وحيد

كد كپچا در فرم ثبت نام

4 پست در این موضوع

سلام در بخش ثبت نام ميخواستم كد كپچا رو حذف كنم در بخش "تنظیمات کاربران" گزينه کد امنیتی (Captcha) در حالت هيچ انتخاب نشده هست و در بخش پلاگين ها هم کد امنیتی Captcha - ReCaptcha رو غيرفعال كردم ولي بازهم اين گزينه مياد و نميشه ثبت نام كرد

فعلا دمو ندارم

97399718992005130012.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

این عکس ثبت نام k2 هست . ار توی تنظیمات k2 کد رو غیر فعال کنید .

موفق باشید

الان سایت من ثبت نام کد کپچا رو نشون نمیده

تو گوگل هم ثبت نام کردم

و این مراحلی که گوگل میگه من مرحله اولش رو که کی سایت هست رو هم در تنظیمات پیشرفته گوگل قراردادم هم تو تنظیمات پلاگین captcha در قسمت کلید عمومی site key که از گوگل اعلام شده را قرار میدم و در قسمت کلید خصوصی کدی که در گوگل به نام Secretkey عنوان شده رو قرار میدم. همین کدها رو در تنظیمات K2 در تب پیشرفته هم وارد می کنم.

تا حالا که هیچ کدی تو ثبت نام نشون نمیده. بنظرتون چیکار کنم؟

البته گوگل 2 مرحله دیگه رو گفته که نمیدونم کدوم فایل رو باید ویرایش کنم؟

Step 1: client-side integration

Paste this snippet before the closing </head> tag on your HTML template:

<script src='https://www.google.com/recaptcha/api.js'></script>

Paste this snippet at the end of the <form> where you want the reCAPTCHA widget to appear:

<div class="g-recaptcha" data-sitekey="6LcHiwQTAAAAAP04T9UAHwImG5lTsTO0_-j8Ls6A"></div>

The reCAPTCHA documentation site describes more details and advanced configurations.

Step 2: Server side integration

When your users submit the form where you integrated reCAPTCHA, you'll get as part of the payload a string with the name "g-recaptcha-response". In order to check whether Google has verified that user, send a POST request with these parameters:

URL: https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify

secret(required) 6LcHiwQTAAAAABkw6YH52ai_F1YT3Rq-RoavhOwC

response(required) The value of 'g-recaptcha-response'.

remoteip The end user's ip address.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری