amirparvaneh

فیلم های آموزشی مفید برای طراحی وب

آیا این تاپیک مفید است؟آیا دوست دارید ادامه یابد؟   36 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. آیا این تاپیک مفید است؟آیا دوست دارید ادامه یابد؟

• بله(دوست دارم ادامه یابد)
      36
    • خیر(تمایلی ندارم)
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

28 پست در این موضوع

سلام

از اونجایی که بیشتر دوستان علاقه زیادی به یادگیری css دارند.تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم

از دوستان عزیز خواهشمندم تا اگه آموزش تصویری در زمینه ی css دارند در این تاپیک قرار بدند

نکته:در این تاپیک فقط فیلم های ویدیویی قرار می گیره بنابراین دوستان از پست های بیهوده خودداری کنند

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13881562411.jpg

سلام

آموزش اول رو خودم میزارم

عنوان آموزش:هاور دادن به تصاویر و فونت ها

فرمت ویدیو:wmv

مدت آموزش:5.5 دقیقه

حجم آموزش:17 مگابایت

حجم فایل زیپ:13 مگابایت

رزولیشن تصویر:768*1360

دانلود ویدیو از سرور انجمن

ویرایش شده در توسط amirparvaneh
حذف شکلک
1 کاربر پسند دیده است

از استاد گرامی که این بخش روآغاز کردش واقعاً سپاسگذاری میکنم چون نیاز واقعی هر فردی می باشد این بحث جهت طراحی وب سایت اما استاد خواهشا چون این بحث فوق العاده کاربردی هستش تقاضا دارم که اگر به صورت متنی هم بودش این آموزشها داده بشه تا رفع نیاز خیلی از کاربرا باشه و بتونن مدیران زحمت کش ماهم اطلاع خودشون رو در این زمینه در اختیار افراد تازه به کار این انجمن قرار بدن و دعای خیری نیز برای خودشون بخرن.

بازم جاداره از دوست عزیزی که آغاز کننده این تایپیک و باعث رشد در زمینه css در بین کاربران شدن کمال تشکر رو داشته باشم.

آقا واقعا ممنون

چون من یک ماه بود تاپیک ایجاد کرده بودم و این هاور رو سوال کرده یودم دوستان هم جواب میدادند اما سردرگم بودم

تا اینکه در پیغام خصوصی این زحمت و به جنابعالی دادم و از تون درخواست فیلم آموزشی کردم و جنابعالی هم واقعا دستتون درد نکنه که همین روز ارسال نمودید

بی نهایت ممنون

از استاد گرامی که این بخش روآغاز کردش واقعاً سپاسگذاری میکنم چون نیاز واقعی هر فردی می باشد این بحث جهت طراحی وب سایت اما استاد خواهشا چون این بحث فوق العاده کاربردی هستش تقاضا دارم که اگر به صورت متنی هم بودش این آموزشها داده بشه تا رفع نیاز خیلی از کاربرا باشه و بتونن مدیران زحمت کش ماهم اطلاع خودشون رو در این زمینه در اختیار افراد تازه به کار این انجمن قرار بدن و دعای خیری نیز برای خودشون بخرن.

بازم جاداره از دوست عزیزی که آغاز کننده این تایپیک و باعث رشد در زمینه css در بین کاربران شدن کمال تشکر رو داشته باشم.

خواهش می کنم دوست عزیز

این تاپیک فقط برای فیلم های آموزشی css هست.همونطور که دوستمون فرمودند.در نت جست و جوی زیادی کردند و پاسخ های زیادی گرفتند اما سردرگم بودند.پس به این نتیجه می رسیم هیچ چیز جای فیلم های آموزشی رو نمیگیره

دوستان عزیز برای تشکر فقط از گزینه ی می پسندم استفاده و از ایجاد پست خودداری کنید.با تشکر

یا حق

آقا واقعا ممنون

چون من یک ماه بود تاپیک ایجاد کرده بودم و این هاور رو سوال کرده یودم دوستان هم جواب میدادند اما سردرگم بودم

تا اینکه در پیغام خصوصی این زحمت و به جنابعالی دادم و از تون درخواست فیلم آموزشی کردم و جنابعالی هم واقعا دستتون درد نکنه که همین روز ارسال نمودید

بی نهایت ممنون

خواهش می کنم دوست عزیز

منتظر آموزش های بیشتر در این تاپیک باشید

دوستان عزیز برای تشکر فقط از گزینه ی می پسندم استفاده و از ایجاد پست خودداری کنید.با تشکر

یاحق

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13884218441.jpg

سلام

توضیحات:شما با این روش به راحتی می تونید هر فونتی رو به وبسایت خودتون اضافه کنید

عنوان آموزش:تغییر فونت وبسایت با استفاده از دستور فونت فیس

مدت آموزش:4 دقیقه

حجم آموزش:16 مگابایت

حجم فایل زیپ:14مگابایت

دانلود فونت های مناسب برای وبسایت

یاحق

درج عنوان

درود

ممنون از تاپیک بینظیرتون

لطفا یه فیلم هم از نحوه ایجا موقعیت در قالب تهیه کنید

برا شما آسونه ولی مشکل خیلیاست

ممنون

درود

ممنون از تاپیک بینظیرتون

لطفا یه فیلم هم از نحوه ایجا موقعیت در قالب تهیه کنید

برا شما آسونه ولی مشکل خیلیاست

ممنون

درود

از اونجایی که تعداد آراء در نظر سنجی کمه فکر می کنم این تاپیک زیاد مورد استقبال قرار نگرفته به خاطر همین update تاپیک یکم تاخیر داره!!

آموزش ایجاد موقعیت امروز یا فردا در تاپیک قرار خواهد گرفت!

یاحق

درود

به دلیل افزودن فیلم های آموزشی دیگر به جز css،نام تاپیک به فیلم های آموزشی مفید برای طراحی وب تغییر یافت

موفق باشید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13884218441.jpg

سلام

توضیحات:شما با این روش به راحتی می تونید هر فونتی رو به وبسایت خودتون اضافه کنید

عنوان آموزش:تغییر فونت وبسایت با استفاده از دستور فونت فیس

مدت آموزش:4 دقیقه

حجم آموزش:16 مگابایت

حجم فایل زیپ:14مگابایت

دانلود فونت های مناسب برای وبسایت

یاحق

فایل رو دانلود کردم مشکل دارخ و با 7zip هم باز و استخراج کردم ولی خطا میده و فیلم رو بصورت نیمه کاره نشون میده متاسفانه

درود

فایل مشکلی نداره دوست عزیز

با تمامی مدیا پلیرها هم تست شده

داداش فایل مشکلی نداره. من خودم دانلود کردم و کامل دیدم. شما دوباره دانلود کن. منم همین مشکل رو داشتم دوباره دانلود کردم ok شد

هورا آموزش :4d564ad6:

آموزش آموزش آموزش :thanks:

من میمیرم واسه آموزش های رایگان :28:

مخصوصا اگر امیر جان اون اموزش رو گذاشته باشه

گفتم از همین تریبون اعلام کنم امیر جون دوست داریم دست مریزاد

درود

ممنون از فیلم آموزشی مفیدتون

همه آموزش هایی که تو نت هست همشون بدین صورت هستن که موقعیت ها زیر موقعیت قبلی ایجاد میشن ولی من میخوام کنار یه موقعیت, موقعیت جدید ایجاد کنم

تو همین فیلم آموزشی مثلا کنار پوزیشن 1 یه پوزیشن دیگه درست با همون خصوصیات ایجاد کنم کنارش نه زیرش

لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم

باتشکر

فقط یاد آوری کنم برای برخی فریم ورک ها باید به جای فایل index.php فایل templateDetails.xml رو ویرایش کنید.

مثل فریم ورک JAT3

از آقای امیر پروانه تشکر می کنم و از همه مدیران مربوطه خواهشمندم تایپیکی برای رفع اشکالات این تایپیک بزنند تا دوستان در لابلای اموزش مشکلاتشان را مطرح ننمایند یا حداقل کتابچه اموزشی قرار دهند.

فیلم صدا نداره ؟

امیرخان ضمن تشکر از زحماتت، واقعا حیفه که از توضیحات کامل و روان شما بی بهره بشیم ضمن اینکه من باید صد بار این فیلمو ببینم تا بفهمم داری چکار میکنی . مخصوصا قسمت آخر که دستوری رو اضافه کردید.

باز هم از شما و دیگر اساتید تشکر میکنم.

فیلم صدا نداره ؟

امیرخان ضمن تشکر از زحماتت، واقعا حیفه که از توضیحات کامل و روان شما بی بهره بشیم ضمن اینکه من باید صد بار این فیلمو ببینم تا بفهمم داری چکار میکنی . مخصوصا قسمت آخر که دستوری رو اضافه کردید.

باز هم از شما و دیگر اساتید تشکر میکنم.

خیر دوست عزیز

انشاا.. در فرصت مناسب با صدا و توضیحات کاملش رو قرار میدم

یاحق

فیلم آموزشی که بدون صدا اصلا کاربرد نداره

کاربرد داره

یکم روش وقت بزار حتما یاد میگیری

من بیشتر از 300 ساعت فیلم آموزش جوملا دارم . آیا برای آپلود باید دوبله یا زیر نویس کنم؟

راهکار آپلود روی سرور چیست؟

سلام دوستان وقتتون بخیر

ممکنه در رابطه با نحوه استفاده از فونت فارسی در قالب Jm Plus رو هم بزارید ؟

من تمام مراحلی ک بوده رو رفتم اما نشد ک نشد

از سایت جومی دانلود کردم و فقط قالب رو نصب کردم اما فونتا اجرا نشدن

فریمورک قالب هم YT Framework هس

ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری