nima010

معرفی هاست رایگان

37 پست در این موضوع

با سلام خواهشند هاست های رایگان که با جوملا مشکلی نداشته باشه معرفی کنید . از هاست هایی که توی سایت معرفی شده cpanel را تست کردم که ظاهرا مشکل داره و سرویسی ارائه نمی ده

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من يوهاستينگ رو ميدونم ولي زيباد تعريفي نداره ...البته يو هاستينگ لينكهايي داده كه شما ميتونيد به طور خودكار يا جوملا يا وردپرس ويا ..........رو نصب كنيد ...

اگر هاست رایگان برای cms ها پیدا نمی شه ، لطف کنند هاست هایی با قیمت مناسب که دوستان جوملا را در آن نصب کردن معرفی کنند

دوست عزیز هاستینگ های رایگان زیادی برای جوملا وجود دارد. در صورت جستجو ورژن های ایرانی نیز دارند. برای هاست پولی هم دوستان و مدیران سایت که در کار ارائه هاستینگ هستند و قیمت های بسیار مناسبی نیز دارند.

ترجیحا از هاست رایگان استفاده نکنید

ممکنه هر لحظه کل سایتتون رو از دست بدید

بنظر من از هاست رایگان استفاده نکنید

ولی هاست رایگان :

1- یو هاستینگ

2- 000webhost.com

بنظر من از هاست رایگان استفاده نکنید

ولی هاست رایگان :

1- یو هاستینگ

2- 000webhost.com

با سلام...

بنده به هیچ عنوان هاست رایگان را پیشنهاد نمیکنم.

اما از بین هاستهای رایگان.

یه گروهی هست که هاست هاش به نوعی با اعتماد 99% میشه ازش اسم برد.

بنده کاملا زیر سایت رو قبول دارم .

www.hostkaran.com

اون دو سایتی که دوستان معرفی کردند و مابقی سرویسهای متداول 99% شون از هاستهای بایت هاست انگلستان هستند. که به هیچ وجه هیچ اعتمادی بهشون نیست. و ملت به حجم بالای سرویسها مثلا 1گیگ 2گیگ و حتی بیشتر که اونهم به رایگان ارائه میشه اعتماد میکنن.و کلی روی سایتشون زحمت میکشن.و آخرش به هیچ دلیل و علتی میببن سایتشون رفته هوا!!!!

کنترل پنلشون هم ویستا پنله...چیزی که به هیچ وجه نمیتونید روی هاستهای پولی پیدا کنید. اما اون سرویسی که بنده معرفی کردم.سی پنل هست .و بخوبی کار میکنه .پشتیبانی خوبی هم داره.

حق یارتون

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

اگر هاست رایگان برای cms ها پیدا نمی شه ، لطف کنند هاست هایی با قیمت مناسب که دوستان جوملا را در آن نصب کردن معرفی کنند

سلام من هم مثل دوستان هاست رایگان را پیشنهاد نمیکنم .اما هاست رایگان برای تست سایت و یا برای تست بعضی از افزونه های کد شده که بصورت رایگان منتشر شده است خوبه . ولی امنیت تعطیل هست . ماندگاری هم نداره .

در مورد اینکه خواسته بودید بهتون هاست پولی معرفی کنیم .

من هاست شرکت پشتیبان را به شما معرفی میکنم .

دلیلش هم اینه که سرویس فوق العاده مطمئن و امنی داره . اینو میگم چون واقعا چند وقت پیش خیلی سعی کردند نفوذ کنند اما .....

دلیل دومش هم پشتیبانی قوی هست که میده قطعی ندارند مگر اینکه بخوان ارتقاء بدن . و خوش برخورد هستند و فورا پیگیری می کنند . البته برای پشتیبانی در حد سوالات معمولی باید در تایم اداری منتظر پاسخ باشید .

اما در مواقع اظطراری فورا در 24 ساعت شبانه روز پاسخ میدن .

از نظر قیمت مناسب هست . و پلن های متفاوتی داره . که من برای شما پلن نقره ایی یا برنزی را پیشنهاد میکنم .

سرور ها در هلند قرار داره . و وارز هم ساپورت میکنه .

و از همه مهمتر اعتبار این شرکت هست و اینکه سایت بزرگ و پر ترافیکی مثل اسان دانلود چند سال هست داره از این شرکت سرویس میگیره .

اگر سوالی داشتی بگو تا راهنمایی کنیم .

موفق پایدار

بنظرم دوست عزیز از فضای 500mb شروع کنید که سالانه بین 20-35 هزار هست

هم مطمئن و هم هزینه کمی داره برای شروع

از هاست رایگان فقط جهت تمرین و آموزش استفاده کنید

حقیقتش سایتم را توی دو هاست رایگان خواستم تست کنم و متاسفانه از هیچکدام جواب نگرفتم .با تشکر

ویرایش شده در توسط nima010

دوستان عزیز لطفا شرمت های هاستینگ را به صورت پیام خصوصی به کاربران ارسال کنید.(تبلیغ در تاپیک ها ممنوع می باشد )

سلام

آب در کوزه و ...

::تبلیغات::

برو تو کارش یک در دنیا الباقی در انجمن صرف میشه!!!

بنده هم به عنوان یکی از یوزرهای این هاست کاملاً راضیم آپتایمش بالای 99٪

----------------------------

:1:

هاست رایگان ایران گیگ با امنیت و کیفیت عالی مفتخر به ارائه سرویس رایگان به هموطنان عزیز میباشد

از جمله امکانات هاست رایگان ایران گیگ :

ویرایش شد.....

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
تبلیغات...

من hostkaran.com را معرفی میکنم اگر شما را راضی کرد سپاس فراموش نشه

دوست عزیز بنده دنبال هاست رایگانم hostkaran پولیه . هاست 000webhost.com هم تست کردم نصب جوملا در این هاست ظاهرا متفاوته تا آلان که نتونستم نصب کنم اگر دوستان جوملا را در این هاست نصب کردند ما را راهنمایی کنند

دوست عزیز بنده دنبال هاست رایگانم hostkaran پولیه . هاست 000webhost.com هم تست کردم نصب جوملا در این هاست ظاهرا متفاوته تا آلان که نتونستم نصب کنم اگر دوستان جوملا را در این هاست نصب کردند ما را راهنمایی کنند

خیر دوست عزیز. اگر توجه کرده باشین.اولین پنلش به میزان مگابایت کاملا رایگان هست.(سی پنل )

در ضمن کنترل پنل این سرویس 000webhost.com و سایر سرویسهای رایگان همگی از ویستاپنل استفاده میکنند. که اگر شما بخواید فرداروز به هاست حقیقی و واقعی برید اصلا بروی هیچ هاستی از این کنترل پنل استفاده نمیشه.

شبتون خوش

دوستان عزیز اصلا به هاستهای رایگان برای سایت های خود اعتماد نکنید. سایت 000webhost.com هم میشه روش جوملا نصب کرد . حتی هاست های رایگان نصب کننده اتوماتیک هم دارند .

در ضمن هاست کاران رایگان هست و 60 مگ فضا می ده. سی پنل هست. سرعتش هم خوبه امکانات خوبی هم داره . دو مدل نصب خودکار انواع سیتم های مدیریت و اسکریپت رایگان داره.

سلام

برای تست چرا از لوکال استفاده نمی کنید؟

دوست عزیز ابتدا از لوکال استفاده کردیم تا با محیط جوملا آشنا بشیم

هاست رایگان ایران گیگ با امنیت و کیفیت عالی مفتخر به ارائه سرویس رایگان به هموطنان عزیز میباشد

از جمله امکانات هاست رایگان ایران گیگ :

ویرایش شد.....

خدا خیرت بده هاستی معرفی کردید که جوملا را به راحتی می شه نصب کرد الان توی نصب پایگاه داده اش به مشکل برخوردم آیا ساخت پایگاه داده تو هاست با لوکال فرق می کنه چطور باید دیتا بیسش را بسازم و در مرحله تنظمات دیتابیس مشخصات هاست و دیتا بیس چی وارد کنم .

درود

من اینو نمی دونم خلاف یا مشکلی نداره ولی این همه مشکل دیدم

می خوام بگم به عنوان یک عضو کوچیک انجمن

من به کاربران هاست رایگان با ساب دامن یا دامنه خودشون می دم

برای مدت محدود و فضا محدود البته کار اره اندازه

کسی خواست پیام خصوصی یا با ای دی یاهو من ارتباط برقرار کنه

-*

نه تبلیغ نه فروش فقط می خوام کاربران این همه باری یک تمرین یا راه اندازی این همه مشکل هاست نداشته باشن

با سلام...

بنده به هیچ عنوان هاست رایگان را پیشنهاد نمیکنم.

اما از بین هاستهای رایگان.

یه گروهی هست که هاست هاش به نوعی با اعتماد 99% میشه ازش اسم برد.

بنده کاملا زیر سایت رو قبول دارم .

www.hostkaran.com

اون دو سایتی که دوستان معرفی کردند و مابقی سرویسهای متداول 99% شون از هاستهای بایت هاست انگلستان هستند. که به هیچ وجه هیچ اعتمادی بهشون نیست. و ملت به حجم بالای سرویسها مثلا 1گیگ 2گیگ و حتی بیشتر که اونهم به رایگان ارائه میشه اعتماد میکنن.و کلی روی سایتشون زحمت میکشن.و آخرش به هیچ دلیل و علتی میببن سایتشون رفته هوا!!!!

کنترل پنلشون هم ویستا پنله...چیزی که به هیچ وجه نمیتونید روی هاستهای پولی پیدا کنید. اما اون سرویسی که بنده معرفی کردم.سی پنل هست .و بخوبی کار میکنه .پشتیبانی خوبی هم داره.

حق یارتون

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

منم اصلا با هاست :37::37::37: hostkaran:13::13::13::13: موافق نیستم ، بنظرم فوق بده چرا ، چون من قرار بود به یه مشتری دمو نشون بدم ، وسط کار اکانتم نا پدید شد

به نظر من youhosting از همه بهتره

ویرایش شده در توسط sdns
حذف آدرس به دلیل عدم تبلیغات!