hamedtahamtan1

نصب جوملا بر روی سرور شخصی

7 پست در این موضوع

سلامک دوستان من میخوام واسه یه جا یه سایت بزنم که گفتن میخوانت یکی از سیستم های اونجا رو سرور بکنن رو اون سایت بزنم براشون.نمیدونید چطور میشه رو همچین سرور هایی جوملا رو نصب کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

مشکلی نداره

این کارو ما بارها انجام دادین برای شرکت های بزرگ

ولی نرم افزارهای نیازشون اجبارین ....

(ولی نرم افزارهای نیازشون اجبارین .... ) ببخشید من متوجه نشدممیشه یه توضیح کلی بدید؟

من میخوام جوملا واسشون نصب کنم

اگر ویندوز باید iis راه اندازی شه که بشه پنل هاست رو ش نصب شه

یا اینکه باید ی مجازی سازی انجام شه بعد لینوکس تو مجازی نصب شه و بعد هم پنل های هاستنگ نصب شه که شما بتونید جوملا رو نصب کنید

یعنی اول باید دامنه مچ شه بعد هم پنل هاستنگ را هاندازی شه

فکر کنم این کارها رو خودشون میکنند.آخه واسه دانشگاهه.میخوام فقط سایت انجمن رو راه اندازی کنم براشون.خودشون هاست رو راه می اندازند من فقط میخوام روش جوملا نصب کنم(تقریبا مجانی هم هست)میخواستم ببینم فرقی نمیکنه با نصب جوملا تو دایرکت ادمین یا سی پنل؟

نه

عزیز فرقی نداره

تا ممکنه ویندوز باشه بجز این پنل ها بازم هیچ مشکلی نداره چون فلسفه پنل هاست ربطی به نصب جوملا نداره

با سلام

دوست عزیز اگر خودشون برات سرور رو آماده میکنن پس مشکلی نداری چون نصب جوملا فقط نیاز به هاست لینوکس( پشتیبانی از php و MySQL) هست و فرقی نمیکنه با مدیریت سی پنل باشه یا دایرکت آدمین.(البته مدیریت سی پنل خیلی بهتر از دایرکت ادمین هست)

موفق باشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری