ابوالفضل طالبی

پیشنهادهای ویژه :: فروش ویژه الکامپ 92

31 پست در این موضوع

انجمن جوملاي ايران مفتخر است همزمان با شروع نمايشگاه الکامپ از تاريخ 14 آذرماه تا تاريخ 20 آذرماه پيشنهادهاي ويژه اي را به شما کاربران و اعضاي گرامي ارائه نمايد.

ModiR-Host-[Kam-Hajm].gif

پيشنهاد نخست:: هاست نامحدود!

براي اولين بار هاست نامحدود به مدت 6 روز فقط و فقط به قيمت 68 هزار تومان سالانه با گارانتي کيفيت ، سرعت و پشتيباني مناسب و با کنترل پنل حرفه اي cPanel

برای تهیه هاست نامحدود از به وب سایت مدیرهاست مراجعه نمایید

joompack3_ads2.gif

پشنهاد دوم::جوم پک 3 (زمستان 92)

فروش ويژه بسته جوم پک 3 (زمستان 92) به مدت 6 روز به قيمت فوق استثنايي 45 هزار تومان به ارزش بيش از 20 هزار دلار! ويژگي منحصر به فرد جوم پک 3 وجود توضيحات ويدئويي تک تک افزونه هاي تجاري ميباشد!

در نسخه جديد آخرين ورژن افزونه هاي تجاري جوملا همراه با توضيحات ويدئويي تک تک افزونه ها قرار گرفته است.همچنين آموزشهاي ويدئويي حرفه اي به همراه صدها کتاب جديد الکترونيکي در زمينه طراحي وب ، اسکريپت هاي آماده و تجاري مهم در دنيا و مهمتر از همه 10 آموزش ويدئويي فارسي توسط مهندس طالبي در زمينه طراحي وب و جوملا در اين مجموعه قرار دارد.اطلاعات کاملتر بسته جوم پک 3 را حتما مشاهده کنيد!

SMS-Email.gif

پيشنهاد سوم::پنل پيامک فول امکانات

پنل پيامکي اختصاصي با خط رايگان و تمامي امکانات و براي نخستين بار با پشتيباني کامل از تمام CMS ها مخصوصا افزونه هاي جوملا.وب سايت smsemail.ir هم اينک با پيشنهاد ويژه دريافت پنل پيامکي ارزان با خط اختصاصي رايگان را به شما ارائه مينمايد.با خريد پنل پيامکي امکان دسترسي به تمام ماژول ها و افزونه هاي cms هاي مختلف براي شما امکان پذير خواهد شد.

p30template2.gif

پيشنهاد چهارم:: قالبهاي فارسي اورجينال

فروش ويژه قالبهاي اورجينال جوملا با تخفيف 30 درصدي در وب سايت p30template.com به مدت محدود. جديدترين قالبهاي فارسي شده جوملا را ميتوانيد از وب سايت پي سي تمپليت تهيه نماييد.

P30Joomla.gif

پيشنهاد پنجم::افزونه هاي پرداخت بانکي

فروش افزونه هاي پرداخت جوملا با 30 درصد تخفيف به مدت 6 روز در وب سايت معتبر P30joomla.com . پلاگين هاي پرداخت بانکي براي بانکهاي ملت ، پارسيان ، سامان ، پاسارگاد، تجارت،اقتصاد نوين، پي لاين و زرين پال و.. با پشتيباني حرفه اي در پي سي جوملا ... براي خريد از کوپن تخفيف ELECOMP92 استفاده نماييد.

JoomlaIran.gif

پيشنهاد ششم:: بسته هاي آموزشي ويدئويي

تخفيف فوق استثنايي در خريد بسته هاي آموزشي ويدئويي طراحي وب در وب سايت آموزشگاه جوملاي ايران.بسته هاي آموزش ويدئويي را از 10 تا 25 درصد تخفيف خريداري نماييد.اين فرصت استثنايي فقط به مدت 4 روز وجود خواهد داشت.

elecomp92_joomla.jpg

elecomp92_joomla_template.jpg

elecomp92_joomla_template_php.jpg

elecomp92_joomla_template_php_extension.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان من بسته افزونه ها را خریداری کردم !!!

این بسته چه فرقی با جوم پک 3 دارد ؟؟؟

تفاوت های عمده:

فیلمهای آموزشی فارسی و انگلسی

اسکریپت های تجاری

سی ام اس های تجاری

کتابهای الکترونیک

6 دی وی دی

14 قالب parallax onepage

نرم افزارهای جدید طراحی وب

یک دفعه ای شوک خیلی خوبی وارد کردید برای بچه های جوملائی

خیلی ممنون از شما

فقط یک سوالی که داشتم اینه که من میخواستم پنل پیامک رو از شخص شما خریداری کنم، تا قبل از این تاپیک قصد داشتم از سایت smsbazar.ir خریداری کنم ولی امروز سایت smsemail.ir رو معرفی کردید. با این که در بخش تماس با ما شاره تماس هاتون مشترک بود، ولی این سوال برام پیش اومد که در کل این دو سایت از نظر مدیریت تفاوتی با هم دارند یا نه ؟

+

جوم پک 3 رو از نمایشگاه الکامپ میشه خریداری کرد یا حتما باید اینترنتی سفارش بدیم ؟

ممنون از شما

افزونه ها و سیستم هایی که توی جوم پک 3 هستند آیا کد شده هستند ؟

هر دو سایت زیر مجموعه شرکت نگاه پردازشگران هست ولی پنل مدیریت متفاوته که در هر دو میتونید لاگین کنید و امکانات رو مشاهده کنید.

جوم پک فقط فروش آنلاین داره و در نمایشگاه فروش حضوری ندارد

خیلی ممنون از این بسته های فوق العادتون

آقای طالبی من میخواستم هاست بخرم، اما از سایتی که معرفی کردید امکان پذیر نیست، حتما باید از نمایشگاه بخرم؟؟؟؟

امکان پذیره میتونید خرید کنید .. نمایشگاه کلا فروش نداریم همه چیز آنلاین Paperless :yeah:

آخه آقای منهدس سایت که آفلاینه :(

اینم که فقط یه صفحه سفیده :(

ممنون میشم اگه بررسی بفرمایید

سلام

ببخشید توی جومپک 3 افزونه های سئو رو اگه میشه بگید که کدوما هستن؟

+ ماژول RAXO All-mode PRO به همراه قالب All-mode Portal همین ماژول توش هست؟

واسم خیلی مهمه لطفا بگید اگه این دو تا باشن حتما میخرم این پک رو:auizz3ffy9vla57584x

سلام .. از فیلم های آموزشی .. آموزش جوملا رو قبلا خریداری کردم .. میخوام فقط آموزش طراحی قالب رو الان بگیریم .. ینی تخفیف نمیخوره؟ :( :( :(

سلام .. از فیلم های آموزشی .. آموزش جوملا رو قبلا خریداری کردم .. میخوام فقط آموزش طراحی قالب رو الان بگیریم .. ینی تخفیف نمیخوره؟
:(

تخفیف به صورتی که الان تو سایت میبینید اعمال شده

تمام افزونه ها و قالب هاي موجود در جوم پك 3 فارسيه يا نه ؟

در توضیحات بسته قید شده فارسی نیست .همه افزونه ها انگلیسی هستند.قالبهای هم قالبهای rtl ساپورت هستند که میتونید برای سایتهای فارسی استفاده کنید

+ ماژول RAXO All-mode PRO به همراه قالب All-mode Portal همین ماژول توش هست؟

بله

افزونه های سئو هم موردی که مد نظر شماست بگید تا چک کنم

خیلی عالیه ، خسته نباشید دوستان ، آقای طالبی بسته جوم پک 3 بعد از خرید چند روزه برای استان تهران ارسال میشه ؟

خیلی عالیه ، خسته نباشید دوستان ، آقای طالبی بسته جوم پک 3 بعد از خرید چند روزه برای استان تهران ارسال میشه ؟

همه جای ایران با پست ارسال میشه معمولا 2 روزه دستتون میرسه ولی به دلیل حجم سفارش ها ممکنه تا 4 روز هم زمان ببره

سلام اقای طالبی ممنون ! واقعا کارتون بیسته! ببخشید کدوم نسخه این ماژول توی این پک هست؟(چون به سه صورت ارائه میشه این ماژول)

واسه سئو هم acesef & joomsef & MijoSEF( البته واسه اینا هم به چند صورت که فک کنم گفتین کامل ترین ورژنشون هست؟)

ببخشید اقای طالبی هنوز منتظرم که چک کنید :hooom:

پيشنهاد سوم::پنل پيامک فول امکانات

پنل پيامکي اختصاصي با خط رايگان و تمامي امکانات و براي نخستين بار با پشتيباني کامل از تمام CMS ها مخصوصا افزونه هاي جوملا.وب سايت smsemail.ir هم اينک با پيشنهاد ويژه دريافت پنل پيامکي ارزان با خط اختصاصي رايگان را به شما ارائه مينمايد.با خريد پنل پيامکي امکان دسترسي به تمام ماژول ها و افزونه هاي cms هاي مختلف براي شما امکان پذير خواهد شد.

این سرویس رو چطور میتونیم ثبت کنیم ؟

ممنون از شما

ببخشید اقای طالبی اینقدر سوال میپرسم! افزونه امنیتی هم توی این پک هست؟(مثل RSFirewall یا Admin Tools Professional )

سلام

من هاست میخوام واسه سایت دانلود ، سایت آفلاینه ، ممنون میشم راهنمایی کنید

:13::13::13: اقا خیلی مهمه لطفا رسیدگی کنید

توی خرید جوم پک 3 هر چی گزینه پرداخت رو میزنم هیچی نمیاره انگار کلا به یه صفحه خالی لینک دادید!

اقای طالبی لطفا رسیدگی کنید من بد جور نیازش دارم

آقا ما جوم پك رو سفارش داديم چند روزه ميرسه دستمون ؟ كد رهگيري چيزي نميدين ما پيگيري كنيم *؟*:)

درود دوستان کمی صبور باشید حجم سفارش ها زیاد هست ولی تا آخر هفته سفارش همه دوستان ارسال میشه

در خصوص افزونه های سئو هم sh404SEF 4.2.1.1586 موجود هست همچنین افزونه های امنیتی rsfirewall و admin tools

در خصوص هاست هم فروش به مدت یک هفته دیگه تمدید میشه تا دوستان بتونن خرید کنند. بخش کاربری سایت رو دارن دیزاین میکنن من هرچی اصرار میکنم باز کنید دوستان خرید کنند گوش نمیدن!! به هر حال تا فردا دیزایش بخش کاربری رو تموم کنند سایت آنلاین میشه