olding

CRM چیست و crm جوم پک 3 در چه حدی است ؟

3 پست در این موضوع

سلام دوستان م خواهم بدانم crm چیست ؟

من جوم پک 3 را خریدم ( البته هنوز دستم نرسیده)

ولی می خواستم بدانم crm ای که در جوم پک 3 است ؟ در چه حدی است و کجا ها به کار می آید ؟

ممنون می شوم اساتید توضیحی بدهید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام من هم خریدمش و همینجور چشم انتظارم که برسه:65d6a5d6s: البته تهران تا بوشهر خیلی راهه:didi:

crm یه سیستم مدیریتی هست که شما میتونی به وسیله اون اگر به عنوان مثال توی کار فروش هستی فروش موثر تری داشته باشی

یعنی چی؟به عنوان مثال من توی ثبت نام یک سایت فیلد هاشو پر کردم و زدم مهندسی آی تی و هر وقت به اون سایت وارد میشم محصولاتی که برای فروش هست و نمایش داده میشه مربوط به حوزه ای تی هست حالا اگر دوستی عضو شده باشه و به فرض زده باشه عمران و معماری تمامی محصولات و کتاب ها و سی دی های در مورد معماری و عمران براش نشون داده میشه.

البته اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن صحبتامو.

سلام

CRM مخفف Customer Relationship Management و به معنی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است.

معمولا از این سیستم شرکت هایی استفاد می کنند ;iدارای خدمات برای مشتریان هستند و مشتریان می توانند از این طریق با کارمندان و مدیران شرکت ارتباط برقرار کرده تا روش تعاملی میان مشتریان و مدیریان و کارمندان شرکت ایجاد شود.

مزایای استفاده از این سیستم بسیار بر روند توسعه و فروش یک شرکت تاثیر داشته و باعث ارتقا سطح خدمات شرکت می گردد.

برای درک بهتر این سیستم یک مثال ساده و فراگیر را می زنم:

مطمئا شما عزیزان از یکی از شرکت های خدمات اینترنتی اشتراکی را دریافت کرده اید. شرکت های فروش اشتراک اینترنت نیز به شما یک آدری url ویک نام کاربری و رمز عبور برای وارد شدن شما به صفحه اختصصاصیتان در اختیار شما قرار می دهند. پنل شما در حقیقت صفحه کاربری همان سیستم CRM شما می باشد. هر چه امکانات از قبیل پشتیبانی آنلاین و امکان شارژ حساب و همچنین میزان استفاده از اینترنت و دیگر امکانات این پنل بیشتر باشد در حقیقت شما با یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری قوی تری روبرو هستید.

سیستم مشابه دیگری برای مدیریت ارتباط سازمانی وجود دارد که به آن ERM -- Enterprice Relationship Management -- میگویند که رویکرد مشابه متنها در قالب سازمان و کارمندان آن می باشد.

امیدوارم اطلاعات مفیدی را در اختیارتان گذاشته باشم

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری