ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

ممنون از پاسختون

من فرم روساختم دکمه هایی مثل ( پرداخت آنلاین ) ایجاد کردم ولی این دکمه ها رو به چه صورتی به فرمم لینک کنم که با کلیک رو پرداخت و یا سفارش به فرم منقل بشن ؟! اصلا آدرس لینک فرمم رو کجاش نوشته ؟

اگر منظور شما را اشتباه متوجه نشده باشم

بهتره شما در ابتدا یک منو بسازید و فرم رو بهش لینک بدید و نهایتا لینک اون منو رو به Button بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اگر منظور شما را اشتباه متوجه نشده باشم

بهتره شما در ابتدا یک منو بسازید و فرم رو بهش لینک بدید و نهایتا لینک اون منو رو به Button بدید

نه گلم منو لازم ندارم خوده این فرم ها باید URL یا همچین چیزی داشته باشن من خودم اومدم یه مطلب جدید درست کردم و فقط و فقط داخل مطلب {rsform 3} رو وارد کردم و اون متن (سفارش آنلاین) رو به پیج این مطلب لینک کردم و مشکلم رو این جوری حل کردم ولی این کار درست نیست چون باید فرمهایی که ما میسازیم علاوه بر id نیز url داشته باشن یا باید جایی باشه که ما خودمون دستی براش url بسازیم

دوستان من میخوام فرمی داشته باشم که یک فیلد انتخابی داشته باشه

که اگه aرو انتخاب کرد اطلاعات فرم به یک ایمیل و اگه b رو انتخاب کرد اطلاعات به ایمیل دیگه ارسال شود

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان این آموزش تصویری برای آندسته از عزیزانی که در مورد ادیت فرم توسط کاربر پس از ارسال سوال داشتند تهیه شده است لازم به ذکر است که این قابلیت در نسخه آخر یعنی RSForm!Pro rev 48 اضافه شده است

من با نسخه 48 کار کردم و این قابلیت را دیدم براحتی به Manage Directories بروید و طبق راهنمای مصور زیر مراحل را طی کنید

[ATTACH=CONFIG]4703[/ATTACH]

از منوی کامپوننتها RSForm PRO و سپس زیر منوی Manage Directories را انتخاب نمایید

[ATTACH=CONFIG]4704[/ATTACH]

از لیست فرمی را که می خواهید کاربر آنرا ادیت کند انتخاب نمایید

[ATTACH=CONFIG]4705[/ATTACH]

چک باکس Edit own submission را فعال نمایید

[ATTACH=CONFIG]4706[/ATTACH]

از منوی سمت چپ Directory Fields را انتخاب نمایید و گزینه های قابل ویرایش برای کاربر را انتخاب کنید در انتها تغییرات را ذخیره نمایید

[ATTACH=CONFIG]4707[/ATTACH]

به مدیریت منوها بروید و منویی برای ویرایش ایجاد کنید و نوع آنرا Submissions Directory انتخاب نمایید

دسترسی را روی اعضاء قرار دهید ، فرم خود را انتخاب کنید ، Enable submissions directory را انتخاب کنید و در پایان به این نکته مهم توجه کنید که حتماً در فیلد Show submissions for user ID کلمه login را بنویسید.همانطور که مشخص است این تنظیمات در مورد کاربران صدق می کند و تنظیمات مربوط به مدیران را می توانید بدلخواه تعریف نمایید

نتیجه کار را ببینید و لذت ببرید

ویرایش شده در توسط aparizi

حالا نسخه 48 رو از کجا گیر بیاریم؟ آخه از کامپوننتی که تو انجمن قرار داده شده استفاده میکنیم

کس نمیدونه من به چه صورتی دکمه سفارش آنلاینم رو به فرمم لینک کنم این گزینه سفارش آنلاین داخل متنم قرار گرفته بدجوری گیر کردم

Help me

فرم ساز من به admin ایمیل ارسال میکنه ولی به کسی که فرم رو پر کرده ایمیل ارسال نمیکنه یکی بدادم برسه ترخدا یا راهنمایی نکنید یا کامل بگید ممنون

مشکلش رو پیدا کردم به سرویس hotmail وصل نمیشه چرا با yahoomail و ... چک کردم ایمیل برای user ها هم ارسال میشه ولی تا 4 صبح باهاش کلنجار رفتم برای hotmail ارسال نمیکنه ما رو هم اسیر خودش کرده بود کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ترخدا نگید از هاستمه که اصلا حوصله سروکله زدن با اونها رو ندارم چند روز پیشم باهاشون درگیر شدم هیچی بلد نیستن :5:

سلام دوستان:28:

ابتدا ممنونم از Mahboobe.Maleki که راهنمایی های خوبی برای دوستان در فروم گذاشتن و اگر هم سوالی بود و بهش پ.خ زدم حد اکثر 24 ساعته جواب دادن:ds6a5d:

خب بریم سر اصل مصلب ::4d564ad6:

توی فروم یه توضیحاتی در مورد ایجاد فرم با این فرم ساز مطرح شد و تحلیل هایی شد یا حتی خیلی از دوستان فرم های زیبایی پیدا کرده بودن یا ایجاد و برای دوستان توی فروم قرار دادن که قابل تقدیره...

حالا من میخوام از فرم ساز آر اس استفاده کنم به این طریق که وقتی یک کاربر قصد ثبت نام در سایت من رو داره با زدن کلید ثبت نام اتوماتیک از طریق فرم ساز ثبت نام بشه!نه اینکه فرم ثبت نام پیشفرض جوملا!

برای این کار علاوه بر کامپوننت و ماژول ها و پلاگین های این کامپوننت باید یک پلاگین دیگه با نام plg_rsfpregistration هم نصب کرد!من این کارو کردم و نصبش کردم اما هیچ تبی به مدیریت کامپوننت اضافه نشده که بشه روش کاری انجام داد!دوستان متخصص و برنامه نویس های انجمن howitمیتونن کمک کنن و یه آموزش دیگه بذارن و کامل این موضوع رو توضیح بدن؟

ممنونم از همه دوستان[dasdas]:35:

راستی :1:

ویرایش شده در توسط samadtaherian

سلام

از دوستان کسی قصد آموزش استفاده از فرم ساز برای عضویت پیش فرض جوملا رو نداره؟

درود

کسی میدونه به چه صورتی میشه شناسه فرمها (id) رو تغییر داد !؟

درود

کسی میدونه به چه صورتی میشه شناسه فرمها (id) رو تغییر داد !؟

تغییر شناسه فرم از طریق تغییر در دیتابیس صورت میگیره.

پس وارد شدن به مدیریت دیتابیس(phpmyadmin) و انتخاب دیتابیس مورد استفاده ، به جدول *_rsform_forms برین (جای *_ پیشوند جداول شما هست) و روی formid فرم مورد نظر (فرم ها از طریق اسمشون مشخصند) دابل کلیک کنید. در ویراشگر عدد رو به عددی که میخواین تغییر بدین.

به همین سادگی

سلام

از دوستان کسی قصد آموزش استفاده از فرم ساز برای عضویت پیش فرض جوملا رو نداره؟

اگر اشتباه نکنم مهندس بهارلو آموزشی در این رابطه در پارس جوم قرار داده بودند. در اینترنت جستجو کنید ...

این هم آموزشی که خود rsjoomla برای اینکار ارائه داده:

Create custom Joomla! registration forms with the new RSForm!Pro plugin

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

کد زیر را به چه صورتی تغییر دهیم که قابل اتصال به درگاه پی لاینم شود ؟

$html .='<form name="f2" action="index.php?option=com_p30pasargad&view=p30pasargad" method="POST" >
<input type="hidden" id="prodname"  name="prodname" value="'.$domain.'">
<input type="hidden" name="productprice" id="productprice" value="'.$price.'">
<input style="font-size:12px" type="submit" name="sibmit" value="خريد" >
';

با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام اطلاعاتی که در فرم وارد میشه در Data base به صورت عددی ذخیره بشه، مثلا فیلد جنسیت در فرم به صورت زن و مرد مشخص میشه ولی در DB می خوام به صورت 1 و 2 ذخیره شه

دوستان عزیز کسی می دونه چه کدی برای این کار باید بنویسم و چطوری این کار را انجام بدهم؟

(از ورژن 1.4.0 RSForm استفاده می کنم.)

خیلی ممنون میشم سریع پاسخ بدین

با تشکر

ویرایش شده در توسط montazer

سلام

خواهشاً جواب بدین، کارم گیره این مسئله است!!!

ممنون

باسلام

"در قسمت ارسال ها در کامپوننتrsform در بخش مدیریت میشه که تمامی ارسال هارو در یک لیست دید.

حالا سوالم اینه که میشه همچین لیستی هم در فرم برای کاربر داشت که کاربر بتونه در یک لیست پروژهایی رو که ارسال کرده همون پایین صفحه ببینه و این لیست همیشه باشه ینی وقتی کاربر فرمش رو باز کرد این لیست نمایش داده بشه یا دکمه باشه دکمه رو زد نشون بده"

پیشاپیش سپاس..

ویرایش شده در توسط forough

سلام من ماژول رو کی می خوام نصب کنم این پیغام رو میده Language Install: No core pack exists for the language :fa-IR

دستی هم سعی کردم فایلهای زبان رو منتقل کنم ولی باز هم همین مشکل هست راه حلی داره این مطلب؟

دوستان عزیز من میخام برای جوملا 2.5.14 نصب کنم ار اس فرم رو ولی همش ارور میزنه اگر ممکن هست بگید مشکل از کجاست قبلا این مشکل رو نداشتم و نصب شد به صورت کامل ولی الان نمیشه.اگر نسخه تست شده سالم دارید برای من بفرستید به خدا گیرم حسابی

ممنون

لطفا اموزشهاي اين بخش رو به شكل يك دست و در يك فايل درست كنيد

این کار قبلا انجام شده. لینک دانلود بخش اول آموزش ها به پس اول همین تاپیک اضافه شد.

لازم به ذکره که اکثر آموزش ها در بخش اول هستند و در بخش دوم که در حال گردآوری آن هستم یه سری آموزشات جدید قرار میگیرد.

موفق باشید

سلام

من یه فرم با Rsform طراحی کردم

میخوام 2تا فیلد ورودی ضرب بشه در یک دگمه رادیویی و حاصلش تو فیلد سوم چاپ بشه

اینم کدش :

<script type="text/javascript">
function calculatetext()
{
var op1=document.getElementById('banLength');
var op2=document.getElementById('banWidth');
var op3=document.getElementsByName('form[bannertype]');
var result=document.getElementById('bannertotalf');

if(op1.value=="" || op1.value!=parseInt(op1.value)) op1.value=0;
if(op2.value=="" || op2.value!=parseInt(op2.value)) op2.value=0;
result.value=0;
result.value=parseInt(result.value);
for(i=0;i<op3.length;i++)
if(op3[i].checked);
return false;
result.value=parseInt(result.value)+parseInt(op3[i].value)*parseInt(op1.value)*parseInt(op2.value);
}
</script> 

lممنون میشم راهنمایی کنید:)

سلام

من کد را به شکل زیر تغییر دادم

ولی الان تو مجموع میزنه NaN

function calculatetext()
{
   var op1=document.getElementById('banLength');
   var op2=document.getElementById('banWidth');
   var op3=document.getElementsByName('form[bannertype]');
   var result=document.getElementById('bannertotalf');
   result.value=null;
   if(isNaN(op1.value)) op1.value=0;
   if(isNaN(op2.value)) op2.value=0;
   for(i=0;i<op3.length;i++){
       if(op3[i].checked){
           result.value=parseInt(result.value)+parseInt(op3[i].value)*parseInt(op1.value)*parseInt(op2.value);
           return true;
       }
   }
   return false;
}

ممنون میشم راهنمایی کنیدgift

دوستان تا حالا کسی فرم بازیابی رمز عبور و نام کاربری رو با استفاده از RSForm انجام داده؟

اگر آموزشی دارید بگذارید ما هم استفاده کنیم:25:

میخام در واقع با این فرم نام کاربری و رمز عبور رو بدون ریست کردن برای کاربر درخواست کننده ارسال کنم

مهندسین و با تجربه هاش و انجام داده هاش جواب بدن

قوربون همه

سلام دوستان من کامپوننتو به خاطر تاریخ شمسیش دانلود و نصب کردم ولی وقتی فیلد تاریخ رو انتخاب میکنم به صورت کد نشون میده مثل تصویر و در قسمت تنظیمات فیلد هیچ تنظیمی برای اینکه به صورت هم سطح بیاد یا pop up نداره

[ATTACH=CONFIG]4861[/ATTACH]

ممنون میشم راهنمایی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری