mehrana65

مشکل در نمایش ماژول های قالب

5 پست در این موضوع

با سلام

من یه قالب با templatetoaster طراحی کردم و میخوام توی سایتم ازش استفاده کنم

اما قسمت هایی که توی عکس نشون دادم نمایش داده نمیشه (وقتی پیش نمایش رو میزنم توی اونجا هست اما وقتی قالب رو میکنم قالب اصلی نمیاد)

میشه راهنمایی کنید چطور باید نمایششون بدم؟

و اینکه چطور مطالب(علی و محمدو مجتبی و ...) زیر هم قرار بگیرند؟

1biZPw.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مطمئن بشید ماژول ها رو درست توی همین موقعیت ها و برای این قالب انتشار داده باشید.

برای دسته بندی صفحه اول هم وارد مدیریت منوی این صفحه بشید و توی تنظیماتش تعداد ستون ها را 1 انتخاب کنید

با تشکر

من وقتی که داشتم جای ماژول ها رو تعیین میکردم واسه منوی بالا و sidebar ها خودش جا گذاشته بود و من نمیتونم اونجا چیزی اختصاص بدم

در مورد نمایش پستها هم تعداد ستون ها رو توی

محتوا>مدیریت مطالب>انتخاب ها >بلاک یا طرح بندی مطالب ویژه

ستون ها رو یک کردم اما جواب نمیده ...[sharmsar]

متاسفانه استفاده از کامپوننت " templatetoaster " دارای یک سری محدودیت های خاصی هستش برای همین بیشتر افراد برای طراحی قالب از نرم افزار آرتیستر استفاده می کنند . . . مشکلاتی هم که داره مانند اختصاص دادن برخی قسمت هایی هستش که شما یا نیاز ندارید یا اصلا خودتون قرار ندادید ... به نظر بنده بهتر هستش که نرم افزار آرتیستر برای اینکار استفاده کنید یه کم اولش شاید سخت باشه اما با کمی تمیرین به نتایج خیلی خوبی میرسید ... مهمترین موضوع این هستش که دستتون باز هستش برای تعریف موقعیت ... اگر هم موضوع ریسپانسیو بودن براتون مهم هستش که می توانید از فریم ورک های مختلفی که برخی هاش در بخش آموزش جوملا آمده استفاده کنید ...

موفق باشید

مشکل ماژول ها و منو ها حل شد

اما مشکل زیر هم قرار گرفتن مطالب همچنان هست

یعنی هیچ راهی نیس؟

باید برم artistier؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری