Aryan.a

هزینه طراحی سایت با جوملا

36 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

اساتید محترم لطفا بفرمایید پایه قیمت طراحی و پیاده سازی سایت جوملایی با قالبهای رایگان ،تجاری یا اختصاصی بطور معمول چقدر می تونه باشه ؟

می دونم بستگی به موارد زیادی داره اما در کل.....

و ایا طراحی با جوملا به گفته ی بعضی از متخصصین ظلم به مشتری.........!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط Aryan.a

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

اساتید محترم لطفا بفرمایید پایه قیمت طراحی و پیاده سازی سایت جوملایی با قالبهای رایگان ،تجاری یا اختصاصی بطور معلوم چقدر می تونه باشه ؟

و ایا طراحی با جوملا به گفته ی بعضی از متخصصین ظلم به مشتری.........!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه منظورتونو درست متوجه شده باشم !

اگه سایت کاملا از صفر طراحی بشه و روی سایت با مدیریت محتوای جوملا بیاری بستگی به ویژگی های زیادی داره(امکانات سایت مربوطه) که قرار اون سایت داشته باشه داره ولی در کل یه قالب کاملا از طفر طراحی شده و بالا اوردن 500~ هزار قیمتش میشه !

یعنی در این رنج قیمت طراحی میکنم ! شاید دوستان همکار بیشتر یا کمتر از این قیمت دیزاین کنن :25:

در قسمت دومم کعه سوال کردین هرکی این حرفو گفته کاملا یک ادم تازه کار بوده چون همه جوره سایت با بالاترین امکان رو میشه با جوملا پیاده سازی کرد.

جانم :5: :hooom:

جانم :5: :hooom:

ببخشید نفهمیدم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::25r30wi:[kkk]

اساتید لطفا در مورد قیمت گذاری برای طراحی سایت نظر بدن که قیمت مناسب با توجه به استفاده از قالب رایگان،تجاری،اختصاصی و ......چطور باشه.

در مورد امنیت جوملا شنیده بودم بخاطر همین بعضی ها اصلا توصیه نمیکنم.....

دوست گرامی این طوری که نمیشه نظر داد بگم قالب رایگان هم 100 توما ن هم یک میلیون

بگم اختصاصی هم 300 تومن هم 3 میلیون

طراحی وقیمت گذاری بر پایه امکانات وب سایت می باشد قالب هم جزیی از این امکانات میباشد

با سلام

اساتید محترم لطفا بفرمایید پایه قیمت طراحی و پیاده سازی سایت جوملایی با قالبهای رایگان ،تجاری یا اختصاصی بطور معلول چقدر می تونه باشه ؟

سلام

دوست عزیز الان یه هاست لینوکس معمولی از نظر امنیت و فضا نزدیک 60-70 تومن میشه

حالا میگیم یه قالب معمولی هم بخریم که 25-30تومن هم اون میشه یعنی یه چیزی نزدیک 100 تومن هزینه اولیه اش هستش

و همونجوری که همه میدونیم بسته به امکانتای که مشتری درخواست میکنه قیمت متغیره اما یک سایت معمولی

با 4-5 صفحه...صفحه اصلی و درباره ما و امکانات و ... ارتباط با ما... ازین چیزا که بیشتر جنبه نوشتاری و متن داشته باشه

و کمی تغییر توی قالب

نزدیک 400 یا 500 قیمت مناسبیه

استفاده از سی ام اس هایی مثل جوملا و وردپرس اصلا ظلم به مشتری نیست

متاسفانه خیلیا هستن که فکر میکنن جوملا ظلم به مشتریه

درصورتی که اونها اشتباه میکنن

الان اکثر سایت های خارجی دارن از وردپرس و جوملا استفاده میکنن

حتی بعضی دانشگاه های خیلی مطرح

قیمت دهی خود من بر مبنای ساعت کاری و وقتی هست که می بره اگر براورد خودم 40 ساعت باشه. که 25 ساعت طراحی گرافیکی ساعتی 15 تومن و 20 ساعت کد نویسی سایت 25 تومن + هزینه ی افزونه ها و .. طراحی های گرافیکی برون سپاری شده... بعد قیمت می دم.

یه قالب 0 که هیچ امکاناتی غیر از مطلب نداره+یه طرح گرافیکی ساده 350 تا 600 هزار تومن

سایت های حرفه ای هم از 1 تا 8 میلیون تومان.مثل سایت های دانشگاه و . . . . .

اما برای کار با جوملا شما دارید در اصل به مشتری لطف می کنید.جوملا خیلی بیشتر از یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است،قدرت واقعی جوملا در قابلیت توسعه پذیری آن است

چند مورد از ویژگی ها

بطور مداوم هسته اصلی آن بروز می شود

راحتی کار با پانل مدیریتی و مدیریت قوی محتوا ( پشتیبانی از انواع زبانها ، انواع Editor ها و ...)

بیش از 10000 ماژول و افزونه موجود

قابلیت سفارشی سازی آن

نصب و راه اندازی آن آسان است و پیش نیاز به تکنولوژیک و یا نرم افزاری خاصی ندارد

و خیلی ویژگی های دیگه . . . . . . . . . . . . .

ویرایش شده در توسط amirparvaneh
تصحیح متن

از تمام اساتید فن که با حوصله پاسخگو بودن ممنونم و اگر اساتید دیگر هم شرکت کنن ممنون می شم.

دوستان آیا هزینه سئو هم علاوه بر قیمت گذاری بالا در نظر گرفته میشه یا باهم محاسبه میشن؟

از تمام اساتید فن که با حوصله پاسخگو بودن ممنونم و اگر اساتید دیگر هم شرکت کنن ممنون می شم.

دوستان آیا هزینه سئو هم علاوه بر قیمت گذاری بالا در نظر گرفته میشه یا باهم محاسبه میشن؟

درود

من با مطالبی که مدیر محترم amirparvaneh*فرمودند موافقم .

خواهشی هم که ازتون دارم اینه که قیمتها رو خراب نکنید . الان توی اکثر کشورها طراحی سایت جزء پردرامد ترین مشاغله ولی متاسفانه اینجا ........

در خصوص فرمایشتون که کار با جوملا ظلم به مشتریه باید بگم اگه اینجوری که باید اسم جوملا فروم رو بذاریم فروم قوم الظالمین .

امنیت جوملا قابل تست کردنه ولی خب مثل هر زبان دیگه ای 100 درصد امنیت نداره . یه بار پویان افضلی مسئول بخش امنیت حرف خوبی زدند : کار من تست نفوذه نه تضمین نفوذ - الان سایتهایی مثل بانک مرکزی سوییس یا پنتاگون هک شدند چه برسه به بقیه .

در خصوص اینی هم که فرمودید برای سئو هزینه جداگانه باید لحاظ بشه یا نه : قطعا باید لحاظ بشه . الان یه سئو کار خوب تنظیمات سئو رو زیر 500-600 تومان در نظر نمی گیره ( حداقل )

موفق باشید

دوست عزیز مسئله مهم اینه طراحی سایت کاری زمان بر و پر زحمت است

شما یک طراح سایت رو نگاه کن ببین چند ساعت در روز کار میکنه.

معمولا وقتی درگیر یک سایت میشید مشتری هزار تا نظریه داره و هزار دفعه تغییرات دارید ، باید هزینه ای بگیرید که به اتلاف وقت شما از طرف مشتری بیارزه

اینکه شما جوملا ، وردپرس ،پرستاشاپ،مجنتو،اپن کارت ،مویبل تایپ ، ماما،وی بولتین و هزاران اسکریپت دیگه رو برای مشتری نصب کنید ظلم در حق مشتری نیست، شما اگر بخوای یک پورتال مثل جوملا از ابتدا برای شما نوشته بشه حداقل ده میلیون باید براش هزینه کنی به اضافه اینکه هر زمان قابلیتی نیاز داشته باشه باید براش نوشته بشه و باز هم هزینه های بالایی برای مشتری داره.

حرف شما مثل اینه که مشتری بگه روی کامپیوتر من ویندوز نصب نکن و یک سیستم عامل اختصاصی برای کامپیوترم بنویسید به نظر شما نصب کردن ویندوز روی سیستم کاربر ظلمه ؟

ما برای طراحی سایت 600+ میگیرم که بستگی به قابلیت ها و اذیت های مشتری داره که هزینه بره بالا،مثلا وقتی مشتری درست و حسابی بیاد و اذیت کن نباشه باهاش کنار میام ولی وقتی احساس میکنم مشتری اذیت کنه حتی یک ریال از هزینه ای که بهش اعلام کردم پایینتر نمیام چون به اذیت هاش نمی ارزه .

هزینه سئو هم جداست و ربطی به طراحی سایت نداره

هزینه طراحی قالب هم جداست

برای سئو هم ما از 300+ به بالا دریافت میکنیم

اینکه استفاده از جوملا ظلم در حق مشتریه که بیشتر شبیهه جوکه :ooofe:

اینکه میگن جوملا امنیت نداره ، اونم چرته . بستگی به فردش داره و اینکه راه های نفوذ رو بسته باشه یا نه ( یه سر به تاپیک تیم امنیت بزنید )

سخنان عزیزان و اساتید محترم رو تایید میکنم. هزینه طراحی ساده ترین سایت با جوملا 350 هست و بسته به امکانات و افزونه های درخواستی افزایش پیدا میکنه.

سئو یکی از امکانات سایت هست که مسلماً باید جدا حساب بشه. چون کار راحتی نیست و هرکسی از پسش بر نمیاد. ( معمولا بالای 500 قیمت داده میشه )

ضمنا اون 350 که گفتم امکاناتش حداقله. یعنی یه قالب رایگان و بدون ویرایش کلی ، تعداد صفحات کم و خلاصه حجم کاری کم.

یه سایت معمولی قیمتش از 500 600 شروع میشه تا بره بالا و بالاتر.

بسته به طراحی داره و امکانات.به کیفیت بستگی داره وباید مصداقی بگیم نه کلی.چون واقعا اینجوری نمیشه قیمت گذاری کرد.به مشتری و طراح بستگی زیادی داره.سایت های زیادی با جوملا طراحی شده و یک مزیت مهمش همین انعطاف و پویایی خاص این سیستم هستش.

ویرایش شده در توسط ansar2000

قالب رو از 700 من قیمت دارم به بالا(اختصاصی)

سلام خدمت جوملایی های عزیز

بحث جالبی شده بعضی طراحان مبتدی با نحوه قیمت گذاری آشنا نیستن مثلا خودم و با صرف وقت زیاد هزینه پایینی می گیرین.

این هزینه های که شما مطرح کردید ایا هزینه هاست و دامنه هم باید مجزا در نظر گرفته بشه ؟

2.در گذشته هر سایت تحویل داده میشد با اطلاعات نمونه طراح بود اما امروز بعضی شرکت ها و یا کارفرماها تقاضا دارن که مطالبشون و عسکهای گرافیکی و تبلیغای متناسب با متنشون که حتی در بین متنشون هم قرار می گیره توسط طراح با سایت تحویل داده بشه آیا باید به همین صورت باشه یا باید هزینه آینها مجزا حساب بشه؟

دوستان سلام الان با مشتری سر همین داشتم دعوا میکردم

چند سوال بعد از طراحی شما مطالب سایت رو قرار میدید؟

بعد از طراحی مشتری تماس بگیره و بگه مطالب من رو بزار شما قرار میدید؟

هزینه رو به چه صورت از مشتری دریافت می کنید ؟

بعد از تائید طرح اولیه ایا طرح رو تغییر می دید یا به گفته امروزی اگر مشتری دبع! کنه چه کار انجام میدیدن؟

سلام

در اول قیمت کار خود رو هیچ وقت پایین نگیرید از هر چیش که بگذریبد 1 سال شما باید پشتیبانیشون کنید !!

به نظر من بیس کار هاتون رو با قیمت 1.5 میلییون شروع کنید ! ( منظورم از بیس ساده ترین کار شماست و قیمت شروع است )

برای جواب سوال اول شما :

هزینه هاست و دامین معمولا بستگی به خود شما داره ولی من خودم برای سال اول هاست و دامین رو به مشتری اشانتیون میدم !

دلیلمم اینه که اکثر مشتریا با هاست و دامین آشنایی ندارن و از سویی هم اشانتیون معامله رو براشون شیرین میکنه !

برای سوال دوم

این بسته به نوع قرارداد شما داره !

که درج محتوا در وب سایت به عهده کیست !

ولی در کل !

درج محتوا در وب سایت رو خودتون به عهده بگیرید بهتر است !

برای طراح درج محتوا جزء آسون ترین کار هاست ولی اگر قرار باشه بدید خودشون انجام بدن باید وقت بذارین آموزش بدید و بعد تازه مرتب با تلفن اشکال گیری کنید و در آخرم خودتون باید دست به کار بشید !!![shamshir]

حالا باز خود دانید !

موفق باشید

دوستان سلام الان با مشتری سر همین داشتم دعوا میکردم

چند سوال بعد از طراحی شما مطالب سایت رو قرار میدید؟

بعد از طراحی مشتری تماس بگیره و بگه مطالب من رو بزار شما قرار میدید؟

هزینه رو به چه صورت از مشتری دریافت می کنید ؟

بعد از تائید طرح اولیه ایا طرح رو تغییر می دید یا به گفته امروزی اگر مشتری دبع! کنه چه کار انجام میدیدن؟

سوال اول آره عزیز چرا مطالب رو قرار ندید ؟

شما به فکر تمدید و مشتری مداری هم باشید ! اگر کار خارج از درج چند تا مطلب ساده بود ( البته بازم به قرارداد بستگی داره ) فاکتور جداگانه صادر کنید !!

برای سوال آخرم

اگر شما قرارداد بسته باشید و توی اون مقدار انجام تغییرات رو توی هر فاز پروجه آورده باشید که عملا دست مشتری رو بستین !

ولی اگر مشتری شما به صورت مکتوب طرح رو تایید و بعد از کد نویسی بگه نه شما دست نوشته ازش دارید و اجازه رو ندید که طرح رو کنسل کنه !

ولی اگه زبونی اوکی داده باشه که باید باهاش کلنجار برید و بهش بفهمونید که برای این طرح زحمت کشیده اید و اگر شد قیمت قرار داد رو بالا ببرید !

این نظر من بود

موفق باشید

سوال اول آره عزیز چرا مطالب رو قرار ندید ؟

شما به فکر تمدید و مشتری مداری هم باشید ! اگر کار خارج از درج چند تا مطلب ساده بود ( البته بازم به قرارداد بستگی داره ) فاکتور جداگانه صادر کنید !!

برای سوال آخرم

اگر شما قرارداد بسته باشید و توی اون مقدار انجام تغییرات رو توی هر فاز پروجه آورده باشید که عملا دست مشتری رو بستین !

ولی اگر مشتری شما به صورت مکتوب طرح رو تایید و بعد از کد نویسی بگه نه شما دست نوشته ازش دارید و اجازه رو ندید که طرح رو کنسل کنه !

ولی اگه زبونی اوکی داده باشه که باید باهاش کلنجار برید و بهش بفهمونید که برای این طرح زحمت کشیده اید و اگر شد قیمت قرار داد رو بالا ببرید !

این نظر من بود

موفق باشید

ممنون از شما

مشکل این هست که به صورت زبانی بوده

دوستان نسخه از قرار داد طراحی وب دارید که خودتون هم استفاده میکنید؟

مطالب رو برای تمیزی کار من قرار میدهم برای اول کار و بعد از تحویل در یک جلسه به صورت عملی توضیح و اموزش میدم ولی....

مشکل من این هست که مشتری طراح را به این صورت می بیند که با پولی که داده صاحب طراح است !!

ممنون از شما

مشکل این هست که به صورت زبانی بوده

دوستان نسخه از قرار داد طراحی وب دارید که خودتون هم استفاده میکنید؟

مطالب رو برای تمیزی کار من قرار میدهم برای اول کار و بعد از تحویل در یک جلسه به صورت عملی توضیح و اموزش میدم ولی....

مشکل من این هست که مشتری طراح را به این صورت می بیند که با پولی که داده صاحب طراح است !!

در اینجا دیگه شما نباید چنبن اجازه ای رو بدید

این فرمت خام قرارداد به صورت دیفالت است که معمولا من ازش استفاده میکنم

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13890933721.zip

البته بسته به نوع مشتری کمه تغییرات هم داده میشه !

موفق باشید

برادران عزیز سلام/یه نصیحت بهتون میکنم که قیمت پایین نگیرید چون فکر میکنن که شما هم مثل همون آدم هایی هستید که هیچی از کد نویسی نمیدونن و فقط کار با جوملا رو بلد هستن!

99 درصد کسایی که سایت ارزون میزنن پشتیبانی مناسبی ندارند و اگر قیمت پایین بگیرید شما هم اسمتان خراب خواهد شد!

بالای 1 ملیون بگیرید اما واقعا کار کنید روش!نمونه کار خودتون هم خوب میشه.

من تمامی طراحی هایی که انجام میدم زیر 1 ملیون نمیگیریم حتی بعضی ها هم به 8 ملیون رسیده و همه مشتری ها راضی هستن چون پشتیبانی در شرکت داریم و رسمیت داره کارمون!

قیمت خوب بگیرید/سایت های بزرگی رو طراحی کنید/پشتیبانی عالی داشته باشید/چارچوب شرکتی داشته باشید/از نمونه کارهاتون همین جوری مشتری میاد!

از تمام دوستان و اساتید عزیز که تجربیات ارزشمندشون در اختیار دیگران قرار می دن ممنونم.

منم مثل جناب

designweb2000 مشکلی مشابه داشتم که مشتری از من می خواست علاوه برمحتوا عکسهای مناسب با متنشون طراحی کنم و بین محتوا قرار بدم آیا این طور کار کردن مرسومه؟یا هزینه اضافه باید دریافت بشه؟

مطلب گذاری با مشتری است

مشتری هایی که میگن مطلب گذاری با طراح است من این مثال رو براشون میزنم :

اگر سایت دارای 30 شاخه محصول و یا خدمات باشه و هر کدوم از شاخه ها دارای 20 محصول باشند میشه 600 محصول که اگر اپراتور بخواد برای هر محصول 20 دقیقه وقت بذاره میشه 12000دقیقه یعنی 200ساعت که میشه حدود 25تا 30روز کاری

خوب کارمندی که میشینه این مطالب رو میگذاره به رایگان کار میکنه ؟

یک کارمند حداقل در هر ماه 700تومن برای یک شرکت هزینه داره

و مهمترین گزینه اینه که محصولات رو خود کارفرما میشناسه و یا باید تفکیک شده و خیلی مرتب ارائه بده که بشه اطلاعات گذاری کرد

همیشه با زبان خوش با مشتری صحبت کنید که قانع بشه

طراحی وب یک کار پر دردسر است و بعد از طراحی بازهم باید سرویس دهی کنید به این مسائل باید دقت کرد.

همیشه به مشتری بگید هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی بی حکمت نیست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری