ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

سلام

از این مطلبی که در سایت گذاشتید خیلی ممنونم

حالا میشه بگید که چیکار کنیم تاصفحه ای برای ویرایش اطلاعاتی ذخیره شده است بیاید و با استفاده از کد رهگیری وارد شود ؟

من متوجه منظورتون نشدم متاسفانه. لطفا واضح تر بگید برامون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
فکر میکنم ارتفاع لیست کشویی رو زیاد زدین منظورم تعداد سطرهاشه از قسمت ویژگی های لیست اصلاحش کنید. یا یه تصویر از مدیریت فرم و تنظیمات این لیستتون بذارید

مرسی مشکلم حل شد

با نگاه به example که در خود rsform بود فهمیدم مشکل چیه

باید آیتم ها رو بین دوتا تگ میذاشتم، مثلا در این مورد اینجوری شد:

|لطفا انتخاب کنید[c]

استادیار

دانشیار

استاد

>100|دانشجو

دوست عزیز، اجازه گرفتن نمیخواد چون توی قوانین این انجمن به صراحت گفته شده که افزونه تجاری نذارید برای دانلود. و کاربر خاطی اخطار میگیره و ممکنه کارش به اخراج هم برسه.

این انجمن از همون فروم هاست که شما گفتید. کپی رایت و قوانین اوپن سورس رعایت میشن

در مورد سوالتون هم فرم های محاسبه گر آموزشش در همین تاپیک هست (صفحه اول یا دوم )

در مورد اضافه کردن یک ردیف از آیتم ها با کلیک روی یک دکمه هم، این کارو تا حالا نکردم ولی اگه راهشو با rsform پیدا کردم براتون میذارم.

با سلام

من به این گزینه ی آخر یعنی اضافه کردن یک ردیف جدید با زدن یک دگمه شدیدا احتیاج دارم

میتونید راهنماییم کنید؟

با سلام به همگی دوستان و اساتید و من در این تالار تازه واردم و به شدت نیاز به این افزونه دارم اگه امکان دارد کمکم کنید خیلی برام مهمه .مرسی

با سلام

من به این گزینه ی آخر یعنی اضافه کردن یک ردیف جدید با زدن یک دگمه شدیدا احتیاج دارم

میتونید راهنماییم کنید؟

دوستان یک تیکت زدم به Rsjoomla گفتند برای این کار باید از این آموزش کمک بگیرید

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/93-show-or-hide-fields.html

من خیلی سعی کردم این آموزش رو پیاده کنم ولی جواب نداد! چون اطلاعاتم از جاوا اسکریپت و ... زیاد خوب نیست! فقط جایی که گفته فلان کد رو کپی کنید کپی میکنم ولی جواب نمیده!

میشه یکی فارسی توضیح بده که باید چه جوری کد رو وارد کنم؟

آیا بعد از کپی این کد ها باید تغییراتی توش بدم یا نه؟؟

اگه یک بار گذاشتن این اسکریپت ها رو بهمون یاد بدید دیگه از دفعه های بعد از طریق همون Rsjoomla میتونیم خودمون مشکل رو حل کنیم

ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

البته rsform pro اگه امکان دارد و همچنین نحوه فارسی نمودن آن .با تشکر

شما ایمیلتون رو برای من بفرستید، فایل فارسی هم داخل بسته ای که براتون میفرستم هست

اگر مشکلتون گرفتن خروجی فارسی هست دیروز آموزشش رو توی همین فروم گذاشتم

سلام

یک سایتی دارم با وردپرس (classipress) طراحی شده. www.shop.birdpark.ir میخوام حالا با جوملا این کار رو انجام بدم تا دستم باز تر باشه.

خیلی گشتم ، اما افزونه ای مثل این برای جوملا پیدا نکردم. به نظر شما میشه با RSform همچین سیستمی رو طراحی کرد ؟

یک سایت فروش اکانت س.ا.ک.س راه اندازی کردم با جوملا

میخوام کاربر بتونه با یک ثبت نام ساده و اتصال به درگاه بانک ، پول رو پرداخت کنه و اکانت رو تحویل بگیره. از نظر شما همچین کاری با این افزونه عملی هست ؟

و اگر افزونه ای در این زمینه مد نظر دارید ، معرفی بفرمایید .

برای فروش اکانت فرم ساز به درد شما نمیخوره از افزونه p30 charge استفاده کنید

در انجمن قبلا معرفی شده دانلودش کنید

دوستان یک تیکت زدم به Rsjoomla گفتند برای این کار باید از این آموزش کمک بگیرید

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/93-show-or-hide-fields.html

من خیلی سعی کردم این آموزش رو پیاده کنم ولی جواب نداد! چون اطلاعاتم از جاوا اسکریپت و ... زیاد خوب نیست! فقط جایی که گفته فلان کد رو کپی کنید کپی میکنم ولی جواب نمیده!

میشه یکی فارسی توضیح بده که باید چه جوری کد رو وارد کنم؟

آیا بعد از کپی این کد ها باید تغییراتی توش بدم یا نه؟؟

اگه یک بار گذاشتن این اسکریپت ها رو بهمون یاد بدید دیگه از دفعه های بعد از طریق همون Rsjoomla میتونیم خودمون مشکل رو حل کنیم

ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

آموزش کاملا گویاست. من سعی میکنم به زبان محاوره ترجمه بذارم:

1- شما یه فیلد رادیویی (دکمه های رادیویی) ایجاد کنید که آیتم هایش اینه:

val1|Description1
val2|Description2

2-در قسمت Attributes دکمه رادیویی تون (که احتمالا اگه از نسخه فارسی استفاده میکنید، ترجمه شده ویژگی ها یا همچین چیزی) این قطعه کد رو اضافه کنید

onclick="displayField();"

و فرم رو ذخیره کنید

3- در تب Javascript (این تب ها وقتی نمایش داده میشن که شما داخل یه فرم باشید. یعنی از مدیریت فرمها، وارد یکی از فرم هاتون شده باشید) قطعه کد زیر رو وارد کنید تو باکس مربوطه:

<script type="text/javascript">
function displayField()
{
if(document.getElementsByName('form[Radio]')[0].checked)
document.getElementById('hide').style.display="none";

if(document.getElementsByName('form[Radio]')[1].checked)
document.getElementById('hide').style.display="";
}
</script>

4- برای پنهان کردن فیلد مورد نظرتون وقتی که صفحه فرم داره لود میشه، کد زیر رو بعد از این کد در تب CSS and Javascript وارد کنید :

window.addEvent('domready', function() {
displayField();
});

این کد ،تابع displayField() رو وقتی صفحه داره لود میشه، بارگذاری میکنه که باعث میشه فیلدها بصورت پیشفرض مخفی باشن

5-حالا فرض کنیم که میخوایم یه text box ساده رو با نام Textbox مخفی کنیم. برای این کار باید بهش یه برچسب (id) اختصاص بدیم مثل نمونه ی زیر: (برچسبی که اینجا زده "tr" هست)

<tr id="hide">
<td>{Textbox:caption}</td>
<td>{Textbox:body}<div class="clr"/>{Textbox:validation}</td>
<td>{Textbox:description}</td>
</tr>

6- برای داینامیک کردن نمایش فیلدها از اسکریپتی مشابه زیر استفاده کنید:

<script type="text/javascript">
function validateField()
{
if(document.getElementById('hide').style.display=="" && document.getElementById('Textbox').value=="")
{
document.getElementById('component150').className = 'formError';
return false;
}
else
{
document.getElementById('component150').className = 'formNoError';
return true;
}
}
</script>

در این قطعه کد، بجای component150 نام فرم خودتون رو بذارید.

6- در پایان به بخش Attributes دکمه ی ارسال فرم هم کد زیر رو اضافه کنید:

onclick="return validateField();"

دقت کنید که من این آموزش رو خودم تست نکردم، چون فرصت نداشتم. فقط سعی کردم برای شما ترجمه کنم. اگه مشکلی داشتید همینجا بفرمایید

سلام

دوستان من این فرم ساز و نصب کردم و بنا به دلیلی مجبور شدم حذفش کنم ، حالا که میخوام دوباره نصب کنم ارور میده

به صورت دستی هم رفتم حذفش کردم الان دیگه اثری ازش توی پوشه ها نیست اما همش ارور میده که نمیتونه منو مدیریت و نصب کنه:auau:

چکار باید بکنم؟

تو pma هم دیدم چیزی ازش نبود

دمو از ارور بزارید اگه فایل نصبیتون سالم بوده باشه یهو خراب نمی شه که دوباره دانلود کنید ونصب کنید

این مسیرها رو چک کنید:

administrator/components

و

/components

خطایی که موقع نصب دریافت میکنید برامون بنویسید

برای فروش اکانت فرم ساز به درد شما نمیخوره از افزونه p30 charge استفاده کنید

در انجمن قبلا معرفی شده دانلودش کنید

ممنون اما میخوام کاربر اول نام کاربری و پسوردی که برای اکانتش میخواد رو بتونه انتخاب کنه ، بعدش خرید کنه

وی اینکه این افزونه که معرفی کردید فقط به ذرین پال متسله

این مسیرها رو چک کنید:

administrator/components

و

/components

خطایی که موقع نصب دریافت میکنید برامون بنویسید

از اون مسیرها چک کردم و پوشه رو پاک کردم

این ارورو میده

" ایراد در ساخت منوی مدیریت"

البته بعدش میگه کامپوننت نصب شد اما در قسمت کامپوننت ها نمیاد!

دمو از ارور بزارید اگه فایل نصبیتون سالم بوده باشه یهو خراب نمی شه که دوباره دانلود کنید ونصب کنید

ایراد از فایل نیست کامل حذف نشد ، موقع حذف ارور داد که قادر به حذف منوی مدیریت نیست !

در نصب مجدد هم با منوی مدیریت مشکل داره

سلام

یه سوال ابتدایی . من یک فرم درست کردم با rsform . مشکلم اینه که نمیتونم توی یک موقعیت نمایشش بدم. اصلا ماژولی برای آر اس فرم ندیدم که به یک موقعیت انتصابش بدم. لطفا راهنمایی کنید.

سلام

یه سوال ابتدایی . من یک فرم درست کردم با rsform . مشکلم اینه که نمیتونم توی یک موقعیت نمایشش بدم. اصلا ماژولی برای آر اس فرم ندیدم که به یک موقعیت انتصابش بدم. لطفا راهنمایی کنید.

مشکلم رو آقای طاهری حل کردند و متوجه شدم که rs fome یه ماژول هم داره که باید جداگانه نصب کنم و از طریق اون ماژول فرم رو به موقعیت بیارم.

یک ترفند توی طراحی فرم استخدام لینک زیر را باز کنید

http://parscms.com/web-designer/web-...D8%AA9917.html

جالب اینجاست وقتی روی علامت+ کلیک کنید یک سطر از نمونه فرم بالا درست میشه

به نظر من خیلی جالبه

کسی جواب نداده که میشه این رو با rsform ساخت یا نه.

سلام بچه ها

میشه با rsforms pro یه فرمی طراحی کرد که در پایان که کاربر دکمه ارسال رو زد مقدار یکی از textbox ها رو برگردونه؟

یعنی اون مقدار رو می خوام برای درگاه اینترنتی بانک بفرستم!

که متناسب با مقدار قیمت رو در درگا اینترنتی درج کنه!

چطور میتونم یه صفحه داشته باشم که تمام فرمها و مدلهای خود اون صفحه رو خودم طراحی کنم. در ظمن از rs form میخوام استفاده کنم. مثلا میخوام یه قسمت از اون صفحه فرمهاش توی یک جدول باشن و همچنین میخوام چیدمان و رنگ ولعاب فیلد ها رو خودم ست کنم. در کل جوری باشه که صفحه حاوی فرم بشه ویرایشش کرد.

چیکار میشه کرد تا چک باکس قبل از متن مقابلش بیاد. الان چک باکس سمت چپ متن قرار گرفته و میخوام بیاد سمت راست .

دوم اینکه متن رو بروی فیل تکس باکس فاصله زیادی از فیلد داره.

سلام

دوستان اگر می خواهم به نتیجه بهتری برسید سعی کنید یک لینک مثل نمونه فرم درخواستی بگذارید تا مدیران بهتر متوجه بشوند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری