masood111

اندازه هدر من چنده؟بی زحمت کمک کنید

15 پست در این موضوع

سلام به همگی

من یه سایت دارم ولی الان که میخام اندازه هدر رو بدم به یه نفر که برام بسازه

اون گفته که اندازشو بگو منم نمیدونم اندازشو از کجا بگم که اشتباه نشه

کمکم کنید این فایل css قالبم هست اگه زحمتی نیست یه نگاه بهش بندازین و اندازه هدر ولوگو را بهم بگید

خیلی ممنون

http://s2.picofile.com/file/7354339672/template.css.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

خیلی ممنون دوست عزیز که کمک کردین اما این سایز که شما گفتین سایز لوگو هست من سایز هدر رو میخام

با سلام...

قالبتون چونکه حرفه ای هست.به همین خاطر از خاصیت درصدی در اون استفاده شده . اگر به تگهای مربوط به هدر دقت کرده باشین نوشته که 100% . این مقدار هم برای ارتفاع و هم برای عرض هدر صادق هست.

این مقدار در اندازه های مختلف صفحه نمایش بصورت خودکار سِت میشه .

شما میتونید بگید که در اندازه ی 960 -1024 پیکسل بزنند!

موفق و سربلند و پایدار باشید یاحق

خیلی ممنون جناب مردانه زاده لطف بزرگی کردین

خیلی معذرت میخام جسارت میکنم

اما فکر نمیکنید 1024در 960یکم بیش از حد بزرگ میشه؟

بی زحمت یه نگاه هم به دمو بندازید...تو دمو من میخام یه هدر بندازم اون بالای سایت

ارتفاش فکر کنم 100 پیکسل هست اینطور نیست عرضشو نمیدونم همونطور که داخل فایل cssهم دیدین جلوی قسمت عرض نوشته 100درصد

اما جلوی ارتفاع نوشته 100 پیکسل

ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایم کنید راهنمایم کنید

http://www.zootemplate.com/demo/jv_snow

یعنی اونطور که من فهمیدم باید بگم اندازه هدر من 960در100 پیکسله درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اشتباه نیست؟

مطمئنید؟

ببین

گفته ها مثل پیشنهاد بود

ببید عرض فرم قالب چنده بعد می تونید هدر رو هم تو همون سایز فیکس کنید

مثلا اگر فرم عرض قالب شما 100 پیکسله شما هم برای اینکه تو الباقی روزلوشن ها مشکلی نداشته باشه هدر ور هم همون 110 پیکسل بزنید

امیدوارم راهنماییم گل کاشته باشه و شما گرفته باشید

ببینید برای این دمو cyberpnu.ir

در حال حاضر ابعاد هدر شما 1280 * 101 هست

bg-header2.jpg

ولی اگه هدرت درصدی باشه به هرکدوم از ابعاد دیگه هم که بخوای میتونی طراحی کنی 960در100 یا 1024 در 100

فقط باید هدرت از چپ و راست فید باشه به رنگ طوسی بکگراند هدرت

شما خیلی خوب توضیح میدین ولی واقعیات این طوری نیست

همون طور شما میگین ابعاد هدر من درصدی هست ولی در عمل همچین اتفاقی نمیافته

یعنی داخل فایل css عرض هدر به درصد بیان شده اما اون طوری که جناب مردانه زاده گفتن اتوماتیک ست نمیشه

یعنی اصلا این فایل cssقالب یه مشکلی داره چون اوایل با اینکه قالب من قابلیت راست چین شدنو داشت اما هر چی روی rtl کلیک میکردم اتفاقی نمی افتاد تا اینکه خودم دستی قالب رو راست چین کردم این ابعاد شم همین طوره

در ضمن من شرمنده روی گل همتونم از اینکه با حوصله جواب میدین ولی من چیزی متوجه شدم

من فقط یه جواب میخام به طراح بگم هدر سایتو با چه ابعادی درست کنه فایل cssرو هم و فایل css-rtlرو هم میذارم دوست داشتین نگاه کنین

http://s2.picofile.com/file/7354459458/template_rtl.css.html

http://s2.picofile.com/file/7354339672/template.css.html

نیازی نیست

شما بگید هدر رو می خواید چه بلایی سرش بیارید تا من ردیفش کنم بدم خدمتون

ببین عزیز دل من نمیدونم چه طرحی میخوای بزنی اما اگه طرحش تو مایه همین هدرت باشه یعنی از بالا فید بشه به سفید و از اطراف به طوسی که به بک گراند هدرت بخوره(اگه توجه کنی هدرت یه عکس بکگراند دارم در زیر آوردم)

bg-header.jpg

دیگه با تغییر ابعاد به مشکلی بر نمی خوری چون بک گراندت جاش را پر میکنه بازم با هر سه تا ابعاد بالا میتونی بزنی اگه با همینی که الان هست مشکلی نداری خوب بگو اینو 1280 * 101 بزنه یا اصلا بگو دو تا سیو برات بگیره به دو تا ابعاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری