ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید.

بنده یک فرم ساختم. میخوام اطلاعات این فرم بعد از ارسال ، توی صفحه ای که توی مسیر بازگشت مشخص کردم نمایش داده بشن. (نه توی صفحه تشکر پیش فرض خود فرم ساز )

فرض کنیم یه فرم با HTML ساختیم میخوایم اطلاعاتش توی صفحه دیگه POSTیا GET بشن.

آیا rsform این امکان رو داره. اگه داره به چه شکل.ممنون میشم کمک کنید

درود

من تست نزدم ولی توی سربرگ edit form گزینه Return URL داره . این آموزش هم یه نگاه بندازید : http://rsform.ir/index.php/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE/8-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%8A%D9%83-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D9%8A-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%87%D8%AF%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D9%83%D9%86%D9%85-%D8%9F.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

تو rsform یه فرم درست کردم که جای درج تاریخ رو هم گذاشتم، اما تاریخ میلادی هست چطور می*تونم تاریخ رو شمیس کنم؟

با تشکر

درود

احتمالا از نسخه منتشر شده در انجمن استفاده نکردید . اگر استفاده کردید یادتون باشه نمایش تاریخ رو بصورت پاپ آپ تنظیم کنید نه مسطح

موفق باشید

متن خطا رو قرار بدید

بعد از زدن این کلید مستقیم باید به درگاه بانک ملت بره ولی ارور 404 یا 500 می ده

درود

من تست نزدم ولی توی سربرگ edit form گزینه Return URL داره . این آموزش هم یه نگاه بندازید : http://rsform.ir/index.php/%D9%BE%D8...85-%D8%9F.html

ممنونم جناب صدیقی. ولی آموزشی که فرمودید باز کردن یک صفحه دیگه رو نشون میداد.

شاید من منظورم رو بد گفتم.

فرم ساز برای ارسال اطلاعات از چه متدی استفاده میکنه (post یا get) توی سایت rsform.ir که نوشته از post.

حالا من میخوام اطلاعات فرم رو بعد از اینکه کلید ارسال فشرده شد توی یه صفحه دیگه نشونشون بدم. نمیخوام از صفحه اصلی پیغام تشکر خود کامپوننت استفاده کنم

من یک نسخه دارم از همین rsform یک هفته هست هر فرمی باهاش می سازم مثلا یک فرم عادی که اطلاعات روو از شخص میگیره زمانی اطلاعات رو وارد می کنم و کلید تایید رو برای ذخیره کردن اطلاعات می زنم صفحه 404 نمایش داده می شه و اطلاعات ثیت نمی شه مشکل از لاینسس هست؟

دوست عزیز احتمالا نسخه ای که شما دارین مشکل داره ( احتمالا برای آپدیت جوملا 2.5.18 باید تهیه کنید)

دوست عزیز احتمالا نسخه ای که شما دارین مشکل داره ( احتمالا برای آپدیت جوملا 2.5.18 باید تهیه کنید)

منظورتون از نسخه کدومه؟

من از همین rsform که در انجمن هست استفاده کردم

و نسخع جوملا هم فدیمی تست کردم و هم آهرین نسخه باز هم مشکل تکرار می شه

اگه می خواهید بوزر پسورد را بدم؟

خواهشا کمک کنید آخه تا هفته پیش کار می کرد :((

دوستان انجمن

یک اسکریپت پیدا کردم که مشکل ایجاد محدودیت برای هر کاربر در ارسال فرم را حل می کند اما یک درخواست دارم چطور می توان کد زیر را برای چند فرم تنظیم کرد؟

منظورم اینه که الان کد فقط ارسال کاربر را برای فرمی که id آن برابر 25 است و برای 2 ارسال تنظیم شده حال اگر 4 فرم دیگر هم با آی دی 26و27و28و29و30 داشته باشیم کد را چطور باید تغییر داد؟

کد:

global $database;

$rsuser = JFactory::getUser();

$id = $rsuser->get('id');

$database = JFactory::getDBO();

$database->setQuery("SELECT COUNT(`SubmissionId`) FROM pishvand_rsform_submissions WHERE UserId=$id AND FormId='25'");

$database->query();

if (intval($database->loadResult()) >= 2)

{

echo 'تعداد دفعات مجاز برای ارسال به پایان رسیده است . هر کاربر مجاز به ارسال 2 مقاله می باشد';

$formLayout = '';

}

لینکش رو میشه بدین؟

در پست اول تاپیک زیر مهندس فتحی یه نسخه قرار دادند :

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

منظورتون از نسخه کدومه؟

من از همین rsform که در انجمن هست استفاده کردم

و نسخع جوملا هم فدیمی تست کردم و هم آهرین نسخه باز هم مشکل تکرار می شه

اگه می خواهید بوزر پسورد را بدم؟

خواهشا کمک کنید آخه تا هفته پیش کار می کرد :((

تغییرات خاصی در جوملا انجام دادین که اینطوری شده ؟ لینک فرم رو قرار بدین تا بررسی بشه

دوستان انجمن

یک اسکریپت پیدا کردم که مشکل ایجاد محدودیت برای هر کاربر در ارسال فرم را حل می کند اما یک درخواست دارم چطور می توان کد زیر را برای چند فرم تنظیم کرد؟

منظورم اینه که الان کد فقط ارسال کاربر را برای فرمی که id آن برابر 25 است و برای 2 ارسال تنظیم شده حال اگر 4 فرم دیگر هم با آی دی 26و27و28و29و30 داشته باشیم کد را چطور باید تغییر داد؟

کد:

global $database;

$rsuser = JFactory::getUser();

$id = $rsuser->get('id');

$database = JFactory::getDBO();

$database->setQuery("SELECT COUNT(`SubmissionId`) FROM pishvand_rsform_submissions WHERE UserId=$id AND FormId='25'");

$database->query();

if (intval($database->loadResult()) >= 2)

{

echo 'تعداد دفعات مجاز برای ارسال به پایان رسیده است . هر کاربر مجاز به ارسال 2 مقاله می باشد';

$formLayout = '';

}

این فرم ساز به طوری خودکار در فرمهاش یک فیلد از نوع فیلد مخفی میسازه به اسم form[formID] که ارزش یا value اون برابر شناسه فرم هست. یعنی همون چیزی که میخوایم.

خوب حالا ما باید اون مقدار رو از اون فیلد استخراج کنیم. نیاز به کدی از نوع get داریم. معمولا از شناسه فیلد برای استخراج مقدار استفاده میشه ولی اینجا ما اون شناسه رو نداریم ولی به جاش اسم یا name منحصر به فیلد رو دارم.پس میتونیم به جای کد زیر :

FormId='25'

از این کد استفاده کنیم :

FormId = document.getElementsByName('form[formId]').value;

کار تمام است.

موفق باشید :did2:

ارسال شده در (ویرایش شده)

این فرم ساز به طوری خودکار در فرمهاش یک فیلد از نوع فیلد مخفی میسازه به اسم form[formID] که ارزش یا value اون برابر شناسه فرم هست. یعنی همون چیزی که میخوایم.

خوب حالا ما باید اون مقدار رو از اون فیلد استخراج کنیم. نیاز به کدی از نوع get داریم. معمولا از شناسه فیلد برای استخراج مقدار استفاده میشه ولی اینجا ما اون شناسه رو نداریم ولی به جاش اسم یا name منحصر به فیلد رو دارم.پس میتونیم به جای کد زیر :

FormId='25'

از این کد استفاده کنیم :

FormId = document.getElementsByName('form[formId]').value;

کار تمام است.

موفق باشید :did2:

جناب طاهری از پاسخ شما متشکرم اما ممکنه برای فرم آی دی های مذکور منظورم 25 تا 30 و یا بر اساس نام فرم مثلا برای فرمهایی با نام form1,form2,form3,form4,form5 این اسکریپت را تصحیح نمایید این برای من مهم است که هر فرمی که از میان این 5 فرم اجرا شود تعداد ارسالها شمرده شود و بیشتر از 2 ارسال اجازه داده نشود.حال ممکن است کاربر فرم شماره یک را دوبار بفرستد اما دیگر فرمها را تکمیل نکرده باشد و یا اینکه دو فرم متفاوت را یکبار پرکند

ویرایش شده در توسط aparizi

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من پکیج نصب rs form از سایت جومینا دانلود کردم و 2 تا فایل داره داخلش

یکی کامپوننت که اول نصب میکنم و بعد پلاگین که بعدش نصب میکنم اما

1 موقع نصب کامپوننت این ارور Error building Admin Menus میده ؟

2 پلاگین و که فعال میکنم توی گلوبال کانفیگ نمیره و ارور میده

میشه لطفن راهنمایی بفرمائید که چی کار کنم (جوملا من 2.5 هستش با پلاگین k2 )

ویرایش شده در توسط info

یه سوال دیگه ای که داشتم اینِ که چطور میتونم یه فیلدی ایجاد کنم که کاربر با ورود کد ملیش (یا هر کدی دیگری که من خواستم و تعریف کردم ) یکسری اطلاعات که مشخص کردم براش به نمایش در بیاد

سلام

من پکیج نصب rs form از سایت جومینا دانلود کردم و 2 تا فایل داره داخلش

یکی کامپوننت که اول نصب میکنم و بعد پلاگین که بعدش نصب میکنم اما

1 موقع نصب کامپوننت این ارور Error building Admin Menus میده ؟

2 پلاگین و که فعال میکنم توی گلوبال کانفیگ نمیره و ارور میده

میشه لطفن راهنمایی بفرمائید که چی کار کنم (جوملا من 2.5 هستش با پلاگین k2 )

درود

چون من با نسخه منتشر شده جومینا کار نکردم نمیتونم با اطمینان بگم که مشکل داره ولی نسخه منتشر شده در همین تاپیک بارها و بارها تست شده و مشکلی نداره . میتونید دانلود کنید و استفاده کنید .

موفق باشید

یه سوال دیگه ای که داشتم اینِ که چطور میتونم یه فیلدی ایجاد کنم که کاربر با ورود کد ملیش (یا هر کدی دیگری که من خواستم و تعریف کردم ) یکسری اطلاعات که مشخص کردم براش به نمایش در بیاد

درود

آموزشهای این تاپیک رو دنبال کنید : هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

موفق باشید

در پست اول تاپیک زیر مهندس فتحی یه نسخه قرار دادند :

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

تغییرات خاصی در جوملا انجام دادین که اینطوری شده ؟ لینک فرم رو قرار بدین تا بررسی بشه

حتی فرم نمونه خود فرمساز هم به همین صورت هست صبانت آریا

زمانی که روی submit کلیک کنید ارور 404 یا 500 نمایش داده می شود

خبرتغییرات نداده ام حتی نسخه های متفاوت جوملا رو هم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.......................................

حتی فرم نمونه خود فرمساز هم به همین صورت هست صبانت آریا

زمانی که روی submit کلیک کنید ارور 404 یا 500 نمایش داده می شود

خبرتغییرات نداده ام حتی نسخه های متفاوت جوملا رو هم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.......................................

گزینه های سئو جوملا رو غیر فعال کنید مجدد تست بزنید

گزینه های سئو جوملا رو غیر فعال کنید مجدد تست بزنید

از کجا؟................

درود

توی صفحه مدیریت / منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سایت

گزینه های " نام مستعار یونیکد و افزودن پسوند به آدرس ها " رو روی خیر بذارید

موفق باشید

درود

توی صفحه مدیریت / منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سایت

گزینه های " نام مستعار یونیکد و افزودن پسوند به آدرس ها " رو روی خیر بذارید

موفق باشید

به صورت دیفالت روی خیر هستن این گزینه ها که گگفتین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری