alirezazare

آموزش طراحی قالب با استفاده از فرم ورک وارپ

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من با اجازه از تمام اساتید محترم قصد دارم یک آموزش طراحی قالب با فرم ورک وارپ را در انجمن شروع کنم

این آموزش به صورت متن و تصویر خواهد بود و قصد دارم در آن یک پروژه که با همراهی کاربران متقاضی این آموزش تعریف خواهد شد آن را ادامه دهم

ویرایش شده در توسط alirezazare

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مقدمه :

همانطور که در عنوان این پست بیان داشتم قصد دارم در این آموزش به شما کاربران عزیز طریقه طراحی یک قالب برای جوملا با استفاده از فرم ورک وارپ است . پس بهتر است قبل از هر بحثی به صورت خلاصه مروری بر تعریف و کارکرد فرم ورک ها داشته باشیم . فرم ورک چیست ؟ فرم ورک چه میکند ؟ آیا حتما باید از فرم ورک استفاده شود ؟ و .... اینها همه سوالاتی هستند که شاید در ذهن شما نیز نقش ببندد و به دنبال پاسخ برای آن باشید.

فرم ورک را شاید بتوان یک کتابخانه دانست . مجموعه ای از کدها به زبان های مختلف که به طراح وب سایت کمک میکند تا از چندباره نوشتن کدها جلوگیری شود . فرم ورک موجب میشود تا یک هسته هوشمند در قالب ایجاد شود و این هسته قالب را مدیریت میکند . شاید هنوز ابهاماتی در ذهن شما باشد که قطعا در انجام کار پاسخ ان را خواهید گرفت .

یک مثال : شما یک شرکت بزرگ مانند سونی را در نظر بگیرید . آیا به نظر شما شرکت برای هر محصول جدیدی که به بازار معرفی میکند و تکنولوژی آن مانند محصولات قبلی آن است از نو کیت های خود را طراحی میکند ؟ قطعا خیر . شرکت و فقط تغییراتی در آن میدهد و خروجی مورد نظر خود را حاصل میکند.

فرم ورک ها نیز همین کار را برای یک وب مستر و طراح وب انجام میدهد . فرم ورک های مختلفی در این زمینه وجود دارد که از معروف ترین آنها میتوان وارپ – گانتری – t3 – گاورن – هلیکس و ... نام برد.

فراموش نکیم اگر در طراحی یک قالب از فرم ورک استفاده نشود این بدان معنی نیست که پس آن قالب ضعیف است و فرم ورک ها یک ابزار برای رسیدن سریعتر به هدف مورد نظر است .

فرم ورک وارپ یکی از محصولات شرکت یوتم می باشد. از مزایای این فرم ورک ساختاری ساده در عین حال قدرتمند است . وارپ واکنشگرا بوده و از زبان فارسی و زبان های rtl پشتیبانی میکند.

این فرم ورک را از لینک ذیل میتوانید دریافت نمایید

بسته نصبی yoo master - فرم ورک وارپ

برای شروع کار شما یکی از نرم افزار های لوکال سرور را بر روی سیستم خود نصب نمایید . برای داشتن کمترین دردسر پیشنهاد میکنم از برنامه ومپ نسخه 2.2 و ویندوز 32 بیتی استفاده نمایید . پس از نصب ومپ بسته نصبی master را که دانلود کرده اید نصب و اطلاعات نمونه یووتم را نیز در هنگام نصب جوملا نصب نمایید.

سلام دوست عزیز

لینک بررسی شد و مشکلی نداشت . لطفا مجددا تست نمایید.

قسمت سوم آموزش طراحی قالب

part-3.zip - 55.6 MB

متاسفانه به خاطر سرعت نت نتونستم تو آپلود سنتر انجمن اپلود کنم . اگر یکی از دوستان زحمتشو بکشه ممنون میشم .

پیشاپیش به خاطر کیفیت پایین صدا عذرخواهی میکنم.

1 کاربر پسند دیده است

با اجازه دوستان من این قالب رو طراحی نمونه زدم برای ادامه یادگیری این مبحث آموزشی قالب خاصی نیست ولی برای ادامه روند اموزش فکر کنم مناسب باشه!!!

[ATTACH=CONFIG]7955[/ATTACH]

سلام. آموزش تموم شده؟؟؟
با سلام دیگه این آموزش ادامه نداره؟؟؟

انشالله در هفته آینده 2 قسمت دیگر در انجمن قرار خواهد گرفت

برای دوستانی که قند شکن ندارند میتوانند قالب master2 رو از لینک زیر دریافت کنند:

http://yon.ir/Q2hx

به دلیل مشکل در آپلود سنتر انجمن از آپلود سنتر دیگری استفاده شده است.

سرور آپلود سنتر داره جابجا میشه بخاطر این اختلال بوجود اومده انشالا بزودی برطرف میشه .

سلام و با تشکر

لینک خرابه ممنون میشم لینک سالم قرار بدید.

قسمت سوم آموزش طراحی قالب

part-3.zip - 55.6 MB

متاسفانه به خاطر سرعت نت نتونستم تو آپلود سنتر انجمن اپلود کنم . اگر یکی از دوستان زحمتشو بکشه ممنون میشم .

پیشاپیش به خاطر کیفیت پایین صدا عذرخواهی میکنم.

از دوستان کسی این ویدیو نداره آپلود کنه جای دیگه؟ پاک شده لینکش

لینک اخرین قسمت مشکل داره لطفا اساتید جایگزین کنند

ادامه آموزش را نیز قرار بدهید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری