ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

سوال بعدیم اینه که چجوری میتونم یه فرم شبیه این فرم بسازم ؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]8251[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با استفاده از ویرایش کدهای layout در تنظیمات فرم میتونید این فرم رو بسازید .

در مورد سوال اول هم باید لینک فرم رو قرار بدید

سناریو: فرمی ساختیم که میخوایم هر بار کاربری دکمه ی ارسال رو زد (فرم رو تکمیل و ارسال کرد) یه اس ام اس به مدیر سایت بره

برای اتصال فرم ساخته شده به سامانه پیامک به دوتا چیز نیاز داریم:

1- جزئیات وب سرویس سامانه پیامک (که شرکت فروشنده بهمون میده )

2- اسکریپت زیر رو در بخش Scripts فرمتون و در باکس Script called on form process وارد کنید:

$url = 'اطلاعات وب سرویس شامل آدرس اینترنتی شما&Mobile=شماره موبایلی که میخواین بهش اس ام اس بره&SMS=سفارش%20جدیدی%20در%20سایت%20ثبت%20شده%20است';
$curl = curl_init();		
curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER,0);			
curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);	
curl_setopt($curl, CURLOPT_URL,$url);			
$result = curl_exec($curl);
curl_close($curl);

//die ($result);

این اسکریپت، وقتی سفارش ثبت شد یه اس ام اس به شماره ای که در قسمت mobile دادیم، میفرسته با این متن: سفارش جدیدی در سایت ثبت شده است

سناریوهای بیشتری هم برای ارسال sms از این فرم ساز هست که به مرور تو همین تاپیک میذارم

در حال حاضر اسکریپت بنده به شکل زیر هست ولی پیام ارسال نمیشه:

<?php
$url = 'http://panel.smsmart.ir/post/send.asmx?wsdl&Mobile=09357943686&SMS=سفارش%20جدیدی%20در%20سایت%20ثبت%20شده%20است';
$curl = curl_init();		
curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER,0);			
curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);	
curl_setopt($curl, CURLOPT_URL,$url);			
$result = curl_exec($curl);
curl_close($curl);

//die ($result);
?>

بنظر آموزش قسمت پیامک تکمیل نیست آخه نه شماره ارسالی توش درج شده نه یوزر و پس پنل و...!!!

چکار کنیم؟؟؟:33::33:

سلام

من فايل فارسي سازي كه دراولين تاپيك وجود داره رو واسه جوملا3 استفاده كردم با خطاي زير روبرو شدم:

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

بسته نصب: خطایی در نصب افزونه وجود داشت: site

حالا ميخواستم بدونم اين بخاط اينست كه از جوملا3 استفاده ميكنم؟ چون همين كار رو تو 2.5 انجام ميدادم بدون هيچ مشكلي كار ميكرد!

با تشكر

لطفا دوستان راه نماییی کنند برای فارسی سازی فرم ساز به مشکل برخوردم

برای این کار فایل زبان خود افزونه رو ویرایش کنید و یا معادل های اونو داخل مدیریت جوملا وارید کنید.

سلام حرکاری کردم در جوملا 3 نتونستم فارسیش کنم

فایل زبان فارسی را از نسخه 2.5 کپی کنید و به پوشه fa-IR منتقل کنید

نام فایل زیان:

fa-IR.com_rsform.ini

میشه فرمی ساخت که در مقادیر قبلی که با rsform ثبت شده اند جستجو انجام بده؟

مثلا:

اطلاعات چند نفر رو ثبت میکنیم و حال با استفاده از سیستم جستجو بر اساس معیاری مثل نام یا کد ملی جستجو انجام دهمی و فرد مورد نظر رو پیدا کنیم

میشه فرمی ساخت که در مقادیر قبلی که با rsform ثبت شده اند جستجو انجام بده؟

مثلا:

اطلاعات چند نفر رو ثبت میکنیم و حال با استفاده از سیستم جستجو بر اساس معیاری مثل نام یا کد ملی جستجو انجام دهمی و فرد مورد نظر رو پیدا کنیم

ماژول کد رهگیری در انجمن جستجو کنید .

سلام خسته نباشید

من میخواسم با استفاده از ار اس فرم مثلا دوتا فیلد داشته باشم یکی اسم و یکی مبلغ بعد از اینکه دکمه ارسال زده شد فیلد مبلغی که توسط کاربر پر شده با استفاده از post به یک صفحه دیگه از سایت مثلا تماس با ما ارسال بشه و توسط یکی از فیلد های تماس باما و get دریافت بشه ایا امکانش هست ؟

ماژول کد رهگیری در انجمن جستجو کنید .

ممنون از پاسخ شما

اما من مظورم بر اساس کد رهگیری نبود.بر اساس یه معیار دیگه مثلا فیلد کد ملی در فرم فرضی ثبت افراد....

به عنوان نمونه شما برای یه نفر با شماره گواهینامه خاصی جریمه ثبت میکنی حالا اون فرد میتونه از طریق سایت شماره گواهینامه شو بزنه استعلام کنه ببینه جریمه ای به اسمش ثبت شده یا نه

ممنون راهنمایی بفرمایید لطفا

سلام

کاربر وقتی فرم رو پر میکنه باید چندتا عکس آپلود کنه. من برای اینکه بعدا بتونم عکس های هر کاربری رو تشخیص بدم میخوام که نام کاربر (که در فیلدی در همون فرم ازش گرفته میشه) به عنوان پیشوند به نام عکس اضافه بشه. میدونم که با کد میشه این کار رو کرد اما هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم چه کدی باید بذارم.

اگه دوستان میدونن لطف کنن و راهنمایی کنن. ممنون

سلام دوستان

چطوری میتونم فرمی که توسط کامپوننت rsform pro ایجاد کردم در موقعیت مورد نظر سایتم نمایش بدم با چه دستوری؟

البته توی سایتهای مختلف کد {3 rsform} پیشنهاد دادن که این کد رو به صورت ماژول html دستی در موقعیت مورد نظر ایجاد می کنه اما این کد کار نمیکنه و ویرایشگر با اون

مثل یک متن برخورد می کنه و فقط همین کد رو در سایتم نشون میده البته سایت هنوز رو لوکال هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنید به چه شکلی میشه این فرم نمایش داد..

سلام دوستان

چطوری میتونم فرمی که توسط کامپوننت rsform pro ایجاد کردم در موقعیت مورد نظر سایتم نمایش بدم با چه دستوری؟

البته توی سایتهای مختلف کد {3 rsform} پیشنهاد دادن که این کد رو به صورت ماژول html دستی در موقعیت مورد نظر ایجاد می کنه اما این کد کار نمیکنه و ویرایشگر با اون

مثل یک متن برخورد می کنه و فقط همین کد رو در سایتم نشون میده البته سایت هنوز رو لوکال هست ممنون میشم اگه راهنماییم کنید به چه شکلی میشه این فرم نمایش داد..

سلام

برای نمایش فرم در مطالب باید پلاگین RSform content plugin بر روی جوملاتون نصب باشه. سپس با استفاده از همان کدی که گفتید فرم مورد نظر را فراخوانی نمایید. (عدد موجود در کد = شناسه فرم )

همچنین برای نمایش فرم در موقعیت ماژولها می بایست ماژول آر اس فرم را نصب و با استفاده از آن فرم مربوطه را در موقعیت ماژول دلخواه فراخوانی کنید.

سلام

برای نمایش فرم در مطالب باید پلاگین RSform content plugin بر روی جوملاتون نصب باشه. سپس با استفاده از همان کدی که گفتید فرم مورد نظر را فراخوانی نمایید. (عدد موجود در کد = شناسه فرم )

همچنین برای نمایش فرم در موقعیت ماژولها می بایست ماژول آر اس فرم را نصب و با استفاده از آن فرم مربوطه را در موقعیت ماژول دلخواه فراخوانی کنید.

خیلی متشکر از راهنمایی تون

دوستان ماژول RSForm! Pro Module وقتی بین فایلها باشه اجازه اجرای صحیح این پلاگین EasyCalcCheck PLUS رو نمی ده بنده هم توی تایپیک مربوط به پلاگین هدیه جوملا بدون اسپم!! سوالم رو پرسیدم اما متاسفانه جوابی نگرفتم حالا هم اومدم توی این تایپک که مربوط به آراس فروم هست سوالم رو بپرسم شاید شما بتونید راهنمایی کنید

حالا شما بفرمایید جکار کنم تا وجود این ماژول در بین فایلها مانع اجرای پلاگین نشه چون هم به ماژول نیاز دارم هم به پلاگین

منتظر راهنمایی هاتون هستم

دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟ نسخه جدید ماژول RSForm! Pro Module رو هم اگه بتونید در اختیارم قرار بدید شاید مشکل رفع بشه

سلام دوستان . من از همین آر اس فرم هدیه انجمن دارم استفاده میکنم. اخیرا که میخواستم ماژول پیگیری و پلاگین پی لاین رو نصب کنم با خطای زیر روبرو میشم که میگه باید آر اس فرم رو آپدیت کنم. حالا مشکل اینجاست که کد لایسنسش رو ندارم . راه حلی برای نصب هست؟

متن خطا:

Please upgrade RSForm! Pro to at least R45 before continuing!

نصب ماژول: عدم موفقیت در روند نصب روال سفارشی

دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟ نسخه جدید ماژول RSForm! Pro Module رو هم اگه بتونید در اختیارم قرار بدید شاید مشکل رفع بشه
سلام دوستان . من از همین آر اس فرم ......

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

آخرین خط پست اول نسخه جدید هست . قبل از نصب از فرم ها و ارسال ها بک آپ بگیرید مشکلی پیش نیاد /

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری