amin.poorsaeed

گوگل پیج رنک ها رو آپدیت کرد ، برین ببینید پیجرنکتون چند شده !

35 پست در این موضوع

سلام دوستان گوگل امروز دوباره پیج رنک ها رو آپدیت کرد ، وب سایت 3 ماهه بنده پیجرنکش شد 2

وب سایت کتابخونه ( وب سایت علیرضا جان ) هم شد 2

ببینین پیج رنک شما چند شده

www.prchecker.info

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
وب سایت 3 ماهه بنده پیجرنکش شد 2

یعنی شما بعد از 3 ماه که وبسایتتون رو راه اندازی کردید رنکتون شده 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چطوری ؟؟

یعنی شما بعد از 3 ماه که وبسایتتون رو راه اندازی کردید رنکتون شده 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چطوری ؟؟

دوست عزیز من فقط پست ارسال کردم ، یکم به سئو رسیدم ، آمارم هم ثابت موندم همین

مگه اشکالی داره ؟ انجمن جوملای ایران هم شده 3

تازه حالا من یه ماه بود پست ارسال نکرده بودم :)

هه هه هه....!!!

وبــــرا هم شده 1!!!

تازه اونم ماهی یه مطلب هم نمیذارم...!!!

دستشون درد نکنه واقعا!!!!

شادمانمون کردند برادران زحمتکش گـــــــوگــــــل ، خداوند خیرشون بده!!!!

:thanks::thanks::thanks:

:35:

تمام این امتیازها خالی بندی محض است

مثل سری قبل که به مایکروسافت 1 داده بود بعد تصحیح کرد :confused:

این گوگل هم همه رو به مسخره گرفته

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما کم گرفتین ؟ ما چیکار کنیم ؟ بنده خدا هارو زیر سوال می بری داداش ؟ هر کاری اشتباهی داره ؟ اگه آمار خونده باشی هرچیزی یه خطایی داره و نمی شه گفت 100 درصد درسته ، حالا از بین یه میلیارد سایت اومد و رنک مایکروسافت رو اشتباه داده شد ؟ اشکالی نداره که . :)

نه من هنوز سایت رو راه ننداختم که بخوام کم بگیرم یا زیاد .

در کل گفتم که بروبکس بدونن این گوگل الکی یه عدد میپرونه، وگرنه نباید به شما با این وضعی که گفتید بده 3 :21: :65d6a5d6s:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به من 3 نداده داداش داده 2 ، بعدشم انجمن چون کاربراش و بازدیداش همیشه بیشتر از سایت ها هست ، زودتر رنکش میشه 3 ؟ اگه باور نمی کنه یه انجمن درس حسابی مثله انجمن ما راه بنداز تا بفهمی ؟؟؟

انجمن شما موضوعش چیه ؟ آدرس انمن رو به من بدید بیام سر بزنم

راستی یه سوال پرسیدم بیا اینجا جواب منو هم بده http://joomlaforum.ir/showthread.php/217-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86%D9%85-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86%D9%85-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86?p=1542#post1542

:128fs318181:

داداش شما متوجه نشدین ، انجمن ما همین انجمن هست :) رنکش تو 3 هفته شده 3

من یه سالی هست روی الگوریتم های رنکینگ موتورهای جستجوگر می کنم به خاطر یه موضوعی. خیلی عوامل روی رنکینگ تاثیر داره، که هر کدوم یه ضریبی رو گراف رنکینگ داره که اگه بخوایم دستی محاسبه کنیم، مطمئنا محاله. ما فقط می تونیم سعی کنیم تا عوامل رو شناسایی کنیم و سعی کنیم بعد از این که اهمیت این عوامل رو مشخص کردیم، روش کار کنیم تا رنکینگ ما بالاتر بره.

فقط 3 هفته !

مگه این انجمن روزانه چند بازدید داره . من برای سایتم چه کاری باید کنم تا رنکم بره بالا ممنون

توصیه می*کنم که بجای تمرکز بروی PageRank سایت خود بر روی موارد زیر توجه داشته باشید :

۱ . حجم ترافیک بر روی شبکه های اجتماعی: همان طور که ترافیک صفحه تان بر روی شبکه های اجتماعی بالا برود، لینک های بیشتری به سایت تان مرتبط می شوند و در نتیجه PageRank بهتری خواهید داشت.

۲ . محتوای عالی خلق کنید: اگر مطلب خوبی دارید و به نوعی منحصربفرد است دیگران به آن پل می زنند و پیدایش می کنند و لینک های بیشتری به وبسایت شما سرازیر خواهد شد.

۳ . کدها را تمیزکنید: اگر کدهای وبسایت شما به خوبی با موتورهای جستجو کنار نمی آیند پس رتبه خوبی در موتورهای جستجو نمی گیرید. Meta tags به URL سایت، ساختارها نکات ساده ای ست که که می توانند تاثیر شگرفی بر روی ترافیک وبسایت داشته باشند. برای نمونه شما بهینه ساری این دو نکته ساده می توانید بالغ بر ۳۰% ترافیک سایت تان را افزایش دهید.

۴ . زمان: بهینه سازی سایت تان در موتورهای جستجو دیگر یک بازی ساده محسوب نمی شود، با این کار شما در جایگاه بالایی در موتورهای جستجو قرار می گیرید بدون اینکه واقعا زمان و یا فعالیت خاصی را صرف انجام این کار کرده باشید. نگاه به این نداشته باشید که به سرعت رشد کنید، اما صبور باشید. زمان تان را بر روی کیفیت لینک ها بگذارید که به سایت شما وصل می شوند نه به کمیت این لینک ها که می تواند در یک چشم به هم زدن هزاران لینک به سایت تان پیوند دهید.

۵ . اعتبار سایت: اگر می خواهید هزاران چه بسا میلیون ها بازدید کننده داشته باشید به صرفه نیست که فقط بر روی چند کلمه کلیدی بر روی موتورهای جستجو تمرکز کنید، اگر در بین هزاران جایگاه هیچ رتبه ای نداشته باشید پس در بین میلیون ها جایگاه هم رتبه ای نخواهید داشت. لینک ها را به صفحات داخلی وبسایت تان مرتبط بسازید در عوض این گونه صفحه اصلی سایت تان دارای اعتبار بیشتری می شود و همچنین رتبه تان بالاتر خواهد رفت.

بچه ها یک سوال .چند تا دامنه برای یک سایت دارم شما پیش نهاد می کنید همه را ریدایرکت کنم یا پارک باشه ؟ و www برداشتن چه تاثیری داره؟ دامنه ی ir بهتره یا .com ؟همه اینا منظورم در افزایش رنک در موتور های جستجو بود.

مگه این انجمن روزانه چند بازدید داره . من برای سایتم چه کاری باید کنم تا رنکم بره بالا ممنون

رباتهای گوگل بسیار هوشمند تر از چیزی که تصور میکنید عمل میکنند .. این به یقین برای من ثابت شده .. الگوریتمهای پیچیده ای برای افزایش رنک وجود داره در کنار اون هم البته راه های غیر مجاز زیادی هست که استفاده از اونها نابودی کامل سایت رو به همراه خواهد داشت!

در کل خلاصه و مفید در پست علیگلی توضیح داده شده ولی تکنیکهای بسیاری برای سئو وجود داره و خیلی از این تکنیکها جز اسراری هستند که افراد بسیار کمی توانایی اجرای و نتیجه گرفتن از این تکنیکها رو دارند.

بحث سئو به عنوان یک علم و یک حرفه مطرح هست و کسانی هم که به این علم دست پیدا میکنند از طریق مهندسی معکوس به اسرار موجود پی برده اند ولاغیر ...

انجمن جوملای ایران هم بر اساس برخی معیارها رنک 3 رو تونسته در 3 هفته بگیره 100 البته اولین معیار کاربران عزیز هستند و معیارهای بعدی استفاده از تکنیکهای سئو و بهینه سازی انجمن ..

اگر آجر اول سایت خودتون رو درست بگذارید نتیجه میگیرید در غیر اینصورت یا باید سختی زیادی رو متحمل بشید و یا سایت خودتون رو دست افراد ماهر برای اینکار بسپارید

فقط 3 هفته !

مگه این انجمن روزانه چند بازدید داره .

دقیقا نکته همین جاست. 3 هفته است ایجاد شده، اما چقدر حجم ترافیک نسبت به 20 روز پیش که اولین روزش هست، افزایش پیدا کرده؟ هر سایتی توی اولین روزهای کارش اگه جذب بازدید زیادی داشته باشه، می تونه خیلی سریع رشد کنه. اما نکته اینجاست که چقدر این رشد ترافیک تداوم داره که اینجا با توجه به استقبالی که هر روز بیش تر از قبل میشه و توجه و همراهی همه کابران خوبش، تداوم داره. اما اگر سایتی بعد از این مدت به همون ترافیک ثابت باقی بمونه، رنکش مطمئن باشید که به طرز خیلی بدی، پایین میاد.

۱ . حجم ترافیک بر روی شبکه های اجتماعی: همان طور که ترافیک صفحه تان بر روی شبکه های اجتماعی بالا برود، لینک های بیشتری به سایت تان مرتبط می شوند و در نتیجه PageRank بهتری خواهید داشت.

با این مورد به هیچ وجه موافق نیستم. یه سایت شبکه اجتماعی خودش اعتبار زیادی داره، اما نکته اینه که از اعتبار یک صفحه چقدر value به شما میرسه! به هر تعداد که یک صفحه یا مجموعه صفحات سایت لینک داشته باشه، اعتبار بینشون تقسیم میشه و این یعنی برای یه سایت با پیج رنک متوسط کار چندانی از پیش نبردید.

فکر میکنم بحث سئو رو به عنوان سوال مسابقه هفته سوم مطرح کنیم مناسب باشه تا کاربران مطالب خودشون رو در قالب مسابقه مطرح کنند تا استفاده بیشتری بشه از این موضوع جالب و حیاتی!

majid : من از روی تجربه میگم ، که برای هر دامین یک هاست بگیر ، من از addon domain هم استفاده کردم اما تاثیرش و وقتی می بینی که استفاده کنی ، فقط بهت بگم خیلی موثر هست در seo ..

majid : من از روی تجربه میگم ، که برای هر دامین یک هاست بگیر ، من از addon domain هم استفاده کردم اما تاثیرش و وقتی می بینی که استفاده کنی ، فقط بهت بگم خیلی موثر هست در seo ..

نه منظورم اینه چندتا دامنه داشتم .ir .com حالا بهتره اینا پارک بشن یا روی یکی از ان ها ریدایرکت بشن؟

جناب طالبی فقط من یک چیز مهم رو بگم ، جناب novinfard .. دلم نیومد نگم ... حالا نمیدونم می دونید یا نه ولی احتمالا 99 % فکر میکنید پیج رنک یک سایت خیلی مهمه و اگر بالا بره یعنی شما سایتتون در صفحه اول گوگل میاد و این حرفها ولی پیج رنک شاید یک زمانی که گوگل اومده بود معیار هایی رو داشته اما چند ماه پیش اعلام کرد ، پیج رنک هیچ ربطی به seo و تمام گزینه های جستجو و موفقیت سایت نداره و فقط و فقط امتیاز اون سایت هست که هر چی امار بالا باشه و بر حسب معیار های دیگه ای که جدا از معیار های جستجو هستند حساب میشه .

این رو من واقعا بهش رسیدم ... و واقعا هم seo و جستجو در صفحه اول ربطی به پیج رنک نداره . حالا میخواهید فکر کنید من اشتباه میکنم یا هر چیز دیگه ، چون من در وبلاگ خود گوگل خونده بودم چند وقت پیش این خبر و ... و اینکه من واقعا زیاد تو بحث seo جوملا رفتم و همه راه ها رو استفاده و پیمودم .

باز هم از نظرات شما استفاده خواهم کرد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری