ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت زرین پال نسخه رایگان (کامپونت و ماژول) P30 Zarinpal

76 پست در این موضوع

p30zarinpal-180.png

درود به همه کاربران انجمن جوملای ایران

از آنجایی که هدف انجمن جوملای ایران فقط و فقط خدمت به جوملای ایران است و رشد و توسعه آن در گرو همکاری همه عزیزان است لذا به عنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ تلاش خود را انجام میدهیم تا خدمتی صادقانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

به عنوان یکی دیگر از هدایای جشن عید تا عید انجمن جوملای ایران ، پکیج کامل پرداخت متصل به زرین پال برای شما آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. توجه نمایید که در حال حاضر کاملترین پکیج رایگان منتشر شده در ایران همین پکیج است که نسخه ای رایگان از افزونه P30 Zarinpal می باشد.

از امکانات این افزونه :

امکان مدیریت پرداختها

متصل به وب سرویس زرین پال

امکان ارسال ایمیل پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

امکان ارسال پیامک پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

مشاهده پرداختهای وصول شده و تائید شده

نصب آسان

دارای ماژول چند کاره ( فروش مستقیم - لیست فروش)

و..

توجه 1: بدلیل جلوگیری از سو استفاده از افزونه پی سی زرین پال توسط برخی افراد سودجو ، افزونه به صورت کد شده منتشر شده است لذا برای استفاده از آن از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید. در صورتی که قصد استفاده بر روی لوکال هاست را دارید میتوانید از طریق این آموزش روش نصب ioncube را بر روی xampp دنبال کنید.

توجه 2: یکی از قابلیتهای مهم افزونه های پرداخت پی سی دکتر امکان اتصال آنها به تقریبا 99 درصد افزونه های منتشر شده جوملا میباشد!! یعنی شما می توانید امکان پرداخت آنلاین را در اکثر افزونه ای دیگر فراهم نموده و آنها را به افزونه های پرداخت پی سی دکتر متصل نمایید.بزودی یک تاپیک با عنوان "آزمایشگاه افزونه های پرداخت پی سی دکتر" باز میشود که در آن روشهای اتصال افزونه های پرداخت پی سی دکتر را به سایر افزونه های جوملا به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

پیروز و سربلند باشید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود به همه کاربران انجمن جوملای ایران

از آنجایی که هدف انجمن جوملای ایران فقط و فقط خدمت به جوملای ایران است و رشد و توسعه آن در گرو همکاری همه عزیزان است لذا به عنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ تلاش خود را انجام میدهیم تا خدمتی صادقانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

به عنوان یکی دیگر از هدایای جشن عید تا عید انجمن جوملای ایران ، پکیج کامل پرداخت متصل به زرین پال برای شما آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. توجه نمایید که در حال حاضر کاملترین پکیج رایگان منتشر شده در ایران همین پکیج است که نسخه ای رایگان از افزونه P30 Zarinpal می باشد.

از امکانات این افزونه :

امکان مدیریت پرداختها

متصل به وب سرویس زرین پال

امکان ارسال ایمیل پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

امکان ارسال پیامک پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

مشاهده پرداختهای وصول شده و تائید شده

نصب آسان

دارای ماژول چند کاره ( فروش مستقیم - لیست فروش)

و..

توجه 1: بدلیل جلوگیری از سو استفاده از افزونه پی سی زرین پال توسط برخی افراد سودجو ، افزونه به صورت کد شده منتشر شده است لذا برای استفاده از آن از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید. در صورتی که قصد استفاده بر روی لوکال هاست را دارید میتوانید از طریق این آموزش روش نصب ioncube را بر روی xampp دنبال کنید.

توجه 2: یکی از قابلیتهای مهم افزونه های پرداخت پی سی دکتر امکان اتصال آنها به تقریبا 99 درصد افزونه های منتشر شده جوملا میباشد!! یعنی شما می توانید امکان پرداخت آنلاین را در اکثر افزونه ای دیگر فراهم نموده و آنها را به افزونه های پرداخت پی سی دکتر متصل نمایید.بزودی یک تاپیک با عنوان "آزمایشگاه افزونه های پرداخت پی سی دکتر" باز میشود که در آن روشهای اتصال افزونه های پرداخت پی سی دکتر را به سایر افزونه های جوملا به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

پیروز و سربلند باشید.

از این که این افزونه رو ارائه دادید، و کمکی بزرگ به جامعه جوملا کردید و از سو استفاده برخی افراد سودجو جلوگیری کردید، بسیار خوشحال و ممنونم.

اما تجربه بدی از این کار مشابهی که کردم دارم، ما توی تیمی که بودیم نرم افزار رو علاوه بر IOnCube با Base64 هم کد کردیم. اما سورس نرم افزار یک و نیم ماه بعد روی تمام سایت های اسکریپت اومد. بد تر از اون این بود که ما فریم ورک اختصاصی برای اون محصول و محصولات مشابه داشتیم، به خاطر همین وضع بدتر از اون چیزی شد که فکرش و می کردیم.

بله سهیل جان متوجه این موارد هستم

نسخه حرفه ای سیستم پرداخت رایگان منتشر نمیشه و همچنان به صورت تجاری عرضه خواهد شد.در نسخه حرفه ای امکانات بسیار متفاوتی وجود داره که در این نسخه وجود نداره.ولی همین نسخه رایگان هم بسیار مهم و کاربردی است و تا به حال همچین چیزی منتشر نشده.. امیدوارم که روزی هم قانون کپی رایت در کشور خودمون اعمال بشه!

خیلی توپ بود ، دستت دردنکنه ، داداش فقط اون هدیه آموزش طراحی قالب جوملا از پیاه رو بزار ؟ منم می خوام فایل psd رو به قالب تبدیل کنم :(

برای استفاده در ویرچومارت هم امکانش وجود داره ولی آموزش های مربوط به اتصال به سایر افزونه ها در تاپیک جداگانه ای شرح داده میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله سهیل جان متوجه این موارد هستم

نسخه حرفه ای سیستم پرداخت رایگان منتشر نمیشه و همچنان به صورت تجاری عرضه خواهد شد.در نسخه حرفه ای امکانات بسیار متفاوتی وجود داره که در این نسخه وجود نداره.ولی همین نسخه رایگان هم بسیار مهم و کاربردی است و تا به حال همچین چیزی منتشر نشده.. امیدوارم که روزی هم قانون کپی رایت در کشور خودمون اعمال بشه!

اگه قضیه لایت و پرو باشه، آره باز حتی صدماتی هم باشه قابل جبرانه. یه چیز دیگه هم که هست بروزرسانی هاست و عدم اطمینان به کدهای نال شده.

کپی رایت هم تو ایران ول معطله، راستی اینو تازه دیدم، به نظرتون به درد می خوره:

http://nationalcms.ir/images/stories/sabt_mitra/sabt_mitra0.jpg

من همیشه توی راهکارهای تجاری سازی محصولات اپن سورسی مشکل دارم. هنوزم به نتیجه نرسیدم.

ویرایش شده در توسط novinfard

دقیقا قضیه همون لایت و پرو هست

چند تا از اینا میخوای:

http://p30doctor.com/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D9%8A-%D8%B3%D9%8A-%D8%AF%D9%83%D8%AA%D8%B1/1389-08-17-14-53-32

به نظرتون چقدر تاثیر مثبت داره جهت احقاق حقوق برنامه نویسان؟ و این که وقتی سرویسی برای یک نرم افزار مثل جوملا هم نوشته میشه، اون رو هم میشه تاییدیه گرفت؟

ببینید وقتی در دانشگاههای ما دانشجویان آی تی نمیدونند که جوملا چی هست و یا وقتی کارمندان و حتی رئیس بانک نمیدونه درگاه پرداخت اینترنتی چی هست قطعا پاتون رو که بزارید برای اخذ مجوز برای یک افزونه که تحت جوملا طراحی شده با کارشناسانی رو برو میشید که اسم Extension به گوششون غریبه !! به هر حال باید تلاش کرد و نتیجه گرفت... من برای این موارد زیاد دوندگی کردم !!

کلیه افزونه هایی که توسط من تولید شدند دارای مجوزهای نشر و مجوز شورای عالی انفورماتیک هستند ، قطعا بدون هدف کاری انجام نمیدم .. این مجوزهای به وقتش خیلی کارها میکنند :auizz3ffy9vla57584x

اگر برنامه ای داری قبل از انتشار مجوز بگیر تا در زمان مناسب دست کسانی که سودجویی میکنند رو قطع کنی! درسته قانون کپی رایتی به اون شکل نیست ولی از همون قوانینی هم که هست باید استفاده بهینه کرد.

به شخصه اگر ببینم مسئله ای پیش بیاد در زمینه پایمال کردن حقوق نشر خودم سریعا اقدام میکنم .. یک نمونه اش همین الان دستمه !! مال یه بابایی که خیلی حرف اضافه میزد که اگر فرصت شد باید یه سر برم آمل! حکم رو تقدیم کنم به طرف :auizz3ffy9vla57584x

وقتي مرحله آخر پيغام ميده

خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

اطلاعات دريافتي ناقص مي باشد

مشكل از چي ميتونه باشه

منظور همون شماره اي هست كه زرين پال به عنوان شماره حساب

ميده يا شماره ديگه اي هست

خیر شما باید در زرین پال درخواست وب سرویس بدید .. بعد به شما یک کد خاص بر اساس نام دامنه و آی پی سایتتون میدن

این کد را باید در تنظیمات کامپوونت وارد کنید. تنظیمات کامپوننت هم وقتی روی کامپوونت "پی سی زرین پال" کلیک کنید در بالای صفحه مشخص هست.

خیر شما باید در زرین پال درخواست وب سرویس بدید .. بعد به شما یک کد خاص بر اساس نام دامنه و آی پی سایتتون میدن

این کد را باید در تنظیمات کامپوونت وارد کنید. تنظیمات کامپوننت هم وقتی روی کامپوونت "پی سی زرین پال" کلیک کنید در بالای صفحه مشخص هست.

ممنون، دو تا سوال پیش میاد:

این کار با زدن تیکت بعد از ثبت نام انجام میشه؟ و این که آیا لازمه مدارک شناساییمون رو به این زرین پال ارسال کنیم(اسمشو کاربر سطح نقره ای گذاشته)؟

آيا منظور اين شماره هست

کد دروازه پرداخت:

4e9c68f2-2064-4942-bea9-5ff6ae8e8897

من الان به زرين پال وصل هستم نگاه كنيد منو هاي راست

http://www.joomlafars.com

این کار با زدن تیکت بعد از ثبت نام انجام میشه؟ و این که آیا لازمه مدارک شناساییمون رو به این زرین پال ارسال کنیم(اسمشو کاربر سطح نقره ای گذاشته)؟

بعد از ثبت نام با زدن تیکت و اعلام نام سایت و آی پی انجام میشه... در زمان ثبت نام هم شما کپی کارت ملی و اسکن کارت اعتباری خودتون رو باید در تیکت قرار بدید... کلیه کاربران سطح نقره ای دارند .. سطح بندی برای برنامه های آینده زرین پال در نظر گرفته شده و در حال حاضر همه کاربران دارای سطح نقره ای هستند.

آيا منظور اين شماره هست

کد دروازه پرداخت:

4e9c68f2-2064-4942-bea9-5ff6ae8e8897

من الان به زرين پال وصل هستم نگاه كنيد منو هاي راست

بله شما کد وب سرویس رو دارید ولی فعال نیست!! الان یک خرید تستی انجام دادم و پیام زیر نمایش داده شد:

وب سرويس نامعتبر است

کاملا مشخص گفته شده که وب سرویس شما معتبر نیست .. باید به زرین پال تیکت بزنید تا وب سرویس شما را فعال کنند....

حالا اين كدا وارد كردم

اين پيغام داده ميشه

وب سرويس نامعتبر است

حالا اين كدا وارد كردم

اين پيغام داده ميشه

وب سرويس نامعتبر است

در پست قبلی توضیح دادم

اگه قضیه لایت و پرو باشه، آره باز حتی صدماتی هم باشه قابل جبرانه. یه چیز دیگه هم که هست بروزرسانی هاست و عدم اطمینان به کدهای نال شده.

کپی رایت هم تو ایران ول معطله، راستی اینو تازه دیدم، به نظرتون به درد می خوره:

http://nationalcms.ir/images/stories/sabt_mitra/sabt_mitra0.jpg

من همیشه توی راهکارهای تجاری سازی محصولات اپن سورسی مشکل دارم. هنوزم به نتیجه نرسیدم.

یه چیز بهت بگم ناراحت نمیشی ؟ انصافا در تمام کشورها دولت تنها وظیفش نظارت بر کارهایی هست که شرکت های خصوصی انجام میدن ، اینجا نظارت اصلا معنی نداره ، با این گرونی و پوز هایی که قبل از یارانه بندی میدادن ... کی اومد نظارت کنه بیاره پایین ؟ وقتی برای گوجه خیار نظارت نمیکنن ، بیان رو دست مایه و برنامه نویسی و تلاش های شبانه شما و امثال من و دیگران نظارت کنن ؟ که چی ؟ که نرم افزار ما رو نال نکنن ؟ کجایی عزیزم !!! اینجا ایرانه ...

البته اینارو نگفتم بعضی ها زیرآبی برید و خودتونو لوس کنید ... ولی واقعا اینه ، غیر از اینه ؟ اگرم باشه شما ادامه نده این بحث و ... اینجا جاش نیست ، فقط ته دلم بود دیگه که گفتم .

ببینید وقتی در دانشگاههای ما دانشجویان آی تی نمیدونند که جوملا چی هست و یا وقتی کارمندان و حتی رئیس بانک نمیدونه درگاه پرداخت اینترنتی چی هست قطعا پاتون رو که بزارید برای اخذ مجوز برای یک افزونه که تحت جوملا طراحی شده با کارشناسانی رو برو میشید که اسم Extension به گوششون غریبه !! به هر حال باید تلاش کرد و نتیجه گرفت... من برای این موارد زیاد دوندگی کردم !!

کلیه افزونه هایی که توسط من تولید شدند دارای مجوزهای نشر و مجوز شورای عالی انفورماتیک هستند ، قطعا بدون هدف کاری انجام نمیدم .. این مجوزهای به وقتش خیلی کارها میکنند :auizz3ffy9vla57584x

اگر برنامه ای داری قبل از انتشار مجوز بگیر تا در زمان مناسب دست کسانی که سودجویی میکنند رو قطع کنی! درسته قانون کپی رایتی به اون شکل نیست ولی از همون قوانینی هم که هست باید استفاده بهینه کرد.

به شخصه اگر ببینم مسئله ای پیش بیاد در زمینه پایمال کردن حقوق نشر خودم سریعا اقدام میکنم .. یک نمونه اش همین الان دستمه !! مال یه بابایی که خیلی حرف اضافه میزد که اگر فرصت شد باید یه سر برم آمل! حکم رو تقدیم کنم به طرف :auizz3ffy9vla57584x

خون آلوده رو گازوییلی نکن برادر ، دوستان آمل هستند ، رسیدگی می کنند شما دیگه چرا ؟ قانون واسه بچه های خوبه :ad54ad:

جناب طالبی برای اینکه هم من بدونم و هم دیگر کاربران مشتاق ، میشه بگی اون نسخه حرفه ای دقیقا چه برتری هایی نسبت به این نسخه داره ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری