ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

من میخوام فیلد متنی رو کاربر نتونه ویرایش کنه

باید چی کار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آموزش ساختن فرم محاسبه گر با استفاده از چت باکس رو هم بزارید !

ممنون

درخواست از مدیران؟

با توجه ه اینکه این فرمساز تجاری هست آیا مجاز هستم تعدادی از پلاگینهای این فرمساز را بگذارم برای دانلود؟

سلام

من نیاز به چندتا فرم نمونه آماده حرفه ای دارم ، فرم های محاسبه گر و فرمهایی که با زدن یک کلیک یک ردیف مثل ردیف قبل اضافه یا کم بشه و فرم هاییکه جداول و فیلد ها را بصورت خطی نمایش بده و ...

بهترین آموزش بنظر من استفاده از فرم های نمونه است

ضمنا با یک سرچ خیلی ساده در گوگل به آخرین نسخه تجاری همراه با پلاگین ها دسترسی پیدا خواهید کرد و اصلا موضوع مهمی نیست که در فروم برای قرار دادن یا ندادنش اجازه میگیرید ، البته شاید بعضی از فروم ها کپی رایت را رعایت میکنند که کلا نمیشه لینک فایلهای تجاری را در آنها گذاشت.

درخواست از مدیران؟

با توجه ه اینکه این فرمساز تجاری هست آیا مجاز هستم تعدادی از پلاگینهای این فرمساز را بگذارم برای دانلود؟

خیر مجاز نیستید. و قتی یه کامپوننت تجاریه ،تجاریه دیگه! این شامل تمام add-on هاش هم میشه

سلام

من نیاز به چندتا فرم نمونه آماده حرفه ای دارم ، فرم های محاسبه گر و فرمهایی که با زدن یک کلیک یک ردیف مثل ردیف قبل اضافه یا کم بشه و فرم هاییکه جداول و فیلد ها را بصورت خطی نمایش بده و ...

ضمنا با یک سرچ خیلی ساده در گوگل به آخرین نسخه تجاری همراه با پلاگین ها دسترسی پیدا خواهید کرد و اصلا موضوع مهمی نیست که در فروم برای قرار دادن یا ندادنش اجازه میگیرید ، البته شاید بعضی از فروم ها کپی رایت را رعایت میکنند که کلا نمیشه لینک فایلهای تجاری را در آنها گذاشت.

دوست عزیز، اجازه گرفتن نمیخواد چون توی قوانین این انجمن به صراحت گفته شده که افزونه تجاری نذارید برای دانلود. و کاربر خاطی اخطار میگیره و ممکنه کارش به اخراج هم برسه.

این انجمن از همون فروم هاست که شما گفتید. کپی رایت و قوانین اوپن سورس رعایت میشن

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوست عزیز، اجازه گرفتن نمیخواد چون توی قوانین این انجمن به صراحت گفته شده که افزونه تجاری نذارید برای دانلود. و کاربر خاطی اخطار میگیره و ممکنه کارش به اخراج هم برسه.

این انجمن از همون فروم هاست که شما گفتید. کپی رایت و قوانین اوپن سورس رعایت میشن

در مورد سوالتون هم فرم های محاسبه گر آموزشش در همین تاپیک هست (صفحه اول یا دوم )

در مورد اضافه کردن یک ردیف از آیتم ها با کلیک روی یک دکمه هم، این کارو تا حالا نکردم ولی اگه راهشو با rsform پیدا کردم براتون میذارم.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
پاسخ به سوال

آموزش ساختن فرم محاسبه گر با استفاده از چت باکس رو هم بزارید !(رادیو باکس و سلکت باکس و باکس متنی آموزشش هست ولی چت باکس نیست)

من میخوام فیلد متنی رو کاربر نتونه ویرایش کنه

باید چی کار کنم؟

چرا جواب منو نمیدید ؟!!

آموزش ساختن فرم محاسبه گر با استفاده از چک باکس رو هم بزارید !

تقریبا از همون آموزشی که برای فرم محاسبه گر با دکمه های رادیویی و باکس متنی گذاشتم میتونید برای چک باکس هم استفاده کنید.

فقط در Additional attributes چک باکسی که ساختید باید این کد رو اضافه کنید:

onclick="total_function_name();"

ممنون

فقط اگه بخوام تعداد چت باکس ها رو بیشتر از دوتا کنم باید چی کار کنم؟

در مورد سوالتون هم فرم های محاسبه گر آموزشش در همین تاپیک هست (صفحه اول یا دوم )

در مورد اضافه کردن یک ردیف از آیتم ها با کلیک روی یک دکمه هم، این کارو تا حالا نکردم ولی اگه راهشو با rsform پیدا کردم براتون میذارم.

سلام و تشکر از پاسخگویی

درسته ، شما زحمت کشیدید و توضیحات و آموزش در این تایپیک قرار دادید و من هم شخصا استفاده بردم ولی هیچ فایل سمپلی قرار ندادید ، فکر نمی کنید چندتا سمپل فرم خیلی به آموزش درست کمک میکنه ؟

با سلام

با توجه به پرکاربرد بودن این افزونه

جسارتا اگر امکانش هست یکی از اساتید قبول زحمت کنند و مطالب این آموزش را دسته بندی و خلاصه کنند

فکر می کنم با طولانی شدن پست ها، اگر مطالب خلاصه شوند بیشتر مفید فایده خواهد بود

با سپاس

دوستان اگه میشه یه فرم آماده ی چت باکس محاسبه گر بزارید ببینیم چطوریه !

خیلی ممنون :auizz3ffy9vla57584x

با سلام

دوستان من می خوام یک فرمی ایجاد کنم که مشتریان با ورود به سایت و پر کردن اون ارسال کنن و این فرم ها به صورت بانک اطلاعاتی و قابل پیگیری برای هر مشتری باشه یعنی اطلاعات هر مشتری که می تونه شامل ارسال چند باره دو فرم مختلف باشه در بانک اطلاعات به صورتی ذخیره بشه که با زدن نام مشتری یا یک ID مدیر سایت بتونه تمام اطلاعات را به ترتیب زمان ارسال آنها ببینه.

ممنون می شم اساتید راهنمایی کنند. در ضمن اگر این کار با RS Form امکان پذیر نیست دوستان راهنمایی کنن که این کار باید با چه زبان برنامه نویسی انجام بشه که بتونه به فرمهای مربوطه در چوملا متصل بشه؟

با تشکر

سلام و تشکر از پاسخگویی

درسته ، شما زحمت کشیدید و توضیحات و آموزش در این تایپیک قرار دادید و من هم شخصا استفاده بردم ولی هیچ فایل سمپلی قرار ندادید ، فکر نمی کنید چندتا سمپل فرم خیلی به آموزش درست کمک میکنه ؟

وقتی میشه گام به گام با آموزش پیش بریم، بهتر نتیجه میگیریم تا یه فایل سمپل بذاریم که کاربر بره آپلود کنه (آموزش ماهیگیری بجای ماهی!)

اما پیشنهاد شما رو هم قبول دارم و از این به بعد تو مواردی که فرصت بیشتری دارم، فایل نمونه هم میذارم. موفق باشید

با سلام

دوستان من می خوام یک فرمی ایجاد کنم که مشتریان با ورود به سایت و پر کردن اون ارسال کنن و این فرم ها به صورت بانک اطلاعاتی و قابل پیگیری برای هر مشتری باشه یعنی اطلاعات هر مشتری که می تونه شامل ارسال چند باره دو فرم مختلف باشه در بانک اطلاعات به صورتی ذخیره بشه که با زدن نام مشتری یا یک ID مدیر سایت بتونه تمام اطلاعات را به ترتیب زمان ارسال آنها ببینه.

ممنون می شم اساتید راهنمایی کنند. در ضمن اگر این کار با RS Form امکان پذیر نیست دوستان راهنمایی کنن که این کار باید با چه زبان برنامه نویسی انجام بشه که بتونه به فرمهای مربوطه در چوملا متصل بشه؟

با تشکر

این کار با هر فرم سازی قابل انجامه. ولی متوجه نشدم که تکمیل چند باره دو فرم یعنی چی؟

یعنی با یه نام کاربری ، فرم چندین بار تکمیل بشه؟

سلام

چگونه می توانم قبل از ارسال فرم تائیدیه فرم را نشنام بدهم

مثل فرم ثبت نام کنکور

سلام

چگونه می توانم قبل از ارسال فرم تائیدیه فرم را نشنام بدهم

مثل فرم ثبت نام کنکور

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/496-preview-data-before-submit.html

آموزش تو لینک هست اگه فرصت کردم شب ترجمه ش رو هم تو همین پست میذارم

این کار با هر فرم سازی قابل انجامه. ولی متوجه نشدم که تکمیل چند باره دو فرم یعنی چی؟

یعنی با یه نام کاربری ، فرم چندین بار تکمیل بشه؟

سلام ممنون از جوابتون

منظور این هست که یک فرم پایه دارم که تمام مشتریان در دفعه اول تکمیل می کنند (کار در مورد ویزیت پزشک هستش) و دفعات بعد فرم دوم تکمیل می شه (که در واقع شرح حال مریض بعد از گرفتن دارو هستش) ، حالا من می خوام که اولا: مدیر سایت (پزشک) بتونه فرمهای هر بیمار را به تفکیک ببینه و پیگیری کنه ثانیا: دسترسی به اطلاعات بانک اطلاعاتی چطور امکان پذیر خواهد بود سوما: بانک اطلاعاتی که اینکار احتیاج داره باید با چه زبانی نوشته بشه که هماهنگی کامل برای استفاده در محیط جوملا رو داشته باشه

بوسیله این کد می توانید بفهمید که کاربر قبل از ورود به صفحه فرم در چه صفحه ای قرار داشته است کد زیر را در "Scripts"تب در "" area: echo $_SERVER['HTTP_REFERER']; همچنین می توانید کد زیر راد default valueفیلد hidden fieldقرار دهید: return $_SERVER['HTTP_REFERER'];
من میخوام کاربر ببینه قبلا توچه صفحه ای بوده. دقیقا باید چیکار کنم ؟ کدهای بالا کار نمیدن انگار

آقا اولیش کار میده یعنی همون که باید تو اسکریپتها نوشت اما دومی کار نمیکنه. نمیدونم چرا... الان کاربر میبینه قبلا تو چه صفحه ای بوده اما من نه !

سلام ممنون از جوابتون

منظور این هست که یک فرم پایه دارم که تمام مشتریان در دفعه اول تکمیل می کنند (کار در مورد ویزیت پزشک هستش) و دفعات بعد فرم دوم تکمیل می شه (که در واقع شرح حال مریض بعد از گرفتن دارو هستش) ، حالا من می خوام که اولا: مدیر سایت (پزشک) بتونه فرمهای هر بیمار را به تفکیک ببینه و پیگیری کنه ثانیا: دسترسی به اطلاعات بانک اطلاعاتی چطور امکان پذیر خواهد بود سوما: بانک اطلاعاتی که اینکار احتیاج داره باید با چه زبانی نوشته بشه که هماهنگی کامل برای استفاده در محیط جوملا رو داشته باشه

دیتابیس جوملا mysql هست. جداول فرم ساز هم داخل این دیتابیس ساخته میشن.

در مدیریت جوملا، تمام کامپوننت ها خودشون یه مدیریت دیگه بهتون میدن. مثلا RSform پرو یک مدیریت حرفه ای بهتون میده که میتونید اطلاعات ثبت شده کاربران رو (submissions) رو ببینید و با فیلترهای مختلفی لیست کنید.

در مورد کار شما، من فکر میکنم که استفاده از فرم ساز مناسب نیست. و باید سیستم یکپارچه تری استفاده کنید.

مگه اینکه کاربر اولین بار در سایت ثبت بشه و یه فرم پر کنه بعد بلافاصله بره صفحه دوم فرم و اونو تکمیل کنه.

(یعنی یه کاربر در واقع یه فرم پر کرده)

اما اگه قرار باشه که اطلاعات در مراحل مختلف توسط پزشک یا منشی به پروفایل (یا پرونده ) بیمار اضافه بشه، استفاده از فرم ساز روش صحیحی نیست و بهتون جواب نمیده

سلام. در صفحه اول این تاپیک فایل زبان رو نمیشه دانلود کنی. لینک خراب است. لطفا لینک را اطلاح کنید.

ممنون

سلام

من یک textbox تعریف کردم و اسمش گذاشتم number_stu این textbox شماره دانش آموزشی دانش آموزان رو میگیره .

سوال :: با چه کدی میتوان از ورود شماره دانش آموزشی تکراری چلوگیری کرد یعنی زمانی دانش اموزی با شماره دانش آموزی 123456789 ثبت نام کرد به هیچ وجه دانش آموز دیگی نتونه با شماره دانش آموزی 123456789 ثبت نام کنه ؟؟؟؟

سوال دوم :: شماره دانش آموزی باید حتما 12 رقم باشه ، آیا کدی هست که بتونه فقط از کاربر 12 رقم بگیره ، یعنی زمانی که کاربر 11 رقم یا 13 رقم وارد کرد خطا بده ، مقدار حداکثر رو میشه تعریف کرد ولی مقدار حداقل رو نمیشه تو این فرمساز تعریف کرد.

نکته :: تمام این مراحل تو خود جدول Rs Form Pro هست نه تو خود جدول user جوملا

من تاپیک های قبلی رو خوندم و چیزی در این مورد نبود ،

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری