ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

سلام کاملش رو گذاشتم حالشو ببرین

<script type="text/javascript">

function dynamic1(parent,child){

var parent_array = new Array();

parent_array['آذربايجان شرقي'] = ['تبریز','کندوان','بندر شرفخانه','مراغه','ميانه','شبستر','مرند','جلفا','سراب','هاديشهر','بناب','كليبر','تسوج','اهر','هريس','عجبشير','هشترود','ملكان','بستان آباد','ورزقان','آذر شهر','قره آغاج','ممقان'];
parent_array['آذربايجان غربي'] = ['اروميه','نقده','ماكو','تكاب','خوي','مهاباد','سر دشت','چالدران','بوكان','مياندوآب','سلماس','شاهين دژ','پيرانشهر','سيه چشمه','اشنويه','چایپاره','پلدشت','شوط'];
parent_array['اردبيل'] = ['اردبيل','سرعين','بيله سوار','پارس آباد','خلخال','مشگين شهر','مغان','نمين','نير','كوثر','كيوي','گرمي'];
parent_array['اصفهان'] = ['اصفهان','فريدن','فريدون شهر','فلاورجان','گلپايگان','دهاقان','نطنز','نايين','تيران','كاشان','فولاد شهر','اردستان','سميرم','درچه','کوهپایه','مباركه','شهرضا','خميني شهر','شاهين شهر','نجف آباد','دولت آباد','زرين شهر','آران و بيدگل','باغ بهادران','خوانسار','مهردشت','علويجه','عسگران','نهضت آباد','حاجي آباد','تودشک','ورزنه'];
parent_array['ايلام'] = ['ايلام','مهران','دهلران','آبدانان','شيروان چرداول','دره شهر','ايوان','سرابله'];
parent_array['بوشهر'] = ['بوشهر','تنگستان','دشتستان','دير','ديلم','كنگان','گناوه','ريشهر','دشتي','خورموج','اهرم','برازجان','خارك','جم','کاکی','عسلویه','بردخون'];
parent_array['تهران'] = ['تهران','ورامين','فيروزكوه','ري','دماوند','اسلامشهر','رودهن','لواسان','بومهن','تجريش','فشم','كهريزك','پاكدشت','چهاردانگه','شريف آباد','قرچك','باقرشهر'];
parent_array['چهارمحال بختياري'] = ['شهركرد','فارسان','بروجن','چلگرد','اردل','لردگان','سامان'];
parent_array['خراسان جنوبي'] = ['قائن','فردوس','بيرجند','نهبندان','سربيشه','طبس مسینا','قهستان','درمیان'];
parent_array['خراسان رضوي'] = ['مشهد','نيشابور','سبزوار','كاشمر','گناباد','طبس','تربت حيدريه','خواف','تربت جام','تايباد','قوچان','سرخس','بردسكن','فريمان','چناران','درگز','كلات','طرقبه','سر ولایت','رشتخوار'];
parent_array['خراسان شمالي'] = ['بجنورد','اسفراين','جاجرم','شيروان','آشخانه','گرمه','ساروج'];
parent_array['خوزستان'] = ['اهواز','ايرانشهر','شوش','آبادان','خرمشهر','مسجد سليمان','ايذه','شوشتر','انديمشك','سوسنگرد','هويزه','دزفول','شادگان','بندر ماهشهر','بندر امام خميني','اميديه','بهبهان','رامهرمز','باغ ملك','هنديجان','لالي','رامشیر','حمیدیه','دغاغله','ملاثانی','ویسی'];
parent_array['زنجان'] = ['زنجان','ابهر','خدابنده','كارم','ماهنشان','خرمدره','ايجرود','زرين آباد','آب بر','قيدار'];
parent_array['سمنان'] = ['سمنان','شاهرود','گرمسار','ايوانكي','دامغان','بسطام'];
parent_array['سيستان و بلوچستان'] = ['زاهدان','چابهار','خاش','سراوان','زابل','سرباز','نيكشهر','ايرانشهر','راسك','ميرجاوه'];
parent_array['فارس'] = ['شيراز','اقليد','داراب','فسا','مرودشت','خرم بيد','آباده','كازرون','ممسني','سپيدان','لار','فيروز آباد','جهرم','ني ريز','استهبان','لامرد','مهر','حاجي آباد','نورآباد','اردكان','صفاشهر','ارسنجان','قيروكارزين','سوريان','فراشبند','سروستان','ارژن','گويم','داريون','زرقان','خان زنیان','کوار','ده بید','باب انار/خفر','بوانات','خرامه','خنج','سیاخ دارنگون'];
parent_array['قزوين'] = ['قزوين','تاكستان','آبيك','بوئين زهرا'];
parent_array['قم'] = ['قم'];
parent_array['كرج'] = ['كرج','طالقان','شهريار','قدس','رباط كريم','اشتهارد','هشتگرد','كن','ملارد','آسارا','شهرک گلستان','اندیشه','نظر آباد','گوهردشت','ماهدشت','مشکین دشت'];
parent_array['كردستان'] = ['سنندج','ديواندره','بانه','بيجار','سقز','كامياران','قروه','مريوان','صلوات آباد','حسن آباد','دهگلان'];
parent_array['كرمان'] = ['انار','بافت','بردسیر','بم','جیرفت','رابر','راور','رفسنجان','مس سرچشمه','رودبارجنوب','ریگان','زرند','سیرجان','شهربابک','عنبر آباد','فاریاب','فهرج','قلعه گنج','کرمان','کهنوج','کوهبنان','منوجان','نرماشیر'];
parent_array['كرمانشاه'] = ['كرمانشاه','اسلام آباد غرب','سر پل ذهاب','كنگاور','سنقر','قصر شيرين','گيلان غرب','هرسين','صحنه','پاوه','جوانرود','شاهو'];
parent_array['كهكيلويه وبويراحمد'] = ['ياسوج','گچساران','دنا','دوگنبدان','سي سخت','دهدشت','ليكك'];
parent_array['گلستان'] = ['گرگان','آق قلا','گنبد كاووس','علي آباد كتول','مينو دشت','تركمن','كردكوي','بندر گز','كلاله','آزاد شهر','راميان'];
parent_array['گيلان'] = ['رشت','منجيل','لنگرود','رود سر','تالش','آستارا','ماسوله','آستانه اشرفيه','رودبار','فومن','صومعه سرا','بندرانزلي','كلاچاي','هشتپر','رضوان شهر','ماسال','شفت','سياهكل','املش','لاهیجان','خشک بيجار','خمام','لشت نشا','بندر کياشهر'];
parent_array['لرستان'] = ['خرم آباد','بروجرد','دورود','اليگودرز','ازنا','نور آباد','كوهدشت','الشتر','پلدختر'];
parent_array['مازندران'] = ['ساري','آمل','بابل','بابلسر','بهشهر','تنكابن','جويبار','چالوس','رامسر','سواد كوه','قائم شهر','نكا','نور','بلده','نوشهر','پل سفيد','محمود آباد','فريدون كنار'];
parent_array['مركزي'] = ['اراك','آشتيان','تفرش','خمين','دليجان','ساوه','شازند','محلات','شازند','خونداب','کمیجان','زرندیه'];
parent_array['هرمزگان'] = ['بندرعباس','قشم','كيش','بندر لنگه','بستك','حاجي آباد','دهبارز','انگهران','ميناب','ابوموسي','بندر جاسك','تنب بزرگ','بندر خمیر','پارسیان'];
parent_array['همدان'] = ['همدان','ملاير','تويسركان','نهاوند','كبودر اهنگ','رزن','اسدآباد','بهار'];
parent_array['يزد'] = ['يزد','تفت','اردكان','ابركوه','ميبد','طبس','بافق','مهريز','اشكذر','هرات','خضرآباد','شاهديه','حمیدیه شهر','سید میرزا','زارچ'];

var thechild = document.getElementById(child);

thechild.options.length = 0;

var parent_value = parent.options[parent.selectedIndex].value;

if (!parent_array[parent_value]) parent_value = '';

thechild.options.length = parent_array[parent_value].length;

for(var i=0;i<parent_array[parent_value].length;i++){

thechild.options[i].text = parent_array[parent_value][i];

thechild.options[i].value = parent_array[parent_value][i];} }

</script>

اینم برای المان های استان

استان محل سکونت

آذربايجان شرقي

آذربايجان غربي

اردبيل

اصفهان

ايلام

بوشهر

تهران

چهارمحال بختياري

خراسان جنوبي

خراسان رضوي

خراسان شمالي

خوزستان

زنجان

سمنان

سيستان و بلوچستان

فارس

قزوين

قم

كرج

كردستان

كرمان

كرمانشاه

كهكيلويه وبويراحمد

گلستان

گيلان

لرستان

مازندران

مركزي

هرمزگان

همدان

يزد

:thanks:

من چطوری از این استفاده بکنم؟ نیاز دارم ولی نمیدونم. از اموزش هم سر در نیاوردم/ یکم سطحی تر بگین لطفا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چطور میتونم 1- وقتی فیلدی از فرمم خالیه بجای Please complete all required fields! فارسی پیام بده

2- وقتی ثبت میزنه پیغام مبنی بر ثبت شدن بده نه اینکه دکمه cantinon بیاد

چطور میتونم 1- وقتی فیلدی از فرمم خالیه بجای Please complete all required fields! فارسی پیام بده

2- وقتی ثبت میزنه پیغام مبنی بر ثبت شدن بده نه اینکه دکمه cantinon بیاد

مشکلم حل شد!

سلام من میخام یک فرم بسازم که اطلاعاتش بره توی دیتابیس و از اونجا توی یک صفحه دیگم اون اطلاعات رو نمایش بده چطوری این کار بکنم

با تشکر

سلام کاملش رو گذاشتم حالشو ببرین

<script type="text/javascript">

function dynamic1(parent,child){

var parent_array = new Array();

parent_array['آذربايجان شرقي'] = ['تبریز','کندوان','بندر شرفخانه','مراغه','ميانه','شبستر','مرند','جلفا','سراب','هاديشهر','بناب','كليبر','تسوج','اهر','هريس','عجبشير','هشترود','ملكان','بستان آباد','ورزقان','آذر شهر','قره آغاج','ممقان'];
parent_array['آذربايجان غربي'] = ['اروميه','نقده','ماكو','تكاب','خوي','مهاباد','سر دشت','چالدران','بوكان','مياندوآب','سلماس','شاهين دژ','پيرانشهر','سيه چشمه','اشنويه','چایپاره','پلدشت','شوط'];
parent_array['اردبيل'] = ['اردبيل','سرعين','بيله سوار','پارس آباد','خلخال','مشگين شهر','مغان','نمين','نير','كوثر','كيوي','گرمي'];
parent_array['اصفهان'] = ['اصفهان','فريدن','فريدون شهر','فلاورجان','گلپايگان','دهاقان','نطنز','نايين','تيران','كاشان','فولاد شهر','اردستان','سميرم','درچه','کوهپایه','مباركه','شهرضا','خميني شهر','شاهين شهر','نجف آباد','دولت آباد','زرين شهر','آران و بيدگل','باغ بهادران','خوانسار','مهردشت','علويجه','عسگران','نهضت آباد','حاجي آباد','تودشک','ورزنه'];
parent_array['ايلام'] = ['ايلام','مهران','دهلران','آبدانان','شيروان چرداول','دره شهر','ايوان','سرابله'];
parent_array['بوشهر'] = ['بوشهر','تنگستان','دشتستان','دير','ديلم','كنگان','گناوه','ريشهر','دشتي','خورموج','اهرم','برازجان','خارك','جم','کاکی','عسلویه','بردخون'];
parent_array['تهران'] = ['تهران','ورامين','فيروزكوه','ري','دماوند','اسلامشهر','رودهن','لواسان','بومهن','تجريش','فشم','كهريزك','پاكدشت','چهاردانگه','شريف آباد','قرچك','باقرشهر'];
parent_array['چهارمحال بختياري'] = ['شهركرد','فارسان','بروجن','چلگرد','اردل','لردگان','سامان'];
parent_array['خراسان جنوبي'] = ['قائن','فردوس','بيرجند','نهبندان','سربيشه','طبس مسینا','قهستان','درمیان'];
parent_array['خراسان رضوي'] = ['مشهد','نيشابور','سبزوار','كاشمر','گناباد','طبس','تربت حيدريه','خواف','تربت جام','تايباد','قوچان','سرخس','بردسكن','فريمان','چناران','درگز','كلات','طرقبه','سر ولایت','رشتخوار'];
parent_array['خراسان شمالي'] = ['بجنورد','اسفراين','جاجرم','شيروان','آشخانه','گرمه','ساروج'];
parent_array['خوزستان'] = ['اهواز','ايرانشهر','شوش','آبادان','خرمشهر','مسجد سليمان','ايذه','شوشتر','انديمشك','سوسنگرد','هويزه','دزفول','شادگان','بندر ماهشهر','بندر امام خميني','اميديه','بهبهان','رامهرمز','باغ ملك','هنديجان','لالي','رامشیر','حمیدیه','دغاغله','ملاثانی','ویسی'];
parent_array['زنجان'] = ['زنجان','ابهر','خدابنده','كارم','ماهنشان','خرمدره','ايجرود','زرين آباد','آب بر','قيدار'];
parent_array['سمنان'] = ['سمنان','شاهرود','گرمسار','ايوانكي','دامغان','بسطام'];
parent_array['سيستان و بلوچستان'] = ['زاهدان','چابهار','خاش','سراوان','زابل','سرباز','نيكشهر','ايرانشهر','راسك','ميرجاوه'];
parent_array['فارس'] = ['شيراز','اقليد','داراب','فسا','مرودشت','خرم بيد','آباده','كازرون','ممسني','سپيدان','لار','فيروز آباد','جهرم','ني ريز','استهبان','لامرد','مهر','حاجي آباد','نورآباد','اردكان','صفاشهر','ارسنجان','قيروكارزين','سوريان','فراشبند','سروستان','ارژن','گويم','داريون','زرقان','خان زنیان','کوار','ده بید','باب انار/خفر','بوانات','خرامه','خنج','سیاخ دارنگون'];
parent_array['قزوين'] = ['قزوين','تاكستان','آبيك','بوئين زهرا'];
parent_array['قم'] = ['قم'];
parent_array['كرج'] = ['كرج','طالقان','شهريار','قدس','رباط كريم','اشتهارد','هشتگرد','كن','ملارد','آسارا','شهرک گلستان','اندیشه','نظر آباد','گوهردشت','ماهدشت','مشکین دشت'];
parent_array['كردستان'] = ['سنندج','ديواندره','بانه','بيجار','سقز','كامياران','قروه','مريوان','صلوات آباد','حسن آباد','دهگلان'];
parent_array['كرمان'] = ['انار','بافت','بردسیر','بم','جیرفت','رابر','راور','رفسنجان','مس سرچشمه','رودبارجنوب','ریگان','زرند','سیرجان','شهربابک','عنبر آباد','فاریاب','فهرج','قلعه گنج','کرمان','کهنوج','کوهبنان','منوجان','نرماشیر'];
parent_array['كرمانشاه'] = ['كرمانشاه','اسلام آباد غرب','سر پل ذهاب','كنگاور','سنقر','قصر شيرين','گيلان غرب','هرسين','صحنه','پاوه','جوانرود','شاهو'];
parent_array['كهكيلويه وبويراحمد'] = ['ياسوج','گچساران','دنا','دوگنبدان','سي سخت','دهدشت','ليكك'];
parent_array['گلستان'] = ['گرگان','آق قلا','گنبد كاووس','علي آباد كتول','مينو دشت','تركمن','كردكوي','بندر گز','كلاله','آزاد شهر','راميان'];
parent_array['گيلان'] = ['رشت','منجيل','لنگرود','رود سر','تالش','آستارا','ماسوله','آستانه اشرفيه','رودبار','فومن','صومعه سرا','بندرانزلي','كلاچاي','هشتپر','رضوان شهر','ماسال','شفت','سياهكل','املش','لاهیجان','خشک بيجار','خمام','لشت نشا','بندر کياشهر'];
parent_array['لرستان'] = ['خرم آباد','بروجرد','دورود','اليگودرز','ازنا','نور آباد','كوهدشت','الشتر','پلدختر'];
parent_array['مازندران'] = ['ساري','آمل','بابل','بابلسر','بهشهر','تنكابن','جويبار','چالوس','رامسر','سواد كوه','قائم شهر','نكا','نور','بلده','نوشهر','پل سفيد','محمود آباد','فريدون كنار'];
parent_array['مركزي'] = ['اراك','آشتيان','تفرش','خمين','دليجان','ساوه','شازند','محلات','شازند','خونداب','کمیجان','زرندیه'];
parent_array['هرمزگان'] = ['بندرعباس','قشم','كيش','بندر لنگه','بستك','حاجي آباد','دهبارز','انگهران','ميناب','ابوموسي','بندر جاسك','تنب بزرگ','بندر خمیر','پارسیان'];
parent_array['همدان'] = ['همدان','ملاير','تويسركان','نهاوند','كبودر اهنگ','رزن','اسدآباد','بهار'];
parent_array['يزد'] = ['يزد','تفت','اردكان','ابركوه','ميبد','طبس','بافق','مهريز','اشكذر','هرات','خضرآباد','شاهديه','حمیدیه شهر','سید میرزا','زارچ'];

var thechild = document.getElementById(child);

thechild.options.length = 0;

var parent_value = parent.options[parent.selectedIndex].value;

if (!parent_array[parent_value]) parent_value = '';

thechild.options.length = parent_array[parent_value].length;

for(var i=0;i<parent_array[parent_value].length;i++){

thechild.options[i].text = parent_array[parent_value][i];

thechild.options[i].value = parent_array[parent_value][i];} }

</script>

اینم برای المان های استان

استان محل سکونت

آذربايجان شرقي

آذربايجان غربي

اردبيل

اصفهان

ايلام

بوشهر

تهران

چهارمحال بختياري

خراسان جنوبي

خراسان رضوي

خراسان شمالي

خوزستان

زنجان

سمنان

سيستان و بلوچستان

فارس

قزوين

قم

كرج

كردستان

كرمان

كرمانشاه

كهكيلويه وبويراحمد

گلستان

گيلان

لرستان

مازندران

مركزي

هرمزگان

همدان

يزد

:thanks:

این کدها رو کجا کپی کنیم داخل کدوم فیلد و چطوری

باید برنامه اش رو بهش اضافه کنید

بعضی شرکت ها هستند که با تغییرات در این افزونه ان را برای فروش گذاشتند

می تونید ازشون بخواین براتون انجام بدن

البته هزینه دارن

باید برنامه اش رو بهش اضافه کنید

بعضی شرکت ها هستند که با تغییرات در این افزونه ان را برای فروش گذاشتند

می تونید ازشون بخواین براتون انجام بدن

البته هزینه دارن

اسمش و لینکش رو بدید

سلام و خدا قوت

می خواستم بدونم کدوم نسخه از آر اس فرم هست که قابلیت ساخت توابع شرطی رو داره من یک نسخه pro به هزار ضرب و زور پیدا کردم ولی اینکار رو نمیکرد.

دوستان و استادان گرامی اگر زحمتی نیست یه لینکی، ایمیلی، چیزی بدید که بتونم نسخه مربوطه رو دانلود کنم خیلی ممنون میشم

با تشکر و احترام فراوان.

فرم پیش فرض ثبت نام جوملا، برای خیلی از کاربران راضی کننده نیست و اغلب دوست دارن که با توجه به نیازهای سایتشون، فیلدهای خودشون رو به فرم اضافه کنن. (که البته قابل انجامه کاملا)

در این آموزش، قصد دارم با استفاده از rsformpro فرم ثبت نامی ایجاد کنم و بجای فرم پیش فرض ثبت نام جوملا استفاده کنم. (چون rsformpro ای که استفاده میکنم نسخه انگلیسی هست، تمام عناوین انگلیسی رو در آموزش استفاده کردم)

قدم اول - دانلود و نصب پلاگین Joomla! user registration Plugin (که تجاریه ! :13:)

قدم دوم - فعال کردن گزینه integration

با نصب و فعال کردن پلاگین فوق، بخش جدیدی به کامپوننت اضافه میشه. وارد کامپوننت بشید و به manage forms برید. میبینید که مطابق تصویر، تب جدید به نام Joomla! registration اضافه شده(تصویر رو ببینید)

[ATTACH=CONFIG]1169[/ATTACH]

در مسیر Components > RSForm!Pro > Form Manager > edit a form (یعنی اینجا فرم مورد نظرمون رو که قبلا ساختیم ویرایش میکنیم) وارد تب Joomla! registration بشید. مطابق تصویر زیر امکان integration for the form رو فعال کنید.

[ATTACH=CONFIG]1171[/ATTACH]

اگر گزینه New User Account Activation رو فعال کنید، ثبت نام کاربر جدید، با ایمیلی از سایت برای کلیک روی لینک تایید همراه میشه.

بخش Merge Vars به شما اجازه میده که فیلدهای مورد نیازتون رو برای ثبت نام کاربر انتخاب کنید.

اگر روی سایتتون cb نصب کرده باشید، این پلاگین کاربران cb رو معتبر و ثبت شده می شناسه.

سلام تشکر میکنم بابت این آموزش خوب

من برای نصب این پلاگین به مشکل برخوردم

در قدم دوم من نمیدونم کجا منظور شما هست البته من این رو هم بگم که مبتدی هستم

(قدم دوم - فعال کردن گزینه integration )

پلاگین رو نصب کردم فعال کردم اما گزینه ای اضافه نمیشه برام میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

با سلام

همونطور که میدونید نمایش ارسالهای RSForm همه ارسالهای یک فرم رو به نمایش در میاره.

از دوستانی که به زبان php مسلط هستند درخواستی داشتم. چطور میشه در کدهای فایل زیر دست برد به شکلی که به صورت دیفالت اطلاعات ارسالی فرم نمایش داده نشه و در صورت جستجو نمایش داده بشه. این هم کدش:

<?php 
/** 
* @version 1.4.0 
* @package RSform!Pro 1.4.0 
* @copyright (C) 2007-2011 www.rsjoomla.com 
* @license GPL, http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html 
*/ 

defined('_JEXEC') or die('Restricted access'); 
?> 

<?php if (RSFormProHelper::isJ16()) { ?> 
   <?php if ($this->params->get('show_page_heading', 1)) { ?> 
   <h1><?php echo $this->escape($this->params->get('page_heading')); ?></h1> 
   <?php } ?> 
<?php } else { ?> 
   <?php if ($this->params->get('show_page_title', 1)) { ?> 
   <div class="componentheading<?php echo $this->escape($this->params->get('pageclass_sfx')); ?>"><?php echo $this->escape($this->params->get('page_title')); ?></div> 
   <?php } ?> 
<?php } ?> 

<?php if ($this->params->get('show_search',0)) { ?> 
<form method="post" action="<?php echo JRoute::_('index.php?option=com_rsform&view=submissions'.$this->itemid, false); ?>" name="adminForm" id="adminForm"> 
<div> 
   <?php echo JText::_('RSFP_SEARCH'); ?> <input type="text" id="rsfilter" name="filter" value="<?php echo $this->escape($this->filter); ?>" onchange="document.adminForm.submit();" />  
   <button type="button" onclick="document.adminForm.submit();"><?php echo JText::_('RSFP_GO'); ?></button>  
   <button type="button" onclick="document.getElementById('rsfilter').value='';document.adminForm.submit();"><?php echo JText::_('RSFP_RESET'); ?></button> 
</div> 
<?php } ?> 

<table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0"> 
   <tr> 
       <td><?php echo $this->template; ?></td> 
   </tr> 
   <tr> 
       <td align="center" class="sectiontablefooter<?php echo $this->escape($this->params->get('pageclass_sfx')); ?>"> 
           <div class="pagination"><?php echo $this->pagination->getPagesLinks(); ?></div> 
       </td> 
   </tr> 
   <tr> 
       <td align="center"><?php echo $this->pagination->getPagesCounter(); ?></td> 
   </tr> 
</table> 

<?php if ($this->params->get('show_search',0)) { ?> 
</form> 
<?php } ?>

دوستان من یک فرم میخوام درست کنم که 2 تالیست کشوی داشته باشه که با انتخاب یک مورد در لیست اولی لیست دوم موارد مخصوص به اون انتخاب اولم رو داشته باشه مثل انتخاب شهر و استان که مثلا با اتنخاب استان تهران شهر های این استان در لیست کشویی بعدی قرار میگیره

در ضمن کاربر بتون از این لیست ها با کلیک روی دکمه + ازاین لیست های کشویی بازم تولید کنه عکس را نگاه کنید

[ATTACH=CONFIG]4267[/ATTACH]

در نهایت در یک لیست اینها جمع یشند و ارسال بشه لطف میکنید راهنمایی کنید

سلام و خدا قوت

می خواستم بدونم کدوم نسخه از آر اس فرم هست که قابلیت ساخت توابع شرطی رو داره من یک نسخه pro به هزار ضرب و زور پیدا کردم ولی اینکار رو نمیکرد.

دوستان و استادان گرامی اگر زحمتی نیست یه لینکی، ایمیلی، چیزی بدید که بتونم نسخه مربوطه رو دانلود کنم خیلی ممنون میشم

با تشکر و احترام فراوان.

چند وقت پیش یه نسخه از rsform رو مهندس مجید فتحی در تاپیک زیر قرار دادند. میتونید از اون استفاده کنید :

پلاگین های بانکی RSform + اموزش ( در پست اول همین تاپیک هست )

البته با بقیه نسخه ها هم باید بشه ولی خوب من با این نسخه الان کار میکنم و شده.

دوستان من یک فرم میخوام درست کنم که 2 تالیست کشوی داشته باشه که با انتخاب یک مورد در لیست اولی لیست دوم موارد مخصوص به اون انتخاب اولم رو داشته باشه مثل انتخاب شهر و استان که مثلا با اتنخاب استان تهران شهر های این استان در لیست کشویی بعدی قرار میگیره

در ضمن کاربر بتون از این لیست ها با کلیک روی دکمه + ازاین لیست های کشویی بازم تولید کنه عکس را نگاه کنید

[ATTACH=CONFIG]4267[/ATTACH]

در نهایت در یک لیست اینها جمع یشند و ارسال بشه لطف میکنید راهنمایی کنید

بخش اول سوال شما با خاصیت فیلد های شرطی این افزونه انجام میشه

اما درباره ی گزینه های + نمیدونم چطور میشه

آقا ممنون فایل فارسی که توی اولین پست این تاپیک بود خیلی بدردم خورد چون من ار اس فورم رو تویه سایت دیگه با فایل فارسیش دانلود کردم اما فایل فارس اون نصب نمی شد و کامپونت اینگلیسی بود اما این فایل فارسی همین تاپیک نصب شد البته بگم که تازه جولا مو از 1.5 به 2.5 تغییر دادم و اون فایل فارسی قدیمی رو 1.5 مشکلی نداشت خود آر آس هم که برای هر دو ورژن بود

:auizz3ffy9vla57584x

دوستان یه مشکل عجیب من برخوردم سر در نیاوردم مجبور شدم از bcc استفاده کنم

توی rsform ایمیلی که submission result رو دریافت می کنه هیچ ایمیلی دریافت نمی کنه!

ولی ایمیلی که مثلا برای طرف مقابل ارسال میشه بدون هیچ مشکلی ارسال میشه!

فکر کدم شاید smtp/pop مشکل داره هردو رو چک کردم مشکلی نداشتن

کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم :33:

سلام.

من قصد اتصال RSform را به سامانه پیامک دارم . در بخش To زمانیکه شماره وارد میکنم مشکلی نداره و پس از ارسال فرم پیامک به شماره وارد شده ارسال میشه

اما من میخام که پس از ارسال فرم، پیامک به شماره همراه وارد شده کاربر در فرم و همچنین شماره همراه مدیریت که دستی در کد وارد میشه، ارسال بشه .

لطفا راهنمایی کنید که که در فیلد To از چه پارامترهایی باید استفاده کنم که شماره همراه وارد شده در فرم را دریافت کند؟

دوستان یه مشکلی برخوردم هرچقدر هم کلنجار رفتم به جایی نرسیدم باید ساده باشه ولی خوب شاید از سادگی انقدر عجیب شده.

نکته این هست که من می خوام به طور مثال از 3 تا دکه رادیویی "Radio Button" هرکدومشون رو انتخاب کرد بعد از submit یه معادل عددی رو نشون بده به کاربر

فرضا اگر گفت کفش بگه 5 تا اگر لباس 12 تا و خودکار رو انتخاب کرده بود مثلا 2 تا!

ممنون میشم کمک کنید. من که هرچی با کد نوشتم به خرجش نرفت که نرفت!:bala:

بازم پیش پیش ممنون از راهنماییی

سلام .

یه سوالی داشتم یه همچین فرمی میشه با این کامپوننت طراحی کرد ...

میخوام قسمت " نوع و تعداد " به عهده خود کاربر باشه . یعنی هر تعدادی دوست داشت اطلاعات وارد بکنه !!

یکی از دوستان پیشنهاد دادش که با دراپ دان اعداد بین یک تا مثلا 100 بذارم که مثلا وقتی کاربر عدد " 2 " انتخاب کردش { یعنی دو تا سفارش داره } دو تا تکست باکس مختلف ایجاد بشه و کاربر بتواند دو تا قسمت مختلف نوع و قیمت پر کنه ...

دقیق فرمش مثل فرم زیر هم نبود اشکال نداره اما میخوام ویژال باشه و کاربر بتونه زیادش کنه !!!

[ATTACH=CONFIG]4373[/ATTACH]

بیشتر بخش نوع و تعداد برام مهمه که بتونه خود کاربر اضافه کنه !!

ممنون میشم کدهاش برام بفرستید . چون زیاد در مورد کدهای شرطیش سر در نمیارم !

مرسی gift

در صورتی که میخواین تاریخ شمسی رو در فرمتون بزارید از کد زیر استفاده کنید

//<code>

return JHTML::_('date', 'now' );

//</code>

به این صورت یه فیلد متنی بسازید و در قسمت مقدار پیش فرض کد بالا را قرار بدید

در این صورت تاریخ شمسی رو در فرمتون می تونید ببینید

عضویت در سایت زیر می تونید دمو را ببینید

7rang.softme.ir

اگه سوالی داشتید بگید جواب می دم

wow کلی دنبال این بودم مرسی

ولی جز تاریخ روز امکان پیک کردن تاریخ فارسی چی مثل خود تقویم اصلی rsform

در صورتی که میخواین تاریخ شمسی رو در فرمتون بزارید از کد زیر استفاده کنید

//<code>

return JHTML::_('date', 'now' );

//</code>

به این صورت یه فیلد متنی بسازید و در قسمت مقدار پیش فرض کد بالا را قرار بدید

در این صورت تاریخ شمسی رو در فرمتون می تونید ببینید

عضویت در سایت زیر می تونید دمو را ببینید

7rang.softme.ir

اگه سوالی داشتید بگید جواب می دم

اول دمتوون گرمم بابات همه چی عالیییییییییییی بود.

من یک فرم با کد رهگیری ایجاد کردم . 2 تا مشکل داشتم

کاربر فرم رو پر میکنه اطلاعات میاد بجز کد رهگیری در صورتی که کد رو در ساخت فرم میبینم

مورد دوم میخوام توی سایتم یک باکس بزارم با عنوان رهگیری مقاله و این که کد ره گیری رو وارد کنن و اطلاع بده وضعیت کار به چه صورت که برای داوری رفته یا خیر ؟

به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری