ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

دوستان سلام یه سوال داشتم:

من یه فرم ساده طراحی کردم الان اگه بخوام این فرم رو درون یه ماژول در صفحه اصلی بزارم یعنی فیلد هایی که کاربر تکمیل میکنه مستقیم درون ماژول باشه چیکار باید بکنم ممنون

شما میتونید پلاگین content مربوط به فرم ساز رو نصب و فعال کنید بعد با استفاده از ماژول html سفارشی فرم رو نشون بدید

کافیه داخل ویرایشگر در ماژول html سفارشی این کد رو وارد کنید {rsform 1} منظور از یک شناسه فرم شماست که باید شناسه فرمتون رو جایگزین کنید...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
شما میتونید پلاگین content مربوط به فرم ساز رو نصب و فعال کنید بعد با استفاده از ماژول html سفارشی فرم رو نشون بدید

کافیه داخل ویرایشگر در ماژول html سفارشی این کد رو وارد کنید {rsform 1} منظور از یک شناسه فرم شماست که باید شناسه فرمتون رو جایگزین کنید...

دوست من ممنون از جوابتون ولی این پلاگین برای جوملا 2.5 در سایت مربوطه وجود نداره اگه لینکی ازش دارید ممنون میشم بگید.

دوست من ممنون از جوابتون ولی این پلاگین برای جوملا 2.5 در سایت مربوطه وجود نداره اگه لینکی ازش دارید ممنون میشم بگید.

چرا برای 2.5 هم هستش شما نصبش کنید و بعد از فعال سازی کاری رو که گفتم انجامش بدید...

چرا برای 2.5 هم هستش شما نصبش کنید و بعد از فعال سازی کاری رو که گفتم انجامش بدید...

نصب کردم و از پلاگینها هم فعالش کردم.البته نسخه ای که از سایت rsjoomla.com دانلود کردم ایرور میداد.یعنی اصلا در مطالب یا در ماژولی که {rsform} رو با آیدی فرم میذاشتم ایرور این پلاگین رو میداد.اگه شما پلاگین رو دارید ممنون میشم آپ کنید

نصب کردم و از پلاگینها هم فعالش کردم.البته نسخه ای که از سایت rsjoomla.com دانلود کردم ایرور میداد.یعنی اصلا در مطالب یا در ماژولی که {rsform} رو با آیدی فرم میذاشتم ایرور این پلاگین رو میداد.اگه شما پلاگین رو دارید ممنون میشم آپ کنید

براتون فرستادم که پلاگین رو همون رو نصب و فعال کنید بعد هم از کدی که گفتم استفاده کنید حل میشه...

سلام به همه دوستان

من یه فرم ساختم اما بعد از پر کردن اطلاعات و زدن دکمه ثبت این پیغام رو نمایش میده :

""

شما حداقل باید یک آدرس ایمیل جهت دریافت وارد کنید""

The form has been submitted successfully. Thank you!

سلام به همه دوستان

من یه فرم ساختم اما بعد از پر کردن اطلاعات و زدن دکمه ثبت این پیغام رو نمایش میده :

""

شما حداقل باید یک آدرس ایمیل جهت دریافت وارد کنید""

The form has been submitted successfully. Thank you!

سلام از قسمت خواص برید به قسمت پست الکترونیک و اگر تنطیمات ایمیل رو انجام ندادید انجامشون بدید...

تابع php

سلام

من تو آر اس فرم با جاوا اسکریپت مقادیر رو از فیلدها میگیرم و پس از اجرای دستور سوئیچ کیس مقادیر جدیدی به یه فیلد دیگه میفرستم.

اما این کار بنظرم خوب نیست.چون اگه جاوااسکریپت غیر فعال باشه توابع من اصلا کار نمیکنه و دوم این که تابع من الگوریتمش برای همه قابل نمایشه

حالا سوالم از دوستان اینه که آیا میشه من مقادیر فیلدها رو که گرفتم تو تابع پی اچ پی اتقالشون بدم و الگوریتمم رو اونجا بنویسم و بعد مجدد خروجی تابع رو بدم به یه فیلد دیگه؟

خواهشا راهنمایی کنید.خیلی لازمش دارم.:33:

مشل آبلود رو باید از این طریق حل کنید

1 - اگر سرور از آن خودتون هست برید این خط رو در php.ini تصیحح کنید .

; Temporary directory for HTTP uploaded files (will use system default if not

; specified).

; http://php.net/upload-tmp-dir

upload_tmp_dir =

بعد از

upload _ tmp_dir =

مسیر تمپ سرور یا هاست رو بدید و یا اگر به سرور دسترسی ندارید به مدیر سرور بگید که براتون درست کنه و به اینصورت بگذاره .

; Temporary directory for HTTP uploaded files (will use system default if not

; specified).

; http://php.net/upload-tmp-dir

upload_tmp_dir =/home/tmp/

با سلام

متاسفانه هنوز من در مورد گرفتن خروجی ایکسل(فارسی) به نتیجه نرسیدم،بزرگواران اگر راه حلی معرفی کنند ممنون میشم.

اگه رو نسخه تجاری مشکل حل شده باشه،موردی نیست دوستان راهنمایی کنند تا خریداری کنم

با تشکر

با سلام

متاسفانه هنوز من در مورد گرفتن خروجی ایکسل(فارسی) به نتیجه نرسیدم،بزرگواران اگر راه حلی معرفی کنند ممنون میشم.

اگه رو نسخه تجاری مشکل حل شده باشه،موردی نیست دوستان راهنمایی کنند تا خریداری کنم

با تشکر

سلام به این تاپیک سر بزنید راه حلش مطرح شده...

دوستان من دنبال پلاگین پرداخت برای RSForm می خوام. پلاگینی که بتونه مستقیم به حساب بانکی واریز کنه و نه مثلا به زرین پال. حالا اگه payline هم بود مشکلی نیست.(چون انگاری درصد کارمزد زرین پال بالاست؟)

می دونم احتمالا باید بخرمش! پس اگه کسی رایگانش رو ارائه می ده بذاره برای دانلود و نه اینکه از کجا می شه تهیه اش کرد رو ممنون می شم بگین.

من می خوام کاربر برای یه کارگاه آموزشی ثبت نام کنه و فرم رو پر کنه و هزینه اش رو آنلاین پرداخت کنه. اگه راه حل دیگه ای هم هست ممنون می شم بگید.

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.

در فرم ساز وقتی فرمی رو طراحی می کنیم و برای آن فیلد اجباری تعیین می کنیم، گزینه (*) کنار برچسب آن فیلد قرار می گیرید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13527845811.bmp

در عکس فوق مکان تغییر این کاراکتر وجود دارد. (حالا اگه کسی بخواد این کاراکتر رنگ مشکی نباشد و قرمز باشد)

باید از کجا تغییرات را اعمال کنیم؟؟؟

زمانی فرمی را طراحی می کنیم و می خواهیم اطلاعات آن فرم به ایمیل دلخواه ما ارسال شود از کدام قسمت باید این تنظیمات را انجام دهیم؟

به عنوان مثال: ما یک فرم تماس با ما داریم:

نام و نام خانوادگی: تست

شماره تماس: 02111111111

ایمیل: test@test.test

موضوع: تست

توضیحات: تست

(دکمه ثبت)

حال می خواهیم این اطلاعات به ایمیل info@test.test ارسال گردد. این تنظیمات به چه صورتی می باشد؟

لطفا در صورت امکان به صورت تصویری توضیح دهید.

آیا از قسمت خواص (properties) گزینه منوی کمکی سمت چپ قسمت Emails => AdminEmails می باشد؟؟ مانند عکس زیر؟

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13527856341.bmp

سلام

بابت سئوال اولتون یه کلاس براش بنویشه میشه تموم .

بابت سئوال دوم قسمت to رو فراموش کردی برادر من . from آدرس ارساله to هم به اون مدیری عزیز .

یا حق

التماس دعا

ارسال شده در (ویرایش شده)

class رو چه جوری بنویسم و چه جوری بهش ربطش بدم میشه کدش رو برام اینجا بزنی؟

to رو هم تست کردم به هر ایمیلی که زدم تست کردم ارسال نکرد برای اون ایمیل. اصلا چه جوری این فرم میفهمه که از اینجا باشه

(یعنی قسمت Admin Emails)

تو submit هم تنضیمات خاصی نداره که بشه بهش بگی به این ایمیل اطلاعات رو ارسال کن

ویرایش شده در توسط arses

سلام از قسمت خواص برید به قسمت پست الکترونیک و اگر تنطیمات ایمیل رو انجام ندادید انجامشون بدید...

اون ها رو هم پر کردم ..نشد .

سلام

من این قسمت ها رو تکمیل کردم اما تنها کاری که انجام میده اون متن ارسال که میشه تنظیمش کرد و اینکه از اطلاعات کل اون فرم اگه اون فرم بارگذاری فایل داشته باشه فایل رو به ایمیل مورد نظر میفرسته و از اطلاعات اون فرم هیچی به ایمیل نمیاد. و فقط داخل خود مدیریت rsforms دیده میشه.

اگه کسی از بچه ها میدونه که میشه اطلاعات هم به ایمیل دلخواه بره بگه که بدونیم ممنون میشم.

سلام

من هنگام خروجی گرفتن از فرمم با پیعام زیر روبرو میشم:

"

امکان استخراج و تولید فایل وجود ندارد. لطفا مطمئن شوید که /home/wkfesfa/public_html/tmp قابل نوشتن است.

"

پرمیشن فایل tmp رو هم روی 777 گذاشتم

از rsform 1.4.0 استفاده میکنم

مسیر پوشه ی tmp جوملا رو چک کنید که درست باشه.

این پوشه با پرمیژن 755 هم اوکی هست.

این کار منطقی ای نیست:

permision folder => components => Rsforms رو 777 کنید درست میشه

موقعی که میخواین از بخش submissions فرمساز، خروجی بگیرید پیغام میده؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

در صورتی که از direct admin استفاده کنن منطقی می باشد. (یادم رفت بگم)

چون همه جوره تست انجام دادم تو پست های قبلی بود اما به این دلیل کسی راهنمایی نکرد مجبور به تست اینکار شدم روی cpnal حرف شما درسته اما direct admin مشکل داره. این هم بر میگرده به خود administrator server که چه جوری ست بکنه.

ممنون میشم دوستان پست های قبل و چک کنن و اگه جوابی باشه ارسال کنن با تشکر.

ویرایش شده در توسط arses

مشکل خروجی از submissions روی توی تاپیک های قبل دیدم. اما من می خوام کسی که فرم رو تکمیل میکنه

(علاوه بر اینکه تو قسمت submissions میاد می خوام تو ایمیل هم بفرسته دقیقا عین فرم ساز های دیگری چون chornoforms, Breezingforms,...) به ایمیلی که مشخص میشه بفرسته.

من تنظیمات رو هر جور دست میزنم فقط فایلی که از فرمی که طراحی کردم بارگذاری میشه ارسال میشه. و نه اطلاعات آن فرم.

سلام دوستان گل

من تو ایمیل تشکر فرم میخوام تو طرحش لوگو سایت بزارم

گذاشتم ولی نمی یاد به ایمیل میشه راهنمایی کنید

سلام

وقتی عکس را با ادیتور جوملا میارید به اینصورت میاد مثال :(images/a.jpg ) قبل از آدرس عکس حتما آدرس سایت رو وارد نمائید . مثال : www.yoursit.com/images/a.jpg .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری