Mr.AMiR

مشکل لینک مجموعه های ایجاد شده

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه سایت با جوملا 3 طراحی کردم

یه مشکلی دارم تو قسمت مجموعه هام

یه مجموعه اصلی دارم به اسم محصولات بعد این مجموعه قراره یه سری زیر مجموعه داشته باشه

من یه سری مجموعه ساخته بودم و توی هر کدوم از این مجموعه ها یه سری محصول وارد کردم

حالا سایت رو از روی لوکال فرستادم بالا روی هاست.

اما حالا وقتی میخوام مجموعه بسازم یا مجموعه هایی که زیرمجموعه ی محصولات هستم رو نمیتونم ببینم یا ی***ون رو هم که میشه دید لینکش خرابه یعنی اگر قراره این باشه :

index.php/fa/product-persian/2014-01-18-10-23-56

یه 39- میفته توی آدرس مجموعه ی اصلی (یعنی اون محصولاته) و نمیزاره که لینک باز شه:

index.php/fa/39-product-persian/2014-01-18-10-23-56

بعد این 39 دقیقا شناسه ی همین مجموعه ایه که ساختم و توی پنل شناسه ی مجموعه رو دقیقا همین 39 میزنه

کسی میدونه چرا اینجوریه؟؟ ممکنه از سرور هاست باشه مشکل؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

یکم گیج شدم.آدرس سایتتون رو قرار بدید بررسی بشه

در ضمن اون اعداد هم برای اینه که شما نام مستعار رو فارسی وارد نمی کنید

عزیز این آدرس سایته :

صفحه نخست

تو منوی سایت گزینه محصولات رو انتخاب کنید و در صفحه ای که باز میشه گزینه ی استاکر رو بزنید و لینکش رو با لینک های دیگه چک کنید!

منظورم اینه که هر مجموعه ای جدیدا وقتی سایت اومده روی هاست میسازم لینکش اینجوره میشه یا کلا تو صفحه ی محصولاتم نمایش داده نمیشه!

نمیدونم دلیلش چی هست!

مشکل شما اینه دوست عزیز که نام مستعار رو یا وارد نمی کنید یا فارسی وراد می کنید.برای همین به جای نام تاریخ انتشار رو می نویسه و این توی سئوی سایت بشدت تاثیر منفی میزاره

1:به منوی تنظیمات کلی برید.سمت چپ.نام مستعار یونیکد رو روی بله قرار بدید.سپس تمامی مجموعه هایی که ایجاد کردید رو از مدیریت باز کنید و نام مستعارشون رو به فارسی بنویسید.مثلا عنوان استاکر و نام مستعار رو هم استاکر بنویسید و ذخیره کنید

2:index.php رو هم می تونید از آدرس هاتون حذف کنید.تا هم لینک کوتاه تر بشه.هم توی سئو تاثیر منفی نذاره.

موفق باشید

عزیز فک کنم متوجه نشدید منظورم رو!! اصلا منظورم قسمت مستعار نیست!

این عکس رو ببینید :

http://up.vbiran.ir/uploads/1_2630139004590426229.jpg

دقیقا باید آدرس ها به این شکل باشه اما وقتی یه مجموعه جدید میسازم وقتی سایتم بالاست این مشکل پیش میاد و اینجوری میشه :

http://up.vbiran.ir/uploads/2_1948813900459146039.jpg

مشکل من کلا اینه شما میدونی دلیلش چیه؟

معمولا هر مجموعه ای هم که میسازم نمایش داده نمیشه اینجا نمیدونم چرا!

اینی هم که نمایش داده شده لینکش خرابه!

همون چیزی که آقای پروانه اشاره کردند را انجام بدید مشکل شما رفع میشه

اون عدد هم شناسه مجموعه است و در لینک شما قرار میگیره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری