samadtaherian

یه مشکل خیلی حاد!!!!لطفا کمک کنین!

14 پست در این موضوع

دوستان من برای امنیت سایت اومدم کامپوننت com_changeadmin_j25 استفاده کردم...

بعد کامپوننت رو باز کردم و توی کادر کناریش به جای admin... متن مورد نظرمو نوشتم حالا وقتی میخوام برم وارد بخش مدیریت بشم نمیاد:13:

لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه چیکار کنم مثل اول بشه؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
یعنی چی نمیاد ؟خطایی میده؟ با نام تغییر داده شده وارد میشید؟

سلام.

نه مثلا آدرس سایت من 404 - File or directory not found. بوده من کامپوننت رو نصب کردم حالا که به عنوان مثال با 404 - File or directory not found. بیاد بالا

حالا نه با این میاد بالا نه با اون:auau:

خطا نمیده.وقتی با 404 - File or directory not found. میزنم سایت گوگل باز میشه

درود

به کنترل پنل هاست برید و تمام پوشه هاتون رو با پوشه های جوملای خام مقایسه کنید . در صورت تغییر نام اونها رو به حالت اولیه برگردونید .

پوشه های داخل Administratot هم چک کنید .

درود

به کنترل پنل هاست برید و تمام پوشه هاتون رو با پوشه های جوملای خام مقایسه کنید . در صورت تغییر نام اونها رو به حالت اولیه برگردونید .

پوشه های داخل Administratot هم چک کنید .

سلام

این کارارو کردم قبلا.هیچ تغییری مشاهده نکردم.یعنی همه چی درسته

تو پوشه پلاگین , حذفش کنید از داخل دیتابیس هم جداول مربوط به پلاگین رو پاک کنید

کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورد نکرده؟!

جواب سوال رو نمیدونین؟!

خیلی مهمه.طراحی یه سایت کامل انجا شده بوده حالا با یه پلاگین همش پر؟!!!!

شما از طریق دیتابیستون به جدول extensions برید و همین کامپوننتی رو که نصب کردید پیدا کنید و مقدار فیلد enabled رو براش به صفر تغییر بدید تا غیر فعال بشه

دوستان من وقتی کامپوننت رو نصب کردم همچین اروری داد که میذارم شاید کسی بهش بر خورده باشه.زنگ زدم پشتیبانی هاستم گفت باید کد mod_rewrite رو توی htaccess.txt وارد کنم که متاسفانه من نمیدونم چه کدی هست.کسی میدونه؟

[ATTACH=CONFIG]5247[/ATTACH]

توی قسمت خروج و ورود به آدرس جدید ادمین : من اسمی وارد کردم که مثلا جای ادمینیستراتور باید وارد کرد...

دوستان من وقتی کامپوننت رو نصب کردم همچین اروری داد که میذارم شاید کسی بهش بر خورده باشه.زنگ زدم پشتیبانی هاستم گفت باید کد mod_rewrite رو توی htaccess.txt وارد کنم که متاسفانه من نمیدونم چه کدی هست.کسی میدونه؟

[ATTACH=CONFIG]5247[/ATTACH]

توی قسمت خروج و ورود به آدرس جدید ادمین : من اسمی وارد کردم که مثلا جای ادمینیستراتور باید وارد کرد...

سلام

دوست عزيز mod_rewrite كد خاصي نست شما بايد در تنظيمات سايت گزينه mod_rewrite را روي گزينه بله انتخاب ميكرديد و از درون هاست فايلhtaccess.txt را به htaccess. تغيير بدي (البته قبل تغيير نام فايل htaccess.txt را براي ويرايش باز كن و در خط 19 و 23 به ابتداي خط ## اضافه كن تا به مشل باز نشدن صفحه ها نخوري.)

اگر هم قبلا گزينه mod_rewrite رو روي بله نزاشتي از طريق هاست فايل configuration رو باز كن و مقدار گزينه $sef_rewrite را 1 قرار بده (البته احتمال ميدم كه $sef_rewrite گزينه مربوطه باشه)

سلام

دوست عزيز mod_rewrite كد خاصي نست شما بايد در تنظيمات سايت گزينه mod_rewrite را روي گزينه بله انتخاب ميكرديد و از درون هاست فايلhtaccess.txt را به htaccess. تغيير بدي (البته قبل تغيير نام فايل htaccess.txt را براي ويرايش باز كن و در خط 19 و 23 به ابتداي خط ## اضافه كن تا به مشل باز نشدن صفحه ها نخوري.)

اگر هم قبلا گزينه mod_rewrite رو روي بله نزاشتي از طريق هاست فايل configuration رو باز كن و مقدار گزينه $sef_rewrite را 1 قرار بده (البته احتمال ميدم كه $sef_rewrite گزينه مربوطه باشه)

دوست خوبم،کار هایی که گفتی رو مو به مو انجام دادم.

##...

تغییر نام htaccess.txt به .htaccess تغغییر دادم.

rewrite رو هم 1 کردم

باز هم هیچی:13:

سلام

از طریق کنترل پنل سایت به داخل پوشه administrator بروید و فایل index.php را باز کنید و خط های زیر را از ابتدای فایل پاک کنید.

if (@$_COOKIE['JoomlaAdminSession'] != '1234567890')

{

header('location: http://www.google.com');

}

همه چیز مثل روز اول میشود

ببخشید دیر رسیدم :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری