pourahmad

درخواست آموزش کامل جوم پک 3

5 پست در این موضوع

سلام

خواهش مندم از آقای طالبی ویا هر کی که اطلاعات خوبی در مورد بسته جوم پک 3 دارد وقت بذارند و یه سری آموزش در مورد نحوه استفاده از قالب ها و افزونه ها قرار بدن

آقای طالبی توضیحاتی در مورد افزونه ها دادند که ازشون در این مورد تشکر می کنیم ولی خیلی کم توضیح داده شده

وکاربران اماتوری مثل من که تازه آشنا شدیم با جوملا وکلا طراحی سایت رایکم سردر گم می کنه

البته از دوستان خواهشمنددم افزونه هاوقالب ها رو منتشر نکنند فقط توضیحات جامعی نسبت به اون افزونه ها وفالب ها بدن

این آموزش ها فکر کنم بتونه فروش مجموعه جوم پک3 رو هم زیاد کنه پس براش وقت بذارین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من خودم اطلاعات زیادی ندارم

ولی هر کاری که بتونه به کسانی مثل من که تازه کار هستند کمک کنه طرفدارای زیادی پیدا میکنه

توضیحات خاصی نداره، قالب ها رو که نصب میکنید یا از بسته های quick start اونا استفاده میکنید. افزونه ها شامل کامپوننت ها، پلاگین ها و ماژول ها رو هم از طریق گزینه ی نصب در جوملاتون نصب میکنید

نمیشه همچین توضیحاتی فراهم کرد. کلی افزونه س داخل جوم پک.

مگر اینکه کامپوننت یا قالب خاصی رو که قراره استفاده کنید باهاش مشکل داشته باشید که میتونید موردی توی انجمن تاپیک بزنید و بپرسید

منظور دوستان و خیلی از کسانی که جوم پک 3 را خریده اند( مثل خود من) یا درصدد تهیه ورژن بعدی هستند، این نیست که آموزش تک تک افزونه ها رو بسازید و ...

مثلا:

آفزونه های فروشگاه ساز مثل ویرچومارت ، جوم شاپینگ ، میجوشاپ ، j2store .

افزونه های آگهی ساز مثل ادز منیجر ، دی جی کلاسیفاید و حتی پی سی ادورتایز.

افزونه های انجمن ساز ، فرم ساز، شبکه های اجتماعی و ....

حتی افزونه ای با وسعت عملکرد k2 هم نیاز به اموزش داره

آموزش کار با قالبهای شرکتهای معروف که فریم ورک اختصاصی دارند.

آموزشهای تنظیمات هاست و کار با پنلهایی مثل cpanel , ...

اگه واقعا وقت گذاشته بشه و اینها برای فروش ارائه بشن افرادی مثل بنده و دوست خوبمون آقای pourahmad و خیل عظیمی از تازه واردان به دنیای طراحی و مدیریت وب ، در جهت خرید آنها لحظه ای درنگ نخواهیم کرد.

با شناختی که در این مدت از آقای طالبی و همکارانشون پیدا کردم مطمئنم که این خواسته قلبی اونها هم هست و فقط کمبود وقت و شاید موارد دیگر تا الان مانع این امر بوده.

در صورتیکه این منابع در دسترس باشند، تلاش در راه کسب ثروت اینترنتی که استاد طالبی فرمودن برای همه میسر خواهد بود.

با آرزوی موفقیت و تندرستی برای همه آنهایی که دانش خود را پیشکش همنوعان خود میکنند و از موفقیت آنان لذت میبرند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری