farsiwebhost.com

انتقال جوملا از هاست اصلی به لوکال

9 پست در این موضوع

سلام

می خواستم یک سایت فعال را از هاست اصلی به لوکال هاست انتقال بدم ولی وقتی که می خوام دیتا بیس را import کنم . پیغام خطا می ده.

Error

SQL query:

--

-- Database: `childuni_childui_childuni`

--

CREATE DATABASE `childuni_childui_childuni` DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_unicode_ci;

MySQL said: Documentation

#1007 - Can't create database 'childuni_childui_childuni'; database exists

نمی دونم مشکل از کجاست . شاید مراحل انتقالو درست انجام ندادم. اول از هاست اصلی سایتو فشرده کردم و بعد دانلودش کردمو ، یه پوشه هم توی ریشه xampp درست کردم و سایتو انتقال دادم به این پوشه و فایل فشرده سایت را هم باز کردم.

بعد هم دیتا بیسو export کردم از هاست اصلی و وقتی که می خواستم تو لوکال import کنم پیغام خطای بالا را می داد.

ممنون می شم اگر کمک کنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزيز

موقع اكسپورت نوع خروجي رو روي gzip بگذاريد و تست كنيد ببينيد باز هم خطا مي دهد ؟؟

موفق باشيد

سلام عزیز جان

بله gzip هم امتحان کردم ولی بازم همون پیغام خطا را میده.

نمیدونم واقعا ایراد کار از کجاست ؟

بازم ممنون از راهنماییتون .

ممكنه بخاطر تفاوت ورژت ماي اسكيو ال هاست با طxamp با شه

شما با نرم افزار هاي ديگه مثل wamp 2 تست كن ببين مشكل حل ميشه

موفق باشي

از Xampp چه نسخه ای استفاده میکنید؟سعی کنید نسخه Xampp رو عوض کنید و از نسخه های پایین تر استفاده کنید

سلام

می خواستم یک سایت فعال را از هاست اصلی به لوکال هاست انتقال بدم ولی وقتی که می خوام دیتا بیس را import کنم . پیغام خطا می ده.

Error

SQL query:

--

-- Database: `childuni_childui_childuni`

--

CREATE DATABASE `childuni_childui_childuni` DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_unicode_ci;

MySQL said: Documentation

#1007 - Can't create database 'childuni_childui_childuni'; database exists

نمی دونم مشکل از کجاست . شاید مراحل انتقالو درست انجام ندادم. اول از هاست اصلی سایتو فشرده کردم و بعد دانلودش کردمو ، یه پوشه هم توی ریشه xampp درست کردم و سایتو انتقال دادم به این پوشه و فایل فشرده سایت را هم باز کردم.

بعد هم دیتا بیسو export کردم از هاست اصلی و وقتی که می خواستم تو لوکال import کنم پیغام خطای بالا را می داد.

ممنون می شم اگر کمک کنید؟

درود

از Akeeba backup استفاده کنید بدون هیچ دردسری بسته نصبی بهتون میده و قابل نصب روی هر هاست دیگه یا روی لوکال هم هست

Akeeba Backup دانلود نسخه 3.6.2 + فایل زبان فارسی

موفق باشید

سلام من یه سایت روی هاست داشتم حالا میخوام بیارمش زوی لوکال

دیتابیس رو تزریق کردم و تمام کارها با موفقیت انجام شد

می تونم وارد قسمت مدیریت سایت برم و تمام اطلاعات رو دارم اونجا

اما وقتی نمایش سایت رو میزنم هیچی نمایش نمیده

باید چیکار کنم؟؟؟؟

سلام من یه سایت روی هاست داشتم حالا میخوام بیارمش زوی لوکال

دیتابیس رو تزریق کردم و تمام کارها با موفقیت انجام شد

می تونم وارد قسمت مدیریت سایت برم و تمام اطلاعات رو دارم اونجا

اما وقتی نمایش سایت رو میزنم هیچی نمایش نمیده

باید چیکار کنم؟؟؟؟

به انجمن جوملا خوش اومدید :) لطفا برای طرح سوالاتتون در بخش مناسب تاپیک جدید ایجاد کنید و در تاپیک سایر دوستان سوال نپرسید . متشکرم .

انتقال به طور کامل انجام شده ؟ از تنظیمات کلی جوملا ، تب سرور ، گزارش خطا رو روی حداکثر قرار بدید ببینید چه پیغامی میده . قالبتون لایسنس نداره ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری