ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

فرم ساز rs form برای جوملا 1.5 هم هست ؟؟

بله ، روی 1.5 هم کار می کنه البته نسخه های پایین تر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام.

کلی جهان اینترنت رو گشتم اما چیزی که می خواستم رو ندیدم.

چجوری میشه کاربری که فرمی رو پر میکنه پس از تکمیل فرم یک پیامک دریافت کنه.

مثلا : اطلاعات شما در سایت ******* ثبت شد

این نیاز خیلی از کاربرانه. امیدوارم یکی پیدا بشه که جواب بده و کامل راهنمایی کنه.

سوال دوم اینه که چجوری میشه یک مقدار رو از فرمو یا دیتا بیس فرا خوانی کرد و در متن پیامک قرار داد.

مثلا: کد رهگیری شما : 123456 می باشد.

--------------------------------

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام.

این نیاز خیلی از کاربرانه. امیدوارم یکی پیدا بشه که جواب بده و کامل راهنمایی کنه.

سوال دوم اینه که چجوری میشه یک مقدار رو از فرمو یا دیتا بیس فرا خوانی کرد و در متن پیامک قرار داد.

--------------------------------

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

پرسش شما یک سفارشی سازی برای این فرم ساز هست و نیاز به برنامه نویسی داره اگر از دوستان کسی انجام داده باشه و مایل باشه رایگان جواب می ده و گرنه نیاز به ارسال اسپم نیست . اگر شما نسخه اصلی rsform را خریده باشید و به خود rsjoomla هم بگید برای شما انجام نمی ده و می گه

{

. Unfortunately we do not provide customizations for our products at the moment.

Regards!

}

روند کلی این کار را بهتون می گم. شما باید یک فیلد مخفی ایجاد کنید و در این فیلد یک اسکریپت ایجاد کد تصادفی قرار دهید بعد این پست ها را ببینید http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/602-php-scripts.html

http://www.rsjoomla.com/forum/37-rsform-pro/11461-receive-cellphone-sms-when-a-form-is-submitted.html

واقعا واستون متاسفم الان اومدم که رایگان انتشارش بدم ولی نمیدم . اون واسه اطلاع رسانی بود .

حالا دیگه هرکی خواست پیام خصوصی بده .

دوست عزیز اینجا یک انجمن عمومی است و هیچ کسی منت برای انتشار دانش خودش برای کاربر و افراد دیگه نمیزاره چه بسا که خیلی از افزونه های بسیار مهم وگران قیمتی به رایگان منتشر شده ... بهتره طرز فکر خودتون رو تغییر بدید ..

دوستان بسیاری در انجمن بدون درج لینک وب سایتشون میان و افزونه منتشر میکنن و انقدر هیاهو نمیکنن که شما اینکار رو میکنید .. هر آنچه صلاح است همان کن

طبق قوانین انجمن قرار دادن لینک وب سایت تبلیغ و حذف میشه و این تاپیک هم تاپیک پرسش و پاسخ و آموزش فرم سازه

امیدوارم که متوجه باشید و از صحبتهای من دلخور نشید.. gift

من فرمو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم شایدم بد گشتم.ببینید میخام یه عضوگیری ساده کنم که طرف یوزر نیم و پسورد برنه بعد سایت بگه که تو ثبت نام شدی بعد وارد ضفحه ثبت نام بشه که اونجا فیلدای ثبت نامو پر کنه.بعدم اگه خواست دوباره بیاد اطلاعاتشو ویرایش کنه با استفاده از لاگین کردن در پیج.میشه بهم کمک کنید خیلی احتیاج دارم...بسیار ممنونم اگه کسی جوابمو بده

با سلام دو سوال از بزرگواران دارم

سوال اول

آیا امکان دارد که نام و یا ایمیل از روی دیتابیس جوملا خوانده شود و در فرم نشان داده شود اینطور که در آموزشها دیدم کدی وجود دارد که مثلا فیلد ایمیل را اتوماتیک از روی ایمیل کاربر پر می کند اما باز هم کاربر می تواند روی آن کلیک کند و ایمیل دیگری وارد نماید که این مطلوب نیست

//<code>

$rsuser=JFactory::getUser();

$user=$rsuser->get('email');

return $user;

//</code>

سوال دوم

فرض کنید که فرمی مقاله را دریافت می کند و گروه مقاله را هم در فرم از کاربر می پرسیم آیا این امکان وجود دارد که با تعیین گروه مقاله اطلاعات فرم به دیتابیس همان گروه ارسال شود

با این کار به ساخت فرمهای مجزا برای هر گروه نیاز نخواهیم داشت

من فرمو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم شایدم بد گشتم.ببینید میخام یه عضوگیری ساده کنم که طرف یوزر نیم و پسورد برنه بعد سایت بگه که تو ثبت نام شدی بعد وارد ضفحه ثبت نام بشه که اونجا فیلدای ثبت نامو پر کنه.بعدم اگه خواست دوباره بیاد اطلاعاتشو ویرایش کنه با استفاده از لاگین کردن در پیج.میشه بهم کمک کنید خیلی احتیاج دارم...بسیار ممنونم اگه کسی جوابمو بده

خوب کاری که شما می خوای با این افزونه خیلی سخت هست و باید کد نویسی بهشه در حالی که این کار را با یک کامپونت cb به اسانی می تونید انجام بدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام دو سوال از بزرگواران دارم

سوال اول

آیا امکان دارد که نام و یا ایمیل از روی دیتابیس جوملا خوانده شود و در فرم نشان داده شود اینطور که در آموزشها دیدم کدی وجود دارد که مثلا فیلد ایمیل را اتوماتیک از روی ایمیل کاربر پر می کند اما باز هم کاربر می تواند روی آن کلیک کند و ایمیل دیگری وارد نماید که این مطلوب نیست

//<code>

$rsuser=JFactory::getUser();

$user=$rsuser->get('email');

return $user;

//</code>

سوال دوم

فرض کنید که فرمی مقاله را دریافت می کند و گروه مقاله را هم در فرم از کاربر می پرسیم آیا این امکان وجود دارد که با تعیین گروه مقاله اطلاعات فرم به دیتابیس همان گروه ارسال شود

با این کار به ساخت فرمهای مجزا برای هر گروه نیاز نخواهیم داشت

سوال اولتون اینکه تو قسمت Additional Attributes که در فیلد دارید این را اضافه کنید

readonly="readonly"

سوال دوم هم یکم برنامه نویسی می خواد . از نظر من می تونید به این صورت کار کنید که اطلاعات به یک تیبل دیگه هم ارسال بشه و ذخیره بشه بر حسب نوع گروه/ این دو اموزش می تونه براتون مفید باشه

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/595-mapping-submission-info-to-other-database-tables.html

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/122-mapping-form-submission-on-another-external-table.html

ویرایش شده در توسط majid.fathi

با سلام من چندتا مشکل با این فرم ساز داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- چطور میشه یک فرم ساخته شده رو در داخل مطلب نشون داد؟

2- چطور میشه هنگام آپلود فایل یک انیمیشن با یک پیغام به کاربر نشون داد که صبور باشه تا فایلش آپلود بشه؟

3- آیا میشه حجم فایل،مدت زمان مانده از آپلود، سرعت آپلود و ... رو هم هنگام ارسال فایل نشون داد؟

با تشکر

سلام دوستای عزیز

یک کاشی توی این قسمت فقط آموزش ها مطرح میشد و درقسمتی دیگر مشکلات

1- کسی می تونه راهنمایی کنه که چطور میشه فرم ایجاد شده به افزونه پرداخت بانک ملت ** افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat ** متصل کرد ؟؟؟

که بعد از تکمیل فرم و انتخاب محصول مستقیم به درگاه بانک متصل شود ؟؟

سلام دوستای عزیز

یک کاشی توی این قسمت فقط آموزش ها مطرح میشد و درقسمتی دیگر مشکلات

1- کسی می تونه راهنمایی کنه که چطور میشه فرم ایجاد شده به افزونه پرداخت بانک ملت ** افزونه کامل پرداخت بانک ملت نسخه رایگان (کامپونت,ماژول بانک ملت برای جوملا)P30 Mellat ** متصل کرد ؟؟؟

که بعد از تکمیل فرم و انتخاب محصول مستقیم به درگاه بانک متصل شود ؟؟

برای پرداخت بانکی . من پلاگین زرین پال و پی لاین ان را منتشر کردم تو انجمن هست

افزونه های پی سی ملت ربطی با این فرم ساز نداره ولی تو نسخه تجاری می شه یک جوری غیر مستقیم کار کرد ولی باز باید ان فرم اخر پی سی ملت پر شه

چه جوری می تونم برای فرم هایی که با rsfrom میسازم حق دسترسی اعضای سایت رو بزارم

چه جوری می تونم برای فرم هایی که با rsfrom میسازم حق دسترسی اعضای سایت رو بزارم

حق دسترسی منویی رو که برای فرم میذارید روی اعضا قرار بدید...

با سلام

دوستان این افزونه علاوه بر مشکلات بلاگین مشکلی در بخش مدیریت داره که متاسفانه هر کاری کردم درست نشد

در زمانی که میخوای یه فرم بسازی گزینه های فرم به خارج از صفحه عرضی وارد میشه و نمیتونیم مقادیر رو در اون جای بدیم

من حتی فایلهای js ,css این افزونه رو هم بررسی کردم از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه این شکل رو حل کنه یه جوابیه ارسال کنه

با تشکر

با سلام

دوستان این افزونه علاوه بر مشکلات بلاگین مشکلی در بخش مدیریت داره که متاسفانه هر کاری کردم درست نشد

در زمانی که میخوای یه فرم بسازی گزینه های فرم به خارج از صفحه عرضی وارد میشه و نمیتونیم مقادیر رو در اون جای بدیم

من حتی فایلهای js ,css این افزونه رو هم بررسی کردم از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه این شکل رو حل کنه یه جوابیه ارسال کنه

با تشکر

سلام تصویری از محیطش بذارید ببینیم چطور از عرض صفحه خارج میشه...

با سلام

با تشکر

اگه از نسخه ی فارسی استفاده میکنید، مشکل از فارسی سازی هست.

زبان مدیریت رو به انگلیسی تغییر بدید به احتمال زیاد حل میشه

2- چطور میشه هنگام آپلود فایل یک انیمیشن با یک پیغام به کاربر نشون داد که صبور باشه تا فایلش آپلود بشه؟

3- آیا میشه حجم فایل،مدت زمان مانده از آپلود، سرعت آپلود و ... رو هم هنگام ارسال فایل نشون داد؟

با تشکر

فرم ساخته شده رو با ماژول هایی که همراه فرم ساز هست میتونید در سایت نمایش بدید

من این کار رو برای فرم خودم انجام دادم. یه جاوااسکریپت کوچیک نوشتم. اگه نیاز قطعی دارید، پ خ بدید که انجام بدم.

برای سوال سوم من هیچ ایده ای ندارم ولی جستجو میکنم و همین جا میذارم. کار نشد نداره.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.

جستجو... جستجو... جستجو

این آموزش:

آموزش اتصال فرمساز RSForm به یک سامانه پیامک (sms)

برای سوال دومتون هم مثل کاری که در ارسال ایمیل به کاربر میکنیم، عمل میکنیم. یعنی تگ های اختصاصی خود فرم ساز رو استفاده میکنیم

اینجا رو هم ببینید

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
اصلاح لحن

کسی تو ایران جواب این سوال رو نمی دونه !!!!!!!!! یا خدا

توی همه انجمن ها سوال کردم ولی هنوز توی 3 ماه خبری از جواب نشده ، سوال سختیه

حداقل یه فرمساز معرفی کنید که این خاصیت رو داشته باشه ( خاصیت های زیر )

من یه نمونه کد برای جلوگیری از درج ایمیل تکراری گذاشتم تو همین تاپیک.برای شما نقل قول میکنم:

یه نمونه براتون گذاشتم که جلوی درج ایمیل تکراری توسط کاربر رو در فرم میگیره. میتونه بهتون کمک کنه.

function uniqueUsername($param, $extra=null)
{
   $db = JFactory::getDBO();
   $param = $db->getEscaped($param);
   $db->setQuery("SELECT * FROM #__users WHERE username='".$param."'");
   $db->query();
   $invalid = $db->getNumRows();
   if ($invalid) return false;
   return true;
}

با تشکر

پلاگین مربوط به مطالب فرم ساز رو نصب کنید اینجوری با وارد کردن این کد {rsform 1} منظور از 1 شناسه فرم شما هستش اینجوری فرمتون داخل مطلب لود میشه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری