BahramElf

مشکل در ایجاد جداول پایگاه داده در هنگام نصب

14 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

روی سیستم ومپ 2.4 نصب کردم ویندوز7 64 بیتی. قصد استفاده جوملا به صورت لوکال رو دارم اما موقع نصب پس از طی همه مراحل در مرحله ایجاد جداول پایگاه داده در هنگام نصب میمونه و همچنان تا ابد در حال پروسس کردنه.

خیلی راه حل خوندم این ور اون ور اما جواب نداد مثل یکی بودن اسم پایگاه داده با فولدر جوملا در www. ایجاد کردن یوزر جدید در phpMyAdmin و استفاده از اون یوزر برای نصب به جای root. اکسترکت کردن جوملا در یک پوشه و سپس انتقال به www و... اما هیچ کدوم جواب نداد :oom::oom::oom:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه به نتیجه نرسیدین xamp را هم امتحان کنید. کمتر مشکل داره.

با xampp هم همین مشکل رو داره. جالب اینجاست که روی لپ تاپ یکی از دوستام دقیقا با همین شرایط به راحتی نصب میشه. دوستان کس دیگه ای راه حلی نداره؟

اینطور که من فهمیدم مشکل رایجی هم هست. واقعا دیگه اعصابم ریخته به هم:13:

ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی نیست کار مارو راه بندازه:( اساتیده کار بلد و خبره کجایید

ویرایش شده در توسط BahramElf

با سلام

با اجازه اساتید محترم

شما امنیت و سکیوریتی ویندوز رو بیارید پایین و از یوزر ادمین استفاده کنید

تو فایل php.ini ومپ دسترسی رو 777 کنید و حتما توش مقدار تعریف فایل رو زیاد کنید تا حجم بیشتری رو قبول کنه

احتمالا حل بشه مشکل

التماس دعا

درود

اگه با هر جوملا و هر بسته نصبی همین مشکل رو دارید دو مورد هم من به نظرم میرسه چک کنید :

1- با چه یوزری به ویندوزتون لاگین میشید ؟ یوزرتون دسترسی ادمین رو داره ؟

2- وقتی میخواید wampserver رو اجرا کنید کلیک راست کنید و run as administrator رو بزنید .

و در آخر با یه مرورگر دیگه هم چک کنید

درود

اگه با هر جوملا و هر بسته نصبی همین مشکل رو دارید دو مورد هم من به نظرم میرسه چک کنید :

1- با چه یوزری به ویندوزتون لاگین میشید ؟ یوزرتون دسترسی ادمین رو داره ؟

2- وقتی میخواید wampserver رو اجرا کنید کلیک راست کنید و run as administrator رو بزنید .

و در آخر با یه مرورگر دیگه هم چک کنید

من سر این جریان حتی ویندوز رو هم عوض کردم هردو مرورگر موزیلا و کروم رو به آخرین ورژن آپدیت کردم و بله یوزر ادمین هست. جالب اینجاست که رو لپ تاپ با یه ویندوز سون بهم ریخته با ومپ قدیمی و... به راحتی نصب شد اما واسه pc که اینقدر هم همه چیزو اوکی کردم اذیت میکنه. میشه در مورد اون قسمت هایی که در php.ini باید تغییر داد بیشتر راهنمایی کنید؟

یکی از دوستان گفته بود:

ابتدا از مسیر جوملا (/installation/sql/mysql/joomla.sql/...)فایل joomla.sql را با notepad باز کرده و سپس بجای تمامی "engine=innodb" بنویسید "engine=myisam" به اصطلاح replace all کنید

که با این کار موقعی که به قسمت ایجاد جداول پایگاه داده میرسه حالا ارور sql=set sql_mode="no_auto_value_on_zero" میده

واقعا دیگه موندم. تو فکره ورد پرسم :oom::oom:

با تشکر از همه

یه کار دیگه هم میگم انجام بدید . اگه ویندوزتون original خود کمپانی نوت بوکتون هست ممکنه تنظیمات امنیتیش دستکاری شده باشه یا نرم افزار امنیتی چیزی روش نصب باشه . این مواردم بررسی کنید ارتباطتتون با اینترنتم قطع کنید مجددا تست کنید . اگه با جوملا مشکل دارید با وردپرس هم همین مشکل رو بهم میزنید چون اونم باید دیتابیس ست کنید فرقی نمیکنه . کاش یه بار هم تاپیک رو از اول بررسی کنید همه راهها رو یه بار دیگه برید . بازم اگه راهی به نظرم رسید همینجا بهتون اعلام میکنم

مرسی که پیگیری امیر عزیز یه بار دیگه همه رو از اول چک مینم و انجام میدم

مشکل با نصب جوملا به صورت دستی حل شد.

آموزش نصب جوملا به صورت دستی برای دوستانی که مشکل مشابه من رو دارن. اگه از اول میدونستم اینقدر اذیت نمیشدم.

با تشکر از همه دوستان مخصوصا امیر صدیقی عزیز

ویرایش شده در توسط BahramElf

سلام

راه حل :

PHP.ini رو از طریق لوکال سرور (با wampserer 32Bit) یا از طریق فایل باز میکنید و سپس حروف زیر رو پیدا میکنید

max_execution_time = 30

و عدد روبروش رو به 240 تغییر بدید و ذخیره کنید. بعد از نصب این عدد رو به حالت اول برگردونید

به این نکته توجه داشته باشید که در قسمت دیتا بیس ممکنه دو دقیقه طول بکشه ولی دیگه گیر نمیکنه.

ویرایش شده در توسط mohsenprince

فایل تنظیمات php به نام php.ini را باز کنید، عبارت «max_execution_time» را بیابید و مقدار مقابل آن را که احتمالا روی عدد ۳۰ تنظیم شده به یک عدد بزرگتر مثل ۹۰ تغییر دهید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری