ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

با سلام

من میخواستم یک فرم بسازم و اطلاعاتی رو از کاربر بگیرم و بعد از زدن next توسط کاربر اطلاعات ارسال شد توسط کاربر به او نمایش داده شود سپس وارد درگاه پرداخت شده وپس از پرداخت فایل اطلاعات وارد شده اش رو دانلود کنه

این کار رو میشه با این کامپوننت انجام داد یا خیر؟ و بخش نمایش اطلاعات کاربر را چطور میشود انجام داد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

من میخواستم یک فرم بسازم و اطلاعاتی رو از کاربر بگیرم و بعد از زدن next توسط کاربر اطلاعات ارسال شد توسط کاربر به او نمایش داده شود سپس وارد درگاه پرداخت شده وپس از پرداخت فایل اطلاعات وارد شده اش رو دانلود کنه

این کار رو میشه با این کامپوننت انجام داد یا خیر؟ و بخش نمایش اطلاعات کاربر را چطور میشود انجام داد؟

کار شما ترکیب چند مورد هست که تمام در انجمن آموزش داده شده .

به جز مشاهده فیلد ها پس از پرداخت . که میتونید کاربر رو محدود کنید که حتما لوگین کنه .

فرم ارسالی خودش رو میتونه با لوگین به پروفایلش مشاهده کنه .

برای انجام مراحل کارتون هم در انجمن جستجو کنید.

سلام

دوستان يه فرم دارم كه ميخوام وقتي كاربر مبلغ رو وارد ميكنه، بصورت سه رقم سه رقم مبلغ رو جدا كنه

اينكار چطوري انجام ميشه؟

با تشكر

با سلام

ار بخش پیکره بندی کامپوننت، منوی پرداخت و یا payment رو انتخاب کرده و در اونجا میتونین تنظیمات واحد پولی و رقمی رو انجام بدین.

موفق باشین.

سلام

دوستان يه فرم دارم كه ميخوام وقتي كاربر مبلغ رو وارد ميكنه، بصورت سه رقم سه رقم مبلغ رو جدا كنه

اينكار چطوري انجام ميشه؟

با تشكر

ضمن تشکر

اما اون تنظیمات باعث این نشد که کاربر هنگام درج مبلغ اونو بصورت سه رقم،سه رقم جدا ببینه!

ضمن اینکه تو خروجی هم به همین ترتیب، یعنی باز بصورت سه رقم جدا شده نشون نمیده!!

با تشکر

سلام خسته نباشید من کل فرم گشتم ولی چیزی که من می خوام نبود

من می خوام وقتی کد رهگیری تولید می شه به ترتیب باشه یعنی اولین کاربر شماره 100 نفر بعدی 101 و بهمین صورت ادامه داشته باشه چطور می تونم این کار رو انجام بدم ممنون

سلام دوستان

کسی لینک rsform برای جوملا 3 را ندارد؟

انتهای متن پست اول .

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

انتهای پست اول .

سلام خسته نباشید من کل فرم گشتم ولی چیزی که من می خوام نبود

من می خوام وقتی کد رهگیری تولید می شه به ترتیب باشه یعنی اولین کاربر شماره 100 نفر بعدی 101 و بهمین صورت ادامه داشته باشه چطور می تونم این کار رو انجام بدم ممنون

سلام . منم گشتم چیزی به چشمم نخورد

{global:submissionid}

با استفاده از این کد شناسه ی ارسال ، که یک عدد صعودی و یونیک هست میتونید در پیام تشکر نمایش بدید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

نسخه نهایی این کامپوننت "1.50.21" را کسی از دوستان داره؟

این کد برای ورژن 1.50.20 هستش اگر اشتباه نکنم، درست؟

بعد از بخوایم این کد در یکی از فیلدهای تکستی فرم باشه و بعدا در لیست فرم ها نمایش داده بشه هم باید همین قطعه کد استفاده کنیم ??

منظورم این کد هستش: {global:submissionid}

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

این افزونه تجاری هست و بنا به مناسبت ، مدیران محترم ، اقدام به انتشار به عنوان هدیه میکنند . نسخه خاصی مد نظرتون هست باید خریداری کنید .

در مورد اون کد هم خیر ، امکان ویرایش ندارید . چون شناسه ی فرم هست.

در متن ساده میتونید نمایش بدید . نه در فیلد .

در کلیه نسخه ها قابل استفاده هست .

سلام به استاتید گرامی

من جوملا 3 دارم که RSFORM Pro 1.50.19 روش نصبه

ولی متاسفانه نمیتونم فارسی ساز را نصب کنم با پیام خطا مواجه میشوم ظاهرا مربوط به ورژن جوملا میباشد. متاسفانه اطلاعات زیادی برای ادیت کردن manifest جهت استفاده در جوملا 3 را ندارم . اگر دوستان نسخه فارسی ساز برای جوملا 3 را دارند ممنون میشم به اشتراک بگذارند

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر لطف کنین به این 3 تا مشکل من پاسخ بدید ممنون میشم . چندین روزه که درگیرشم و موفق نشدم

1- من میخوام یک فرم ثبت سفارش برای یک رستوران که فقط یک نوع غدا داره درست کنم. میخوام در قسمت تعداد غذا یک چک باکس وجود داشته باشه که اسم غذا و قیمت اونرو نوشته باشه . ودر زیر اون یک فیلد متنی باشه که مشتری بتونه تعداد غذاش رو وارد کنه . و در زیر این فیلد یک فیلد جمع کل، که قیمت غذا رو در عدد وارد شده در فیلد متنی ضرب کنه و قیمت کل رو نشون بده. چه اسکریپتی باشد استفاده کنم ؟

2- همچنین میخوام در انتهای فرم یک فیلد برای نوع پرداخت درست کنم که دارای حالتهای : پرداخت آنلاین و پرداخت در محل باشه. زمانیکه مشتری پرداخت آنلاین رو انتخاب میکنه بعد از ارسال فرم به درگاه پرداخت منتقل بشه و اگر پرداخت در محل رو انتخاب کرد، تنها به یک صفحه تشکر منتقل بشه. چه کاری باید انجام بدم

3- من در فرمم بخشی وجود داره که مشتری میتونه تاریخ تحویل غذا رو هم از تقویم انتخاب کنه. مشکلم اینه که rsform فارسی با تقویم شمسی رو هم نصب کردم ولی وقتی در فرم تقویم رو باز میکنم تاریخ جاری بر روی قمری تنظیم شده و تاریخ شمسی امروز رو نشون نمیده ، باید چیکار کنم ؟؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر لطف کنین به این 3 تا مشکل من پاسخ بدید ممنون میشم . چندین روزه که درگیرشم و موفق نشدم

1- من میخوام یک فرم ثبت سفارش برای یک رستوران که فقط یک نوع غدا داره درست کنم. میخوام در قسمت تعداد غذا یک چک باکس وجود داشته باشه که اسم غذا و قیمت اونرو نوشته باشه . ودر زیر اون یک فیلد متنی باشه که مشتری بتونه تعداد غذاش رو وارد کنه . و در زیر این فیلد یک فیلد جمع کل، که قیمت غذا رو در عدد وارد شده در فیلد متنی ضرب کنه و قیمت کل رو نشون بده. چه اسکریپتی باشد استفاده کنم ؟

2- همچنین میخوام در انتهای فرم یک فیلد برای نوع پرداخت درست کنم که دارای حالتهای : پرداخت آنلاین و پرداخت در محل باشه. زمانیکه مشتری پرداخت آنلاین رو انتخاب میکنه بعد از ارسال فرم به درگاه پرداخت منتقل بشه و اگر پرداخت در محل رو انتخاب کرد، تنها به یک صفحه تشکر منتقل بشه. چه کاری باید انجام بدم

3- من در فرمم بخشی وجود داره که مشتری میتونه تاریخ تحویل غذا رو هم از تقویم انتخاب کنه. مشکلم اینه که rsform فارسی با تقویم شمسی رو هم نصب کردم ولی وقتی در فرم تقویم رو باز میکنم تاریخ جاری بر روی قمری تنظیم شده و تاریخ شمسی امروز رو نشون نمیده ، باید چیکار کنم ؟؟

منظورم از قمری میلادی بود

سلام چطوری می تونم یک فرمی رو وارد کنم که به ازای وارد کردن عدد قیمت بده مثلا اگر تعریف شده عدد 1 رو وارد کنه 4000 هزار تومن براش اعمال بشه عدد 2 رو وارد کرد خودکار قیمتش دو برابر بشه و الا اخر و بعدش بتونه بره و ژرداخت کنه برای یک سایت پزوهشی می خواهم که به تعداد صفحه وارد شده برای ترجمه قیمت بده بعدم کاربر بتونه واریز کنه لطفا راهنماییم بفرمایید

منظورم از قمری میلادی بود

من جواب دو تا سوال اول رو *پیدا کردم ولی مشکل سووم که مربوط به تاریخه رو نتونستم . استادای عزیز کسی نمیدونه چرا وقتی تقویمو باز میکنم تاریخ جاری روی تاریخ میلادی تنظیم شده( عکس رو ببینید) . مشکلی درتقویمم هستش یا میشه رفعش کرد [ATTACH=CONFIG]9100[/ATTACH]

بیخیال این فرم ساز شو با این مواردی که شما گفتی یه فرم با php بزنید روی سایت iframe کنید بهتره .

سلام چطوری می تونم یک فرمی رو وارد کنم که به ازای وارد کردن عدد قیمت بده مثلا اگر تعریف شده عدد 1 رو وارد کنه 4000 هزار تومن براش اعمال بشه عدد 2 رو وارد کرد خودکار قیمتش دو برابر بشه و الا اخر و بعدش بتونه بره و ژرداخت کنه برای یک سایت پزوهشی می خواهم که به تعداد صفحه وارد شده برای ترجمه قیمت بده بعدم کاربر بتونه واریز کنه لطفا راهنماییم بفرمایید

این آموزش رو نگاه کن

https://www.rsjoomla.com/forum/37-rsform-pro/8806-simple-order-form-calculation.html

سلام

چطور میشه امکانی رو ایجاد کرد که وقتی مثلا" در یه دروپ دان گزینه ای انتخاب شد، یه تصویر هم در رابطه با اون در زیرش نمایش داده بشه؟

با تشکر

من یه فرم ثبت نام دارم که بعد از تکمیل ثبت نام باید یه پیغام تشکر بده به کاربر اما نشون نمیده و میره قسمت اول ثبت نام.

چیکارش کنم؟

سلام

چطور میشه امکانی رو ایجاد کرد که وقتی مثلا" در یه دروپ دان گزینه ای انتخاب شد، یه تصویر هم در رابطه با اون در زیرش نمایش داده بشه؟

با تشکر

از گزینه شرطی برای نمایش فیلد دیگه میتونید استفاده کنید که وقتی دراپ دان روی یک گزینه بود ، یک فیلد دیگه رو نمایش بده ، حالا این فیلد مذکور میتونید داخلش لینک یک عکس رو درج کنید نمایش بده

من یه فرم ثبت نام دارم که بعد از تکمیل ثبت نام باید یه پیغام تشکر بده به کاربر اما نشون نمیده و میره قسمت اول ثبت نام.

چیکارش کنم؟

پیام تشکر رو در تنظیمات فرم ست کردید?

سلام. یه فرم ثبت سفارش دارم میسازم.

یک لیست کشویی دارم ک 10 تا ایتم دارم. هر ایتم یک قیمت جداگانه داره. که مشتری با انتخاب هر ایتم میخوام قیمتش یکجای صفحه نمایش داده بشه.

جلوشم یک لیست کشویی دیگه باشه. که ایتم هاش اعداد 1 -2-3-4-5-6-7 هست. هر کدوم از این ایتم ها انتخاب شد ضرب بشه در فیمت لیست کشویی اول.

خلاصش بگم:

فروش اینترنت هست. طرف از لیست کشویی ااول تعرفه اش رو انتخاب میکنه ک هرکدوم از ایتم ها یک فیمت داره که نمایش داده بشه به مشتری.

بعد تعداد ماه رو از لیست کشویی دوم انتخاب کنه ک اگه بیشتر از یک ماه شد مبلغ افزایش پیدا میکنه. همزمانش یک متن تایپ بشه که مثلا هر ماه بیشتر از 2 ماه یه متنی بنویسه که x % تخفیف میخوره. (محاسبه اش بعدا انجام میشه)

فرم رو کامل ساختم. توی این قسمتش موندم. از جاوا همم چیزی سر در نمیارم.میشه راهنمایی کنید

سلام

یه فرم دارم تو سایت که پس از تکمیل به زرین پال متصل میشه و پرداخت....

حالا میخوام در قسمت choose payment یه حالت پرداخت به صورت ثبت فیش بانکی داشته باشم که offlinepay به فرم اضافه میشه

ولی در هر دو حالت به زرین پال متصل میشه در صورتی که در حالت آفلاین پی به زرین پال نباید متصل بشه

اشکال کار کجاست دوستان

سلام. یه فرم ثبت سفارش دارم میسازم. یک لیست کشویی دارم ک 10 تا ایتم دارم. .....

در لیست کشویی . اگر میخواید مقدار و عنوان فیلد مشخص کنید . در هنگام مقدار دهی باید به این شکل تعریف کنید . مثلا : اینترنت 128 5 گیگ|10000

بین عنوان و مبلغ یک کاراکتر پایپ "|" قرار بدید .

بعد در تنظیمات فرم باید از طریق قسمت calculate مبلغ رو محاسبه کنید .

در لیست کشویی . اگر میخواید مقدار و عنوان فیلد مشخص کنید . در هنگام مقدار دهی باید به این شکل تعریف کنید . مثلا : اینترنت 128 5 گیگ|10000

بین عنوان و مبلغ یک کاراکتر پایپ "|" قرار بدید .

بعد در تنظیمات فرم باید از طریق قسمت calculate مبلغ رو محاسبه کنید .

من نزدیک 5 تا لیست کشویی دارم که هرکدوم حداقل 5-6 تا ایتم دارن که هرکدوم یک قیمت هستن.

طبق گفته شما . توی یکی از لیست کشوییا ایتم رو اینطوری تعریف کردم:

01 گيگ در ماه|1000

02 گیگ در ماه|2000

و توی calculate فقط عنوان لیست کشویی رو میاره. ایتم هاشو نمیاره که انتخاب کنم.

شما تلگرام دارید ایدیتون رو بدین لطفا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری