ابوالفضل طالبی

اطلاعیه شماره دو در خصوص سیستم امتیاز دهی انجمن جوملای ایران

47 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سیستم خوبی هست اما داره مثل جومینا با کاربران رفتار میشه و این اصلا خوب نیست . خیلی ها مثل من به خاطر این طرز برخورد جومینا با کاربرانش از اون سایت برای همیشه خارج شدند . البته این سیستم فعلی شما خیلی بهتر از سیستم بی مدیریت جومینا هست و این خودش جای تقدیر دارد اما به این نکته هم توجه کنید :

یک کاربر که به دنبال یک افزونه به خصوصی میباشد و در دنت جستجو می کند و به انجمن شما راه پیدا میکند وقتی میخواهد اون افزونه را دانلود کند اما امتیاز ان اجازه نمی دهد چی ؟

ایا انجمن را ترک نمی کند ؟

ایا باید شبانه روز در انجمن فعالیت کند تا امتیاز کسب کند ؟

یا باید به کاربرانی که در سطح بالا هستند پیغام خصوصی بدهید و مدام ازشون خواهش کند که افزونه را به انها هم بدهد ؟ ( شخصیتش را به خاطر یک افزونه کوچک کند ؟ )

ایا برای این موضوع چاره ای اندیشیده اید ؟

موفق باشید .

سیستم خوبی هست اما داره مثل جومینا با کاربران رفتار میشه و این اصلا خوب نیست . خیلی ها مثل من به خاطر این طرز برخورد جومینا با کاربرانش از اون سایت برای همیشه خارج شدند . البته این سیستم فعلی شما خیلی بهتر از سیستم بی مدیریت جومینا هست و این خودش جای تقدیر دارد اما به این نکته هم توجه کنید :

یک کاربر که به دنبال یک افزونه به خصوصی میباشد و در دنت جستجو می کند و به انجمن شما راه پیدا میکند وقتی میخواهد اون افزونه را دانلود کند اما امتیاز ان اجازه نمی دهد چی ؟

ایا انجمن را ترک نمی کند ؟

ایا باید شبانه روز در انجمن فعالیت کند تا امتیاز کسب کند ؟

یا باید به کاربرانی که در سطح بالا هستند پیغام خصوصی بدهید و مدام ازشون خواهش کند که افزونه را به انها هم بدهد ؟ ( شخصیتش را به خاطر یک افزونه کوچک کند ؟ )

ایا برای این موضوع چاره ای اندیشیده اید ؟

موفق باشید .

با درود و تشکر از بیان موضوعات فوق

این سیستم به صورت اتوماتیک فعالیت میکند در حالی که در سایتهای دیگر این قضیه اتوماتیک و هوشمند نیست و کاربر باید التماس کند تا امتیاز را از مدیر یا رده های دیگه با منت دریافت کند!!!

در سیستم امتیاز دهی شما تنها با مشاهده تاپیک ها و پستها هم امتیاز میگیرید .اگر قرار باشد کاربری صرفا بیاد و دانلود کنه و بره اونوقت اسم اینجا رو باید بزاریم دانلود کده نه انجمن! :21:

اونهایی که فعالیت بیشتری میکنند اتوماتیک امتیاز بیشتری هم میگیرند .. حتی در بدو عضویت هم امتیاز میگیرند .. کاربری که دو روز فعالیت کند حداقل امکان دانلود 4 تا افزونه رو خواهد داشت و فکر میکنیم این دو روز فعالیت زیاد سخت نباشه ..

ضمنا سیستم امتیاز دهی منحصر به دانلود افزونه نیست بلکه امکانات جالبی در آینده رونمایی میشود که قطعا دوستان با لذت بیشتری از امتیازات خود استفاده میکنند.

نکته اخر اینکه در سیستم دانلود دو نوع انتخاب توسط کاربر قرار خواهد گرفت:

1- دانلود بر اساس امتیاز

2- خرید بر اساس قیمت!

یعنی کاربر هم حتی اگر تمایل به فعالیت نداشت خیلی راحت میتونه هزینه افزونه رو پرداخت و دانلود کنه!

درود .

جناب طالبی اگر سیستم بر این روال باشه خیلی عالی هست .

بنده فکر کردم که شبیه به سیستم جومینا هست که کاربران را الاف خودشون کردن . بعد از 4 ما انتظار دست اخر هم جواب سر بالا بدن .

موفق باشید .

ابوالفضل جان اون باگ سیستم امتیاز دهی هنوز سرجاشه.

با این حساب همه می تونن امتیاز بگیرن .

این مورد رو هم بررسی کن ممنون:25:

با سلام

امروز به امتیاز 200 رسیدم و خواستم اسلایدر بسیار زیبای اتسون فارسی مخصوص نسخه 1.7 و 2.5 رو دانلود کنم. در صفحه اول نوشته 200 امتیاز لازم است اما وقتی برای دانلود کلیک میکنیم مینویسه 88 امتیاز کم دارید!!! و باید 300 امتیاز داشته باشید!!! :37:

سلام و عرض تشکر

ایده بسیار جالبی هست و کسانی که واقعا قدر جوملا و همکاری گروهی رو میدونند و میخواهند با همفکری در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسن میتونند در انجمن شما فعالیت کنند و در واقع یه جورای کسانی که تجربه زیادتری دارن بدون منت به داد تازه کارها میرسن . واقعیتش این هست که من خودم خیلی وقتها به سوالاتی برخوردم که میتونستم کمک کنم و تجربه خودم رو به اشتراک بزارم اما حالا از روی تنبلی نکردم . این سیستم تحرک لازم رو ایجاد میکنه و ضمنا روحیه مدیران انجمن را هم برا انجام کارهای بزرگتر تقویت می کنه . در آخر بقول فیسبوکی ها خیلی لایک و متشکرم

با سلام

امروز به امتیاز 200 رسیدم و خواستم اسلایدر بسیار زیبای اتسون فارسی مخصوص نسخه 1.7 و 2.5 رو دانلود کنم. در صفحه اول نوشته 200 امتیاز لازم است اما وقتی برای دانلود کلیک میکنیم مینویسه 88 امتیاز کم دارید!!! و باید 300 امتیاز داشته باشید!!! :37:

دوست عزیز شما حتما دقت نکردین تا جایی که من دیدم اسلاید اتسون به 300 امتیاز کاربری برای دانلود نیاز داره

joomlaforum.ir_13414699301.png

دوستان چند روز پیش خواستم دانلود کنم اما لینک اسلایدر اتسون مشکل داشت والان هم چک کردمبازم مشکل داره

سلام

امتیاز من الان حدود 700 هست ولی وقتی می خوام "اسلایدر زیبای اتسون" را دانلود کنم اجازه نمیده و میگه امتیاز شما کافی نیست در حالی که امتیاز مورد نیاز رو 300 زده؟

مشکلش چیه؟

سلام

امتیاز من الان حدود 700 هست ولی وقتی می خوام "اسلایدر زیبای اتسون" را دانلود کنم اجازه نمیده و میگه امتیاز شما کافی نیست در حالی که امتیاز مورد نیاز رو 300 زده؟

مشکلش چیه؟

با سلام

لینک صفحه مورد نظر رو قرار بدید. تا فایل برای شما ارسال بشه....

موق وسربلند و پایدار باشید

یا حق

منم قبلا نتونستم دانلود کنم اما اگه نیاز داشتین بگین براتون ارسال کنم

لینک صفحه مورد نظر رو قرار بدید. تا فایل برای شما ارسال بشه....

لینک دانلود :

http://joomlaforum.ir/download/download/category/5-image-slider.html?download=16%3Aautson-image-slider-1-7-farsi

منم قبلا نتونستم دانلود کنم اما اگه نیاز داشتین بگین براتون ارسال کنم

ایمیل من:

m.hossein.2828@gmail.com

ممنون میشم اگه برام ارسال کنین

ویرایش شده در توسط mohseni

انشاءالله هر روز بهتر و موفق تر از دیروز باشید

خدا قوت

با کلیک بر روی لینک دانلود" اسلایدر بسیار زیبای اتسون فارسی مخصوص نسخه 1.7 و 2.5 " پیغام زیر را می دهد .

امتیاز مورد نیاز 300

امتیاز بنده 500

گزینه ای Ú©Ù‡ قصد دانلود دارید ØŒ نیاز به داشتن شرایط خاصی دارد Ú©Ù‡ در ذیل شرایط را ملاØ*ظه مینمایید:

مجوز دانلود اسلایدر اتسون فارسی

امتیاز مورد نیاز برای دانلود : 300 امتیاز

زمان انقضا : 1 روز

مجوز دانلود اسلایدر زیبای اتسون مخصوص نسخه 1.7 و 2.5 جوملا

Cannot Connect To MySql:

با کلیک بر روی لینک دانلود" اسلایدر بسیار زیبای اتسون فارسی مخصوص نسخه 1.7 و 2.5 " پیغام زیر را می دهد .

امتیاز مورد نیاز 300

امتیاز بنده 500

گزینه ای Ú©Ù‡ قصد دانلود دارید ØŒ نیاز به داشتن شرایط خاصی دارد Ú©Ù‡ در ذیل شرایط را ملاØ*ظه مینمایید:

مجوز دانلود اسلایدر اتسون فارسی

امتیاز مورد نیاز برای دانلود : 300 امتیاز

زمان انقضا : 1 روز

مجوز دانلود اسلایدر زیبای اتسون مخصوص نسخه 1.7 و 2.5 جوملا

Cannot Connect To MySql:

مشکل بنده پیگیری نشد!!!!

عالیه این موضوع ولی این که امتیاز کم میکنه زیاد جالب نیست بجاش اگر هرچی امتیازت بیشتر بشه بتونی چیزهای ارزشمند تری دانلود کنی عالی میشه :25::25::25: