Aryan.a

هزینه طراحی سایت با جوملا

36 پست در این موضوع

از تمام دوستان و اساتید عزیز که تجربیات ارزشمندشون در اختیار دیگران قرار می دن ممنونم.

منم مثل جناب

designweb2000 مشکلی مشابه داشتم که مشتری از من می خواست علاوه برمحتوا عکسهای مناسب با متنشون طراحی کنم و بین محتوا قرار بدم آیا این طور کار کردن مرسومه؟یا هزینه اضافه باید دریافت بشه؟

سلام

دوست عزیز مگر تخصص شما همان کار مشتریتون است که بتونید مطالب وب سایت رو براشون آماده کنید؟

مشتری شما باید مطالب داخل وب سایت رو به شما تحویل بده و شما قرار بدید

ولی برای عکس

هزینه عکس برداری صنعتی و ادیت عکس های داخلی وب سایت معمولا به صورت جداگونه گرفته میشود .

البته باید از قبل در قرارداد بهش اشاره شده باشه !

پیروز و موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مقداری احساس ارامش میکنم

مشکل پایه ای است چون افرادی میان با قیمت های پایین کارهایی را انجام میدهند همه انتظار دارند کاراها ارزان باشد .خیلی از مشتریان دیدم که میگن این مطالب مگه چقدر زمان می بره آپولو که نمیخوای هوا کنی!!!

اصلا تا مقداری چنده تو کار میاد کار تمومه و مشتری میشه طلب کار

dis_card عزیز قرار داد رو خوندم ممنونم

سلام

من نظرم اینه که اگه کسی می خواد خوب کار کنه و پبشرفت هم داشته باشه باید با انصاف برخورد کنه

همه چیو باید در نظر بگیرید

سلام

من نظرم اینه که اگه کسی می خواد خوب کار کنه و پبشرفت هم داشته باشه باید با انصاف برخورد کنه

همه چیو باید در نظر بگیرید

درود

بستگی داره انصاف رو چی تعریف کنید ! وقتی ماشین عزیزتون خراب میشه و میبرید تعمیرگاه و سرویس کار مربوطه 4 ساعت وقت میذاره و 500 هزار تومان ناقابل میگیره به اعتقاد شما برای راه اندازی یک سایت که شامل طراحی - ثبت اطلاعات - کد نویسی - کار گرافیکی - کل کل کردن با هاست - حداقل 2-3 جلسه چند ساعته با مشتری - حداقل تا خیلی که بخواید سریع باشید 2 هفته تا 4 هفته وقت گذاشتن - شب بیداری - مشکل ناگهانی با یک افزونه یا یه کد و صرف وقت زیاد برای رفع ایراد و ....... چند قیمت بدیم که رعایت انصاف بشه ؟ اینو بهتون قول میدم که بزرگترین طراحان وب ایران هم دارن زیر خط انصاف قیمت میدن . یکی از دوستان نوشته بود من حتی سایت 8 میلیونی هم داشتم ! یعنی خونه پر طراحی ایشون این قیمت بوده در صورتی که اگه انصافی در کار باشه 8 میلیون باید هزینه ساده ترین سایتها باشه . طراحی سایت توی کشور ما چون هنوز اتحادیه و صنفی کامل حمایتش نمی کنن فوق العاده مظلوم واقع شده . هزینه سایتی که دوستمون 8 میلیون دریافت کردند طبق انصاف باید حداقل 20 میلیون میبود . ( اینا اعتقاد منه و اگه با دوستان دیگه مغایرت داره من عذرخواهی میکنم )

1 کاربر پسند دیده است

از تمام اساتید و دوستان طراح تشکر می کنم که در این تاپیک شرکت کردن و نحوه قیمت گذاری رو تقربیا مشخص کردند.

درمورد سوال بنده که در بخش سئو سوال کرده بودم فرمودید باید هزینه مجزا لحاظ بشه آیا برای امنیت سایت هم از ساده ترین کار تا ....باید هزینه مجزا در نظر گرفته بشه؟

از تمام اساتید و دوستان طراح تشکر می کنم که در این تاپیک شرکت کردن و نحوه قیمت گذاری رو تقربیا مشخص کردند.

درمورد سوال بنده که در بخش سئو سوال کرده بودم فرمودید باید هزینه مجزا لحاظ بشه آیا برای امنیت سایت هم از ساده ترین کار تا ....باید هزینه مجزا در نظر گرفته بشه؟

درود

امنیت رو شما فقط میتونید تست نفوذ بزنید . هیچ وقت تو قرارداداتون امنیت رو تضمین نکنید . در نظر داشته باشید که اگه برای تضمین امنیت هزینه ای بگیرید به مجردی که سایت هک شد شما باید پاسخگو باشید . و هیچ سایتی از نفوذ هکرهای عزیز مصون نیست . همونجور که سایتهایی مثل بانکها و فرودگاهها و ... هک شدند . برای بحث امنیت هم به اعتقاد من وظیفه هر طراحی هست که تا اونجایی که ممکنه امنیت رو رعایت کنه و من روی سایتام بابت تست نفوذ یا افزونه های امنیتی و تنظیمشون هزینه ای نمی گیرم .

موفق باشید

با تشکر از راهنمایی هاتون من یه پروژه واسه طراحی دارم .

دوستانی که مایل به انجام آن هستند شماره هاشونو بفرستن واسم

مرسی از همگی:4d564ad6:

با تشکر از راهنمایی هاتون من یه پروژه واسه طراحی دارم .

دوستانی که مایل به انجام آن هستند شماره هاشونو بفرستن واسم

مرسی از همگی:4d564ad6:

درود

ضمن خوشامد گویی به جوملا فروم . لطفا برای درخواست خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید . و اگه درخواستتون تجاریه توی قسمت مربوطه تاپیک بزنید .

درخواستهای تجاری و نیازمندیها

توصیه میکنم برای راحتی کار خودتون قوانین انجمن رو حتما مطالعه کنید :

قوانین انجمنهای تخصصی جوملای ایران

موفق و سربلند باشید

از اساتید محترم می خواهم که به خاطر اینکه 4 تا مشتری بگیرن نرخ را نشکنن و کار خودشونو زیر سوال نبرن جدیدا هر کسی رو می بینی که جوملا رو فقط می تونه نصب کنه اسم خودشو می زاره طراح سایت در صورتی که از هیچی سر در نمیاره

از اساتید محترم می خواهم که به خاطر اینکه 4 تا مشتری بگیرن نرخ را نشکنن و کار خودشونو زیر سوال نبرن جدیدا هر کسی رو می بینی که جوملا رو فقط می تونه نصب کنه اسم خودشو می زاره طراح سایت در صورتی که از هیچی سر در نمیاره

درود

دوست عزیز چون تازه به جمع خانواده انجمن جوملا پیوستید من پست شما رو پاک نمی کنم و پاسخ میدم .

اینجا اینگونه پستی که شما گذاشتید بعنوان اسپم محسوب میشه .

توی انجمن هر کسی اجازه داره نسبت به دانش خودش و توانایی خودش نظر بده و اگر اشتباهی بکنه مطمئنا مدیران پاسخ گو هستند .

نحوه فرمایشات شما توی تاپیکهای انجمن جوملای ایران پسندیده نیست . دوستان عزیزی که به جمع خانواده پیوستند هر چند فقط نصب جوملا رو بلد باشن کاملا محترم هستند و اجازه دارند نظرات خودشون رو بیان کنند و هیچ یک از اعضا حق اهانت رو ندارند . مخصوصا در ارتباط با قیمت که یم مسئله کاملا صلیغه ای هست .

پس دوست من اگه این خانواده رو می پسندید یا علی

درود

نرخ نامه ثابتی نداره متاسفانه . قیمت طراحی سایت کاملا توافقیه . سایت شما به اعتقاد من صرف نظر از هاست و دامین قیمت طراحی به تنهایی حدود 300 ارزش داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری