ابوالفضل طالبی

فرم ساز و برنامه ساز فوق حرفه ای فابریک Fabrik فارسی + آموزش حرفه ای _ نسخه 2.1.1

49 پست در این موضوع

پس از کلی وقت گذاشتن واسه سرچ و کسب اطلاعات به این کامپوننت رسیدم و بالاخره نصب و یه آموزش تصویری ازش دیدم تازه موفق شدم یه جدول بسازم که به یکی از جداول دیتابیس وصل میشه و یه منو هم تو سایت ساختم و به جدول لینک دادم. حالا با کلیک اون منو رکوردهای دیتابیس نمایش میده ولی نمیتونم فیلدهای اون رو ویرایش و آپدیت کنم.

من فقط میخوام بتونم رکوردهای جدول دیتابیسم رو نشون بده و فیلدهاشو آپدیت کنم؟ چه جوری باید با این کامپوننت اینکارو بکنم؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید یک فرم طراحی کنید و فرم را نمایش بدید که قابل ویرایش باشه

چون افزونه فابریک میتونه هم جدول نمایش بده که فقط قابل خواندن و نمایشه و هم فرم که قابل ویرایشه

با تشکر از جناب طالبی از پاسخ های بموقع و مفیدتون. گویا در مورد این کامپوننت فقط جناب عالی میتونید کمک کنید.

من تونستم اون مشکل رو حل کنم و با نمایش جدول امکان ویرایش رو واسه جدول فعال کردم و حالا دیگه نمایش جدول امکان ویرایش رو هم داره(با امکان تنظیم دسترسی). اما مشکل اینه که واسه هر رکورد تک تک باید دکمه ویرایش رو بزنی و توی صفحه جدید فیلدها رو ویرایش و ذخیره کنی. که این روند بسیار وقت گیر خواهد بود (چون واسه هر رکورد باید صفحه لود بشه)

من میخوام رکوردها رو که توی جدولی نشون میده همون جا فیلدهاش قایل تغییر و نهایتا ذخیره بگونه ای باشه که تمام رکوردهای نمایش داده (حالا 10 تا باشه یا بیشتر) همه رو با هم ویرایش کنه.

آیا این رو هم با ایجاد فرم میشه؟ که رکودهای جدول رو لیست کنه و بشه دسته ای ویرایش کرد

سلام به جناب طالبی و سایر دوستان و اساتید

من از این کامپوننت استفاده کردم و قابلیتهای خوبی ازش دیدم

یک چیزی که در این مورد اهمیت داره داشتن تقویم فارسی هست که اکثر فرم سازها اینو ندارن

کسی روی این مورد کار کرده؟ یا قصد داره کار کنه؟

خیلی ممنون میشم اگه بتونید در این مورد کاری بکنید.

سلام.اقا فابریک و پلاگین مربوط به سی بی رو جوملا 1.5 خوب جواب داد و تونستم برای هر کاربر یه صفحه شخصی درست کنم با فرمول هایی که دوستمون گفت.ولی الان برای جوملا 2.5 جواب نمیده.من از فابریک 3 که واسه جوملا 2.5 هستش دارم استفاده میکنم کسی میتونه کمک کنه ؟

میشه بگید آیا تو این فرم ساز کد امنیتی هم میشه اضافه کرد به فرمها یا نه؟؟؟؟

اگه زود جواب بدین خیلی ممنون میشم

سلام

بزرگوار ورژن 3 رو روي جوملا2.5 نصب كردم و يه مشكل دارم . موقع اكسپورت به csv يك ديالوگ ظاهر ميشه و اين پيام رو داره و ديگه كاري نمي كنه يعني عمل اكسپورت رو انجام نميده

Loading

0 / records.

saving to

به نظر شما ايراد از كجاست ؟ و چه بايد كرد ؟

دوست مهربان

تمام اين پست ها رو قبلا خوندم و راه حل هاي ارائه شده رو هم عمل كردن اما بازم اكسپورت نميكنه . گفتم دوستان اگر با اين فرم ساز كار كردن بدونم آيا اونها هم اين مشكل رو داشتن و اگر داشتن چگونه حلش كردن .

بازم ممنون اگه موردي بود ممنون ميشم خبر بديد

سلام

من میخام فرم انتخاب واحد با فرم ساز فابریک درست کنم که بشه چند درس از بین درسهای موجود انتخاب کنه و اگر ی درس پیش نیاز ی درس دیگه هست تا اون درس پیش نیاز انتخاب نشده درس مورد نظر نشه انتخاب کرد

چطوری باید پیش نیاز بزارم؟؟؟؟؟

سلام دوستان من از نسخه ی 3.1rc2 برای جوملا 2.5 استفاده میکنم و زبان اصلیه ننمیدونم چطوری میشه جدول ایجاد کرد و چطوری یه فرم ساخت ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه خیلی فوریه

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان وقتی وارد کامپوننت میشم میزنه ایراد در بارگزاری اطلاعات خوراک کسی میدونه مشکلش از چیه؟:auau:

ویرایش شده در توسط temptation

درود

از صفحه مدیریت این پیام میاد یا توی صفحه اصلی سایتتون که میرید ؟ این پیام بیشتر مربوط به ماژول خبرخوان جوملاست . بررسی بفرمائید

درود

از صفحه مدیریت این پیام میاد یا توی صفحه اصلی سایتتون که میرید ؟ این پیام بیشتر مربوط به ماژول خبرخوان جوملاست . بررسی بفرمائید

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون توی صفحه مدیریت میاد و وقتی یه فرم ایجاد میکنم وارد نمایش ه میشم خطای زیرو میده:

You are not authorised to view this resource

شرمنده دوست عزیز زمانی که یک لیست یا جدول ایجاد میکنم هم خطای زیرو میده

plugin manager: did not load

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی واجبه

درود

من با این فرم ساز کار نکردم . ولی ایرادهایی که می فرمایید از خود فرم ساز نیست . این پیام آخری مربوط به پلاگین این افزونست . از مدیریت پلاگینها پلاگین مربوطه رو فعال کنید .

درود

من با این فرم ساز کار نکردم . ولی ایرادهایی که می فرمایید از خود فرم ساز نیست . این پیام آخری مربوط به پلاگین این افزونست . از مدیریت پلاگینها پلاگین مربوطه رو فعال کنید .

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون مشکل اینجاست که اصلا یه همچین پلاگینی نداره این فرم ساز یعنی توی پکیجی که من گرفتم و جستجویی که کردم نداشت واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم:33:

با سلام

من خیلی شدید احتیاج به این فرم ساز دارم-

آیا نسخه 3 که روی جوملا 2.5 نصب میشه ترجمه شده وجود داره ؟وجود داره؟

آیا آموزش فارسی برای نسخه 3 وجو داره؟

با سلام

من خیلی شدید احتیاج به این فرم ساز دارم-

آیا نسخه 3 که روی جوملا 2.5 نصب میشه ترجمه شده وجود داره ؟وجود داره؟

آیا آموزش فارسی برای نسخه 3 وجو داره؟

بله همه مواردی که فرمودید وجود داره البته یه نسخه سفارشی شدش هم تجاریش هست ولی دیده بودم توی همین انجمن گذاشتن .

ایراد در ساخت منوی مدیریت

error هنگام نصب توی جوملا 2.5 می دهد

ایراد در ساخت منوی مدیریت

error هنگام نصب توی جوملا 2.5 می دهد

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

شما نسخه مربوط به جوملا 1.5 رو نصب میکنید برای همین خطا میده باید نسخه سازگار با جوملا 2.5 رو نصبش کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری