sydali

تعرفه طراحی گرافیکی سایت؟

7 پست در این موضوع

با سلام سایتی با جوملا طراحی کردم با استفاده از قالب ها آماده. طراحی گرافیکی سایت یعنی طراحی لوگو و همچنین طراحی اسلایدها و نیز رنگ بندی سایت از متخصص حرفه ای گرافیک و فوتوشاپ کمک گرفتم و همه این کارهارو ایشون انجام دادند.

برای این سایت مبلغ حدود 850 گرفتم.از این مبلغ حدودا چقدر به طراح گرافیک میرسه؟با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر بنده 60 تا 70 % پول باید برسه به ایشون :)

نظر بنده هست ! به میل خودتان هرچی خواستید بدید

اما ساخت جوملا + قالب آماده ! شاید 10-15تومن هم نشه و یا اصلا نگیرند !

مهم پلاگین ها و سئو و پشتیبانیش هست ! که اگر شما این کار هارو می کنید 50 تا 70% پول برای شماست ! و اگر این کار هارا نکردید 50 تا 70% پول برای متخصص گرافیک هست :) چون فقط هزینه در زمینه طراحی پرداخت شده !

اما این مبلغ نسبتا بالا هست و باید پشتیبانی شود وبسایت و همینطور سئو کامل

باز هم به خودتون بستگی داره

نظر شخصی بنده بود

ویرایش شده در توسط rumple

با سلام سایتی با جوملا طراحی کردم با استفاده از قالب ها آماده. طراحی گرافیکی سایت یعنی طراحی لوگو و همچنین طراحی اسلایدها و نیز رنگ بندی سایت از متخصص حرفه ای گرافیک و فوتوشاپ کمک گرفتم و همه این کارهارو ایشون انجام دادند.

برای این سایت مبلغ حدود 850 گرفتم.از این مبلغ حدودا چقدر به طراح گرافیک میرسه؟با تشکر

یکم بیشتر توضیح بدید که خودتون چه کارهایی انجام دادید ؟ ورود اطلاعات هم با خودتون بوده یا با مشتریتون ؟

با توجه به نیاز مشتری از بسته نصبی هم استفاده کردم همچنین سئو و پشتیبای هم با خودم هست...

البته به نظرم اینا ربطی به طراح گرافیک نداره چون بحث گرافیک جداست حتی اگر حق ایشون باشه من کل هزینه قرارداد رو هم به ایشون میدم کلا میخام بدونم معمولا چقدر به طراح گرافیک میدن؟

درود

بسته به کار ایشون کاملا توافقیه و قانون خاصی نداره - ولی معمولا عرف 30 تا 40 درصد هزینه کل هست . ولی اگه صرفا لوگو و اسلاید شو هست به نظر بنده بین 100 تا 150 خونه پرش

لینک کارتون رو قرار بدید تا بهتر بشه نظر داد

به نظر من گرافیک و رنگ بندی نقش زیادی در پسندیدن سایت داره . به نظر من 40 تا 60 درصد مبلغ قرار داد میتونه سهم ایشون باشه . به فرمایش دوست خوبمون اقا رضا لینک کار رو قرار بدید تا تخصصی تر بشه روش نظر داد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری