reza_zamby

استفاده از جی کوئری

10 پست در این موضوع

سلام

برای استفاده از کدهای جی کوئری در جوملا باید چیکار کنیم.؟

این کدها به صورت معمول در head و body قالب نوشته میشن ولی اگه بخوایم توی یه صفحه خاص یا یه موقیعت خاص از اینها استفاده کنیم نمیشه و استفاده از چند کد مختلف هم ایجاد دردسر میکنه.

میخواستم بدونم ماژولی پلاگینی چیزی هست که بشه داخلش پلاگین های جیکوئری رو بنویسیم و استفاده کنیم؟ اگه راه حلی در نظر دارید لطفا بگید.

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از پاسختون

ولی برای استفاده از جی کوئری باید پلاگینش رو در head صفحه مورد نظر بارگذاری کرد و بعد توی body ازش استفاده کنی . من متوجه نشدم که با این Blank Module چطور میتونم همچین کاری انجام بدم .

لطفا این لینک رو ببینید .

من مثلا میخوام از همچین چیزی توی مطالبم استفاده کنم باید چیکار کنم.؟

من از قالب های یوتم استفاده میکنم. ایندکسم اصلا تگ head نداره!!!:13:

اینم کدهای ایندکس قالب:

?php
/**
* @package   yoo_square
* @author    YOOtheme http://www.yootheme.com
* @copyright Copyright (C) YOOtheme GmbH
* @license   http://www.gnu.org/licenses/gpl.html GNU/GPL
*/

// no direct access
defined('_JEXEC') or die('Restricted access');

// get warp
$warp = require(__DIR__.'/warp.php');

// load main theme file, located in /layouts/theme.php
echo $warp['template']->render('theme');

خواهشا راهنمایی کنید توی این جور قالبها باید چطور استفاده کرد.:14:

باید وارد مسیر زیر بشید و فایل را باز کنید

/layouts/theme.php

توی پوشه قالبتون. تگ head تو این فایل قرار داره

به این مسیر هم رفتم و اسکریپت رو داخلش قرار دادم و در متن فرارخوانی کردم ولی جواب نداد.

میتونید یه نگاه به لینکی که گذاشتم بندازید و خودتون تستش کنید؟

ممنون

با سلام

با اجازه از اساتید خودم مهندس طالبی - صدیقی - فلاح

میتونید از این پلاگین برای قرار دادن هر نوع کد در هد و بادی صفحه اصلی استفاده کنید

این پلاگین برای اسکریپت هایی مثا پاپ اپ که حتما باید در هد صفحه اصلی و تمام صفحات قرار بگیره استفاده میشه

EasyScript 17v24

EasyScript - Blackdale.com

التماس دعا

ممنون جناب فلاح ولی اون ماژول قابلیت اجرای یک اسکریپت یکپارچه رو داره و نمیشه ازش کدی رو فراخوانی کرد.

مجید جان دستتون درد نکنه فکر کنم با افزونه ای که معرفی کردید بشه یه کارهایی کرد. فقط یه سوال دارم میخواستم بدونم توی این پلاگین چطور باید اسکریپت رو نوشت چون جایی برای درج اسکریپت برای قرار قرار دادن در هدر وجود نداره و فقط توی قسمت اسکریپت میتونی url بهش بدی:33:

باید اسکریپت رو توی یه صفحه بسازیم و آدرس صفحه رو بهش بدیم؟ یا روش دیگه ای وجود داره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری