ابوالفضل طالبی

اطلاعیه شماره دو در خصوص سیستم امتیاز دهی انجمن جوملای ایران

47 پست در این موضوع

همانگونه که اطلاع دارید سیستم امتیاز دهی انجمن جوملای ایران مدتی است که راه اندازی شده است که بر اساس میزان فعالیت شما در انجمن ، برای شما به صورت خودکار امتیاز لحاظ میکند.

توضیحات مربوط به نحوه امتیاز دهی در اطلاعیه شماره یک منتشر شده بود.

پس از یک ماه تلاش بی وقفه یک سیستم جامع را طراحی و پیاده سازی کرده ایم که کاربران انجمن میتوانند با استفاده از امتیاز کسب شده خود ، از بخش دانلود انجمن اقدام به دانلود افزونه های مورد نیاز خود کنند.

هم اکنون میتوانید با همان نام کاربری و رمز عبوری که در انجمن دارید به بخش دانلود لاگین کنید و پس از لاگین نمودن میزان امتیاز کسب شده شما در پنل کاربری شما نمایش داده میشود.(تصویر زیر)

[ATTACH=CONFIG]1095[/ATTACH]

مزایای این سیستم چیست؟

کاربران میتوانند با استفاده از امتیاز کسب شده از امکانات متفاوتی در بخش دانلود استفاده کنند.

از این پس افزونه های خاصی در بخش دانلود قرار خواهد گرفت که برای دانلود نیاز به داشتن مقدار امتیاز خاصی میباشد.برای مثال افزونه ای برای دانلود نیاز به 2000 امتیاز دارد که شما با داشتن 2000 امتیاز میتوانید افزونه را دانلود کنید در غیر اینصورت با فعالیت بیشتر در انجمن میتوانید این مقدار امتیاز را کسب نمایید و مجدد برای دانلود اقدام کنید.

امکانات دیگری نیز به مرور زمان به این سیستم افزوده خواهد شد که در نوع خود شگفت اور و بی نظیر است و فعلا فقط بخش دانلود افزونه ها به سیستم امتیاز دهی متصل شده است.

برای نمونه در حال حاضر یک افزونه برای دانلود قرار داده شده که میتوانید با استفاده از امتیاز خود اقدام به دانلود نمایید!

این سیستم جامع برای اولین بار در دنیا با تلاش یک ماهه انجمن جوملای ایران به بهره برداری رسیده است و مشابه آن تا کنون وجود نداشته است.امیدواریم که با توسعه این سیستم پایه گذار اولین سیستم جامع امتیاز دهی در دنیا باشیم. :auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باز هم شاهکار دیگه.... خسته نباشی و تبریک فراوان برای خلق این سیستم فوق العاده کاربردی برای تمامی کاربران...

انشاءلله شاهکارهای بعدی هم به همین خوبی و به قدرت باشند.حتی بزرگتر و بهتر....

حق یار و یاور همه ی دوستان...

خیلی عالی حرف نداشت.

اگر اپلود سنتر را هم با ان ترکیب کنید که دیگه لازم به عضویت در ان نباشه و با تنها با اکانت انجمن لاگین شیم عالیه. و یک پیشنهاد دیگه برای اپلود سنتر هم یک امتیاز در نظر بگیرید مثلا اگر افزونه ایی اپلود کردیم با هر دانلود یک امتیاز به ما اضافه بشه:a2d3:

یه سوال؟

یعنی ما اگه افزونه ای رو دانلود کنیم به همون مقدار، از امتیازمون کم می شه؟

یه سوال؟

یعنی ما اگه افزونه ای رو دانلود کنیم به همون مقدار، از امتیازمون کم می شه؟

بله عزیزم .....

عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیه:auizz3ffy9vla57584x

این سیتم نشان گر قدرت و حقانیت انجمن جوملای ایران است.

نشانگر این است که نظر شخصی هیچ کس در تعیین سطوح کاربران وارد نیست. این تنها خود کاربر است که می تواند برای خود کاری انجام دهد.

:1::1::1:

سلام

من با لاگين مشكل دارم.

وقتي لاگين مي كنم اين پيغام رو نشون ميده:

این ایمیل قبلا ثبت گردیده است اگر شما رمز عبور خود را فراموش كرده اید بر روی رمز عبور رو فراموش كرده امكلیك نمایید تا رمز عبور جدید برای شما فرستاده شود

درحاليكه يوزر و پسورد رو درست وارد مي كنم

منم به یکی دونفر امتیاز دادم دیگه نمیزاره امتیاز بدم!!!!

یک سوالی دارم = آیا وقتی به کسی امتیاز میدیم از جیبه ما میره؟؟؟یعنی از ما کم و به اون دوستمون اضافه میشه:5:

واقعا خسته نباشید. شما بهترین انجمن جوملای ایرانو دارید

یه سوال: هر بار که ما دانلود کنیم از امتیازمون کم می شه؟

اگه این طوری باشه که خیلی بده:21::21::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

1 کاربر پسند دیده است

درود و تشکر

از داخل انجمن اگر افزونه ای دانلود کنید چیزی کم نمیشه ولی از بخش دانلود اگر بخواهید دانلود کنید بله کم میشه .. میزان کم شدن امتیاز هم بستگی به افزونه داره که در توضیحاتش قید میشه ..

با سلام خدمت شما

خدمت گروه عزیز جوملای ایرانی عرض کنم که این واقعا سیستم خوبیه که متناسب با امتیازتون بتونی دانلود کنی اما یه ایراد کوچک که من در این میبینم اینه:

من اینطوری متوجه شدم که اگه دانلودی داشته باشی امتیاز اون از شما کم میشه ، خب حالا فرض کنید یکی به طور اتفاقی با سایت شما (بخش دانلود) آشنا میشه و در به در دنبال یه افزونه میگرده که شما اونو منتشر کردید به روحتون درود میفرسته میاد عضو میشه و میفهمه که واسه دانلود باید امتیاز داشته باشه، فرض کنید امتایز افزونه 200 باشه حالا اون بنده خدا همه کاری میکنه تا متیازش بشه 200 وقتی رسید به 200 میره افزونه رو دانلود میکنه و 200 امتیازش کم میشه ، حالا اگه اون مثل من یکم بد شانس باشه یموقع اشتباهی اون افزونه از سیستمش پاک بشه درصورتی که دیگه نمیتونه اونو دانلود کنه(چون امتیاز نداره) به نظر شما به گروه جوملای ایرانی چی میگه؟؟:21: با توجه به اینکه شاید هم وقتی رو برای کسب امتیاز سپری کرده باشه!!!

به نظر من اگر برای افزونه ها سقف امتیاز بزارید ولی امتیاز از کاربران کم نشه فکر کنم عالیه، البته فکری هم واسه کمتر کردن امتیاز هست اونم به این صورت که اگر خطایی میکنه یا مثلا برای مدتی فعالیتی نداره امتیازش کم بشه

شاید اینطوری عالی باشه:auizz3ffy9vla57584x

پیروز و موفق باشید

تشکر از پیشنهاد شما ولی چند نکته عرض میکنم

افزونه ها با توجه به اهمیتی که دارند امتیاز بیشتری برای دانلود نیاز دارند

بسیاری از افزونه ها در انجمن و همچنین بخش دانلود به رایگان قابل دانلود هستند مگر تعداد انگشت شمار که قطعا افرادی که نیاز به این نوع افزونه ها دارند باید اکسپرت باشند و انجمن هم محل فعالیت آنهاست

زمانی هم که شما افزونه ای دانلود میکنید این مجوز را دارید که به مدت 24 ساعت همان افزونه را به دفعات دانلود کنید بدون کسر امتیاز ولی در صورت دانلود با ای پی های مختلف کاربر ban خواهد شد

بحث امتیاز ها هم صرفا منحصر به دانلود نخواهد شد لذا این امتیازها به نوعی پول مجازی کاربران است که در یک سری وب سایت زنجیره ای قابل خرج کردن خواهد شد!

سلام

نمیدونم والا شما خودتون صاحب اختیارید و سیستم خوب یهست من خوشم اومد ولی هوای ما کاربرا هم داشته باشید:21:

خارق العاده بود من کیف کردم

امتیازها در یک سری وب سایت زنجیره ای قابل خرج کردن خواهد شد!

اینم از اون ایده ها که فقط اینحا دیدم دست مریزاد

ایده ی جالبی هست یعنی الان شما اومدید جوملا رو با vb ادغام کردین . یعنی الان هر کسی تو انجمن عضو شه خودکار تو سایت جوملایی هم ثبت نام می کنه ؟

واقعا عالی هست اگر استاد آموزش ادغام جوملا و ویبولتین رو هم بزارین خیلی باحال میشه البته پر رویی نباشه . فقط آموزش ادغام اعضای این دو تا cms .:thanks:

این سیستم واقعا یه انقلاب هست چون تا به حال فقط تو یه سایت دیده بودم اونم فقط اعضاشو ادغام کرده بود . خوشحال میشم اگر آموزش ادغامش رو بزارین استاد :25:

آقای مهندس طالبی میشه این آموزش رو قرار دهید

آموزش ادغام جوملا و ویبولتین رو هم بزارین خیلی باحال میشه البته پر رویی نباشه

برای ارتباط با مای بی بی یه افزون هست که تجاریه ، یکی از سایت های جوملایی از اون استفاده میکنه(که اونو خودش نوشته)

میگردم ، رایگانشو پیدا کردم میذارم