ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

کد دست یابی به فیلد جدول رو بدست آوردم

با این روش مستقیم به ID محصول اشاره کردم،حالا فقط باید بجای ID=1 کدی رو بنویسم که خودش شماره محصول رو تشخیص بده

//<code>
$db = JFactory::getDBO();
$query = "SELECT `price` FROM `#_iproperty` WHERE id = [color="#FF0000"]1[/color];";
$db->setQuery($query);
$result = $db->loadResult();
return $result;
//<code>
//</code>

ویرایش شده در توسط MyroxSoft

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جوابش رو پیدا کردم ، فکر کنم به درد خیلیها بخوره ، با همین فرم ساز میتونید برای هر کامپوننتی پرداخت آنلاین بسازید. کافیه به جدول و فیلد مورد نظر رجوع کنید

//<code>
$db = JFactory::getDBO();
$p_id = JRequest::getInt('id', 0);
$query = "SELECT `price` FROM `#_TableName` WHERE id = $p_id;";
$db->setQuery($query);
$result = $db->loadResult();
return $result;
//<code>

کافیه این کد رو بجای مقدار پیشفرض قرار بدید و از فیلد دلخواهتون برای قیمت اسفاده کنید. مثلا پرداخت آنلاین جوم شاپینگ یا ویرچومارت رو میشه با این کد عوض کرد

سلام

اگه کاربرانی وارد سایت شوند و اطلاعاتی رو از طریق این فرم ساز وارد کنند ، آیا راهی وجود داره که کاربران بتوانند بین اطلاعات وارد شده جستجو کنند ؟ (چه اطلاعاتی که خود ثبت کرده اند و چه اطلاعاتی که بقیه به ثبت رسانده اند ) .

به عبارت دیگر میخوام برای اطلاعات وارد شده توسط کاربران جستجو قرار بدم .

با تشکر

درود

دوستانی که در ارسال اس ام اس استاد هستند لطفا منو کمک کنند

در نظر دارم کاربری که فرم رو تکمیل میکنه یک اس ام اس با کد رهگیری براش ارسال بشه ضمن اینکه یک اس ام اس هم به مدیر سایت ارسال بشه

اولا کد ارسال اس ام اس رو میخاستم و دوما در قسمت اسکریپت نویسی rsform اجازه کد نویسی داده نمیشه و error403 داده میشه ..مشکل از کجاست

سپاس از وقتی که گذاشتید

منتظر جواب شما عزیزان هستم

دوستان خواهش میکنم کمک کنید

تمام صفحه ها رو زیرو رو کردم اما به جوابی نرسیدم

برای ارسال اس ام اس پس از تکمیل فرم در آر اس فرم چکار باید کرد

و اینکه در بخش اسکریپت اجازه کد گذاری داده نمیشه دلیلش چیه

خواهش میکنم کمک کنید

ممنون

سلام

من این کد رو در قسمتی که گفتید اضافه کردم ولی اجازه ذخیره داده نمیشه و error403 میده

مشکل از کجاست؟؟

سناریو: فرمی ساختیم که میخوایم هر بار کاربری دکمه ی ارسال رو زد (فرم رو تکمیل و ارسال کرد) یه اس ام اس به مدیر سایت بره

برای اتصال فرم ساخته شده به سامانه پیامک به دوتا چیز نیاز داریم:

1- جزئیات وب سرویس سامانه پیامک (که شرکت فروشنده بهمون میده )

2- اسکریپت زیر رو در بخش Scripts فرمتون و در باکس Script called on form process وارد کنید:

$url = 'اطلاعات وب سرویس شامل آدرس اینترنتی شما&Mobile=شماره موبایلی که میخواین بهش اس ام اس بره&SMS=سفارش%20جدیدی%20در%20سایت%20ثبت%20شده%20است';
$curl = curl_init();		
curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER,0);			
curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);	
curl_setopt($curl, CURLOPT_URL,$url);			
$result = curl_exec($curl);
curl_close($curl);

//die ($result);

این اسکریپت، وقتی سفارش ثبت شد یه اس ام اس به شماره ای که در قسمت mobile دادیم، میفرسته با این متن: سفارش جدیدی در سایت ثبت شده است

سناریوهای بیشتری هم برای ارسال sms از این فرم ساز هست که به مرور تو همین تاپیک میذارم

سلام

من این کد رو در قسمتی که گفتید گذاشتم ولی اجازه ذخیره داده نمیشه

مشکل از کجاست؟؟

سلام.

توی فرم ایجاد شده تاریخ رو به حالت پاپ آپ انتخاب کردم.ولی تاریخ به صورت میلادی هست:

[ATTACH=CONFIG]5265[/ATTACH]

اگر بخوام شمسی بشه چیکار باید کنم؟

سلام

یه فرم ارسال مدارک ایجاد کردم

بعد از اینکه فایل ارسال میشه تو بخش مدیریت ارسال ها این خطا رو میده:

"متاسفانه این یک عنصر بارگذاری نمیباشد."

تو ایمیل هم میرم بعد از کلیک روی فایل به صفحه اول سایت میره

مسیر آپلود رو چک کردم درسته

از پنل هاستم میتونم فایل ها را دانلود کنم ولی از خود جوملا و یا ایمیل نمیشه

باید چکار کرد؟

یه سوال:

یک فرمی می سازم که کاربر اطلاعاتش رو وارد می کنه در آخر یک گزینه ارسال میذارم که اطلاعات کاربر واسه من ارسال بشه بعد از این کاربر کلید ارسال رو زد می خوام هم اطلاعاتش ذخیره بشه هم یه فرم دیگه باز شه که تو اون دکمه پرداخت بذارم،آیا امکان چنین کاری وجود داره ؟

(کد دکمه پرداخت رو از درگاه پرداختم کپی کنم می تونم در آر اس فرم استفاده کنم؟)

سلام

2 تا مشکل . یکی اینکه کد ضد اسپم در تنظیماتش دکمه اعتبار سنجی نداره و وقتی تو سایت میزاری پر کردنش اجباری نیست

دوم اینکه در قسمت تام که فرمی از نوع فیلد متنیه نوشته های فارسی رو قبول نمیکنه و باید لاتین تایپ کنی .

من نسخه خود انجمن رو دانلود کردم

ممنونم

با سلام و خسته نباشید

من یک مبتدی تازه کار هستم و از سایت خوبی که دارین واقعا تشکر میکنم

خیلی از مشکلاتم رو اینجا تونستم رفع کنم ممنونم.

راستش قصد دارم تا یک فرم برای ثبت نام بسازم که این فرم مربوط به یک دوره ی اموزشی میشه که نیازی به درگاه پرداخت هم نداره

فقط یه جوری باشه که اطلاعات ثبت شده برام میل بشن

و بشه مشخص کرد که چه اطلاعاتی رو از افراد میخوایم

میشه راهنماییم کنین

الان چند روزه تو سایت می چرخم ولی اکثر فرم سازها واسه ثبت نام تو ورودیه ی سایت هستش.

با سلام و خسته نباشید

من یک مبتدی تازه کار هستم و از سایت خوبی که دارین واقعا تشکر میکنم

خیلی از مشکلاتم رو اینجا تونستم رفع کنم ممنونم.

راستش قصد دارم تا یک فرم برای ثبت نام بسازم که این فرم مربوط به یک دوره ی اموزشی میشه که نیازی به درگاه پرداخت هم نداره

فقط یه جوری باشه که اطلاعات ثبت شده برام میل بشن

و بشه مشخص کرد که چه اطلاعاتی رو از افراد میخوایم

میشه راهنماییم کنین

الان چند روزه تو سایت می چرخم ولی اکثر فرم سازها واسه ثبت نام تو ورودیه ی سایت هستش.

درود

ورودتون رو به جمع کاربران انجمن جوملای ایران خوشامد می گویم

اگر میخواین کسانی که فرم رو پر میکنند در سایت هم ثبت نام بشن و یه سری اطلاعات رو براشون اشتراک بزارید بهتره از کامپوننت CB استفاده کنید

اما اگر نمیخواین که این طوری باشه و فقط میخواین از اطلاعاتشون استفاده کنید فرم ساز های Breezing Form و RSForm مناسب ترین ها هستند که باز از بین این دوتا RSForm بهتره. آموزش های هر دو هم در انجمن موجوده. اگر به مشکل خوردید در خدمتیم

سلام

2 تا مشکل . یکی اینکه کد ضد اسپم در تنظیماتش دکمه اعتبار سنجی نداره و وقتی تو سایت میزاری پر کردنش اجباری نیست

دوم اینکه در قسمت تام که فرمی از نوع فیلد متنیه نوشته های فارسی رو قبول نمیکنه و باید لاتین تایپ کنی .

من نسخه خود انجمن رو دانلود کردم

ممنونم

پاسخ برای مشکل 1) دقیقا در صفحه 84 همین تاپیک آموزشش رو با عنوان "آموزش اعتبارسنجی فیلد ها با حروف فارسی " قرار دادم.

پاسخ برای مشکل 2) فیلد کپچا بطور خودکار اجباری میشه و فقط باید متن خطا رو براش تنظیم کنید

در پناه حق :ad54ad:

خب چرا خود فایل رو ضمیمه نکردید؟

از کجا دانلود کنیم؟

به دلیل تجاری بودن افزونه امکان قرار دادنش وجود نداره

سلام آقا توروخدا کمک کنید هر 97 صفحه رو خودندم ولی کسی نگفته چطور بعد از ارسال فرم به کاربر اس ام اس بفرستیم از طریق پنل پیامکی

سلام

دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

1: توی فیلد متنی چجوری اعتبار سنجی بزارم که فقط حروف فارسی قبول کنه؟

2: برای فیلد کد ملی چجوری قوانین اعتبار سنجی رو قرار بدم که کد ملی نادرست رو قبول نکنه؟

با تشکر

سلام

دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

1: توی فیلد متنی چجوری اعتبار سنجی بزارم که فقط حروف فارسی قبول کنه؟

2: برای فیلد کد ملی چجوری قوانین اعتبار سنجی رو قرار بدم که کد ملی نادرست رو قبول نکنه؟

با تشکر

مورد اول : در صفحه 84 همین تاپیک عنوان "آموزش اعتبارسنجی فیلد ها با حروف فارسی" توضیح دادم

با درود

چند سوال دارم

اول اینکه وقتی من این کامپوننت رو بخرم اونم از سایت خودش بعد از یکسال چه اتفاقی میفته آیا کامپوننت غیر فعال میشه یا از حالت آپدیت خارج میشه

دوم اینکه وقتی پک زبان فارسی رو از مسیر مدیریت افزونه ها نصب می کنم ارر میده

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

بسته نصب: خطایی در نصب افزونه وجود داشت: site
پیغام

خطا بسته نصب در نصب

awdr.ir
RSJoomla.com
RSForm!Pro revision 30 language file:
Language: 	English
Content: 	Administrator (back-end) and Site (front-end)
Author: 	rsjoomla.com
Website: 	http://www.rsjoomla.com
Version: 	3.0.0 Rev 31

Check RSJoomla! download area for new version of the translation of this extension

قابل ذکر هست نسخه من جوملا 3 و کامپننت 1.4 r48 هست

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

سئوال اول:

اقا بنده یه فرم با rsform ساختم و در مرحله نهایی و پرداخت 4 گزینه پرداختی مختلف دارم . 75-100-125-200

حالا میخوام که فرم رو به بانک وصل کنم ولی توی زرین پال نسخه ای برای جوملا 3 نبود. همچنین توی سایت پی لاین

می شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کرد؟ خیلی هم گشتم ولی چیزی جدیدی پیدا نکردم. پلاگین های نسخه های پایین تر پرداختی رو هم که نصب میکنم ارور برای جوملا 3 میده

09641336670025777363.jpg

من این پلاگین هار و نصب کردم توی

کسی هست پول بگیره و این پلاگین ها رو ویرایش کنه و یا به روزرسانی واسه نسخه های جوملا 2.5 رو در دسترس قرار بده؟

سئوال دوم: چطوری می تونم لینک css اصلی قالب رو به فرم بدم تا بتونم از اون استایل استفاده کنم.

استایل خودش خیلی خشکه نهایتا هم 3 تم بی مزه داره...:auau:

13859869788511695621.jpg

همونطور که توی تصویر می بینید بنده باید کل فایل اصلی قالب رو اونجا paste کنم؟ درسته؟

ویرایش شده در توسط chamanchi

این جا که فلش زدم را باید تغییر بدید. و از پابلیک به رجیستر تغییر کنه

http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13493647431.png

این که نمی شه. خب اونوقت کاربری که عضو نیست چطور اون منو رو ببینی که بخواد فرمش رو پر کنه.

یا مثلا وقتی که ماژول فیدبک رو بذاریم روی گزینه رجیستر که دیگه کلا از صفحه ناپدید می شه؟؟؟

یه پیشنهادی بدید استاد که طرف مثلا اون ماژول سمت چپ یا راست رو ببینه وقتیکه خواست فرم رو پر کنه بگه ابتدا عضو شوید.

منتظرم. یاعلی

سلام

آقا بنده فرمی رو برای بیمه تهیه کردم. به بانک وصل می شه و مشکلی هم ندارم

فقط یه سئوال آماتوری دارم

22405228569185375679.jpg

میخوام که اجباری در ارسال کاربر به بانک نباشه.

میخوام شرطی بشه. یعنی:::: اگه خواستن به بانک وصل بشن (برای کسایی که قبلا پر کردن فرم رو) با کلیک روی گزینه " قبلا استعلام گرفتم و الان پرداخت می کنم" گزینه بانک فعال بشه.

و اگر هم گزینه " فعلا استعلام می گیرم بعدا پرداخت می کنم" رو کلیک کردن اجباری به ارسال به بانک نباشه. (فقط فرم برامون ارسال بشه)

یک سوال: من نیاز دارم که یک فرم بسازم بدینصورت که کاربر درصورت نیاز بتواند خودش فیلد اضافه کند.

به طورمثال کاربر تحصیلاتش را اضافه کند. یعنی دکمه ادد باشد و با فشردن ان تحصیلات مقاطع دبیرستان، بعد ادد بزند و تحصیلات کارشناسی، بعد ادد بزند و تحصیلات کارشناسی ارشد وارد کند.

این کار با ار اس فرم یا بریزینگ فرم امکانپذیر هست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری