ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

با سلام

بنده آر اس فرم رو دانلود کردم

2013-07-09_004053.png

۲تا سوال

کدوم فایل رو نصب کنم؟ کلا کدوما رو نصب کنم؟

فایل زبان فارسی رو چجوری اضافه کننم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
فقط com_rsform نصب کن

نصب کردم حالا چجوری فارسیش کنم. یعنی فایل فارسی رو چجوری اضافه کنم

نصب کردم حالا چجوری فارسیش کنم. یعنی فایل فارسی رو چجوری اضافه کنم

از پست اول همین تاپیک دانلودش کنید و مثل سایر افزونه ها از طریق مدیریت افزونه ها نصبش کنید

به چه صورتی می توانم اعداد را 3 تا 3 تا جدا کنم برای نمایش قیمت می خواستم

چطوری میشه این فرمساز رو طوری تنظیم کرد که هر کاربر فقط یک بار بتونه فرم رو پر و ثبت کنه

منظورم اینه که بوسیله چک کردن ip یا کوکی های مرورگر مانع از این بشه که یه کاربر بیش از یک بار فرم رو پر و ارسال کنه

ممنون میشم دوستان در این زمینه به من کمک کنند

سلام

ببخشید چرا مدیریت کامپوننت من اینتوریه

[ATTACH=CONFIG]4082[/ATTACH]

نصف کنازیش پیدا نیست!

در صورت اعمال محدودیت در ارسال تعداد محدودی فرم به طور مثال 50 عدد به قسمت php scripts از تنظیمات فرم رفته و در Scripts called on form display کد زیر را وارد نمایید:

global $database;
$database = JFactory::getDBO();
$database->setQuery("SELECT COUNT(`SubmissionId`) FROM #__rsform_submissions WHERE `formId`='2'");
$database->query();
if (intval($database->loadResult()) >= 50)
{
 echo 'Sorry, no more submissions are accepted !';
 $formLayout = '';
}

در این کد '2' شماره ای دی فرم شما و 50 تعداد محدود کننده است.

اگر بخواهید بر روی ای پی اعمال محدودیت نمایید. که هر فرد

یک فیلد از نوع مخفی ایجاد کرده و مقدار پیش فرض ان را برابر:

//<code> 
return $_SERVER['REMOTE_ADDR']; 
//</code>

و سپس به قسمت php scripts از تنظیمات فرم رفته و در Scripts called on form display کد زیر را وارد نمایید:

$rsip =$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
if (mysql_num_rows(mysql_query("SELECT `SubmissionId` FROM `jos_RSFORM_SUBMISSION_VALUES` WHERE `FieldValue`='".$rsip."' AND `FormId`='56' LIMIT 1")) > 0)
$formLayout = 'You have already completed this form.';

سلام من تازه با rsform آشنا شدم برا همین کار باهاش رو بلد نیستم و حتی نمیدونم ایند کدهایی که میذارین رو باید کجا بذارم!!!!:5:

من میخام یه فرمی طراحی کنم که در ابتدا یک متن نشون بده و یک فرم کشویی که کاربر بتونه یکیشو انتخاب کنه. به این شکل. تو متن بنویسه" لطفا تبلیغ مورد نظرتون رو انتخاب کنید"

بعد این لیست کشویی حاوی 2 عدد گزینه باشه" تبلیغ متنی، تبلیغ تصویری " که با کلیک روی فیلد متنی دوتا کادر براش باز بشه" یکی برای متن اگهی دومی برای نوشتن لینک آگهی" و همینطور زیرش سه تا دکمه رادیویی جهت انتخاب مدت تبلیغ با هزینه معلوم باشه مثلا یک ماهه 5000 تومان دوماهه 10000 و سه ماه 15000 تومان و با انتخاب هرکدام به بانک متصل بشه و پرداخت بکنه.

و با انتخاب تبلیغ تصویری یک فیلد برای اپلود کردن عکس براش باز شه و یک فیلد جهت نوشتن لینک. و باز پایینش 3 تا دکمه رادیویی شامل 1ماهه 10000 تومان دوماهه 20000تومان 3 ماهه 30000 تومان و با انتخاب هر کدام به بانک متصل بشه تا مبلغ رو پرداخت کنه.

خب منکه بلد نیستم چنین چیزی رو درست کنم ولی طبق چیزایی که دیدم میدونم میشه. دوستان اگه چنین فرمی دارن برام بک آپشو بفرستن بی زحمت. یا اگه آموزشی دارین بذارین. ممنون میشم.

سلام.

دوستان من کاموننت rsfrom رو از پست اقای بهارلو دانلود کردم..ولی نصب نمیشه..این خطا رو میده:

آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد

باید چیکارش کنم..

ببخشد اینجا سوال کردم دیگه..اونجا پرسیدم کسی ج نداد..گفتم شاید چون یه خورده قدیمیه..بیام اینجا مطرح کنم..

ارسال شده در (ویرایش شده)

چطوری این فایل فارسی رو نصب کنم ؟؟

مثل نصب یه افزونه دیگه..

اول دانلودش کن..بعد میری قسمت افزونه ها بعد مدیریت افزونه و سپس قسمت بارگذاری فایل بسته نصبی..اخر سر هم دکمه بارگذاری و نصب رو بزن..

ویرایش شده در توسط vahid162

با سلام من ماژول نمايش خروجي فرم ساز rsforms رو دارم استفاده مي كنم ..توي تنظيمات ماژول گزينه اي وجود داره به نام (Show only confirmed submissions)....كه مي ياد ارسال هاي تائيد شده رو نمايش مي ده ..و منم دقيقان همينو مي خوام ...اما مشكل من اينه كه مثلان 100 تا ارسالي دارم از كجا مي شه تعدادي رو فقط تائيد كرد و نمايش داد ....جايي براي تائيد ارسال ها من نديدم ...Quiet

با سلام من ماژول نمايش خروجي فرم ساز rsforms رو دارم استفاده مي كنم ..توي تنظيمات ماژول گزينه اي وجود داره به نام (Show only confirmed submissions)....كه مي ياد ارسال هاي تائيد شده رو نمايش مي ده ..و منم دقيقان همينو مي خوام ...اما مشكل من اينه كه مثلان 100 تا ارسالي دارم از كجا مي شه تعدادي رو فقط تائيد كرد و نمايش داد ....جايي براي تائيد ارسال ها من نديدم ...Quiet

سلام

از گزینه بالای Show only confirmed submissions که Show submissions for user ID هست می تونی استفاده کنی واسه این کار. این قسمت میگه که تنها یوزرهایی که مثلا ID 42 داره می تونه اینو نشون بده (توجه کن که باید همچین یوزری رو داشته باشی.)

بعد می ری توی قسمت ارسال های فرمت و اون هایی رو که می خوای نمایش داده بشن رو این ID رو بهشون بده تا نمایش پیدا کنه.

سلام من تازه با rsform آشنا شدم برا همین کار باهاش رو بلد نیستم و حتی نمیدونم ایند کدهایی که میذارین رو باید کجا بذارم!!!!:5:

من میخام یه فرمی طراحی کنم که در ابتدا یک متن نشون بده و یک فرم کشویی که کاربر بتونه یکیشو انتخاب کنه. به این شکل. تو متن بنویسه" لطفا تبلیغ مورد نظرتون رو انتخاب کنید"

بعد این لیست کشویی حاوی 2 عدد گزینه باشه" تبلیغ متنی، تبلیغ تصویری " که با کلیک روی فیلد متنی دوتا کادر براش باز بشه" یکی برای متن اگهی دومی برای نوشتن لینک آگهی" و همینطور زیرش سه تا دکمه رادیویی جهت انتخاب مدت تبلیغ با هزینه معلوم باشه مثلا یک ماهه 5000 تومان دوماهه 10000 و سه ماه 15000 تومان و با انتخاب هرکدام به بانک متصل بشه و پرداخت بکنه.

و با انتخاب تبلیغ تصویری یک فیلد برای اپلود کردن عکس براش باز شه و یک فیلد جهت نوشتن لینک. و باز پایینش 3 تا دکمه رادیویی شامل 1ماهه 10000 تومان دوماهه 20000تومان 3 ماهه 30000 تومان و با انتخاب هر کدام به بانک متصل بشه تا مبلغ رو پرداخت کنه.

خب منکه بلد نیستم چنین چیزی رو درست کنم ولی طبق چیزایی که دیدم میدونم میشه. دوستان اگه چنین فرمی دارن برام بک آپشو بفرستن بی زحمت. یا اگه آموزشی دارین بذارین. ممنون میشم.

پیشنهاد میکنم یه بار آموزش ویدیویی rsform که توسط مهندس مجید فتحی در انجمن قرار داده شده رو نگاه کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

دوستان من کاموننت rsfrom رو از پست اقای بهارلو دانلود کردم..ولی نصب نمیشه..این خطا رو میده:

آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد

باید چیکارش کنم..

ببخشد اینجا سوال کردم دیگه..اونجا پرسیدم کسی ج نداد..گفتم شاید چون یه خورده قدیمیه..بیام اینجا مطرح کنم..

اون بسته یه فایل زیپ کلی بود که چند تا فایل زیپت دیگه توش بود

شما باید از بین فایل های زیپ که درون فایل زیپ کلی هست کامپوننت رو نصب کنید.

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام

از گزینه بالای Show only confirmed submissions که Show submissions for user ID هست می تونی استفاده کنی واسه این کار. این قسمت میگه که تنها یوزرهایی که مثلا ID 42 داره می تونه اینو نشون بده (توجه کن که باید همچین یوزری رو داشته باشی.)

بعد می ری توی قسمت ارسال های فرمت و اون هایی رو که می خوای نمایش داده بشن رو این ID رو بهشون بده تا نمایش پیدا کنه.

با تشكر از پاسخ شما اينو مي دونستم مي خواستم كاربرد قسمت دوم يعني Show only confirmed submissions بدونم ؟ ارسال هاي تائيد شده توي ار اس فرم كجا تعريف مي شن

با تشكر از پاسخ شما اينو مي دونستم مي خواستم كاربرد قسمت دوم يعني Show only confirmed submissions بدونم ؟ ارسال هاي تائيد شده توي ار اس فرم كجا تعريف مي شن

ببینید وقتی Show only confirmed submissions انتخاب شده باشه طبق همین چیزی که عرض کردم و شما مطلعید انجام می گیره و همین یعنی تایید ارسال ها و وقتی این گزینه انتخاب نشده باشه به این معنیه که هر کاربر پس از زدن دکمه ثبت فرم بلافاصله خروجیش در سایت نمایش داده میشه و دیگه منتظر تایید نمی مونه

سلام. من یه فرم درست کردم و عده ای هم انرا تکمیل کرده اند. حال می خواهم به همه آنها یک ایمیل اطلاعیه بفرستم. چگونه در RSform این کار را انجام دهم؟

سلام کاملش رو گذاشتم حالشو ببرین

<script type="text/javascript">

function dynamic1(parent,child){

var parent_array = new Array();

parent_array['آذربايجان شرقي'] = ['تبریز','کندوان','بندر شرفخانه','مراغه','ميانه','شبستر','مرند','جلفا','سراب','هاديشهر','بناب','كليبر','تسوج','اهر','هريس','عجبشير','هشترود','ملكان','بستان آباد','ورزقان','آذر شهر','قره آغاج','ممقان'];
parent_array['آذربايجان غربي'] = ['اروميه','نقده','ماكو','تكاب','خوي','مهاباد','سر دشت','چالدران','بوكان','مياندوآب','سلماس','شاهين دژ','پيرانشهر','سيه چشمه','اشنويه','چایپاره','پلدشت','شوط'];
parent_array['اردبيل'] = ['اردبيل','سرعين','بيله سوار','پارس آباد','خلخال','مشگين شهر','مغان','نمين','نير','كوثر','كيوي','گرمي'];
parent_array['اصفهان'] = ['اصفهان','فريدن','فريدون شهر','فلاورجان','گلپايگان','دهاقان','نطنز','نايين','تيران','كاشان','فولاد شهر','اردستان','سميرم','درچه','کوهپایه','مباركه','شهرضا','خميني شهر','شاهين شهر','نجف آباد','دولت آباد','زرين شهر','آران و بيدگل','باغ بهادران','خوانسار','مهردشت','علويجه','عسگران','نهضت آباد','حاجي آباد','تودشک','ورزنه'];
parent_array['ايلام'] = ['ايلام','مهران','دهلران','آبدانان','شيروان چرداول','دره شهر','ايوان','سرابله'];
parent_array['بوشهر'] = ['بوشهر','تنگستان','دشتستان','دير','ديلم','كنگان','گناوه','ريشهر','دشتي','خورموج','اهرم','برازجان','خارك','جم','کاکی','عسلویه','بردخون'];
parent_array['تهران'] = ['تهران','ورامين','فيروزكوه','ري','دماوند','اسلامشهر','رودهن','لواسان','بومهن','تجريش','فشم','كهريزك','پاكدشت','چهاردانگه','شريف آباد','قرچك','باقرشهر'];
parent_array['چهارمحال بختياري'] = ['شهركرد','فارسان','بروجن','چلگرد','اردل','لردگان','سامان'];
parent_array['خراسان جنوبي'] = ['قائن','فردوس','بيرجند','نهبندان','سربيشه','طبس مسینا','قهستان','درمیان'];
parent_array['خراسان رضوي'] = ['مشهد','نيشابور','سبزوار','كاشمر','گناباد','طبس','تربت حيدريه','خواف','تربت جام','تايباد','قوچان','سرخس','بردسكن','فريمان','چناران','درگز','كلات','طرقبه','سر ولایت','رشتخوار'];
parent_array['خراسان شمالي'] = ['بجنورد','اسفراين','جاجرم','شيروان','آشخانه','گرمه','ساروج'];
parent_array['خوزستان'] = ['اهواز','ايرانشهر','شوش','آبادان','خرمشهر','مسجد سليمان','ايذه','شوشتر','انديمشك','سوسنگرد','هويزه','دزفول','شادگان','بندر ماهشهر','بندر امام خميني','اميديه','بهبهان','رامهرمز','باغ ملك','هنديجان','لالي','رامشیر','حمیدیه','دغاغله','ملاثانی','ویسی'];
parent_array['زنجان'] = ['زنجان','ابهر','خدابنده','كارم','ماهنشان','خرمدره','ايجرود','زرين آباد','آب بر','قيدار'];
parent_array['سمنان'] = ['سمنان','شاهرود','گرمسار','ايوانكي','دامغان','بسطام'];
parent_array['سيستان و بلوچستان'] = ['زاهدان','چابهار','خاش','سراوان','زابل','سرباز','نيكشهر','ايرانشهر','راسك','ميرجاوه'];
parent_array['فارس'] = ['شيراز','اقليد','داراب','فسا','مرودشت','خرم بيد','آباده','كازرون','ممسني','سپيدان','لار','فيروز آباد','جهرم','ني ريز','استهبان','لامرد','مهر','حاجي آباد','نورآباد','اردكان','صفاشهر','ارسنجان','قيروكارزين','سوريان','فراشبند','سروستان','ارژن','گويم','داريون','زرقان','خان زنیان','کوار','ده بید','باب انار/خفر','بوانات','خرامه','خنج','سیاخ دارنگون'];
parent_array['قزوين'] = ['قزوين','تاكستان','آبيك','بوئين زهرا'];
parent_array['قم'] = ['قم'];
parent_array['كرج'] = ['كرج','طالقان','شهريار','قدس','رباط كريم','اشتهارد','هشتگرد','كن','ملارد','آسارا','شهرک گلستان','اندیشه','نظر آباد','گوهردشت','ماهدشت','مشکین دشت'];
parent_array['كردستان'] = ['سنندج','ديواندره','بانه','بيجار','سقز','كامياران','قروه','مريوان','صلوات آباد','حسن آباد','دهگلان'];
parent_array['كرمان'] = ['انار','بافت','بردسیر','بم','جیرفت','رابر','راور','رفسنجان','مس سرچشمه','رودبارجنوب','ریگان','زرند','سیرجان','شهربابک','عنبر آباد','فاریاب','فهرج','قلعه گنج','کرمان','کهنوج','کوهبنان','منوجان','نرماشیر'];
parent_array['كرمانشاه'] = ['كرمانشاه','اسلام آباد غرب','سر پل ذهاب','كنگاور','سنقر','قصر شيرين','گيلان غرب','هرسين','صحنه','پاوه','جوانرود','شاهو'];
parent_array['كهكيلويه وبويراحمد'] = ['ياسوج','گچساران','دنا','دوگنبدان','سي سخت','دهدشت','ليكك'];
parent_array['گلستان'] = ['گرگان','آق قلا','گنبد كاووس','علي آباد كتول','مينو دشت','تركمن','كردكوي','بندر گز','كلاله','آزاد شهر','راميان'];
parent_array['گيلان'] = ['رشت','منجيل','لنگرود','رود سر','تالش','آستارا','ماسوله','آستانه اشرفيه','رودبار','فومن','صومعه سرا','بندرانزلي','كلاچاي','هشتپر','رضوان شهر','ماسال','شفت','سياهكل','املش','لاهیجان','خشک بيجار','خمام','لشت نشا','بندر کياشهر'];
parent_array['لرستان'] = ['خرم آباد','بروجرد','دورود','اليگودرز','ازنا','نور آباد','كوهدشت','الشتر','پلدختر'];
parent_array['مازندران'] = ['ساري','آمل','بابل','بابلسر','بهشهر','تنكابن','جويبار','چالوس','رامسر','سواد كوه','قائم شهر','نكا','نور','بلده','نوشهر','پل سفيد','محمود آباد','فريدون كنار'];
parent_array['مركزي'] = ['اراك','آشتيان','تفرش','خمين','دليجان','ساوه','شازند','محلات','شازند','خونداب','کمیجان','زرندیه'];
parent_array['هرمزگان'] = ['بندرعباس','قشم','كيش','بندر لنگه','بستك','حاجي آباد','دهبارز','انگهران','ميناب','ابوموسي','بندر جاسك','تنب بزرگ','بندر خمیر','پارسیان'];
parent_array['همدان'] = ['همدان','ملاير','تويسركان','نهاوند','كبودر اهنگ','رزن','اسدآباد','بهار'];
parent_array['يزد'] = ['يزد','تفت','اردكان','ابركوه','ميبد','طبس','بافق','مهريز','اشكذر','هرات','خضرآباد','شاهديه','حمیدیه شهر','سید میرزا','زارچ'];

var thechild = document.getElementById(child);

thechild.options.length = 0;

var parent_value = parent.options[parent.selectedIndex].value;

if (!parent_array[parent_value]) parent_value = '';

thechild.options.length = parent_array[parent_value].length;

for(var i=0;i<parent_array[parent_value].length;i++){

thechild.options[i].text = parent_array[parent_value][i];

thechild.options[i].value = parent_array[parent_value][i];} }

</script>

اینم برای المان های استان

استان محل سکونت

آذربايجان شرقي

آذربايجان غربي

اردبيل

اصفهان

ايلام

بوشهر

تهران

چهارمحال بختياري

خراسان جنوبي

خراسان رضوي

خراسان شمالي

خوزستان

زنجان

سمنان

سيستان و بلوچستان

فارس

قزوين

قم

كرج

كردستان

كرمان

كرمانشاه

كهكيلويه وبويراحمد

گلستان

گيلان

لرستان

مازندران

مركزي

هرمزگان

همدان

يزد

:thanks:

لینکی که دوستمون گذاشتن جالب بود (سفارش سرویس های هاستینگ) با انتخاب اسم استان، در فیلد select پایینی، شهرستان های همون استان لیست میشن.

در این آموزش ، قصد دارم ساختن همچین فرمی رو در RSForm Pro آموزش بدم.

لطفا دقت کنید که اولا RSForm من نسخه اصلی و انگلیسی هست. بنابراین تمام اسامی انگلیسی خواهند بود. دوم اینکه به مثال خیلی دقت کنید ، چون در اسکریپتی که گذاشتم باید نام و مشخصات فیلدهای خودتون رو جایگزین کنید.

قدم اول: ساخت فیلدهای dropdown

کامپوننت رو باز کنید و یه فرم جدید ایجاد کنید. روی فیلد DropDown در ستون سمت راست کلیک کنید تا فیلد والد (parent) رو (در اینجا استان ) بسازیم. مشابه شکل زیر:

03704cb51f02.jpg

حالا یه Drop Down دیگه ایجاد کنید برای شهر ،مثل شکل زیر (به اسمش دقت کنید:city- حروف کوچیک و بزرگ اینجا اهمیت داره)

aee26c309def.jpg

در قدم بعدی، اسکریپت زیر رو در بخش CSS and Javascript فرمتون در قسمت Javascript وارد کنید:

parent_array[''] = ['استان را انتخاب کنید'];

parent_array['تهران'] = ['دماوند','فیروزکوه'];

parent_array['فارس'] = ['شیراز','جهرم','فارس'];

</script>

و در مرحله آخر، تابع زیر رو در بخش Additional Attributes فیلد اولمون یعنی استان ،اضافه کنید. (اینجا همونجاییه که اسم فیلد اول دوم رو توش میدیم، به بزرگی و کوچیکی حروف هم حساسه)

onchange="dynamic1(this,'city');"

:128fs318181:

سلام کاملش رو گذاشتم حالشو ببرین

parent_array['آذربايجان شرقي'] = ['تبریز','کندوان','بندر شرفخانه','مراغه','ميانه','شبستر','مرند','جلفا','سراب','هاديشهر','بناب','كليبر','تسوج','اهر','هريس','عجبشير','هشترود','ملكان','بستان آباد','ورزقان','آذر شهر','قره آغاج','ممقان'];
parent_array['آذربايجان غربي'] = ['اروميه','نقده','ماكو','تكاب','خوي','مهاباد','سر دشت','چالدران','بوكان','مياندوآب','سلماس','شاهين دژ','پيرانشهر','سيه چشمه','اشنويه','چایپاره','پلدشت','شوط'];
parent_array['اردبيل'] = ['اردبيل','سرعين','بيله سوار','پارس آباد','خلخال','مشگين شهر','مغان','نمين','نير','كوثر','كيوي','گرمي'];
parent_array['اصفهان'] = ['اصفهان','فريدن','فريدون شهر','فلاورجان','گلپايگان','دهاقان','نطنز','نايين','تيران','كاشان','فولاد شهر','اردستان','سميرم','درچه','کوهپایه','مباركه','شهرضا','خميني شهر','شاهين شهر','نجف آباد','دولت آباد','زرين شهر','آران و بيدگل','باغ بهادران','خوانسار','مهردشت','علويجه','عسگران','نهضت آباد','حاجي آباد','تودشک','ورزنه'];
parent_array['ايلام'] = ['ايلام','مهران','دهلران','آبدانان','شيروان چرداول','دره شهر','ايوان','سرابله'];
parent_array['بوشهر'] = ['بوشهر','تنگستان','دشتستان','دير','ديلم','كنگان','گناوه','ريشهر','دشتي','خورموج','اهرم','برازجان','خارك','جم','کاکی','عسلویه','بردخون'];
parent_array['تهران'] = ['تهران','ورامين','فيروزكوه','ري','دماوند','اسلامشهر','رودهن','لواسان','بومهن','تجريش','فشم','كهريزك','پاكدشت','چهاردانگه','شريف آباد','قرچك','باقرشهر'];
parent_array['چهارمحال بختياري'] = ['شهركرد','فارسان','بروجن','چلگرد','اردل','لردگان','سامان'];
parent_array['خراسان جنوبي'] = ['قائن','فردوس','بيرجند','نهبندان','سربيشه','طبس مسینا','قهستان','درمیان'];
parent_array['خراسان رضوي'] = ['مشهد','نيشابور','سبزوار','كاشمر','گناباد','طبس','تربت حيدريه','خواف','تربت جام','تايباد','قوچان','سرخس','بردسكن','فريمان','چناران','درگز','كلات','طرقبه','سر ولایت','رشتخوار'];
parent_array['خراسان شمالي'] = ['بجنورد','اسفراين','جاجرم','شيروان','آشخانه','گرمه','ساروج'];
parent_array['خوزستان'] = ['اهواز','ايرانشهر','شوش','آبادان','خرمشهر','مسجد سليمان','ايذه','شوشتر','انديمشك','سوسنگرد','هويزه','دزفول','شادگان','بندر ماهشهر','بندر امام خميني','اميديه','بهبهان','رامهرمز','باغ ملك','هنديجان','لالي','رامشیر','حمیدیه','دغاغله','ملاثانی','ویسی'];
parent_array['زنجان'] = ['زنجان','ابهر','خدابنده','كارم','ماهنشان','خرمدره','ايجرود','زرين آباد','آب بر','قيدار'];
parent_array['سمنان'] = ['سمنان','شاهرود','گرمسار','ايوانكي','دامغان','بسطام'];
parent_array['سيستان و بلوچستان'] = ['زاهدان','چابهار','خاش','سراوان','زابل','سرباز','نيكشهر','ايرانشهر','راسك','ميرجاوه'];
parent_array['فارس'] = ['شيراز','اقليد','داراب','فسا','مرودشت','خرم بيد','آباده','كازرون','ممسني','سپيدان','لار','فيروز آباد','جهرم','ني ريز','استهبان','لامرد','مهر','حاجي آباد','نورآباد','اردكان','صفاشهر','ارسنجان','قيروكارزين','سوريان','فراشبند','سروستان','ارژن','گويم','داريون','زرقان','خان زنیان','کوار','ده بید','باب انار/خفر','بوانات','خرامه','خنج','سیاخ دارنگون'];
parent_array['قزوين'] = ['قزوين','تاكستان','آبيك','بوئين زهرا'];
parent_array['قم'] = ['قم'];
parent_array['كرج'] = ['كرج','طالقان','شهريار','قدس','رباط كريم','اشتهارد','هشتگرد','كن','ملارد','آسارا','شهرک گلستان','اندیشه','نظر آباد','گوهردشت','ماهدشت','مشکین دشت'];
parent_array['كردستان'] = ['سنندج','ديواندره','بانه','بيجار','سقز','كامياران','قروه','مريوان','صلوات آباد','حسن آباد','دهگلان'];
parent_array['كرمان'] = ['انار','بافت','بردسیر','بم','جیرفت','رابر','راور','رفسنجان','مس سرچشمه','رودبارجنوب','ریگان','زرند','سیرجان','شهربابک','عنبر آباد','فاریاب','فهرج','قلعه گنج','کرمان','کهنوج','کوهبنان','منوجان','نرماشیر'];
parent_array['كرمانشاه'] = ['كرمانشاه','اسلام آباد غرب','سر پل ذهاب','كنگاور','سنقر','قصر شيرين','گيلان غرب','هرسين','صحنه','پاوه','جوانرود','شاهو'];
parent_array['كهكيلويه وبويراحمد'] = ['ياسوج','گچساران','دنا','دوگنبدان','سي سخت','دهدشت','ليكك'];
parent_array['گلستان'] = ['گرگان','آق قلا','گنبد كاووس','علي آباد كتول','مينو دشت','تركمن','كردكوي','بندر گز','كلاله','آزاد شهر','راميان'];
parent_array['گيلان'] = ['رشت','منجيل','لنگرود','رود سر','تالش','آستارا','ماسوله','آستانه اشرفيه','رودبار','فومن','صومعه سرا','بندرانزلي','كلاچاي','هشتپر','رضوان شهر','ماسال','شفت','سياهكل','املش','لاهیجان','خشک بيجار','خمام','لشت نشا','بندر کياشهر'];
parent_array['لرستان'] = ['خرم آباد','بروجرد','دورود','اليگودرز','ازنا','نور آباد','كوهدشت','الشتر','پلدختر'];
parent_array['مازندران'] = ['ساري','آمل','بابل','بابلسر','بهشهر','تنكابن','جويبار','چالوس','رامسر','سواد كوه','قائم شهر','نكا','نور','بلده','نوشهر','پل سفيد','محمود آباد','فريدون كنار'];
parent_array['مركزي'] = ['اراك','آشتيان','تفرش','خمين','دليجان','ساوه','شازند','محلات','شازند','خونداب','کمیجان','زرندیه'];
parent_array['هرمزگان'] = ['بندرعباس','قشم','كيش','بندر لنگه','بستك','حاجي آباد','دهبارز','انگهران','ميناب','ابوموسي','بندر جاسك','تنب بزرگ','بندر خمیر','پارسیان'];
parent_array['همدان'] = ['همدان','ملاير','تويسركان','نهاوند','كبودر اهنگ','رزن','اسدآباد','بهار'];
parent_array['يزد'] = ['يزد','تفت','اردكان','ابركوه','ميبد','طبس','بافق','مهريز','اشكذر','هرات','خضرآباد','شاهديه','حمیدیه شهر','سید میرزا','زارچ'];

</script>

اینم برای المان های استان

استان محل سکونت

آذربايجان شرقي

آذربايجان غربي

اردبيل

اصفهان

ايلام

بوشهر

تهران

چهارمحال بختياري

خراسان جنوبي

خراسان رضوي

خراسان شمالي

خوزستان

زنجان

سمنان

سيستان و بلوچستان

فارس

قزوين

قم

كرج

كردستان

كرمان

كرمانشاه

كهكيلويه وبويراحمد

گلستان

گيلان

لرستان

مازندران

مركزي

هرمزگان

همدان

يزد

:thanks:

توی قسمت تنظیمات اگه به فیلد ایمیل داشته باشید تو فرمتون میتونید در همون لحظه هرکی پر میکنه بهش یه ایمیل بره...

سلام

تاریخ روز رو چطور میشه در فرم ثبت کرد؟

قبلا دوستان جواب دادن ک با این کد:

//<code>

return JHTML::_('date', 'now' );

//</code>

ولی این کد به این صورت ثبت میکنه (پنج شنبه, 03 مرداد 1392)

برای اینکه فقط با عدد (1392/05/03) نشون بده کدی هست؟

یک سوال:

من وقتی می خوام از قسمت manage submissions فرمی که از طرف کاربر برام ارسال شده رو به صورت فایل اکسل اکسپورت کنم پیغام "Could not create export file. Please make sure that mahdagroupco.com/httpdocs/tmp is writable" برام نمایش داده می شه و وقتی دسترسی رو از پسرورم چک می کنم درست است.

چه کاری باید انجام بدم که درست بشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری