نهایتا ایمیل بشه.

چنین امکانی هست؟

با سلام

بنده برای هر سفارش کاربر از طریق ticket یک کد رهگیری صادر می کنم. حالا کاربر در مراجعه بعدی خود به سایت به چه صورت میتونه با وارد کردن فقط کد رهگیری خود، کل سفارش قبلی خودشو (که مربوط به همین کد رهگیری است) ببینه؟ (ویرایش نیاز نیست).

با تشکر

مهم ماژول کد پیگیری فرم ساز rsform

با سلام

در این فرم ساز این امکان وجود دارد که کاربران را از لحاظ زبان محدود کنیم

مثلا همه موارد را بجز ایمیل به صورت فارسی تایپ نماید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش - صفحه 82

سلام

ببینید یک فایل پی دی اف داریم که مثلا گواهی نامه شرکت در یک همایشه . که توش از یه سری متن و امضا وجود داره.

و تو قسمت اسم شخص خالیه و قراره که پر بشه

حالا میخواهیم افرادی که فرم رو پر کردن خود به خود اون قسمت خالی تو فایل پی دی اف از فیلد نام که کاربر تو فرم وارد میکنه پر بشه

و همون لحظه که کاربر سابمیت کرد فایل پی دی اف برای دانلود کاربر بیاد و یا نهایتا ایمیل بشه.

چنین امکانی هست؟

آر اس یک پلاگین PDF داره . توی اون میتونید قالب بندی فایل خروجی رو بسازید . البته خودتون دستی نمیتونید فایل بهش بدید . باید با خود آر اس بسازید و دقیقا خواسته ی شما رو انجام میده .

با سلام

من وقتی از فرم های ارسالی خروجی میگیرم درست نشون نمیده ؟

آیا راهی برای درست نشون دادن خروجی وجود داره یا نه؟؟؟

مشکل حل شد اگهکسی مشکل من داره به لینک زیر بره حل میشه

حل مشکل فرم ساز Rsform در نمایش کاراکتر های فارسی در خروجی های csv

ویرایش شده در توسط azadyamin

درود

اگه به صورت ؟؟؟؟ در میاد از راه زیر استفاده کنید

شما برای نمایش درست فایل csv نباید اون رو open کنید، مراحلی رو که میگم رو به ترتیب انجام بدید

1. برنامه ی excel رو باز کنید

2. به تب data برید و گزینه ی from text رو انتخاب کنید

3. فایل csv که به عنوان خروجی گرفتید رو پیدا و باز کنید

4. در پنجره ی text insert wizard گزینه ی delimited رو انتخاب کنید و از منوی کشویی file origin گزینه ی ( unicode (utf-8 رو انتخاب کنید

5. next بزنید و در پنجره ی جدید تیک گزینه ی comma رو بزنید

6. next بزنید و نهایتا finish

7. در پنجره ای که باز میشه میتونید انتخاب کنید که دیتا هاتون از کدوم سلول شروع بشن

و نهایتا ok رو بزنید و الان میتونید دیتا هاتون رو به درستی مشاهده کنید.

توجه کنید که collation جداول دیتابیستون در phpmyadmin قبل از ارسال فرم توسط کاربر باید روی utf8-general-ci تنظیم شده باشه، وگرنه ممکنه این آموزش مشکل شما رو حل نکنه

با سلام

دوستان چطور میشود از کد رهگیری یا اطلاعات ثبت شده در فرم طراحی شده با rsform در اطلاعات ارسالی یا نمایشی rsmembership استفاده کرد ؟

سلام

دوستان اگه امكان داره فايل دانلود RSForm Pro رو براي من بذار...

به خدا خسته شدم انقدر گشتمو سالم پيدانكردم...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری