ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از پلاگین بانک ملت استفاده کردم.

فرمی دارم طراحی میکنم برای فروش اینترنت هست.

یک لیست کشویی دارم که تعرفه ها رو داره و وقتی انتخاب میشه توی توتال قیمت میاد. تا اینجاش اکیه.

ی لیست کشویی دیگه هم هست که تعداد ماه رو باید انتخاب کنه مثلا 1 ماه 2 3 6 12

میخوام وقتی انتخاب شد تعداد ماه. تعدادش در قیمتی که در توتال هست ضرب بشه. در صورتی که اگر طرف 12 ماهه انتخاب کنه

قیمت سرویس باشه 2000 بشه کل 24000 ت . اینطوری میشه 24012

میخوام در نهایت کل قیمت یه 9 % مالیاتم بخوره. جاوا اسکریپت بلد نیستم. امکانش هست یکی برام یه فرم ساده طراحی کنه از روش بسازم. یا یه توضیح کامل ک بدونم کجاهارو باید تغییر داد. ممنون

از پلاگین بانک ملت استفاده کردم.

فرمی دارم طراحی میکنم برای فروش اینترنت هست.

یک لیست کشویی دارم که تعرفه ها رو داره و وقتی انتخاب میشه توی توتال قیمت میاد. تا اینجاش اکیه.

ی لیست کشویی دیگه هم هست که تعداد ماه رو باید انتخاب کنه مثلا 1 ماه 2 3 6 12

میخوام وقتی انتخاب شد تعداد ماه. تعدادش در قیمتی که در توتال هست ضرب بشه. در صورتی که اگر طرف 12 ماهه انتخاب کنه

قیمت سرویس باشه 2000 بشه کل 24000 ت . اینطوری میشه 24012

میخوام در نهایت کل قیمت یه 9 % مالیاتم بخوره. جاوا اسکریپت بلد نیستم. امکانش هست یکی برام یه فرم ساده طراحی کنه از روش بسازم. یا یه توضیح کامل ک بدونم کجاهارو باید تغییر داد. ممنون

چرا ویرایش نداره انجمن!!!

مشکل رو یطوری دیگه دارم برطرف میکنم. فقط ی چیزی هست . ک هر من سرعت رو از لیست کشویی 1 انتخاب میکنم لیست کشویی 2 تعرفه هاشو میاره توی توتال نشون میده. تا اینجا اکی.

ولی وقتی ایتم لیست کشویی 1 رو عوض میکنم یسری تعرفه دیگه توی لیست کشویی 2 میاره. ولی وقتی ایتمی انتخاب میکنم قیمتش به توتال اضافه میشه. چکار کنم رسیت بشه؟

یعنی اگه ایتم لیست کشویی 1 عوض شد . قیمت توی توتال هم پاک بشه.

اگر کدی هست لطفا بدین. مممنون

سلام. من فرم ام را به بانک ملت وصل کردم. وقتی کاربری فرم رو پر می کنه و در انتها مبلغ رو به صورت آنلاین پرداخت نمی کنه فرم براش ثبت می شه. چکار کنم که اگر مبلغ پرداخت نشد فرم هم ثبت نشه. ممنون از راهنمایی دوستان عزیز هستم.

با سلام

باید از منطق شرطی استفاده کنید یعنی ثبت فرم را منوط به پرداخت موفق کنید

سلام. ضمن تشکر . می شه لطفا کنید دقیقا چکار بایستی بکنم؟ چه اقدامی و کجا انجام بدم؟

دوستان این ارور قضیش چیه تو بخش ارسال فرم به کاربر نمایش میده : You must provide at least one recipient email address.

آقا تورو بخدا یکی بیاد یه چک محکم بخوابونه توگوش ما از گیجی دربیاییم. عنوانش هست فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش ولی هرچه میگردیم فقط آموزش هست پس کو پرورش؟ ببخشید ... پس کو دانلودش؟

آقا تورو بخدا یکی بیاد یه چک محکم بخوابونه توگوش ما از گیجی دربیاییم. عنوانش هست فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش ولی هرچه میگردیم فقط آموزش هست پس کو پرورش؟ ببخشید ... پس کو دانلودش؟

از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

مشکل با فرم ساز rsform

در فرم ثبت نام آنلاین سایتم که با rsform هست بعد از ثبت نام پیام تشکر نمایش داده می شد(که کد رهگیری هم نمایش داده می شد) به زرین پال متصلش کردم

بعد از ثبت نام به زرین پال وصل میشه و پیام تشکر نمایش داده نمیشه و یه کد رهگیری که مربوط به زرین پال نمایش داده می شود

لطفا راهنمایی کنید چطور بعد از ثبت نام و پرداخت زرین پال پیام تشکر نمایش داده شود

ممنون جواب بدید

اینم آدرس سایت

یا کد رهگیری رو قبل از پرداخت نمایش بدید

یا باید پلاگین پرداخت ویرایش بشه که اگه کد شده نباشه نیاز به دانش برنامه نویسی دارید..

راه اول راحت تره

سلام وقت بخیر چطوری میشه کاری کرد در فیلد به فرض قیمت ، کاربر قیمت رو مینویسه 3 تا 3 تا بینشون خط گذاشته بهش مثل این عکس

isk9_screenshot-kermanshah.sheypoor.com_2015-11-25_15-24-00.png

سلام

من میخوام قبل از ارسال فرم....اطلاعات نشون داده بشه

باید چکاری انجام بدم

ممنون

ممنون

تست کردم...فقط عبارت

نام :.

رو نشون میده

اسم شخص رو کنار نام نمینویسه

سلام

لطفا راهنمایی کنید .... من تا جایی که میشد گشتم ولی پیدا نکردم

من یه فرم میخام درست کنم که با انتخاب تعداد نفرات فیلید نوشتن اسامیشون بیاد . مثلا با انتخاب تعداد 4 ، 4تا فیلد نوشتن نام ونام خانوادگی + 4تا فیلد کد ملی + 4تا فیلد تاریخ تولد باز بشه

نمونه کار در لینک زیر موجود است :

Historical places - Package3

ممنون

سلام

لطفا راهنمایی کنید .... من تا جایی که میشد گشتم ولی پیدا نکردم

من یه فرم میخام درست کنم که با انتخاب تعداد نفرات فیلید نوشتن اسامیشون بیاد . مثلا با انتخاب تعداد 4 ، 4تا فیلد نوشتن نام ونام خانوادگی + 4تا فیلد کد ملی + 4تا فیلد تاریخ تولد باز بشه

نمونه کار در لینک زیر موجود است :

Historical places - Package3

ممنون

یک منوی کشویی میسازید و داخلش تعداد رو وارد میکنید. به همون تعداد فیلد های دلخواه رو ایجاد میکنید

بعد از قسمت فیلد شرطی،میاید شرط میذارید اگر مثلا روی 4 بود ، این چهار سری فیلد رو نمایش بده.. یکم کار سخته ..ولی نیاز به کد نویسی خاصی نداره.

سلام به اساتید محترم و سایر کاربران عزیز

در نت و انجمن سرچ کردم و جواب سوال خودم رو نتونستم بگیرم

میخوام تعداد 2000 تا کد گارانتی و به صورت یکجا وارد فرم ساز کنم

فرم من هیچگونه پیچیدگی نداره

میخوام مشتری ها یک عدد 10 رقمی رو ارسال کنند و اگه اون عدد در دیتابیس موجود بود بگه که درسته و اگه اشتباه هست بگه اشتباهه

نمیدونم چظور باید این اعتبارسنجی رئ انجام بدم

لطفا اگه کسی میدونه جواب بنده رو بده

ضمنا این اعداد در فایل exel هستند و پشت سر هم نیستند و به صورت رندوم انتخاب شدند

یک منوی کشویی میسازید و داخلش تعداد رو وارد میکنید. به همون تعداد فیلد های دلخواه رو ایجاد میکنید

بعد از قسمت فیلد شرطی،میاید شرط میذارید اگر مثلا روی 4 بود ، این چهار سری فیلد رو نمایش بده.. یکم کار سخته ..ولی نیاز به کد نویسی خاصی نداره.

ممنون آقا مسعود

امکانش هست یدونشو بنویسید (واسه ی***) تا من برای همشون بنویسم .

ممنون

سناریو: فرمی ساختیم که میخوایم هر بار کاربری دکمه ی ارسال رو زد (فرم رو تکمیل و ارسال کرد) یه اس ام اس به مدیر سایت بره

برای اتصال فرم ساخته شده به سامانه پیامک به دوتا چیز نیاز داریم:

1- جزئیات وب سرویس سامانه پیامک (که شرکت فروشنده بهمون میده )

2- اسکریپت زیر رو در بخش Scripts فرمتون و در باکس Script called on form process وارد کنید:

$url = 'اطلاعات وب سرویس شامل آدرس اینترنتی شما&Mobile=شماره موبایلی که میخواین بهش اس ام اس بره&SMS=سفارش%20جدیدی%20در%20سایت%20ثبت%20شده%20است';
$curl = curl_init();		
curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER,0);			
curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);	
curl_setopt($curl, CURLOPT_URL,$url);			
$result = curl_exec($curl);
curl_close($curl);

//die ($result);

این اسکریپت، وقتی سفارش ثبت شد یه اس ام اس به شماره ای که در قسمت mobile دادیم، میفرسته با این متن: سفارش جدیدی در سایت ثبت شده است

سناریوهای بیشتری هم برای ارسال sms از این فرم ساز هست که به مرور تو همین تاپیک میذارم

سلام من این روش رو بارها امتحان کردم اطلاعات وب سرویس سامانه رو گرفتم و طبق دستوری که داده بودید پیش رفتم اصلاً نتیجه نگرفتم با مدیر سامانه تماس گرفتم گفت که با یه کد قرار دادن که وصل نمی شه باید برنامه نویسی بشه پلاگین نوشته بشه ، منم جوابش دادم که دوستان اینطور انجام دادن و دارند استفاده می کنند نیازی به پلاگین نویسی نداره نیازی به برنامه نویسی نداره .

به هرحال یا من اشتباه متوجه شده بودم و اشتباه می کردم و یا ایشون .

شما بفرمایید چکار باید بکنم یه روش تصویری گام به گام بهم نشون بدید آدرس url چی هست از کجا باید بگیرم و ... رو برام توضیح بدید .

سپاسگزارم

سلام من این روش رو بارها امتحان کردم اطلاعات وب سرویس سامانه رو گرفتم و طبق دستوری که داده بودید پیش رفتم اصلاً نتیجه نگرفتم با مدیر سامانه تماس گرفتم گفت که با یه کد قرار دادن که وصل نمی شه باید برنامه نویسی بشه پلاگین نوشته بشه ، منم جوابش دادم که دوستان اینطور انجام دادن و دارند استفاده می کنند نیازی به پلاگین نویسی نداره نیازی به برنامه نویسی نداره .

به هرحال یا من اشتباه متوجه شده بودم و اشتباه می کردم و یا ایشون .

شما بفرمایید چکار باید بکنم یه روش تصویری گام به گام بهم نشون بدید آدرس url چی هست از کجا باید بگیرم و ... رو برام توضیح بدید .

سپاسگزارم

درود

پنل تون رو از چه سایتی گرفتید ؟

مشکل ارسال پیامک به شماره دلخواه از ار اس فروم حل شد

حالا چطور می شه به شماره ای که کاربر در قسمت شماره موبایل فرم می نویسه پیامک ارسال بشه ؟

فرض کنیم اسم فیلد شماره هست num

به این شکل متغیر رو بذارید جای شماره موبایل تست کنید

{num:value}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری