ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت زرین پال نسخه رایگان (کامپونت و ماژول) P30 Zarinpal

76 پست در این موضوع

علی جان من هم با مرکز رسانه های دیجیتال ارتباط دارم و هم با پلیس سایبر .. باور نمیکنی وقتی قضیه سو استفاده و نقض قوانین پیش بیاد چطور پیگیر کارهات میشن .. این که میگم شوخی و خنده نیست .. در اینجور موارد کاملا جدی هستند و پیگیر .. اگر هم روزی شما دچار مشکل در خصوص نقض کپی رایت محصولات خودت شدی و یا کسی استفاده غیر مجاز از محصول شما کرد و یا حتی در یک وب سایت به شما توهینی شد به من اطلاع بده راهکارش رو برات مفصل بگم خودت یه تست کن!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بسیار سپاسگذارم ... ولی یک نکته ای هست ، حالا من دقیقا نمیدونم با کی ها مشکل داری ولی یک چیز از منی که 9 ساله شب و روز اینترنت هستم نصیحت ، اگر دیدی دشمن داری بدون واقعا تو آدم موفقی هست ، این جمله تکراری بود اما حرف اصلیم اینه ، جدا از شخصیت من و شما و دیگر عزیزان انجمن - اگر دیدی کسی در اینترنت برات کور کوری میخونه و فحش میده و این حرفها ، 1 درصد شک نکن که طرف سنش زیر 10 سال هست و البته به قول گفتنی مال این حرفها نیست . میدونی چرا ؟

1. کسی که واقعا همه رو زده باشه اصلا نمیدونه اینترنت چیه چون زرنگ محلشونه ، که البسه زرنگ زنبوره !

2. در زندگی کمبود هایی داره و اون نگرش فکریش این رو ایجاد میکنه که خیلی راحت به شخصیت انسان ها توهین کنه ، واقعا زشته .

درود

آدم دلش نمیاد فقط تشکر کنه

باید پست داد گفت

پرچم که بالاست ولی دمت گرم

زرین پال عمومی است و خیلی از کاربران از آن استفاده می کنند . این هدیه شما کار خیلی ها را راه می اندازد . واقعا دستتون درد نکنه . بابت زحماتی که میکشید تشکر می کنم .

انشاء الله با انتشار این افزونه ها آنهایی که در این اواخر ادعاهایی داشتند در دهنشون بسته بشه .

این افزونه ها کجا و آن افزونه ها کجا !

ممنون مهندس از انتشار این افزونت واقعا کف کردیم با این کارت :D

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای طالبی ، در قسمت مرچنت باید فقط شماره رو بنویسیم یا .zp هم باید بنویسیم ؟

---------

اگر بخواهیم در یک مطلب یه عکسی قرار بدیم که با کلیک روی اون ، پرداخت کنند ، این امکان در نسخه پیشرفته این افزونه هست ؟

ویرایش شده در توسط aligoli
سوال جدید

جناب طالبی برای اینکه هم من بدونم و هم دیگر کاربران مشتاق ، میشه بگی اون نسخه حرفه ای دقیقا چه برتری هایی نسبت به این نسخه داره ؟

در سایت توضیحات کامل هست میتونید مقایسه کنید

نمیدونم اون لینک رو از کجا اوردی ولی این لینک رو ببین

آقای طالبی ، در قسمت مرچنت باید فقط شماره رو بنویسیم یا .zp هم باید بنویسیم ؟

این افزونه از وب سرویس زرین پال استفاده میکنه یعنی باید در پنل کاربری خودتون در زرین پال درخواست وب سرویس بدید که به شما مرچنت کد بدهند... مرچنت کد با zp متفاوته ... zp برای خرید به روش آسان پرداخت هست

tarantino : در سمت راست سایت که منویی هست ، با کلیک روی اون " پک کامل بانک زرین پال " کلیک کردم اون اومد . ممنون.

تبریک برای افتتاح انجمن امیدوارم که بتونم فعالیت خوبی در کنار اساتید داشته باشم

در خصوص تنظیمات افزونه پی سی زرین پال میشه توضیح بدید ؟

تبریک برای افتتاح انجمن امیدوارم که بتونم فعالیت خوبی در کنار اساتید داشته باشم

در خصوص تنظیمات افزونه پی سی زرین پال میشه توضیح بدید ؟

یه افزونه هست که برای مشتزیان سایت شما امکان پرداخت اینترنتی رو فراهم میکنه و به دلیل سادگی گرفتن درگاه از زرین پال مورد علاقه خیلی از کسایی ه میخوان کالا و خدمات بفروشند تو نت .

توضیحا ت بیشتر رو در خود سایت زرین پال ببینید

https://www.zarinpal.com/

ممنون از توضیحات ولی من منظورم این بود که تنظیمات خود کامپوننت رو توضیح بدید مثلا ایمیل چی بزنم یا مرچنت کد همون کد زرین پال هست.نام سایت فارسی بزنم یا اینگلیسی و اینکه نام سایت کاربردش چیه تو تنظیمات کامپوننت ؟

ممنون از توضیحات ولی من منظورم این بود که تنظیمات خود کامپوننت رو توضیح بدید مثلا ایمیل چی بزنم یا مرچنت کد همون کد زرین پال هست.نام سایت فارسی بزنم یا اینگلیسی و اینکه نام سایت کاربردش چیه تو تنظیمات کامپوننت ؟

والا من خودم نه حساب تو زرین پال دارم و نه تا حالا از خدماتش استفاده کردم ، این مورد رو بقیه دوستان راهنماییتون میکنند.

شما در سایت زرین پال عضو شوید ، قوانینش را بخوانید و حساب کاربری خود رو به سطح نقره ای برسانید . سپس با ایجاد تیکت می توانید از پشتیبانی زرین پال کمک بگیرید.

ایمیل: همان ایمیل سایت خودتو رو درج کنید .این ادرس ایمیل همان آدرسی خواهد بود که فاکتور پرداختها از طریق آن به مشتری یا مدیر سایت ایمیل میشه

نام سایت: به فارسی وارد کنید و نام سایت خودتون باشه

مرچنت کد: باید در پنل زرین پال خودتون در خواست مرچنت کد بدید و به شما کد اختصاصی بر اساس نام دامنه و آی پی سایتتون میدن

:1:تشکر فراوان استاد متوجه شدم چی به چی هست خیلی عالیه و بدون مشکل کار میکنه

تازه فهمیدم داستان پرچم چیه و طبق گفته همه بچه های انجمن جوملای ایران :auizz3ffy9vla57584x بالای بالاس ما هم به عنوان عضوی کوچک در کنار شما هستیم استاد

آقای طالبی؛ امکان ارسال پیامک فقط از طریق این افزورنه وجود نداره؟

اقا من نصب کردم موقعی که پرداخت رو میزنیم به وب سرویس وصل میشه ارورزیر میاد مشکل از کجاست ایا من نسخه حرفه ایشو بخرم بازم این مشکلو دارم؟

مرجنت هم برای سایتم گرفتم

wsdl error: Getting https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl - HTTP ERROR: cURL ERROR: 7: couldn't connect to host

url: https://www.zarinpal.com:443/WebserviceGateway/wsdl

content_type:

http_code: 0

header_size: 0

request_size: 0

filetime: -1

ssl_verify_result: 0

redirect_count: 0

total_time: 21.193507

namelookup_time: 0.193067

connect_time: 0

pretransfer_time: 0

size_upload: 0

size_download: 0

speed_download: 0

speed_upload: 0

download_content_length: -1

upload_content_length: -1

starttransfer_time: 0

redirect_time: 0

مشکل از سایت زرین پال هست دوست من .. باید با زرین پال تماس بگیرید و مشکل رو اعلام کنید .

به نظر میاد باید آدرس : https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl به آدرس : https://www.zarinpal.com/webservice/Simplepay تغییر کنه .. چون زرین پال اعلام کرد که ماژول ها تغییر کردند . حالا باید صبر کنیم تا آقالی طالبی بیشتر راهنمایی کنند . چون سایت من هم با این مشکل رو به رو شده و لینک رو نمیشناسه در واقع

واقعا این ماژول استفاده بالایی داره من هم ممنون میشم این اصلاخ رو انجان بدن:auizz3ffy9vla57584x

با سلام و خدا قوت به آقای طالبی که به نظر من عزیز جوملای ایران میباشند.

من از این افزونه استفاده کردم و بدون مشکل کار کرد و برای قدر دانی از ایشان تو دو دوره از کلاس های آموزشی ثبت نام کردم تا هم سطح دانشم بالا برود و هم حماتی از ایشان بشود.

دوستانی که از این افزونه استفاده کردند و بسیاری تشکر کردند و بسیاری پست نوشتن که خیلی خوبه و چه و چه٬ برای اینکه ثابت کنند که قدر دان هستند به نظر من باید دید که حاظر هستن مبلغی را به عنوان هدیه یا دونیت به ایشان بدهند یا نه فقط از اینجور افرادی هستند که فکر میکنند همه چی باید مفت بدست بیاد و بعد همه چیز رو فراموش میکنند٬ البته هر فردی در حد و توان خودش.

دوستان اگر با این نظر موافق هستین لطفاٌ برای این پست" علاقه مندی" بگذارید تا آقای طالبی در مورد این مسله نظر خودشون رو بدن .

با سپاس از دوستانی که با نظر من موافق هستند.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

با تشکر فراوان از زحماتی که می کشید ، من این افزونه رو نصب کردم و به به خوبی کار می کنه و کل عملیات خرید با موفقیت انجام می شه و از سایت زرین پال لینک تایید تراکنش برای سایت من (سایت فروشنده) فرستاده می شه اما چیزی که نمایش داده می شه قالب خالی سایت هست و هیج اطلاعاتی در اون نیست ! هم چنین در قسمت گزارش بر خلاف این که پرداخت موفق بوده ، علامت پرداخت نشد برای اون سفارش زده می شه ! می خواستم بدونم مشکل کجاست آیا باید جایی تنظیم خاصتی انجام بدم ؟ چیزی که من می خوام این که پس از ارجا به سایت مبدا در انتهای خرید موفق به خریدار الام بشه که خرید موفق بوده و شماره تراکنش یا رسید دیجتالی صادر شده بهش نشون بده و در قسمت گزارش تیک پرداخت موقف زده شود .

با تشکر از این که راهنمایی می کنید .

ویرایش شده در توسط rezabagh

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری