zary-y

هاست در اصفهان

14 پست در این موضوع

سلام

نمیدونم این جا باید پست بزارم یا نه ،اما من خیلی دنبال یک جای معتبر واسه هاست می گردم که پشتیبانیش قوی باشه و اذیتمون نکنه

کسی هست به من کمک کنه؟؟؟

یک شرکت معتبر واسه هاست...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

اگر قیمت خیلی براتون مهم نیست پارس پک را پیشنهاد میکنم

البته نسبت به پشتیبانی وکیفیتشون قیمتش مناسب است .

درود

من از سال 85 تا امروز با شرکت های زیادی کار کردم در حال حاضر از وب رمز و آبتین وب هاست دارم و کیفیت شون خیلی خوبه اما از نظر پشتیانی وب رمز بهتر هست هم در رفع مشکل و هم از نظر سرعت پاسخ گویی ...

لطفا اطلاعات دقیق تر را اگه زحمتی نیس پیام خصوصی بدید.

پیشنهاد بنده برای شما نت افراز هست که اتفاقا در شهر شما هم مستقر هستند

پشتیبانی فوق العاده ، قیمت فوق العاده و ....

ار درج لینک در شرح پست ها بپرهیزید با تشکر

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

سلام

بله نت افزاز عالیه فقط 1 ماه پیش سرور آلمان این شرکت دان شد و هیچگونه بکاپی از اطلاعات هیچ کاربری نداشتند میشه گفت زحمات هزاران کاربر ایرانی رو فرستادن رو هوا

متن اطلاعیه این شرکت بی مسئولیت :

با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، متاسفانه سروری که اطلاعات اکانت شما بر روی آن قرار داشته به صورت ناگهانی و بدون اطلاع قبلی توسط دیتاسنتر مسدود شده است. پس از پیگیری های شرکت نت افراز، مشخص شده که هارد دیسک های سرور توسط مراجع قانونی کشور آلمان بدون هیچ اخطار و یا اطلاع قبلی مصادره شده است. متن دقیق پاسخ پشتیبانی هتزنر به صورت زیر می باشد:

--------------------

Tue, 25 Mar 2014 04:49:50 -0700 (PDT)

Dear Client,

the hdds have been confiscated by the law enforcement authorities (police). We

cannot give you further information at this point.

Mit freundlichen Grüßen / Best Regards

Steffen Reichelt

Hetzner Online AG

Support

--------------------

متاسفانه پشتیبانی دیتاسنتر از ارایه هر گونه اطلاعات دیگری در این خصوص اجتناب می کند. همچنین با توجه به اینکه هارد های بک آپ سرور نیز توسط پلیس آلمان ضبط گردیده با کمال تاسف در حال حاضر هیچ گونه بک آپی از سرویس اکانت شما در دسترس نمی باشد.

این اطمنیان را به شما می دهیم که شرکت نت افراز به صورت جدی پیگیر این مشکل می باشد و تمام تلاش خود به منظور پگیری آن انجام خواهد داد. ولی با توجه به عدم پاسخ گویی دیتاسنتر همچنین دسترسی بسیار مشکل به مراجع ذی ربط قانونی در کشور آلمان، روند پیگیری این قضیه ممکن است کمی بطول انجامد.

لازم به ذکر است مورد اتفاق افتاده از کنترل شرکت نت افراز خارج بوده است و اقدامات اتخاذ شده در این خصوص نیز "بدون اطلاعات قبلی دیتاسنتر و شرکت نت افراز" بوده است و پلیس بدون ارسال هیچ اخطاری اقدام به ضبط هارد دیسک های سرور کرده است. با این وجود شرکت نت افراز از بابت مشکل پیش آمده بسیار متاسف بوده و از شما پوزش می طلبید.

شرکت نت افراز از خسارات وارده به شما در نتیجه اتفاق مذکور آگاه می باشد و از بابت آن عمیقا متاسف می باشد. بنابراین شرکت نت افراز در اسرع وقت اکانت جدیدی برای شما ایجاد خواهد نمود و سه ماه به سرویس شما در ازای خسارت وارد شده، اضافه خواهد شد. در صورتی که بک آپی از سرویس شما در دسترس می باشد، لطفا جهت بازگردانی برای بخش فنی ارسال نمایید.

مجددا از بابت مشکل پیش آمده عمیقا متاسفیم.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با بخش پشتیبانی شرکت نت افراز تماس حاصل نمایید.

ایران :

IR-H-4 - فضا : 1000 مگابایت - پهنای باند : 10000 مگابایت

Control panel : Direcadmin | Database : 7 | Park Domain : U | Addon Domain : 0 | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 10 هزار تومان

سالانه 120 هزار تومان

سبد خرید هزارنویس - سفارش میزبانی وب ایران

آلمان :

GE-CH-4 - فضا : 1000 مگابایت - پهنای باند : 50000 مگابایت

Control panel : cPanel | Ftp : 7 | Database : 10 | Park Domain : 10 | Addon Domain : 2 | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 10 هزار تومان

سبد خرید هزارنویس - سفارش میزبانی وب لینوکس آلمان cPanel - SSD

یک سوال (با عرض پوش از اینکه خارج از درخواست کاربر محترم بود)

اصفهان دیتاسنتری راه اندازی نشده؟ مثل افرانت، اسیاتک... همه تهران هستند