ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

بله میشه ولی کلاس و آیدی زیاد فرق ندارن که :dadad4:

آره میدونم فرقی نداره.میخواسستم بدونم این فرمساز باهاش مشکلی نداشته باشه!

دوستان برنامه نویس اگر کسی جواب سوال دومم رو بلد بود حتما توضیح بده.مرسی دوستان.:128fs318181:

:1:

ویرایش شده در توسط samadtaherian

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

یه سوال داشتم

در قسمت ارسال ها در کامپوننت ار اس فرم در بخش مدیریت میشه که تمامی ارسال هارو در یک لیست دید

حالا سوالم اینه که میشه همچین لیستی هم در فرم برای کاربر داشت که کاربر بتونه در یک لیست پروژهایی رو که ارسال کرده همون پایین صفحه ببینه و این لیست همیشه باشه ینی وقتی کاربر فرمش رو باز کرد این لیست نمایش داده بشه یا دکمه باشه دکمه رو زد نشون بده

شبیه همین عکسی که در بخش مدیریت هست

با تشکر

45983574797622174526.png

با سلام و تشکر

یک سوال داشتم وقتی که اطلاعات پر و ارسال می شود پایین پیام تشکر یک دکمه continue وجود دارد چطور اون رو فارسی کنم توی فایل lanquage ها ماژوال rsform رو چک کردم ولی همه فارسی شده بود و چیزی در مورد این دکمه پیدا نکردم.

سلام

من فرم ارسال هارو ساختم فرم ثبت نام رو هم ساختم اما هر کدومش در منوی جداگانه است

میشه فرم ارسال هارو در پایین فرم ثبت نام باشه واونجا نمایش داده بشه؟

میشه راهنماییم کنید که چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟

با تشکر

سلام

من فرم ارسال هارو ساختم فرم ثبت نام رو هم ساختم اما هر کدومش در منوی جداگانه است

میشه فرم ارسال هارو در پایین فرم ثبت نام باشه واونجا نمایش داده بشه؟

میشه راهنماییم کنید که چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟

با تشکر

خیر شما میتونید چندین فرم را با هم در یک صفحه نمایش بدید ولی ارسالها رو نمیتونید با یک فرم نمایش بدید

با سلام و تشکر

یک سوال داشتم وقتی که اطلاعات پر و ارسال می شود پایین پیام تشکر یک دکمه continue وجود دارد چطور اون رو فارسی کنم توی فایل lanquage ها ماژوال rsform رو چک کردم ولی همه فارسی شده بود و چیزی در مورد این دکمه پیدا نکردم.

فایل زیر رو باز کنید:

\language\fa-IR\fa-IR.com_rsform.ini

و در انتهاش این رو اضافه کنید:

RSFP_THANKYOU_BUTTON="ادامه"

خیر شما میتونید چندین فرم را با هم در یک صفحه نمایش بدید ولی ارسالها رو نمیتونید با یک فرم نمایش بدید

چطوری میتونم چندین فرم رو تو یک صفحه نمایش بدم و ببینم

میشه توضیح بدید

ممنون میشم

باید یک مقاله جوملا ایجاد کنید و در داخل ان برای بارگذاری فرم از کد: (به طور مثال)

{rsform 1}

و فرم دوم را :

{rsform 2}

که 1و 2 شماره فرم های شما هست. اموزش کامل ان:

Content Plugin (mos_rsform) - Display the form in an article

باید یک مقاله جوملا ایجاد کنید و در داخل ان برای بارگذاری فرم از کد: (به طور مثال)

{rsform 1}

و فرم دوم را :

{rsform 2}

که 1و 2 شماره فرم های شما هست. اموزش کامل ان:

Content Plugin (mos_rsform) - Display the form in an article

سلام

ممنونم از راهنمایی خوبتون

من این پلاگین mos_rsform رو جدا دانلود کردم و نصب کردم اما بعد از فعال سازی هم صفحه کاربری هم صفحه مدیریت از کار افتاد و مجبو رشدم برم سی پنل و از اونجا حذف کنم تا درست شه

باید اینو جدا نصب کنم؟

یا خود ار اس فرم این پلاگین رو در کامپوننتش داره؟

چرا این جوری شد؟

با تشکر از شما

باسلام

میشه لینک داملود این پلاگین را برای جوملا 2.5 بزارین

ممنون میشم

سلام

چجوری میشه با این فرم ساز قابلیت جستجو و ویرایش توسط کاربر را اضافه کرد ؟

دوستان کسی پلاگین را داره لینک بده تا ما هم استفاده کنیم ؟:oom:

سلام من این تک رو بصورت فیلدهایی که میخوام برداشتم ولی متاسفانه کنار هم قرار نگرفت

نمونه کد شما :

<tr>

<td>name label</td>

<td>name Field</td>

<td>f-name label</td>

<td>f-name Field</td>

</tr>

نمونه کد من که گذاشتم ولی درست نشد :

<tr>

<tr class="rsform-block rsform-block-fullname">

<td>{FullName:caption} (*)</td>

<td>{FullName:body}<div class="formClr"></div>{FullName:validation}</td>

<td>{FullName:description}</td>

<tr class="rsform-block rsform-block-email">

<td>{Email:caption} (*)</td>

<td>{Email:body}<div class="formClr"></div>{Email:validation}</td>

<td>{Email:description}</td>

<tr class="rsform-block rsform-block-companysize">

<td>{CompanySize:caption} (*)</td>

<td>{CompanySize:body}<div class="formClr"></div>{CompanySize:validation}</td>

<td>{CompanySize:description}</td>

<tr class="rsform-block rsform-block-position">

<td>{Position:caption} (*)</td>

<td>{Position:body}<div class="formClr"></div>{Position:validation}</td>

<td>{Position:description}</td>

</tr>

ارسال شده در (ویرایش شده)

سناریو: فرمی ساختیم که میخوایم هر بار کاربری دکمه ی ارسال رو زد (فرم رو تکمیل و ارسال کرد) یه اس ام اس به مدیر سایت بره

برای اتصال فرم ساخته شده به سامانه پیامک به دوتا چیز نیاز داریم:

1- جزئیات وب سرویس سامانه پیامک (که شرکت فروشنده بهمون میده )

2- اسکریپت زیر رو در بخش Scripts فرمتون و در باکس Script called on form process وارد کنید:

$url = 'اطلاعات وب سرویس شامل آدرس اینترنتی شما&Mobile=شماره موبایلی که میخواین بهش اس ام اس بره&SMS=سفارش جدیدی در سایت ثبت شده است';
$curl = curl_init();        
curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER,0);            
curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);    
curl_setopt($curl, CURLOPT_URL,$url);            
$result = curl_exec($curl);
curl_close($curl);

//die ($result);

این اسکریپت، وقتی سفارش ثبت شد یه اس ام اس به شماره ای که در قسمت mobile دادیم، میفرسته با این متن: سفارش جدیدی در سایت ثبت شده است

سناریوهای بیشتری هم برای ارسال sms از این فرم ساز هست که به مرور تو همین تاپیک میذارم

من کدهای سامانه پیامک رو کدوم قسمت باید بگزارم و زبان برنامه من فارسیه کجا باید قرار بدم کد رو ؟؟پنل من رمز و پسورد کاربریش رو کجا باید بزارم ؟

ویرایش شده در توسط drsmsco

سلام. من از rsform برای فرم هام استفاده میکنم. ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی رو ایجاد حساب کاربری کلیک میکنم یه فرم rsform واسه عضویت میاد. من همچین فرمی نساختم. هیچ افزونه ایی هم که ع*ضویت رو از پیشفرض به rsform ریدایرکت کنه رو هم نصب نکردم. چطور باید عضویت رو به پیشفرض جوملا برگردونم ؟ از ماژول ورود کاربران خود جوملا هم استفاده میکنم

مجددا درورد بیکران به همه دوستان و عزیزان گلم

به آدرس زیر توجه کنید

پارسه گرافیک - میزبانی وب || web server 2008

در این صفحه پنل های مختلفی دارم که شامل 6 پنل میباشد حالا میخواهم زیر هر یک از این پنل ها دکمه سفارش آنلاین نصب کنم که خوب نصبت به قیمت هر کدوم از پنل ها فاکتوری ساخته و به درگاه بانکی وصل و پرداخت الی آخر ... دوستان کمک کنید که برای این مورد چیکار کنم جوم شاپینگ نصب کردم خیلی شلوغ بود بیشتر برای کالا خوبه به کار من نیومد من فقط میخوام یک دکمه سفارش آنلاین زیر هر پنل قرار بدم که با کلیک کردن به صفحه پرداخت آنلاین یکی از بانکها بره یا قبلش یه فرم یک سری مشخصات از قبیل اسم ، ایمیل و تلفن باشه که پر کنه سپس به درگاه بانکی جهت پرداخت بره لطفا مشتی مثل همیشه راهنمایی کنید ممنون دوستون دارم

:)

خب میتونید با آر اس فرم برای هر پلن فرم طراحی کنید و پلاگین اتصال به بانک رو هم نصب کرده و به فرم اضافه نمایید. سپس برای پلنهاتون یک دکمه اضافه نمایید و لینک دکمه را به فرم مربوطه بدهید تا با انتخاب دکمه مربوط به هر پلن به فرم مربوط به آن پنل متصل شود و اطلاعات خرید را پر کرده و سپس به بانک متصل شود

ممنون از راهنماییتون امکانش هست راهنمایی کنید که به این فرم ساز و اون درگاه به چه صورتی قیمت رو برنامه بدم تا کمتر یا بیشتر کسی پرداخت نکنه یعنی بر اساس قیمت درج شده مبلغ واریز بشه ؟

خب تو پلاگین اتصال به بانک فیلدی وجود داره که میتونی قیمت واریزی رو بهش بدی و بیشتر و یا کمتر از اون نتونه واریز کنه.

سلام

پلاگین content مربوط به این فرم ساز رو که نصب مبکنم و سپس فعال میکنم کلا سایتم دیگه بالا نمیاد و اررور زیر رو میده !؟؟

Notice: Undefined variable: mainframe in C:\wamp\www\parsnet\plugins\content\mosforme\mosforme.php on line 11

Fatal error: Call to a member function registerEvent() on a non-object in C:\wamp\www\parsnet\plugins\content\mosforme\mosforme.php on line 11

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون دوستان کمکی خواستید در خدمتم

ویرایش شده در توسط mp3_marefat

کسی میدونه چجوری به درگاه بانک پاسارگاد وصلش کنیم اصلا چنین چیزی هستش ؟

خب میتونید با آر اس فرم برای هر پلن فرم طراحی کنید و پلاگین اتصال به بانک رو هم نصب کرده و به فرم اضافه نمایید. سپس برای پلنهاتون یک دکمه اضافه نمایید و لینک دکمه را به فرم مربوطه بدهید تا با انتخاب دکمه مربوط به هر پلن به فرم مربوط به آن پنل متصل شود و اطلاعات خرید را پر کرده و سپس به بانک متصل شود

ممنون از پاسختون

من فرم روساختم دکمه هایی مثل ( پرداخت آنلاین ) ایجاد کردم ولی این دکمه ها رو به چه صورتی به فرمم لینک کنم که با کلیک رو پرداخت و یا سفارش به فرم منقل بشن ؟! اصلا آدرس لینک فرمم رو کجاش نوشته ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری