eskafild

این مدلی چه جوریاست؟

22 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام این که دیگه فک نکنم به جوملا و غیر جوملا بودت ربطی داشته باشه یه قسمت از یه عکس و به یه جای دیگه لینک کرده ...... اچ تی ام ال هستش

دوست عزیز این سیستمش برای جوملا هم هست ولی اسمشو نمی دونم استاد طالبی حتما می دونه :128fs318181::25:

ولی هست

این یک سیستم که PDF می دی و برات اینجوری می کنه بصورت عکس و زوم می کنه روزنامه ایران و مجله آسیا هم اینجوریهsmile22smile22

من چطوری این کار رو کنم؟:33:

در ضمن فکر نمی کنم تیکه تیکه لینک بدن که خیلی طول می کشه اون وقت برای هر صفحه

درود

قبلا بحث شده و دوستان راه کارها و کامپونت هارو معرفی کردنند

سرچ کنید به نامه روزنامه آنلاین

درود

قبلا بحث شده و دوستان راه کارها و کامپونت هارو معرفی کردنند

سرچ کنید به نامه روزنامه آنلاین

پیداش نکردم!

منم فکر میکنم امیر علی درست میگه. عکسارو تیکه تیکه کرده به هرکدوم لینک داده

نه لازم نیست که تیکه تیکه کنید ... با کد این کارو میشه کرد که یه قسمت از عکس رو به جای دیگه و جای دیگه اونم به قسمت دیگه لینک کرد

از فرونت پیج یا اکسپرشن وب یا هر ادیتور دیگه استفاده کنید این کار و میشه کرد ولی خب اگه کامپوننتی باشه که خیلی راحتر میشه

شما نیاز به image map دارید که در زمان ترج یک خبر یا مطلب در سایتتون روی تصاویر map کنید و اون رو لینک بدید به جای خاصی

یک پلاگین هست که الان حضور ذهن ندارم بعد از نصب برروی ویرایشگر tinymce آیکون image map اضافه میکنه

عزیز لینک بود که روی کلمه این کلیک میکردی

حالا این

HTML Map Manager 2 : http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/design/17880

یه درخواستی هم قبلا بود برای ساخت نقشه نمایندگی ها برای اون کارم این افزونه مناسبه

ببخشید تو دموش میبره صفحه ی دیگه بزرگ می کنه آژاکسی سراغ ندارید همونجا بزرگ بشه؟

من فقط همینو را دیدم ولی فکر کنم شخصی سازیش سخت نباشه

25 پونده ! رایگاه سراغ ندارید؟:(

به نظر من از کد html استفاده کن

این عکس استفاده از image map توی فرونت پیج هستش یه کم باهاش کار کن دستت راه بیفته بدون محدودیت میتونی ازش استفاده کنی بعد صفحه html درست کن امکان پاپ آپ هم به قالبت اضافه کن بعد حالشو ببر ....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری