jahans

درخاست قالب

12 پست در این موضوع

سلام دوستان

کسی میتونه قالب سایت www.gsmeshop.com را به جوملا تبدیل کنه

این قالب سایت خودمه ولی اون برای نیوک طراحی شده و خودم اونو ویرایش و به این صورت در اوردم و حالا میخام یکی اونو برای جوملا 2.5 طراحی کنه و در اختیار کاربران قرار بده

اگر کسی میتونه بگه تا سورس اصلی اونو قرار بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سیستم نیوک رو نیم دونم چیه و چه خبره توش

ولی اول از همه قالب به این چارت و اصل زیاد داریم

ولی بازم اگر قالب html هست فایل رودر اختیار بگذارید تا تبویدلش کنیم براتون

بدرود

پسر من خودم نیوکی بودم ولی قالب های جوملا خیلی بهتر دوست من مخصوصا سئوی این سیستم

درود

سیستم نیوک رو نیم دونم چیه و چه خبره توش

ولی اول از همه قالب به این چارت و اصل زیاد داریم

ولی بازم اگر قالب html هست فایل رودر اختیار بگذارید تا تبویدلش کنیم براتون

بدرود

خیلی ممنون از لطفت شما

دوست عزیز من فایل قالب رو برای شما آپلود نمودم.این قالب یکی از قالب های خوبی هست که من تا حالا با اون کار کردم اصل این قالب از سیستم دیتا لایف هست که اونو برای نیوک تبدیل کردن و الان هم میخام برای جوملا تبدیل بشه که همه بتونن از اون استفاده کنن . فقط تنها مسئه ای که هیت اینه که باید کار تبدیل اون مثل خود قالب انجام بشه چون برای هر موقعیت میتونی یه طرح را انتخاب کنید و یه قالب توپ ازش در میاد.

فایل قالب پیوست شد

در ضمن دوست عزیز اگر اطلاعاتی در مورد طراحی قالب برای2.5 دارید از شما دعوت میکنم که به تاپیک آموزش طراحی قالب جوملا 2.5 تشریف بیارید و اطلاعاتتون رو با اعضا تقسیم نمائید.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2020-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9

ویرایش شده در توسط jahans

درود

چشم

فردا اعمال می کنم و در همینجا پیوست می کنم

برای جوملا 1.7 . 2.5

اوکی

موقعیت هاش هم که مشخص حالا تغییراتی بود بعد اعمال مشه

بدرود

درود

چشم

برای جوملا 1.7 . 2.5

اوکی

بدرود

ممنون از لطف شما دوست عزیز

این قالبه خیلی کار میبره فکر نکنم خیلی زود اماده بشه چون این قالبه خیلی امکانات داره .

اما به هر حال از شما خیلی متشکرم که حاظر شدین این کار رو انجام بدید،من این قالب رو خیلی دوست داشتم چون به نظر من هم شیک هست و هم اینکه میشه به صورت دلخاه خودتون درش بیارید و اون طوری که میخاید طراحی کنید منم این قالب رو ویرایش کردم و به اون سبکی که میخاستم درش اوردم که میتونید به ادرس www.gsmeshop.com مراجعه کنید و ببینید البته این برای سیستم نیوک 8.3 هست.

درود

چشم

برای جوملا 1.7 . 2.5

اوکی

بدرود

سلام و خسته نباشید

دوست من کار قالب به کجا رسیده تا حالا

به نظرت چقدر طول میکشه که کار طراحی قالب به پایان برسه؟؟؟؟؟

ما همچنان منتظر هستیم که کار تبدیل قالب تموم بشه و همه از این قالب زیبا نهایت استفاده را داشته باشن.

سلاااااااااام.بابا يكي هم بداد ما برسه.

كسي هست كه قالب جوملا بسازه؟البته رايگان.آخه پول ندارم.يعني ته زده ام.ديگه هر چي داشتم خرج كاراي اهل بيت كردم.قالب هم يه قالب مذهبي هست.يعني ميخوام.اگر كسي هست كمك كنه ممنون ميشم.راه كار كردن براي اهل بيت بسيار دشواره.ودو نفر آدم در اين راه طويل،فكر نكنم زياد دوام بيارن.اگر كسي هست كمك كنه و مطمئنا باعث خوشحالي قلب شكسته حضرت زهرا ميشود.

ايميل من

mmkmkh@yahoo.com

اميدوارم كسي باشه...اميدوارم

سلاااااااااام.بابا يكي هم بداد ما برسه.

كسي هست كه قالب جوملا بسازه؟البته رايگان.آخه پول ندارم.يعني ته زده ام.ديگه هر چي داشتم خرج كاراي اهل بيت كردم.قالب هم يه قالب مذهبي هست.يعني ميخوام.اگر كسي هست كمك كنه ممنون ميشم.راه كار كردن براي اهل بيت بسيار دشواره.ودو نفر آدم در اين راه طويل،فكر نكنم زياد دوام بيارن.اگر كسي هست كمك كنه و مطمئنا باعث خوشحالي قلب شكسته حضرت زهرا ميشود.

ايميل من

mmkmkh@yahoo.com

اميدوارم كسي باشه...اميدوارم

سلام دوست گرامی

قالب های مذهبی رو برای چه جوملایی میخوای؟؟من چندتا مذهبی دیدم اگه پیدا نکرده بگو برات بزارم ببین چطور هستن:a54d65a:

موفق باشی

کاربر عزیز یک تاپیک جدا بزنید لطفا .. در ضمن شما بگید برای چه کاری میخواید . کار مذهبی رایگان میزنم . ( مذهبی ، موضوع ایران ، ادیان ، خیریه = رایگان )

سلام خدمت دوستان

من میخام برای سایتم یه قالب میخام آیا کسی هست که اون رو برام بسازه

من قالب رو به صورت psd طراحی می کنم و توی همین تاپیک قرار میدم هر کسی که میتونه این کار رو انجام بده ازش متشکر میشم.

این قالب برای سایت خودم هست که توی اون هاست رایگان ارائه میدم و بغیر از اون اطلاعات کامپیوتری ،نرم افزاری ،سخت افزاری،آموزشی،شبکه-اینترنت -هک و امنیت-دنیای دیجیتال - بازی های رایانه ای و... رو قرار میدم و میخام یه قالب شیک باشه که همه اون رو بپسندن در عین حال هم سبک باشه در ضمن به کسی که این کار رو انجام بده هاست میدم و اگر هم دوست داشت میتونه توی سایت فعالیت کنه .

دوستان اگر که نمونه کار هم دارن فقط یه عکس ازش برام بفرستن البته نمیخام ساده باشه میخام گرافیکی باشه

سلام قالب رو من اماده کردم

طبق پیام خصوصی که برای دوست عزیزم tnt6667 فرستادم و توضیحات رو خدمتشون عرض کردم اگر میشه لطف کنن و این طرح رو پیاده کنن و برای ما قرار بدن.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری