9 پست در این موضوع

با سلام

آیا کامپوننت آکیبا بک آپ روی جوملا 3 کار نمیکنه؟؟؟

من هر ورژنشو دانلود کردم روی جوملا 3و 3.2 کار نمیکنن. اصلا نصب نمیشن

لطفا راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون

ولی نصب نمیشه

رو جوملا 3 به بعد تو لوکال نصب نمیشه فک کنم

چرا نصب نمیشه چه خطایی میده؟

درود

این خطا رو میده:

خطا

آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد

کلا روی همه نسخه های موجود جوملا 3 و 3.2 امتحان کردم البته روی لوکال

همه ورژن های آکیبا رو هم امتحان کردم همشون خطا میده

این مشکل فک نمیکنم ارتباطی به ورژنها داشته باشه احتمالا فایل کامپوننت حجمش زیاد هست و لوکال سرور شما محدودیت حجمی و زمانی داره

باید اونها رو در فایل php.ini افزایش بدید قبلا در انجمن در این زمینه مطالبی مطرح شده داخل انجمن یه سرچ کنید

درود

از گزینه نصب از فولدر نصبش کنید . بذاریدش توی فلدر tmp از حالت فشرده خارجش کنید و مسیر بدید نصبش کنید . ببینید بازم خطا میده ؟

این مشکل فک نمیکنم ارتباطی به ورژنها داشته باشه احتمالا فایل کامپوننت حجمش زیاد هست و لوکال سرور شما محدودیت حجمی و زمانی داره

باید اونها رو در فایل php.ini افزایش بدید قبلا در انجمن در این زمینه مطالبی مطرح شده داخل انجمن یه سرچ کنید

درود

میشه یه لینکی بدین

خیلی گشتم پیدا نکردم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری