ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت زرین پال نسخه رایگان (کامپونت و ماژول) P30 Zarinpal

76 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من ماژور پرداخت و کامپوننت رو نصب کردم و فعال هم کردم ، لینک رو هم اصلاح کردم

http://shop-place.in/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=88

مسئله این جاست که پرداخت کاملا موقف انجام می شه و قتی که از سایت زرین پال به سایت فروشنده منتقل می شم اونجاست که هیچ اطلاعاتی رو نمایش نمی ده ! من یک عکس پرفتم به همراه لینک که می زارم .

متشکر می شم اگه راهنمایی کنید .

لینک تاییده پرداخت:

http://shop-place.in/index.php?option=com_p30zarinpal&view=p30detail&&refID=219151&au=4f2649ce-3090-4196-82cc-79b65ee8aeb5

این مشکل به دلیل تغییراتی است که هر چند وقت یک بار در سیستم زرین پال اتفاق می افتد .. به هر حال افزونه اصلاح شد .. از پست اول مجدد دانلود و نصب کنید

با سلام

پس از نصب افزونه اصلاح شد در انتهای عملیات باز گشت به این خطا مواجه شدم :

Fatal error: Call to undefined method nusoap_client::PaymentVerification() in /home/rbaghban/public_html/shop-place.in/components/com_p30zarinpal/views/p30detail/tmpl/default.php on line 0

لینک :

http://shop-place.in/index.php?option=com_p30zarinpal&view=p30detail&refID=219525&au=4f2699b6-555c-434a-87f9-08285ee8aeb5

با سلام

پس از نصب افزونه اصلاح شد در انتهای عملیات باز گشت به این خطا مواجه شدم :

Fatal error: Call to undefined method nusoap_client::PaymentVerification() in /home/rbaghban/public_html/shop-place.in/components/com_p30zarinpal/views/p30detail/tmpl/default.php on line 0

لینک :

http://shop-place.in/index.php?option=com_p30zarinpal&view=p30detail&refID=219525&au=4f2699b6-555c-434a-87f9-08285ee8aeb5

در ضمن علاوه بر خطای بالا من تیک فرستادن ایمیل به مشتری و فروشنده رو هم زدم اما هیچ ایمیلی فرستاده نمی شه ! مشکل از کجاست ؟

با سلام

این افزونه اصلاح نمی شه ؟ اخر در آخر خرید خطا می ده و ناجوره :(

سلام

ممنون بابت این کامپوننت :auizz3ffy9vla57584x

یه سوال

با این کامپوننت میشه داخل مطلب پرداخت انلاین گذاشت ؟؟؟

آقای طالبی نمی تونم قیمت یه محصول رو بهش تعریف کنم یعنی دکمه جدید کار نمی کنه باید چیکار کنم ؟

کامپوننت برای تعریف محصول و قیمت نیست .. پرداختهای انجام شده در اون ثبت میشه .. گزینه جدید هم در نسخه رایگان فعال نیست.

ماژول رو فعال کنید متوجه میشید

آهان داداش یعنی برای فروش یک محصول خاص باید خریداری بشه ؟ می تونین بیاین یاهو ؟

با سلام به همه دوستان

(من ماژول و کامپوننت را چند روز پیش روی جوملا 2.5 فارسی شده نصب کردم و همه چیز اوکی بود. اما وقتی از ادمین سایت اومد بیرون دیگه هر کاری کردم چند ساعت بعد برم داخل ادمین سایت، مدام ارور میداد که وصل به سرور .. نمی شود و ) یعنی خلاصه جوملا را دوباره نصب کردم ولی این دفعه ماژول را که نصب می کنم اصلا ستون تنظیمات سمت چپ که نوع خرید و تنظیمات آن است دیده نمی شود

حالا سئوال:

1. چه کار کنم که تنظیمات ماژول در سمت چپ دیده شود و بتوان مبلغ خرید و نام کالا ها را درست کرد؟ (صد بار پاک کردم و دوباره هم کامپوننت و هم مازول را نصب کردن و دیگه دارم دیووونه می شم)

2. آیا نصب ماژول و کامپوننت به خراب شدن بخش ورود به مدیریت سایت ارتباطی دارد؟

ممنون می شوم راهنمایی کنید

نصب این افزونه ارتباطی به مشکل مدیریت شما نداره.. توجه کنید که این افزونه برای نسخه 1.5 جوملاست!!!! اگر به نام انجمن نگاه کنید متوجه میشید ...

لطفا به انجمن کامپوننت های فارسی نسخه 2.5 برید و از اونجا نسخه 2.5 رو نصب کنید مشکل شما حل میشه

نمیشه دانلود کرد !!!!

Not Found

The requested URL /attachment.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

من در قسمت منو کامپونت مشکل دارم وقتی روی منو پی سی زرین پال کلیک می کنم این خطا

403: Access Forbidden

"com_p30zarinpal" is not in the allowed components list.

نمایش داده می شود

لطفا راهنمایی کنید

با اجازه مدیر محترم

درباره این ماژول هم سوالی داشتم:

آیا این افزونه در مورد فروش فایل لینک دانلود فایل را بلافاصله بعد از پرداخت وجه نشان میدهد؟

کسی نیست یه راهنمایی در خصوص این افزونه ویرچومارت زرین پال بکنه؟

کدوم فایل با چه نامی رو باید ایمپورت کرد و کدوم رو باید نصب کرد؟

میخوام زرین پال تو ویرچومات زمانی که سبد خرید رو باز میکنم امکان انتخاب زرین پال رو بهم بده.

ممنون

من در قسمت منو کامپونت مشکل دارم وقتی روی منو پی سی زرین پال کلیک می کنم این خطا

403: Access Forbidden

"com_p30zarinpal" is not in the allowed components list.

نمایش داده می شود

لطفا راهنمایی کنید

نیاز به ایجاد منو نداره.فقط ماژول رو در مکان مناسب قرار بدید

با اجازه مدیر محترم

درباره این ماژول هم سوالی داشتم:

آیا این افزونه در مورد فروش فایل لینک دانلود فایل را بلافاصله بعد از پرداخت وجه نشان میدهد؟

خیر

کسی نیست یه راهنمایی در خصوص این افزونه ویرچومارت زرین پال بکنه؟

کدوم فایل با چه نامی رو باید ایمپورت کرد و کدوم رو باید نصب کرد؟

میخوام زرین پال تو ویرچومات زمانی که سبد خرید رو باز میکنم امکان انتخاب زرین پال رو بهم بده.

ممنون

این افزونه ارتباطی به ویرچومارت ندارد.برای ویرچومارت باید پلاگین پرداخت خودش رو تهیه کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری