sdns

درخواست فارسی سازی کامپوننت Akeeba Subscriptions

5 پست در این موضوع

کامپوننت Akeeba Subscriptions افزونه ای رایگان برای فروش حق عضویت یا حق اشتراک هستش که امکانات خیلی زیادی نسبت به افزونه های مشابه اش داره مثلا

دارا بودن کوپن(مانند ایجاد کوپن تخفیف برای حالت های خاص)

تمدید عضویت قبل از اتمام عضویت

قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت بین الملی و ... با کمک 47 پلاگین

دارا بودن سه ماژول برای نمایش سطح اشتراک ها و ...

و مهم ترینش که رایگان بودن اونه

این افزونه با این همه امکانات جالبی که داره متاسفانه زیاد مورد توجه قرار نگرفته

فکر می کنم فارسی سازیش و هم چنین اتصال به درگاه های بانکی نیاز خیلی ها رو می تونه رفع کنه.

لینک افزونه در JED :

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/membership-a-subscriptions/19528?qh=YTo2OntpOjA7czo2OiJha2VlYmEiO2k6MTtzOjEzOiJzdWJzY3JpcHRpb25zIjtpOjI7czoxMjoic3Vic2NyaXB0aW9uIjtpOjM7czoxNDoic3Vic2NyaXB0aW9ucyciO2k6NDtzOjk6InN1YnNjcmlwdCI7aTo1O3M6MjA6ImFrZWViYSBzdWJzY3JpcHRpb25zIjt9

ویرایش شده در توسط sdns
افزودن لینک jed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست گرامی

من این افزونه رو دانلود کردم، این یک پک کامل هست که تو خودش پلاگین و ماژول های مورد نیاز رو داره.

اگر بخوایم خود پک رو ترجمش کنیم خیلی وقت میبره چون 52تا پلاگین باید ترجمه بشه و 4تا ماژول، که هرکدوم واسه خودشون زمانی میبرن. ترجمه 600 خطی خودش به کنار.

البته میشه یسری از پلاگین هاش که فارسی شدن رو گیرآورد و جابجا کرد ولی با به هرحال خیلی وقت میبره، من خودم دارم کامپوننت کی2 رو ترجمش میکنم چیزی دیگه ازش نمونده ولی اگه کمک خواستی بگو

موفق باشی

دوستان یه لحظه!!! :21: :37: :D

من خودم چیزی از ترجمه بلد نیستماااا!!!

راستش ترجمه مسئله ای نیست یعنی راست به چپ کردنش رو بلد نیستم!

والا با ترجمه اش مشکلی ندارم.یا با فایل های ini زبانش ترجمه می شه یا با ویرایش فایلهای php

اگه یکی که بیشتر بلده مسئولیت کلی اش رو به عهده بگیره ما هم تا جایی که می تونیم کمکش کنیم تا خودمون هم اطلاعاتمون بیشتر بشه

مرسی

با سلام

دوستان گرامی راستش رو بخواهید من میتونم در دست بگیرم اما تنها مشکلی که هست الان حداقل تا آخر هفته وقت نمیکنم بررسی کنم چون آخر هفته یه مسابقه داریم میخوام برم مسابقه درضمن روی ترجمه کی2 هم دارم کار میکنم ولی این زیاد چیزی نیست چون چیزی دیگه ازش نمونده، حالا اگه یکی از شما وقت داره که بگرده و ببینه از پلاگین های داخل این بسته نسبی میتونه فارسی شده اش رو پیدا کنه تا جابجا کنیم که یکم حجم ترجمه و زمان کمتر بشه عالی میشه (52 تا پلاگین واقعا هرکسی رو منصرف میکنه:21:)

من امکانات این کامپوننت رو ندیدم ولی اگه واقعا معرکه هست آماده بودید بگید تا یه گروه راه بندازیم تا بلاخره یطوری ترجمش کنیم:14::128fs318181:

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری