farsian

:::هدیه:::پلاگین قفل کردن دامنه بر روی www

3 پست در این موضوع

سلام دوستان

همانطور که می دانید یکی از مواردی که در سئوی وب سایت بسیار تاثیر گذار می باشد ، این است که وب سایت شما فقط با و یا بدون www بالا بیاید . این امر برای موتور های جستجو بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا در صورتی که وب سایت شما هم با و هم بدون www بالا بیاید ، موتور های جستجو مانند گوگل آنرا دو وب سایت در نظر می گیرند و برای سئوی وب سایت مضر است .

یکی از راه های ریدایرکت کردن وب سایت از بدون www به با www ، تغییر در فایل htaccess می باشد

اما راه ساده تر استفاده از پلاگینی می باشد که من امروز برای شما آماده کردم

بوسیله این پلاگین شما می توانید تنظیم کنید که وب سایت تان با www و یا بدون www بالا بیاید

امیدوارم لذت ببرید.....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تشکر.

قبلا همین پلاگین را فارسی منتشر کرده بودم

پلاگین ریدایرکت ادرس بدون www

ولی الان که مدتی از ان می گذره به این نتیجه رسیدم اعمال با htacess و از طریق سرور خیلی بهتر روی سئو و گوگل تاثیر گذار هست.

با سلام و تشکر.

قبلا همین پلاگین را فارسی منتشر کرده بودم

پلاگین ریدایرکت ادرس بدون www

ولی الان که مدتی از ان می گذره به این نتیجه رسیدم اعمال با htacess و از طریق سرور خیلی بهتر روی سئو و گوگل تاثیر گذار هست.

آقای فتحی چه کدی باید تو htaccess اضافه بشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری